Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Bluee19 είπε:

      Κορίτσια ποσό πρέπει να είναι η οιστραδιολη πριν την ετ για να είναι εντάξει ;

      Εμένα ήταν 1300 περίπου αλλα αυτό την ημέρα πριν την έναρξη προγεστερονησ. Δηλαδή 5-6 ημέρες πριν την ετ. Καλή επιτυχία να έχεις!!

EASY LIVING {Ειρήνη}


Ειρήνη

Recommended Posts

Νομίζω πως το ευχαριστούνται πολυ! Ρίχνουμε πολύ γέλιο!

Με ρωτάνε

"πως θέλεις να ποζάρουν τα χέρια μου???!!!"

"να βάλω καλέ και κανα δαχτυλίδι να δείξει λιγουλάκι???"

και άλλα τέτοια!

Πολύ γέλιο!!! ;);)

Ζ-Η-Λ-Ε-Υ-Ω:(:(:lol:

Κορίτσια μου ευχαριστώ για τις ευχές σας!

Πήγαμε το πρωι στο γιατρό και μας είπε πως είναι ίωση,ωστόσω επειδή φοβάται μην κάνει βρογχίτιδα, γιατί κάτι ακούει,ξεκινήσαμε αερολίν.Ο πυρετός επιμένει ακόμα ,ελπίζω από αυριο να υποχωρήσει.

Σήμερα όπως καταλαβαίνετε,έχω κάνει πολύ λίγα πράγματα.Επλυνα τα μπάνιακαι αφου καθάρισα την κουζίνα μετά το φαγητό έκανα και τα ντουλάπια της κουζίνας εξωτερικά και άπλωσα δύο πλυντήρια που δεν ξέρω όμως πως θα στεγνώσουν.

Χρυσα μου περαστικά

Και δεν πειραζει για τις δουλειές!Και πολλές εκανες...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 53,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ειρήνη

    10846

  • YOTOU

    4856

  • χρυσα81

    3863

  • mamavasia

    3157

Περισσότερες δημοσιεύσεις

κοριτσια εχετε και καποια σελιδα η προφιλ στο facebook που ανεβαζετε tips? κατι αναφερετε για το fb? δωστε και σε μενα το url να σας παρακολουθω

Ειρηνάκι δες εδώ

https://www.facebook.com/profile.php?id=100003323381942

Αν θέλεις να με ψάξεις είναι το Irene's Pretty Nails ;)


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

Ζ-Η-Λ-Ε-Υ-Ω:(:(:lol:

Αχ... δεν θέλω να ζηλεύεις... :(:(

Τι να σε κάνω....? :(

Πάρε άδεια απ' όλα και έλα να μείνεις σπίτι μου 2 μέρες να σου κάνω spa-περιποίηση από νύχια μέχρι χαλαρωτικό μασάζ!!! :tongue::tongue::lol::lol:


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα φιλενάδες!Πως είστε σήμερα?

Εμεις περάσαμε άλλο ένα βράδυ με πυρετο,ελπίζω σήμερα να είναι καλύτερα το παιδάκι μου!

Χθες το βράδυ αφού κοιμήθηκε ο μικρός μου,έκατσα και τακτοποίησα το ντουλάπι με τα φάρμακα,δεν πέταξα πολλά γιατί το είχα ξαναφιάξει τις προάλες,δείχνει όμως συγιρισμένο και όμορφο.:wink:


eTeNp3.pngeTeNp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα φιλενάδες!Πως είστε σήμερα?

Εμεις περάσαμε άλλο ένα βράδυ με πυρετο,ελπίζω σήμερα να είναι καλύτερα το παιδάκι μου!

Χθες το βράδυ αφού κοιμήθηκε ο μικρός μου,έκατσα και τακτοποίησα το ντουλάπι με τα φάρμακα,δεν πέταξα πολλά γιατί το είχα ξαναφιάξει τις προάλες,δείχνει όμως συγιρισμένο και όμορφο.:wink:

Πολλά-πολλά περαστικά του!!! :!::!:

Μπράβο που ασχολήθηκε και μ αυτο! Αυτος είναι και ο σκοπός! Να το διατηρείς τακτοποιημένο οπότε και από το μυαλό σου να το βγάζεις αλλά και να το βλέπεις όμορφο και τακτοποιημένο κάθε φορά που χρειάζεται να το ανοίξεις! ;);)


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημερα αγαπημένα μου!

Πως μου είστε σήμερα από κέφια...? :P

Εγώ σήμερα δεν δουλεύω καθόλου! ;) Ουφ! :tongue:

Καταλαβαίνετε τι θα πει αυτό... ξεπατώνω το σπίτι... μ' έπιασε!

Επλυνα το μπροστινό μπαλκόνι (που είχε μαζέψει την Αρτα και τα Γιάννενα με τόσο αέρα και βροχή τις τελευταίες μέρες), άπλωσα το βραδυνο πλυντήριο και έβαλα μια τρελή σκούπα! Οταν λέω τρελή, εννοώ πως έβγαλα μέχρι και τις βάσεις των ντουλαπιών (τις ξεκούμπωσα) και σκούπισα τα ντουλάπια της κουζίνας από κάτω. Το τι ειχαν.......... :(:(:(

Μόλις έβαλα και ένα πλυντήριο, το ετοίμασα για να "παίξει" τη νύχτα και.. συνεχίζω!!! ;)


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσάκια μου!

Παρουσιάζομαι να δώσω αναφορά προόδου ( :tongue: ) και συνεχίζω!!

Έκανα τα πλακάκια της κουζίνας μου έκα καλό πλυσιματάκι, το πάνω μέρος της ηλεκτρικής κουζίνας μου και τώρα γυαλίζουν και μου ηρεμούν το... κεφάλι! :lol:

Έκανα ένα μικρό "ντου" στο δωμάτιο του υψηλού μικρού και άρπαξα 2 μεγάλα παιχνίδια (ένα πειρατικό καράβι που το χει 2 φορές και 1 βάρκα πλαστική) και τα έβαλα σε μια σακουλίτσα. Φεύγωντας για να πάρω το φιογκάκι από το σχολείο θα τα αφήσω στην εκκλησία. Αχ... ποσο μ αρεσει να ξεφορτώνομαι παιχνίδια!!!!!!! :rolleyes::tongue:

Πάω για μαγείρεμα! ;)


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάρες καλημέρα...!!

Να'μαι πάλι σα το φαντομά λόγω φόρτου εργασίας...:D

Επιτελους κατάφερα και τελείωσα με παιχνίδια και είμαι σε αρκετά καλό επίπεδο μπορώ να πω...( όχι τέλειο αλλά καλό ).

Κατά τα άλλο πολύ κρύο εδώ στα βόρεια....

πάω να πάρω το χρόνο μου στο διάβασμα των σελίδων που έχασα...

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσάκια, τι κάνετε?

Έκανα τα πλακάκια της κουζίνας μου έκα καλό πλυσιματάκι, το πάνω μέρος της ηλεκτρικής κουζίνας μου και τώρα γυαλίζουν και μου ηρεμούν το... κεφάλι!

Ειρήνη μου με τον χώρο της κουζίνα μου έχω θέμα, αν δεν είναι καθαρή κ δεν λάμπουν όλα δεν μπορώ να ηρεμήσω!! Με το υπόλοιπο σπίτι δεν με πειράζει, αλλά με την κουζίνα έχω ψύχωση!! Θα αρχίσω να το δουλεύω, γιατί δεν με βλέπω καλά..όχι τίποτα άλλο, αλλά ταλαιπωρώ κ το σύζυξ.. ευτυχώς, μέσα απο το θέμα αυτό βρίσκω παρηγοριά οτί δεν είμαι μόνη:lol:

Link to comment
Share on other sites

Για τα κορίτσια μου, που ταλαιπωρούνται με τα κοσμηματα τους.

Επιλέξτε μια πανέμορφη θήκη που θα σας "προσκαλεί" να τα έχετε τακτοποιημένα, όπως οι παρακάτω::P

kosmimatothiki.jpg

mpizoutiera.jpg

(εγώ, έχω αυτή, για τα κολιέ και μόνο, σε μαύρο καθρέπτη ;). για τα λοιπά μου, έχω ξύλινο κουτί!)


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κοριτσάρες καλημέρα...!!

Να'μαι πάλι σα το φαντομά λόγω φόρτου εργασίας...:D

Επιτελους κατάφερα και τελείωσα με παιχνίδια και είμαι σε αρκετά καλό επίπεδο μπορώ να πω...( όχι τέλειο αλλά καλό ).

Κατά τα άλλο πολύ κρύο εδώ στα βόρεια....

πάω να πάρω το χρόνο μου στο διάβασμα των σελίδων που έχασα...

Καλημέρα αγαπημένε φαντομά.

Ένα θα σου πω και θέλω να με καταλάβεις... :tongue::tongue: με τα παιχνίδια δεν πρόκειται ΠΟΤΕ να είμαστε σε τέλειο σημείο!!!! :tongue::tongue:

Αρκεί που είσαι σε καλό!!! ;);)


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα φιλενάδες!!!!

Εχθές είχαμε μπαλέτο και τρέχαμε όλο το απόγευμα.

Μόνο σκούπα πρόλαβα να βάλω.:(

Οπότε σήμερα προβλέπεται τρελό πρόγραμμα.

Έχω δύο πλυντήρια να σιδερώσω και άλλο ένα να ετοιμάσω.

Να φτιάξω λίγο τα παιχνίδια

Το ντουλάπι με τα φάρμακα

Και τον πάγκο της κουζίνας.

Επίσης να ξανακρεμάσω την κουνουπιέρα γιατί κατάφεραν να την κατεβάσουν κάτω:shock:

Είμαι ευχαριστημένη αν γίνουν αυτα.:rolleyes:

Αύριο θα σας ενημερώσω αν έπιασα τον στόχο μου.:wink:


eNortjKzUjI0NTCwMFeyBlwwFXMC0g,,05.png

eNortjKzUjI0NTCwMFOyBlwwFXAC0Q,,49.png

Link to comment
Share on other sites

Ειρήνη μου με τον χώρο της κουζίνα μου έχω θέμα, αν δεν είναι καθαρή κ δεν λάμπουν όλα δεν μπορώ να ηρεμήσω!! Με το υπόλοιπο σπίτι δεν με πειράζει, αλλά με την κουζίνα έχω ψύχωση!! Θα αρχίσω να το δουλεύω, γιατί δεν με βλέπω καλά..όχι τίποτα άλλο, αλλά ταλαιπωρώ κ το σύζυξ.. ευτυχώς, μέσα απο το θέμα αυτό βρίσκω παρηγοριά οτί δεν είμαι μόνη:lol:

Ακουσα τη λέξη "ψύχωση"...???? Ακουσα τη λέξη ψύχωση???? :tongue::tongue: :lol::lol:

Μην ανησυχείς κοριτσάκι μου! Δεν εισαι μόνη σε τίποτα! Ολες, μα όλες, έχουμε τη μούρλα μας με κάτι!!! ;)


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...