Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

EASY LIVING {Ειρήνη}


Ειρήνη

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 53,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ειρήνη

    10846

  • YOTOU

    4856

  • χρυσα81

    3863

  • mamavasia

    3157

Περισσότερες δημοσιεύσεις

img20130403160834.jpg

κάποιος απόλαυσε χθες τον απογευματινό του ύπνο

τέλεια φωτογραφία... κάποιος περνάει ζάχαρη!!

το κοριτσακι μου εγινε καλα πολυ χαρηκα

Μπράβο!!! είδες ? όλα καλά τελικά! να τη γεμίσεις φιλιά;)

Καλησπέρα κορούλες!

Μεσημεριανή σήμερα αλλά όπως σας είχα πει από χθες, δούλευα σερί από την ώρα που πήγα το φιογκάκι στο σχολείο και επέστρεψα περίπου στη 1 παρά.. δηλαδή λιγο πριν πάω να τον πάρω.

Στο σπιτάκι μου δεν έχω κάνει τίποτα γιατί δεν υπήρχε χρόνος αλλά καθόλου δεν έχω αγχωθεί γιατί ήξερα το πρόγραμμα και είχα προνοήσει :D. Οταν επέστρεψα ο άντρας μου είχε στρώσει κρεβάτια και αερίσει το σπίτι οπότε εγώ το μόνο που έκανα ήταν να βγάλω γαρίδες και να φτιάξω μία υπέροχη σάλτσα με γαριδούλες και σκόρδο, που τη λατρεύουμε και αφού πήγα και πήρα το φιογκάκι βράσαμε ζυμαρικά.

Εφαγε το φιογκάκι {εγώ σε λίγο}, ξεκουράστηκε και τώρα ξεκινήσαμε τα αυριανά μας μαθήματα.

Χθες ευτυχώς τα καταφέραμε και πήγα γυμναστήριο. Ενα θα σας πω κόρες: η δασκάλα έβαλε 2 συναθλήτριές μου να μου επιτεθούν χθες!!! :tongue::tongue::tongue:

Σας βάζω και το λατρεμένο μου nude, από μία σημερινή πελάτισσα, ελπίζω να σας αρέσει και σας: :P

DSC01783_zpsad6ee995.jpg

Σας γλυκοφιλώ όλες

{σας έχω διαβάσει όλες όπως πάντα!}

Τέλειο το nude! θυμασαι που σου έιχα πει οτι εγώ κάνω αυτό ή γαλλικό τπτ αλλο ... να δω πότε θα αλλάξω:confused:

Και γω ξέρω να ξεματιάζω αλλά με τον... παραδοσιακό τρόπο! Με πιρούνι! :twisted::twisted::lol:

ααααα μάλιστα εσυ κάνεις το γνωστό πηρουνάτο ξεμάτιασμα????:tongue:

Εμ.. να θες να κάνεις ζωή και κότα και να μην έχεις κότα

Αυτό φίλε μου, είναι ΠΡΟΒΛΗΜΑ! :tongue::tongue::tongue:

καλέ δεν διάβασες τα προηγούμενα ποια την έχει? περιμένω απλά να μου τη δώσει!

Εχει καλυτερέψει πολύ, πρώτη φορά μέσα σε περίπου χρόνια... πολύ! Της είπε ο γιατρός πως θα την ξαναδεί σε 20 μέρες για να δει πως πάει αυτή η πειραματική θεραπεία που της έκαναν... τι να πω.. η Παναγία μαζί της!

Πάντως πολύ κόσμος βρε κορίτσια με ψυχοσωματικά. Εχω μία πελάτισσα που έχει ακριβώς το ίδιο πρόβλημα αλλά όχι στο πρόσωπο, στο σώμα και μόνο! Σε όλο το σώμα! :?

:shock:

Τι στο καλό.... όσκαρ πήρες???!!! :mrgreen::lol::lol::lol:

είδες πως αισθάνομαι που γράφω στο θέμα σου????:D σα να πήρα οσκαρ!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρες!

Έχει έρθει η άνοιξη στο easy living για τα καλά.

Χαρά και Χριστίνα, τι ωραία!Χρύσα βάλε να δούμε!

Χαρά, σιδερένια τώρα η κούκλα!

Χρύσα, με γεια του!

Βάσια, συμφωνώ με τη Χρύσα: κοντομάνικο με ανοιξιάτικο μπουφανάκι για τις μικρές και μπαλαρίνες. Με τις μπαλαρίνες έχεις και την επιλογή τελευταία στιγμή, ανάλογα με το τι καιρό θα κάνει τελικά, να βάλεις ή να μη βάλεις καλσόν.

Mybilly, ανακαινισμένο και καθαρό σπίτι :P! Το χρώμα στο σαλόνι τελικά; Δεν πειράζει για τη δουλειά. Πάμε γι' άλλα ;).

Δήμητρα, αφού δε σηκώθηκε η γαστρεντερίτιδα να σας δώσει από μία να σας ξαπλώσει μετά τις τούρτες και τις πίτσες, μην το πεις ούτε του παπά :tongue:.

Ειρήνη, σταμάτα να δέρνεις τις συναθλήτριες :tongue:. Το nude πολύ όμορφο αλλά εγώ, είπαμε, ψάχνω κάτι που να τα κάνει αόρατα έτσι όπως είναι τα καϋμένα :oops:.

Η τουρτίτσα όπως την διακοσμήσαμε με τον μικρό εχτες

DSC08250_zps094f2488.jpg

και μια αγαπημενη μου λαμπάδα που έφτιαξα

DSC08229_zps10a13058.jpg

Η λαμπάδα είναι πραγματικά πολύ όμορφη! Και πάλι να τον χαίρεστε, Σοφάκι!

Πάω να ξυπνήσω τη μικρή, να την πάω για κούρεμα. Εγώ πότε θα κόψω τα μαλλάκια μου; Ένα πόντο θα τις κόψω τις αφέλειες απ' τη λύσσα μου :cool:.

Μουτς!


4j3mz22muk0eivxh.png

41ed94dflw3lenl5.png

41ed5tais0z8.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσακια!!!τι κανετε?

Μπιλυ μπραβο για το σπιτακι σου ειναι φοβερη αναννεωση,να μας βαλεις φωτο απο το νεο χρωμα..οσο για την δουλεια κριμα..

Ειρηνη μου ειναι τελειο αυτο το nude.μ'αρεσει παρα πολυ..οποτε μπορεις και εσυ δεν θελω να σε πιεσω.με ενημερωνεις..

Χρυσα μεγεια τα καινουργια παπουτσακια του μικρου..

Χαρα μπραβο για το σκυλακι που τα καταφερε.ωραια τα λουλουδακια σου..

Christine πολυ ωραιος φαινεται ο κηπος σου..τι ωραια που κοιμαται το ζουζουνακι..

Εγω το πρωι εκανα τις δουλιτσες μου και πηγα βολτιτσα με την αδερφη μου.γυρισα το μεσημερι αλλα ειχα πολυ πονοκεφαλο,φαγαμε μαζεψα την κουζινα και ξαπλωσα αλλα δεν περασε..σηκωθηκα πηρα ενα ντεπον και ετοιμαζομαι να φτιαξω κουλουρακια με την κορη μου που μου τα ζητησε..


vSYvp3.png

6HIKp3.png

Link to comment
Share on other sites

Η πρώτη Κυριακή μετά το Πάσχα!

Τότε, θεωρητικά, θα είναι αρκετά καλος ο καιρός.

Οπότε μπαλαρινούλες για τα παιδιά και ελαφριά μπουφανάκια ή ζακετούλες.

Τι ώρα θα είναι?

Εσύ τι σκέφτεσαι να βάλεις?


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Τέλειο το nude! θυμασαι που σου έιχα πει οτι εγώ κάνω αυτό ή γαλλικό τπτ αλλο ... να δω πότε θα αλλάξω:confused:

Λατρεμένο μου, πραγματικά! ;)

Οποτε το αποφασίσεις! Φυσικα, θα σου έλεγα να ξεκινήσεις δειλά-δειλά ώστε να μην σου έρθει απότοα η αλλαγή... οτι θέλεις, μου λες! :D

ααααα μάλιστα εσυ κάνεις το γνωστό πηρουνάτο ξεμάτιασμα????:tongue:

Ναι!!! :twisted:


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστούμε!

Με ενδιαφέρει να μαθαίνω τα πάντα σχετικά με τα παιδιά μας! Μπράβο!! :P


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

το αγαπημενο μου νυχτολουλουδο αλλα ακομα θελει μερες

64264_10200509643816533_541349519_n.jpg

ελπιζω να σας αρεσουν

ΥΠΕΡΟΧΕΣ! ΥΠΕΡΟΧΕΣ!

Μπράβο κόρη, μας ταξίδεψες βαθιά στην άνοιξη!

Υ.Γ. Κράτησα το λατρεμένο μου, νυχτολούλουδο!!!! :P


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

Ειρήνη, σταμάτα να δέρνεις τις συναθλήτριες :tongue:. Το nude πολύ όμορφο αλλά εγώ, είπαμε, ψάχνω κάτι που να τα κάνει αόρατα έτσι όπως είναι τα καϋμένα :oops:.

Πάω να ξυπνήσω τη μικρή, να την πάω για κούρεμα. Εγώ πότε θα κόψω τα μαλλάκια μου; Ένα πόντο θα τις κόψω τις αφέλειες απ' τη λύσσα μου :cool:.

Μουτς!

Οχι! Το αντίθετο! Αυτές σκόπευαν να με ρίξουν κάτω ώστε να με χτυπήσουν {αυτό τους ζήτησε η δασκάλα μας} αλλά δεν.....! :tongue::tongue:

Υ.Γ. Εγώ τις κόβω... μόνη μου!!! :lol::lol:


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

Τότε, θεωρητικά, θα είναι αρκετά καλος ο καιρός.

Οπότε μπαλαρινούλες για τα παιδιά και ελαφριά μπουφανάκια ή ζακετούλες.

Τι ώρα θα είναι?

Εσύ τι σκέφτεσαι να βάλεις?

Δεν ξέρω ακόμα τι ώρα είναι θα είναι.....ένα φόρεμα ριχτό που έχω μπαλού μέχρι το γόνατο θα φορέσω.....και κάποιο σάλι απο πάνω αλλά τώρα για παππούτσι μάλλον πέδιλο!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...