Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 32 minutes ago, Eflenew said:

      Ακούσαμε καρδια!!!!!!! 143 παλμοί! Μου έγραψε εξετάσεις και ξανά εξεταση σε 15 μέρες!  Πιθανή ημερομηνία τοκετού Γενάρης 2025!

      Πόσο θυμώνω με το κράτος που δε βοηθάει πιο ουσιαστικά με τα φάρμακα. Εύχομαι να βρεις άμεσα. 🙏

      Η βλαστοκυστη  5ης ημέρας αξιολογείται απο το 1 εως το 6 και πίσω από το νούμερο παίρνει 2 γράμματα από Α-C. Σε βλαστοκυστη 5ης ημέρας το 6 μπροστά δείχνει ότι έχει εκκολαφθει πληρως, έχει εξέλθει από τη διαφανη ζώνη. Είναι καλό ότι προχωρησε.  Εκτός αν εννοούν βλαστοκυστη 6ης ημέρας  που δε γνωριζω για αυτό. 

      Συγκινήθηκα πολύ ! Συγχαρητήρια ! Μια τελειομηνη εγκυμοσύνη ! Όλα να πάνε δεξιά ! 

EASY LIVING {Ειρήνη}


Ειρήνη

Recommended Posts

Δεν ξέρω ακόμα τι ώρα είναι θα είναι.....ένα φόρεμα ριχτό που έχω μπαλού μέχρι το γόνατο θα φορέσω.....και κάποιο σάλι απο πάνω αλλά τώρα για παππούτσι μάλλον πέδιλο!!

Μια χαρά μου ακούγεται αλλά η ώρα που θα γίνει το μυστήριο, θα σε κάνει να αποφασίσεις πιο άνετα ;)


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 53,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ειρήνη

    10846

  • YOTOU

    4856

  • χρυσα81

    3863

  • mamavasia

    3157

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Γεια σας!

τέλειες οι φωτογραφίες Χαρά! πολυ όμορφα τα έχεις φτιάξει όλα!

Εμείς μαζευτήκαμε πριν μισή ωρα περίπου!

Πρώτα πήγαμε παιδική χαρά και όταν φύγαμε μου ζήτησε να σταματήσουμε στην εκκλησία για να αναψουμε κεράκι βγαίνοντας απο εκει μας σταμάτησε μια κυρια και με παρακάλεσε να της δώσω ενα ευρώ για να βγάλει εισητήριο για το λεωφορείο! Έτυχε να έχω στην τσέπη μου απο προηγούμενα ρέστα (δεν ανοίγω ποτέ την τσάντα μου σε τέτοιες περιπτώσεις) οπότε και της έδωσα. Στη συνέχεια χαζέψαμε λίγο βιτρίνες και φτάσαμε στα h&m, οπότε μπήκαμε να δώ μήπως είχαν βγάλει τις μπλούζες με αντηλιακή προστασία που σας έλεγα τις προηγούμενες μέρες!

Με χαρά είδα οτι τις έχουν βγάλει σε χρώματα: καρπουζί (αυτή πηραμε εμείς), μπλέ σκούρο και ένα ακόμα σχέδιο με τον μακουιν και τον μπαρμπα. Οι μονοχρωμες 10? αυτή με τον μακουιν 13?. Πάμε λοιπόν στο ταμείο να πληρώσουμε και τι βλέπω?????

Την κυρία που με σταμάτησε πριν να περιμένει και αυτή στο ταμείο να πληρώσει τα καινούργια της ρούχα!

απο mothercare outlet στον Ταυρο δεν με πήραν ακόμα για τις μπλούζες, όταν με ενημερωσουν θα το αναφέρω εδω... αν θυμάμαι μου το ειχε ζητήσει η Ευα, αλλά τελοσπάντων μπορεί να ενδιαφέρεται και άλλη μαμα :)

Link to comment
Share on other sites

Διαδυκτιακό Σεμινάριο "Οργανώντας αποτελεσματικά τη μελέτη"

http://us2.campaign-archive2.com/?u=1cbd24820992596f31afb275c&id=f1d505f6e1

(μήπως να το παρακολουθήσω και εγώ απο τώρα? :) - με έχετε αγχώσει.. )

Link to comment
Share on other sites

Την κυρία που με σταμάτησε πριν να περιμένει και αυτή στο ταμείο να πληρώσει τα καινούργια της ρούχα!

και πως αντέδρασε μόλις σε είδε??? εγώ δεν δίνω πλέον χρήματα....προτιμώ να βοηθήσω σε είδος....πλέον με τόσα που έχουμε δει και ακούσει δεν πιστεύω κανέναν!

Link to comment
Share on other sites

και πως αντέδρασε μόλις σε είδε??? εγώ δεν δίνω πλέον χρήματα....προτιμώ να βοηθήσω σε είδος....πλέον με τόσα που έχουμε δει και ακούσει δεν πιστεύω κανέναν!

Bάσια μου δίκιο έχεις και εγώ πλεον σπάνια δίνω... ήταν όμως μια γυναίκα 40-45 το πολυ... της διπλανής πορτας και μου εξήγησε μάλιστα οτι ξέμεινε και φοβόταν να μπει στο λεοφωρειο χωρις εισητηριο για να μην της κόψουν κλήση...

ααα και δεν αντέδρασε καθόλου παρόλο που κοιταχτήκαμε, εγώ δεν είπα τπτ είχα μείνει κυριολεκτικά άφωνη, αν δεν είχα το παιδί μαζί ισως κατι να έκανα έλεγα αλλά και παλι τι θα κέρδιζα ... έχουμε ξεφύγει ...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεια σας!

τέλειες οι φωτογραφίες Χαρά! πολυ όμορφα τα έχεις φτιάξει όλα!

Εμείς μαζευτήκαμε πριν μισή ωρα περίπου!

Πρώτα πήγαμε παιδική χαρά και όταν φύγαμε μου ζήτησε να σταματήσουμε στην εκκλησία για να αναψουμε κεράκι βγαίνοντας απο εκει μας σταμάτησε μια κυρια και με παρακάλεσε να της δώσω ενα ευρώ για να βγάλει εισητήριο για το λεωφορείο! Έτυχε να έχω στην τσέπη μου απο προηγούμενα ρέστα (δεν ανοίγω ποτέ την τσάντα μου σε τέτοιες περιπτώσεις) οπότε και της έδωσα. Στη συνέχεια χαζέψαμε λίγο βιτρίνες και φτάσαμε στα h&m, οπότε μπήκαμε να δώ μήπως είχαν βγάλει τις μπλούζες με αντηλιακή προστασία που σας έλεγα τις προηγούμενες μέρες!

Με χαρά είδα οτι τις έχουν βγάλει σε χρώματα: καρπουζί (αυτή πηραμε εμείς), μπλέ σκούρο και ένα ακόμα σχέδιο με τον μακουιν και τον μπαρμπα. Οι μονοχρωμες 10? αυτή με τον μακουιν 13?. Πάμε λοιπόν στο ταμείο να πληρώσουμε και τι βλέπω?????

Την κυρία που με σταμάτησε πριν να περιμένει και αυτή στο ταμείο να πληρώσει τα καινούργια της ρούχα!

απο mothercare outlet στον Ταυρο δεν με πήραν ακόμα για τις μπλούζες, όταν με ενημερωσουν θα το αναφέρω εδω... αν θυμάμαι μου το ειχε ζητήσει η Ευα, αλλά τελοσπάντων μπορεί να ενδιαφέρεται και άλλη μαμα :)

Α, τέλεια! Ευχαριστώ 4U! Θα τον στείλω να πάει να δει για τη μικρή, γιατί φέτος, είχα ορκιστεί, θα τον έπνιγα με την υπερβολή του με τον ήλιο! Και βαμπίρ να 'ταν το παιδί μας, έτσι δεν θα 'κανε :confused:


4j3mz22muk0eivxh.png

41ed94dflw3lenl5.png

41ed5tais0z8.png

Link to comment
Share on other sites

Α, τέλεια! Ευχαριστώ 4U! Θα τον στείλω να πάει να δει για τη μικρή, γιατί φέτος, είχα ορκιστεί, θα τον έπνιγα με την υπερβολή του με τον ήλιο! Και βαμπίρ να 'ταν το παιδί μας, έτσι δεν θα 'κανε :confused:

τα συγκεκριμένα που αναφέρω είναι για αγοράκια αλλά είμαι σίγουρη οτι θα εχουν και για κοριτσάκια. Αν θες ρίξε μια ματια στη σελίδα τους πριν τον στείλεις ;) Καλές αγορές και καλά μπάνια :)

Link to comment
Share on other sites

img20130403160741.jpg

img20130403160802.jpg

img20130403160820.jpg

η άνοιξη έρχεται σιγά σιγά και στο δικό μας σπίτι

έβγαλα τις φωτο χθες με το κινητό

Uploaded with ImageShack.us

πού μένεις καλή μου και έχεις τόσο ωραίο κήπο?σε προάστειο μήπως?Ρωτάω γιατί είμαι Ρετζικι...

Πάμε λοιπόν στο ταμείο να πληρώσουμε και τι βλέπω?????

Την κυρία που με σταμάτησε πριν να περιμένει και αυτή στο ταμείο να πληρώσει τα καινούργια της ρούχα!

:)

τώρα τι να πεις:evil::evil::evil:?

My Billy τέλεια που έχεις πεντακάθαρο σπίτι!!

Χαρά πολύ όμορφες φωτό, μπράβο!

Αρετή έκανα την μαρμελαδίτσα και βγήκε πολύ καλή, ευχαριστώ!Σκέφτομαι να πάρω μερικά κιλά φράουλες τώρα που είναι η εποχή τους και να κάνω αρκετά βαζάκια-τώρα έκανα μισό κιλό μόνο για δοκιμή...


Wgl2p3.png

kHoQp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κορούλες καλημέρα!

Σήμερα αναμένεται να είναι ηλιόλουστη η μέρα και ήδη έχω "σεληνιαστεί" :tongue: με τρελή όρεξη για δουλίτσες. Δεν δουλεύω κι όλας και επειδή η επόμενη εβδομάδα είναι "πήχτρα" από δουλειά είπα να.. προνοήσω! :P

1) Ετοίμασα και πήγα το φιογκάκι σχολείο

2) Πήγα φούρνο

3) Πήγα σούπερ για 2-3 πραγματάκια

4) Εστρωσα κρεβάτια

5) Εβγαλα το νυχτερινό πλυντήριο και το άπλωσα

Συνεχίζω, εδώ θα είμαι...


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κορίτσια όμορφα ,τι κανετε?

Χαρα πολύ ομορφες φωτό!

Εχθες όλο το απόγευμα το περασαμε στον κήπο και το βραδυ ειχαμε όλοι λιωσει,αλλα ηταν πολύ ομορφα και κυριως χαλαρωσαμε,ειναι πολύ αγχολυτική διαδικασια,η φροντιδα της γης.

Σημερα ξυπνησαμε πιο νωρίς από το συνηθισμενο και με όρεξη.

1.εβγαλα τα σεντονια από τα κρεβάτια μας

2.εβγαλα εξω τα παπλωματα να λιαστουν

3.απλωσα τα 2 πλυντηρια που ειχα βαλει εχθες

4.εβαλα το ενα ριχταρι για πλυσιμο και το απλωσα

5.εβαλα και το δευτερο και πλενεται

6.πήγα τα σκουπίδια

7.πήγα το πιτσιρικι σχολειο

8.πήγα στο φούρνο

9.ποτισα τα λουλούδια στις γλάστρες

10.επλυνα καλά και τα δυο μπάνια

11.εβαλα σε βραστο νερό τις οδοντόβουρτσες

και εφτιαξα καφεδακι ,να χαζεψω λιγακι και να συνεχισω αργότερα.Σημερα κάνω δοκιμη με το 123...να δω που θα με βγαλει.


eTeNp3.pngeTeNp3.png
Link to comment
Share on other sites

Πάμε λοιπόν στο ταμείο να πληρώσουμε και τι βλέπω?????

Την κυρία που με σταμάτησε πριν να περιμένει και αυτή στο ταμείο να πληρώσει τα καινούργια της ρούχα!

Να.. κάτι τέτοια μαθαίνω και χάνω την πίστη μου στους ανθρώπους... :?


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

Κορούλες καλημέρα!

Σήμερα αναμένεται να είναι ηλιόλουστη η μέρα και ήδη έχω "σεληνιαστεί" :tongue: με τρελή όρεξη για δουλίτσες. Δεν δουλεύω κι όλας και επειδή η επόμενη εβδομάδα είναι "πήχτρα" από δουλειά είπα να.. προνοήσω! :P

1) Ετοίμασα και πήγα το φιογκάκι σχολείο

2) Πήγα φούρνο

3) Πήγα σούπερ για 2-3 πραγματάκια

4) Εστρωσα κρεβάτια

5) Εβγαλα το νυχτερινό πλυντήριο και το άπλωσα

Συνεχίζω, εδώ θα είμαι...

Καλή συνεχεια ,Ειρηνη!Πολύ χαιρομαι που θα εχεις δουλίτσα την επόμενη εβδομαδα,ελπίζω μόνο να μπορεσεις να ξεκουραστεις το σκ,με τους αντρες σου;):):)


eTeNp3.pngeTeNp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...