Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 5 ώρες πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ξανά ήρθε σήμερα η καφέ μας 😅 αυτό το παιδί θα μασ βγάλει την πίστη είμαι σίγουρος 😅😅 η γιατρός λέει ότι είναι λογικό κάποιο θα απορροφηθεί μέσα στην μήτρα και κάποιο θα βγει αφού μασ βγει πρώτα η πίστη και 2,3 αυτοάνοσα 😅😅 

      Σε πολλές κοπέλες εμφανίζονται καφέ και όλα πάνε μια χαρά αλλά καταλαβαίνω απόλυτα το άγχος σας....

EASY LIVING {Ειρήνη}


Ειρήνη

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 53,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ειρήνη

    10846

  • YOTOU

    4856

  • χρυσα81

    3863

  • mamavasia

    3157

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Δείτε αυτά τα lego-αποθηκευτικοί χώροι για τα μικρά μας.

Δεν είναι απίθανα!!!!!!!!!!!! :!::!:

LegoStorageBrickAlt_x.jpg

Είναι αποθηκευτικοί χώροι για παιχνίδια!

Πραγματικά απίθανα!!!Που τα βρίσκουμε,ξέρεις?


eTeNp3.pngeTeNp3.png
Link to comment
Share on other sites

Εδώ κοριτσάκι μου

Και μπορούμε να κάνουμε ότι συνδυασμό θέλει η κάθε μία! :P

http://www.containerstore.com/shop/toyStorage/boxesCases?productId=10031697&green=2E4AF081-754A-518B-01D0-7DCA9C29420C


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλησπέρα!Ασχετο μεν αλλά να το ρωτήσω:κάθε πότε αλλάζετε σεντόνια?Εγω αλλάζω κάθε δεύτερη εβδομάδα γιατί μου βγαίνει δυσκολούτσικη δουλειά να αλλάξω όλα τα σεντόνια, μαξιλαροθήκες κλπ και βγαίνουν κ πάνω από ενα πλυντήριο, οπότε για κάθε εβδομάδα μου είναι Τoo much. Το θεωρείτε μεγάλη γουρουνιά??Επίσης κάθε πότε πλένετε την παπλωματοθήκη?


Wgl2p3.png

kHoQp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλησπέρα!Ασχετο μεν αλλά να το ρωτήσω:κάθε πότε αλλάζετε σεντόνια?Εγω αλλάζω κάθε δεύτερη εβδομάδα γιατί μου βγαίνει δυσκολούτσικη δουλειά να αλλάξω όλα τα σεντόνια, μαξιλαροθήκες κλπ και βγαίνουν κ πάνω από ενα πλυντήριο, οπότε για κάθε εβδομάδα μου είναι Τoo much. Το θεωρείτε μεγάλη γουρουνιά??Επίσης κάθε πότε πλένετε την παπλωματοθήκη?

Μιρτούλα,καθέ εβδομάδα τα αλλάζω,με ότι αυτό συνεπάγεται...Όταν είμαστε αρρωστοι τα αλλάζω και συχνότερα.Αν όμως για κάποιο λόγο δεν προλάβω να τα αλλάξω το Σαββατοκύριακο,τότε τα αφήνω για τα μέσα της εβδομάδας και μετά τα ξαναλλάζω μετά απο 10 ημέρες.Τις μοιράζω δηλαδή στη μέση...(σε μπερδεψα?)

Παπλωματοθήκη δεν χρησιμοποιώ,δεν τις αντέχω...Εχω πάπλωμα χρωματιστό,το οποίο φροντίζω να το πλένω τουλάχιστον τρεις φορές μες το χειμωνα.Ξέρω ότι δεν είναι και απόλυτα καθαρο αλλά το αντέχω...


eTeNp3.pngeTeNp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κορίτσια καλησπέρα!Ασχετο μεν αλλά να το ρωτήσω:κάθε πότε αλλάζετε σεντόνια?Εγω αλλάζω κάθε δεύτερη εβδομάδα γιατί μου βγαίνει δυσκολούτσικη δουλειά να αλλάξω όλα τα σεντόνια, μαξιλαροθήκες κλπ και βγαίνουν κ πάνω από ενα πλυντήριο, οπότε για κάθε εβδομάδα μου είναι Τoo much. Το θεωρείτε μεγάλη γουρουνιά??Επίσης κάθε πότε πλένετε την παπλωματοθήκη?

Σεντόνια αλλάζω κάθε Παρασκευή συνήθως γιατί θέλω το Σαβ/κο να νιώθουμε το σπίτι μας (που είμαστε όλοι μαζί) πιο... πως να το πω... να σε "προσκαλεί"... δεν ξέρω αν με καταλαβαίνετε... :rolleyes:

Γουρουνιά όχι! Οπως σε βολεύει!

Παπλωματοθήκη, ανάλογα τα κέφια μου. Συνήθως κάθε ενάμιση μήνα, πάνω κάτω... :D


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

σεντόνια κ εγώ κάθε Παρασκευή συνήθως, όπως κ τις πετσέτες.

παπλωματοθήκη μία φορά το μήνα! κοιμόμαστε κ οι τρεις μαζί!

Fefoni μου........

Μου λειψες!!! :tongue::tongue:


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

Γεια και από μένα...

Τι καλημέρα δηλαδη, βρε κορίτσια μου με όσα γίνονται ... τα χω χασει η γυναικα... :(

Παρομοίως...

Μιρτούλα,καθέ εβδομάδα τα αλλάζω,με ότι αυτό συνεπάγεται...Όταν είμαστε αρρωστοι τα αλλάζω και συχνότερα.Αν όμως για κάποιο λόγο δεν προλάβω να τα αλλάξω το Σαββατοκύριακο,τότε τα αφήνω για τα μέσα της εβδομάδας και μετά τα ξαναλλάζω μετά απο 10 ημέρες.Τις μοιράζω δηλαδή στη μέση...(σε μπερδεψα?)

Κάνω ακριβώς το ίδιο πράγμα

Το πάπλωμα δεν το αντεχει ο περιστερης κι έτσι βαζω κουβερτούλες

Αλλά τωρα με τα πολλά κρύα το βάζουμε κι αυτό

Παπλωματοθηκη δεν εχω,μιας κι όπως σας είπα δεν το χρησιμοποιώ.Απλά τωρα που το βάζω ετσι σκετο,θα του κάνω κανα καλό πλυσιματακι.Αλλωστε το βάζω πάνω από σεντόνι και κουβερτα..

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα φιλενάδες!!!!

Εχθές είχαμε μπαλέτο και τρέχαμε όλο το απόγευμα.

Μόνο σκούπα πρόλαβα να βάλω.:(

Οπότε σήμερα προβλέπεται τρελό πρόγραμμα.

Έχω δύο πλυντήρια να σιδερώσω και άλλο ένα να ετοιμάσω.

Να φτιάξω λίγο τα παιχνίδια

Το ντουλάπι με τα φάρμακα

Και τον πάγκο της κουζίνας.

Επίσης να ξανακρεμάσω την κουνουπιέρα γιατί κατάφεραν να την κατεβάσουν κάτω:shock:

Είμαι ευχαριστημένη αν γίνουν αυτα.:rolleyes:

Αύριο θα σας ενημερώσω αν έπιασα τον στόχο μου.:wink:

Κοριτσάρες, εδώ είμαι κι εγω....

Θέλω να αναφέρω ότι εχθές ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΑ!!!!

Έκανα τις προγραμματισμένες μου δουλίτσες μαγείρεψα και μετά πρόλαβα να χαλαρώσω κιόλας.

Σήμερα έχω πολύ δουλίτσα στο γραφείο κι έτσι θα ξαναμπω αργότερα για να διαβάσω τί κάνετε

Φιλάκια


eNortjKzUjI0NTCwMFeyBlwwFXMC0g,,05.png

eNortjKzUjI0NTCwMFOyBlwwFXAC0Q,,49.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα κορίτσια!

κανένα τιπ για ανέβασμα ψυχολογίας? δεν μπορώ να ''συνέλθω'' με αυτά που γίνονται...400 ευρώ μηνιάτικο??????Θα κλείσουν τα πάντα! Σε 1 βδομάδα παίρνω άδεια κυοφορίας και αντί να χαίρομαι είμαι μες στην στεναχώρια. Θα πάιρνω τα 400 απο τον οαεδ και δεν ξέρω αν βρω την επιχειρηση ανοιχτή όταν τελειώσει το 6μηνο. Γκρεμίσαν αυτά που έχτιζαν οι άνθρωποι επι 100 χρόνια για να έχει δικαίωμα ο υπάλληλος και να λέγεται υπάλληλος και όχι δούλος. Και η έξοδος απο το ευρώ θα ήταν καταστροφική για τους 300 που δεν θα παίρναν τα χιλιαρικάκια γιατί τώρα μέτρα για τα μουτρα τους δεν πήρανε.......offtopic εντελώς ε? σορυ....


Link to comment
Share on other sites

κ εμένα Ειρήνη μου, αλλά τρέχω ή είμαι άκεφη κ δεν θέλω να σας επηρεάσω αρνητικά!

κατά τα άλλα κάνω τις δουλίτσες μου κ προσπαθώ να κοιμάμαι νωρίς, για να μη σκέφτομαι. παίρνω την κορούλα μου αγκαλιά κ αντέχω!

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάρες, εδώ είμαι κι εγω....

Θέλω να αναφέρω ότι εχθές ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΑ!!!!

Έκανα τις προγραμματισμένες μου δουλίτσες μαγείρεψα και μετά πρόλαβα να χαλαρώσω κιόλας.

Σήμερα έχω πολύ δουλίτσα στο γραφείο κι έτσι θα ξαναμπω αργότερα για να διαβάσω τί κάνετε

Φιλάκια

Άπειρα μπράβο που δεν απογοήτευσες τον εαυτό σου. Γιατί εμένα προσωπικά με έχεις πείσει πως οτιδηποτε βαλεις πλεον στο μυαλο σου το καταφερνεις. Σου μπήκε το μικρόβιο-του-σπιτιού! ;)

Τώρα, κοιτα να δώσει ρεπό στο λατρεμένο κουφαράκι σου, να ξεκουραστεί και να ανασκουμπωθεί για νέες εξορμήσεις!!! :lol::lol:


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!

κανένα τιπ για ανέβασμα ψυχολογίας? δεν μπορώ να ''συνέλθω'' με αυτά που γίνονται...400 ευρώ μηνιάτικο??????Θα κλείσουν τα πάντα! Σε 1 βδομάδα παίρνω άδεια κυοφορίας και αντί να χαίρομαι είμαι μες στην στεναχώρια. Θα πάιρνω τα 400 απο τον οαεδ και δεν ξέρω αν βρω την επιχειρηση ανοιχτή όταν τελειώσει το 6μηνο. Γκρεμίσαν αυτά που έχτιζαν οι άνθρωποι επι 100 χρόνια για να έχει δικαίωμα ο υπάλληλος και να λέγεται υπάλληλος και όχι δούλος. Και η έξοδος απο το ευρώ θα ήταν καταστροφική για τους 300 που δεν θα παίρναν τα χιλιαρικάκια γιατί τώρα μέτρα για τα μουτρα τους δεν πήρανε.......offtopic εντελώς ε? σορυ....

Σε νιώθω... :( αλλά τόσο πολύ όσο δεν μπορώ να σου περιγράψω με λόγια... κοντρεύω να τρελαθώ. Χθες ακούγαμε με τον άντρα μου ειδήσεις για τα νέα μέτρα και μαντάτα και μας είχε πιάσει το στομάχι μας.

Την Κυριακή όλοι, ΜΑ ΟΛΟΙ πρέπει να βγουμε στις πλατείες, στους δρόμους.:!::!::!:

Εδώ γράφουμε οτιδηποτε... living ειναι το θέμα. Ε, μα πως να living ρε???!!!!!


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...