Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 10 ώρες πρίν, Eflenew είπε:

      Σήμερα είναι 9η ημέρα.. ήταν να κάνω αύριο χοριακη αλλά λόγω Κυριακής θα την κάνω Δευτέρα. Την προηγούμενη Παρασκευή εβαλα 2 βλαστοκυστες. Ξέρεις όμως τι με προβληματίζει? Ότι βγήκε τόσο αχνό 9η ημέρα...δεδομένου ότι κανονικά αύριο θα γινόταν η χοριακη θα έπρεπε να είχε πολύ πιο σκούρη γραμμή. Όχι τόσο αχνη μια μέρα πριν τη χοριακη...

      Καλημέρα! Πετάγομαι κι εγώ στη συζήτηση χωρίς να συμμετέχω ενεργά για να δώσω εμψύχωση... Κι εγώ την 9η μέρα έκανα τεστ και ήταν έτσι αχνή και τελικά έχω δίδυμα! Οπότε απόλαυσε το ότι ανιχνεύεται η χοριακή και μη σκας, όλα καλά θα πάνε! 🥰😇🥰😇

EASY LIVING {Ειρήνη}


Ειρήνη

Recommended Posts

Κορίτσια το καλοκαίρι θα ποζάρουμε όλες μαζί στην παραλία κάπως έτσι!!!

fat-women-bbw-singles.jpg

:) :) :) :)

ετσι ειμαστε:shock:????

ναι να εισαι καλα εσυ κ η yotou με τις συνταγες σας!

για να μηντσακωθουμε παντως εγω ειμαι η ακριανη με το ροζ, κορμαρα! εχω μονο μια διπλα στην κοιλια ενω οι υπολοιπες απο δυο....

τσ τσ τσ αντε αρχιστε καμμια διαιτα:tongue::tongue::tongue:

τα υλικα για τον κορμο ειναι στον παγκο κ με περιμενουν;)

καλημερα νοικοκυρολιχουδιτσες!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 53,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ειρήνη

    10846

  • YOTOU

    4856

  • χρυσα81

    3863

  • mamavasia

    3157

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημέρα κορούλες μου.

Σας γράφω 2 λόγια και φεύγω για δουλίτσα.

Σήμερα δουλεύω πρωί/απόγευμα..:P .

Το φιογκάκι το "παλεύει" κόρες μου. Όσο περνούσε η ώρα ένα κρώξιμο στη φωνή του και έντονες μύξες. Σήμερα δε, είχε απίστευτη μύξα...:? . Το βράδυ του έκανα ζεστό γαλατάκι, τον έτριξα με βικς στα στηθάκια του, του έβαλα σταγόνες στη μύτη {του τη δίνει αυτό... :? }... ότι ας πούμε μπορούσα ώστε να το βοηθήσω. Ελπίζω να μείνει στις μύξες... τι να πω..και αύριο δεν έχουν και σχολείο, θα το έχω κοντά μου.. ίδωμεν...

Πάω να ετοιμαστώ και θα "μιλήσουμε" μετά.

Σας φιλώ όλες! ;)


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!

Εμένα η μέρα ξεκίνησε στραβά.....η μεγάλη δεν ξύπναγε με τίποτα, την έντυσα με τα χίλια ζόρια και τελικά κατάφερε να πάει στην κουζίνα να φάει δημητριακά με γάλα....και εκεί μου έτρωγε, δίνει μια με τον αγκώνα της στο μπώλ και πάρτα όλα κάτω.....δημητριακά, γάλατα χύθηκαν παντού, στο χαλί, στα ντουλάπια, στο πάτωμα, στο τραπέζι, στα ρούχα της, στις καρέκλες.....χαμός σας λέω!!!!

Με έπιασαν κάτι νεύρα, μα κάτι νεύρα που έβαλα τα κλάμματα πρωί πρωί......(εκεί ξεσπάω όταν έχω νεύρα, κλαίω), την μάλωσα, της φώναξα (όχι τόσο για την ζημιά όσο γιατί είναι γενικά απρόσεχτη και κάνει ζημιές απο την απροσεξία της), την έβαλα και διάβασε την ορθογραφία της με νεύρα, ήπιε στα γρήγορα το γάλα της και στο τσάκ προλάβαμε το λεοφωρείο!!

οπότε η μέρα μου δεν ξεκίνησε καλά, εκτός απο τις τύψεις που έχω τώρα επειδή την μάλωσα :( :( :( και έφυγε στενοχωρημένη, έχω να ξανακαθαρίσω την κουζίνα γιατί με το πρώτο χέρι δεν καθάρισε καλά και έχω και τον άντρα μου σπίτι με πυρετό απο εχτές!

:evil: :evil: :evil: :evil:

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλημέρα!

Έχω αρκετό καιρό να σας γράψω, για κάμποσο καιρό δεν είχα σύνδεση, αλλά αναπλήρωσα ότι είχα χάσει…. Είχα μείνει πολύ πίσω αλλά θέλω πάντα με μανία να μαθαίνω τα νέα σας γιατί και μου κρατάτε συντροφιά και με παρακινείτε να κάνω πράγματα.

Να σας πω μια ιδέα στο θέμα της γιαγιάς με τα παιδάκια που έχει το πρόβλημα: μπορεί όποιος θέλει να βοηθήσει στην εξόφληση κάποιου λογαριασμού να ζητήσει τον κωδικό του λογαριασμού, με αυτόν πάει σε οποιαδήποτε τραπεζα που εξοφλούνται λογαριασμοί και κάνει κατάθεση το πόσο που επιθυμεί. Έτσι ακόμα και κάποιος που θέλει να δώσει 1-2 ευρώ είναι σίγουρος ότι τα χρήματα αυτά θα πάνε για την εξόφληση του λογαριασμού.

Να σας πω και για τον σοκολατένιο κορμό που τον φτιάχνω ακριβώς όπως και η Βάσια και μου αρέσει τρελά. Την συνταγή την είχα πάρει από την Αργυρώ όταν ακόμα εμφανιζόταν στο mega (δεν θυμάμαι μόνο την ποσότητα του κακάου κατά τα αλλά έχω την ίδια συνταγή). Μόλις το φτιάξω το βάζω κατάψυξη και κόβοντας το κομμάτι που θέλω έχω ένα«ματσιχοτό παγωμένο γλυκισμα». Κάποια φορά που το έβαλα στην συντήρηση στο ψυγείο έχανε πολύ. Αν θέλετε δοκιμάστε το κατεψυγμένο.

My billy εύχομαι όλα να πήγαν καλά με την εξέταση της μαμάς σου και να έχετε τα καλύτερα αποτελέσματα. Στην μαμά σου και σε εσένα καλό κουράγιο και δύναμη

Φωτεινή μου όταν ξαναέχεις νεύρα έλα σπίτι μου γιατί θέλει ένα καλό βάψιμο αλλά όσο μπορούμε το τρενάρουμε….:-P

οκ θα κοψω ενα κομματι κ θα το αφησω στην καταψυξη κ το αλλο στο ψυγειο κ θα δω ποιο κθα κερδισει!

ευχαριστω ολα τα κοριτσια για τις ευχες για την εξεταση της μαμας αλλα τελικα δεν την καναμε,τα αιματολογικα της δεν ηταν αρκετα καλα κ δεν...:|

αναμενουμε την επομενη σημαντικη... pet scan.

αλλα χθες μου την συχγυσανε με το μπαχαλο που λεγεται ΙΚΑ!

Εχει καταθεσει τα χαρτια της απο αρχες Νοεμβρη να περασει επιτροπη για να της βγαλουν ποσοσστο αναπηριας:| κ πηγαμε χθες να δουμε γιατι δεν την εχουν ειδοποιησει κ της ειπαν οτι λειπουν καποιες εξετασεις τις οποιες φυσικα τις ειχε παει αλλα τις εχουν ΧΑΣΕΙ:evil::evil:

εγινε χαμος! αφου καθολου ευκολο δεν ειναι να τις ξαναβρει οοολες:?

κ η υπαλληλος μιλουσε με ενα στυλ Ε! ΠΩς ΚΑΝΕΤΕ ΕΤΣΙ???:shock: θα τις ξαναζητησετε απο το νοσοκομειο:idea: εχεις ιδεα κοπελα μου? ποιος γιατρος θα ξαναασχοληθει να τυπωσει εξετασεις 10 μηνων απο τον Η/Υ εδω δεν τους βρισκεις για ιατρικα θεματα λασκα, για χαρτουρα θα τους αποσχολουμε ΞΑΝΑ?

Link to comment
Share on other sites

εγω εστρωσα κρεβατια,

απλωσα ριχταρια,εβαλα αλλο ενα πλυντηριο

και συμαζευω γενικα.

βασια κουραγιο οι ζημιες και εμενα μου την δινουν και δυστυχως βγαζω το νταλικερη απο μεσα μου στις βρισιες:shock::oops::evil:

καθαρισε και κανε κουραγιο , περαστικα και στον αντρα σου αυτο για εμενα ειναι χειροτερο:?

καλυτερα να καθαριζω τη κουζινα παρα να εχω αρρωστο το συζυξ ειναι χειροτερος απο 10 βρεφη με ενα 37 ειναι ετοιμος για το νοσοκομειο :confused:


as1cCyI0g410000MDAwNjExMmR8NTYzMjYzb2R8dGlnZXIgbm8xIGVpbmFp.gif

as1cOEg0g410000Nzc3MTE1enw1NjFkfHRpZ2VyIG5vMiBlaW5haQ.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλυτερα να καθαριζω τη κουζινα παρα να εχω αρρωστο το συζυξ ειναι χειροτερος απο 10 βρεφη με ενα 37 ειναι ετοιμος για το νοσοκομειο :confused:

όπως τα λές φιλενάδα, ευτυχώς δεν είναι πολύ βαριά, αλλά εχτές το βράδυ είχε πλάκα, σαν μωρό έκανε....του έδωσα χαπάκια, του έκανα εντριβές, του έβαλα θερμόμετρο και τον σκέπασα να κοιμηθώ......και με φώναζε και με μια τρεμάμενη φωνή όταν ήθελε κάτι χαχχαχαχαχαχχαχ

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!

Εμένα η μέρα ξεκίνησε στραβά.....η μεγάλη δεν ξύπναγε με τίποτα, την έντυσα με τα χίλια ζόρια και τελικά κατάφερε να πάει στην κουζίνα να φάει δημητριακά με γάλα....και εκεί μου έτρωγε, δίνει μια με τον αγκώνα της στο μπώλ και πάρτα όλα κάτω.....δημητριακά, γάλατα χύθηκαν παντού, στο χαλί, στα ντουλάπια, στο πάτωμα, στο τραπέζι, στα ρούχα της, στις καρέκλες.....χαμός σας λέω!!!!

Με έπιασαν κάτι νεύρα, μα κάτι νεύρα που έβαλα τα κλάμματα πρωί πρωί......(εκεί ξεσπάω όταν έχω νεύρα, κλαίω), την μάλωσα, της φώναξα (όχι τόσο για την ζημιά όσο γιατί είναι γενικά απρόσεχτη και κάνει ζημιές απο την απροσεξία της), την έβαλα και διάβασε την ορθογραφία της με νεύρα, ήπιε στα γρήγορα το γάλα της και στο τσάκ προλάβαμε το λεοφωρείο!!

οπότε η μέρα μου δεν ξεκίνησε καλά, εκτός απο τις τύψεις που έχω τώρα επειδή την μάλωσα :( :( :( και έφυγε στενοχωρημένη, έχω να ξανακαθαρίσω την κουζίνα γιατί με το πρώτο χέρι δεν καθάρισε καλά και έχω και τον άντρα μου σπίτι με πυρετό απο εχτές!

:evil: :evil: :evil: :evil:

ΥΠΟΜΟΝΗ! περαστικα στον αντρα σου. μην εχεις τυψεις για την μικρη δεν παθαινει τιποτα με ενα μαλωμα εξαλλου να εισαι σιγουρη οτι εφ οσον την κατσαδιασες δικαιως θα το ξεπερασει;)

εγω δεν χαμπαριαζω απο αυτα δυσκολα να με λυγισει ο μικρος οταν βαζω φωνη κ λεω ΟΧΙ δεν κανω πισω κ σπανιοτατα νιωθω τυψεις η σκυλα μανα:oops:

Ειρηνη ελπιζω να μην χειροτερεψει ο μικρος,παρομοιο περιστατικο εγινε πριν 2 βδομαδες με τον ανηψιο μου 8ετων,τον εριξαν στην αυλη σε νερα κ εγινε ολο το παντελονι της φορμας μουσκεμα απο τον ποπο εως κατω απο την μια πλευρα η δασκαλα τον εβαλε να ακουμπαει στο καλοριφερ να στεγνωσει:rolleyes:.

οταν γυρισε στην γιαγια του δεν ειπε τιποτα κ το πηρε χαμπαρι η πεθερα μου αφου ειδε την καρεκλα μουσκεμα αλλα ηταν αργα...το ιδιο βραδυ ξεκινησε διαροια κ εμετους:evil:

ενταξει δεν ειναι κ 3χρονα αλλα ετσι τα αφηνουν οι δασκαλες βρε παιδι μου????:confused:

ο μικρος μου ειναι ηδη στο κλαμπ "βηχω κ εγω" απο Παρασκευη με αερολιν φλιξοταιντ κ κλαριπεν

ευχαριστω για τις ιδεες για το παρτυ πηγα τζαμπο κ ειχαν ελαχιστα σε βεν10 κατι πηρα αλλα δεν τρελαινομαι κιολας οτι βγει. το σουπερ καλο ειναι οτι επιτελους βρηκα ζαχαροπλαστη να μου φτιαξει τουρτα (κ φθηνη!)

ΧΩΡΙΣ αβγο(ειναι φουλ αλλεργικος ο μικρος) θα φαει τουρτα για πρωτη φορα στην ζωη του κ το εχει καημο ο καημενουλης μου!

Link to comment
Share on other sites

οκ θα κοψω ενα κομματι κ θα το αφησω στην καταψυξη κ το αλλο στο ψυγειο κ θα δω ποιο κθα κερδισει!

ευχαριστω ολα τα κοριτσια για τις ευχες για την εξεταση της μαμας αλλα τελικα δεν την καναμε,τα αιματολογικα της δεν ηταν αρκετα καλα κ δεν...:|

αναμενουμε την επομενη σημαντικη... pet scan.

αλλα χθες μου την συχγυσανε με το μπαχαλο που λεγεται ΙΚΑ!

Εχει καταθεσει τα χαρτια της απο αρχες Νοεμβρη να περασει επιτροπη για να της βγαλουν ποσοσστο αναπηριας:| κ πηγαμε χθες να δουμε γιατι δεν την εχουν ειδοποιησει κ της ειπαν οτι λειπουν καποιες εξετασεις τις οποιες φυσικα τις ειχε παει αλλα τις εχουν ΧΑΣΕΙ:evil::evil:

εγινε χαμος! αφου καθολου ευκολο δεν ειναι να τις ξαναβρει οοολες:?

κ η υπαλληλος μιλουσε με ενα στυλ Ε! ΠΩς ΚΑΝΕΤΕ ΕΤΣΙ???:shock: θα τις ξαναζητησετε απο το νοσοκομειο:idea: εχεις ιδεα κοπελα μου? ποιος γιατρος θα ξαναασχοληθει να τυπωσει εξετασεις 10 μηνων απο τον Η/Υ εδω δεν τους βρισκεις για ιατρικα θεματα λασκα, για χαρτουρα θα τους αποσχολουμε ΞΑΝΑ?

Στην Κηφησίας πηγαίνεις;

Παίζει να είναι η ίδια υπάλληλος που είχα γνωρίσει κι εγώ, εντελώς γκάου:evil:

Πάντως ό,τι εξετάσεις έχεις πάντα να της βγάζεις φωτοτυπία, σε γλιτώνει από τέτοιες ταλαιπωρίες...

Βάσια μου, περαστικά...

Φεύγω σε λίγο για δουλειά...

Καλημέρα:)

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα!!!

ωχ,Βασια σε σκεφτομαι!!!!Περαστικά στον αντρα σου,ελπίζω να το περασει ελαφρια!

Ειρηνη,καλή δυναμη για σημερα ,ελπίζω και το φιογκακι να μην κανει τιποτε παραπάνω

Μy billy καλη δυναμη,δεν φτανει ο πόνος σε αυτες τις καταστασεις εχεις και τα υπόλοιπα διαδικαστικα και ξερω ,ειναι πολύ ψυχοφθορα διαδικασια!Ευχομαι το πετ σκαν να ειναι καλό!

εχθες επεσα νωρις για υπνο και προς το παρον μονο τα κρεβατια εστρωσα,εβαλα το παπλωμα του μικρου να πλένεται και πίνω το καφεδακι μου.


eTeNp3.pngeTeNp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια!

Βασια υπομονη!δεν υπαρχει χειροτερο απο την γκρινια το πρωι..και εγω την μαλωνω και στεναχωριεμαι αλλα καπιοες φορες σε βγαζουν απο τα ρουχα σου.περαστικα στον αντρα σου..

My billy ευχομαι να ειναι καλη η επομενη εξεταση..οσο για τα αλλα,μα καλα χασανε τις εξετασεις?αν ειναι δυνατον..

Γιωτα τι επαθε η μικρουλα?κουραγιο για σημερα..

Εγω ετοιμασα την μεγαλη για τον σταθμο με την σχετικη γκρινιτσα,εφυγε με τον αντρα μου και αφου εστρωσα κρεβατια αλλαξα την μικρη την θηλαζω και ελπιζω να κοιμηθει για να συνεχισω..


vSYvp3.png

6HIKp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Όταν είσαι σε υπερένταση λειτουργείς περισσότερο τελικά!

Έβαλα ένα πλυντήριο με σκούρα, ξανασφουγγάρισα το πάτωμα, έπλυνα το χαλί απο τα γάλατα στην μπανιέρα και στραγγίζει, μάζεψα απλωμένα ρούχα και πάω να συνεχίσω!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσάκια!!!

Χτες πήγαμε σε παιδικο παρτυ και περάσαμε πολύ όμορφα παρόλο την κουραση που ειχα ...

Η φιλεναδίτσα μου ειχε καλέσει και ένα μάγο σε παιδοτοπο και ήταν πολύ καλός πραγματικά ενθουσιαστηκαμε μικροι και μεγάλοι!!

Σας φιλώ και θα μιλάμε κατά την διαρκεια της ημέρας!!!

Link to comment
Share on other sites

εγω απλωσα , τακτοποιησα σιδερωμενα

και τωρα θα παω να λουστω.

το σπιτι εχει πολυ σκονη και θελει το τριο"σκουπα-ξεσκονισμα-σφουγγαρισμα" αλλα αυριο σημερα δεν υπαρχει χρονος.

μολις παρω το μικρο απο το σχολειο πρεπει να το τακτοποιησω θα ερθει να τον κρατησει η αδερφη μου και εγω θα φυγω εχουμε συνελευση στις 13:15 στο σχολειο.

το απογευμα ο μικρος ή θα παει κολυμβητηριο ή θα καθησουμε να δουμε την αδερφη μου που αυριο φευγει παλι για καρδιτσα.

απο αυριο ο αντρουλης μου εχει παρει 3 μερες αδεια και θα βαψει το δωματιο του μπεμπη:P


as1cCyI0g410000MDAwNjExMmR8NTYzMjYzb2R8dGlnZXIgbm8xIGVpbmFp.gif

as1cOEg0g410000Nzc3MTE1enw1NjFkfHRpZ2VyIG5vMiBlaW5haQ.gif

Link to comment
Share on other sites

τα δικα μας πρωινιατικα νεα

ο μεγαλος δεν εχει ακροαστικα εχει ομως βηχα ακομα συνεχιζουμε αερολιν και φλεξοταιν σε 3 μερες σταματαμε αερολιν και για 5 ακομα φλεξοταιντ

και ορο(τελικα εχτες τον ετριψα με τσικουδια σε ζεστο μπρικι οποως μου εκανε η γιαγια μου και νομιζω και ειναι καλυτερα

ΟΜΩΣ

ξεκιναει και ο μικρος αερολιν κ φλεξοταιντ διοτι σφυριζει και εχει πολλα γρου γρου και ο θεος μαζι μου

σημερα θα κανω λουκανικο με πατατουλες και ψωμακι με ελιες


nMaNp2.png

yOE0p2.png?aOUQWlor

HE2yp3.png?8NnbFruI

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...