Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 5 ώρες πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ξανά ήρθε σήμερα η καφέ μας 😅 αυτό το παιδί θα μασ βγάλει την πίστη είμαι σίγουρος 😅😅 η γιατρός λέει ότι είναι λογικό κάποιο θα απορροφηθεί μέσα στην μήτρα και κάποιο θα βγει αφού μασ βγει πρώτα η πίστη και 2,3 αυτοάνοσα 😅😅 

      Σε πολλές κοπέλες εμφανίζονται καφέ και όλα πάνε μια χαρά αλλά καταλαβαίνω απόλυτα το άγχος σας....

EASY LIVING {Ειρήνη}


Ειρήνη

Recommended Posts

καλημέρα κορίτσια.

στο lidl έχει προσφορα αυτά τα κουτιά, 3τεμ 6,99 αλλά δεν θυμάμαι ποιά μέρα:rolleyes:

GR_57070_01_b.jpg

Βρε κοριτσάκια μου...

Αυτά είναι πολύ όμορφα!!!!!!!!! :!::!:


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 53,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ειρήνη

    10846

  • YOTOU

    4856

  • χρυσα81

    3863

  • mamavasia

    3157

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημέρα φιλενάδες!!!!

Εχθές είχαμε μπαλέτο και τρέχαμε όλο το απόγευμα.

Μόνο σκούπα πρόλαβα να βάλω.:(

Οπότε σήμερα προβλέπεται τρελό πρόγραμμα.

Έχω δύο πλυντήρια να σιδερώσω και άλλο ένα να ετοιμάσω.

Να φτιάξω λίγο τα παιχνίδια

Το ντουλάπι με τα φάρμακα

Και τον πάγκο της κουζίνας.

Επίσης να ξανακρεμάσω την κουνουπιέρα γιατί κατάφεραν να την κατεβάσουν κάτω:shock:

Είμαι ευχαριστημένη αν γίνουν αυτα.:rolleyes:

Αύριο θα σας ενημερώσω αν έπιασα τον στόχο μου.:wink:

Σιγά-σιγά, μην αγχώνεσαι!

Καλά κουράγια!


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

και τυγχάνει να έχουμε το ίδιο ακριβώς κρεβάτι με την φωτογραφία(ικέα) όπου χωράει πολύ πράμα απο κάτω:tongue:

viki, να σε ρωτήσω; Επειδή θέλω να της το πάρω κι εγώ της μικρής (σε μαύρο) αλλά προβληματίζομαι ως προς το πότε. Εννοώ, μήπως είναι πολύ μικρή. Εσύ, από πότε την έβαλες σ' αυτό; Λες να τη βρίσκω στα πατώματα κάθε πρωί :cool:; Αυτά τα σίδερα που έχει στο πλάι στο προσκέφαλο δεν θα σώζουν την κατάσταση; Εν τω μεταξύ, για να λες ότι χωράει και πράμα από κάτω, θα είναι και ψηλούτσικο. Το είχα δει από κοντά αλλά δεν το θυμάμαι και με κάθε λεπτομέρεια, μόνο ότι μου είχε αρέσει πολύ.

Έντιτ: Τι βόδι! Ούτε καλησπέρα δε σας είπα!


4j3mz22muk0eivxh.png

41ed94dflw3lenl5.png

41ed5tais0z8.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

viki, να σε ρωτήσω; Επειδή θέλω να της το πάρω κι εγώ της μικρής (σε μαύρο) αλλά προβληματίζομαι ως προς το πότε. Εννοώ, μήπως είναι πολύ μικρή. Εσύ, από πότε την έβαλες σ' αυτό; Λες να τη βρίσκω στα πατώματα κάθε πρωί :cool:; Αυτά τα σίδερα που έχει στο πλάι στο προσκέφαλο δεν θα σώζουν την κατάσταση; Εν τω μεταξύ, για να λες ότι χωράει και πράμα από κάτω, θα είναι και ψηλούτσικο. Το είχα δει από κοντά αλλά δεν το θυμάμαι και με κάθε λεπτομέρεια, μόνο ότι μου είχε αρέσει πολύ.

Έντιτ: Τι βόδι! Ούτε καλησπέρα δε σας είπα!

η δικιά μου κάνει πολύ άτσαλο ύπνο. Για να καταλάβεις αδυνατώ να κοιμηθώ μαζί της για οποιοδήποτε λόγο. Λοιπόν τα προστατευτικά κάνουν δουλειά...Ακόμα δεν κατάφερε να τουμπάρει. Αλλά όποιο κρεβάτι και να πάρεις στην αρχή θα χρειαστεί προσαρμογή. Την πρώτη εβδομάδα την έβρισκα στο πάτωμα αλλά όχι επειδή έπεφτε απο το κρεβάτι. Σηκωνόταν ζαβλακωμένη και έπεφτε κοντά στην πόρτα. Εγώ στα 2μιση την έβγαλα απο την κούνια. άλλοι απο τον χρόνο τα βγάζουν, όπως νομίζει ο καθένας. Εγώ πάντως το βολεύτικα πολύ γιατί είναι πτυσσόμενο και αυτή τη στιγμή το έχω στο ελάχιστο μήκος. 1,2 ή 1,3. Εξοικονομώ πολύ χώρο.


Link to comment
Share on other sites

η δικιά μου κάνει πολύ άτσαλο ύπνο. Για να καταλάβεις αδυνατώ να κοιμηθώ μαζί της για οποιοδήποτε λόγο. Λοιπόν τα προστατευτικά κάνουν δουλειά...Ακόμα δεν κατάφερε να τουμπάρει. Αλλά όποιο κρεβάτι και να πάρεις στην αρχή θα χρειαστεί προσαρμογή. Την πρώτη εβδομάδα την έβρισκα στο πάτωμα αλλά όχι επειδή έπεφτε απο το κρεβάτι. Σηκωνόταν ζαβλακωμένη και έπεφτε κοντά στην πόρτα. Εγώ στα 2μιση την έβγαλα απο την κούνια. άλλοι απο τον χρόνο τα βγάζουν, όπως νομίζει ο καθένας. Εγώ πάντως το βολεύτικα πολύ γιατί είναι πτυσσόμενο και αυτή τη στιγμή το έχω στο ελάχιστο μήκος. 1,2 ή 1,3. Εξοικονομώ πολύ χώρο.

:lol::lol::lol: Έλιωσα!!!

Τελευταία απορία: Το μέγιστο μήκος πόσο είναι;


4j3mz22muk0eivxh.png

41ed94dflw3lenl5.png

41ed5tais0z8.png

Link to comment
Share on other sites

:lol::lol::lol: Έλιωσα!!!

Τελευταία απορία: Το μέγιστο μήκος πόσο είναι;

ναι μωρέ, το καημένο ζαβλακωένο κοτοπουλάκι μου. και η καημενούλα δεν έκλαιγε. Ένα νιαουριτό άκουγα και την έβρισκα μπρούμιτα στο πάτωμα να συνεχίζει τον ύπνο της μάλλον. Αλλά λογικά οτι και να πάρεις θα την χρειαστεί μια προσαρμογή στην αρχή. Πόσες ακούσαν μπαμ την νύχτα και τα αθεόφοβα κατάφεραν να πέσουν απο το μισό κρεβάτι που δεν είχε προστατευτικό...

Διαστάσεις προϊόντος

Ελάχιστο μήκος 135 cm

Μέγιστο μήκος 206 cm

Πλάτος 85 cm

Ύψος 91 cm

Μήκος στρώματος 200 cm

Πλάτος στρώματος 80 cm

δεν το μέτρησα, copy το έκανα απο το internet:mrgreen:

και το στρώμα αποτελείται απο 3 κομμάτια. Ένα κομμάτι του ελάχιστου μήκους και 2 επιπλέον κομμάτια εαν θέλεις να προσθέσεις μετά.


Link to comment
Share on other sites

viki, να σε ρωτήσω; Επειδή θέλω να της το πάρω κι εγώ της μικρής (σε μαύρο) αλλά προβληματίζομαι ως προς το πότε. Εννοώ, μήπως είναι πολύ μικρή. Εσύ, από πότε την έβαλες σ' αυτό; Λες να τη βρίσκω στα πατώματα κάθε πρωί :cool:; Αυτά τα σίδερα που έχει στο πλάι στο προσκέφαλο δεν θα σώζουν την κατάσταση; Εν τω μεταξύ, για να λες ότι χωράει και πράμα από κάτω, θα είναι και ψηλούτσικο. Το είχα δει από κοντά αλλά δεν το θυμάμαι και με κάθε λεπτομέρεια, μόνο ότι μου είχε αρέσει πολύ.

Έντιτ: Τι βόδι! Ούτε καλησπέρα δε σας είπα!

Καλησπέρα...

Το πρώτο διάστημα που κοιμόταν ο γιος μου σε κρεβάτι,έπεφτε συνεχώς κάτω στο πάτωμα.(Το ευτύχημα ήταν πως το κρεβάτι ήταν χαμηλό και το δάπεδο ξύλινο)Γι'αυτό πήρα δύο τετράγωνα μαξιλάρια δαπέδου και τα έβαζα μπροστά στο κρεβάτι και, ακόμη κι όταν έπεφτε, δεν χτύπαγε και δεν κρύωνε μέχρι να τον πάρω είδηση.


eTeNp3.pngeTeNp3.png
Link to comment
Share on other sites

καλημέρα κορίτσια.

στο lidl έχει προσφορα αυτά τα κουτιά, 3τεμ 6,99 αλλά δεν θυμάμαι ποιά μέρα:rolleyes:

GR_57070_01_b.jpg

Τι υπέροχα κουτιά είναι αυτά!!!Κρίμα που δεν έχω χώρο να τα βάλω:(


eTeNp3.pngeTeNp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Kαλημέρα κορίτσια,τι κάνετε?

Εμείς περάσαμε άλλη μία νύχτα με πυρετό και είμαστε ήδη στην τέταρτη μέρα!Πήρα το γιατρό τηλέφωνο και θα έρθει το μεσημέρι να τον δει.Μου είπε πως αυτή η ίωση κρατάει 4-5 μέρες!!!


eTeNp3.pngeTeNp3.png
Link to comment
Share on other sites

Kαλημέρα κορίτσια,τι κάνετε?

Εμείς περάσαμε άλλη μία νύχτα με πυρετό και είμαστε ήδη στην τέταρτη μέρα!Πήρα το γιατρό τηλέφωνο και θα έρθει το μεσημέρι να τον δει.Μου είπε πως αυτή η ίωση κρατάει 4-5 μέρες!!!

Πολλά-πολλά περαστικά κορίτσι μου! Ελπίζω να ειναι η τελευταία σας ημέρα σήμερα!!!


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

Τα κέφια μου στο πάτωμα σήμερα με όσα συμβαίνουν... :( δεν μπορώ να ανεβάσω την ψυχολογία μου με τίποτα...

Ψευτο-κάνω δουλίτσες αν και τα μυαλά μου είναι αλλού...:rolleyes:

1) Δίπλωσα το πλυντήριο που είχα στην απλώστρα και στέγνωσε

2) Απλωσα νέο πλυντήριο που "έπαιξε" την νύχτα

3) Έκανα λίγο τα τζάμια της κουζίνας που είχαν γίνει ένα χάλι.

... καθόλου κέφια..:-(


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

Πολλά-πολλά περαστικά κορίτσι μου! Ελπίζω να ειναι η τελευταία σας ημέρα σήμερα!!!

Ελπίζω και εγώ Ειρήνη μου,αλλά δεν το βλέπω,ακόμη κρατάει καλά η ίωση:(

Όλοι στην ίδια κατάσταση είμαστε...ψυχολογία χάλια...


eTeNp3.pngeTeNp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...