Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • κορίτσια να σας πω τα νέα μ! όπως ειπα είδα αίμα την κυριακή  (32+1)κλπ ήρθα στο μαιευτήριο , ειχα πολλές συντονισμένες  συσπάσεις  χωρίς το παραμικρό σύμπτωμα! το ραμα κρατάει αλλά επειδή έχει εμπεδωθεί ήδη το μωρο έσπρωχνε προς τα κάτω και με την πίεση το ζόρισε και μάτωσε! σκεφτείτε ο γιατρός έβαλε το δάχτυλο και έπιανε ράμμα και κεφάλι, αν δεν είχαμε θα ειχα γεννήσει! σήμερα εχω βάλει τον 2ο. όρο και έχουν ηρεμήσει οι συσπάσεις μ, το αιματακι είναι ελάχιστο καφέ σκουρο , πονάκια πάλι δεν εχω και εχω κάνει και αλλαγές 3 κορτιζονες ! θα μείνω να βάλω και αύριο έναν όρο και θα φύγω το απόγευμα! όπως φαίνεται ο γιατρός είπε ότι το γλιτωσαμε για την ώρα ! αλλά είναι κακό το γεγονός ότι δεν μ δίνει συμπτώματα , όποτε το παραμικρό του παραμικρού πρέπει να το ψάχνουμε πλεον!!  λογικά τις 33 θα τις περάσουμε και όσο πάει είπε ! αυτά .

      • Μου αρέσει 1
      • Ευχή 3

EASY LIVING {Ειρήνη}


Ειρήνη

Recommended Posts

Εδω πάλι...

Μπιλάκι πολύ χαιρομαι που εισαι πάλι εδω!Καλολέρωτο το σπιτι σας,να το ευχαριστηθεις και βεβαια περιμένουμε φωτό το χρωμα!

Χριστινα,εχεις υπέροχο κηπο απ'όσο μπορω να καταλάβω!Πανέμορφα τα λουλούδια σου!

Ειρηνη δουλευεις σημερα?

Βασια νομιζω πως ακόμη θα κανει λίγο ψυχρούλα,μαλλον κοντομανικο και κλειστο παππούτσι,μια μπαλαρινούλα αν εχεις για τα κορίτσια θα ειναι μια χαρα!

Στα δικα μου τωρα,βγηκα για εξωτερικες δουλειες με τη μαμά μου ,πήγαμε σούπερ μαρκετ,λαικη (και πήρα μαργαρίτες ,γκαζανιες και φραουλες ,να φυτεψω),στο μαναβικο,στο κεπ,στον μηχανικο,στο λιμεναρχειο...και λοιπά.Πηγα και σε ενα καταστημα με παππούτσια και πήρα ενα ζευγαρι μοκασινια για το Πασχα του γιοκα μου,(για την ακριβεια του τα πήρε η μαμά μου).Πήραμε το παιδι από το σχολειο και επιστρεψαμε σπίτι.Εβαλα μια γρηγορη μακαροναδα με κοκκινη σαλτσα ,φαγαμε και τωρα η μαμά μου μαζευει την κουζινα και εγω θα κατευω στον κήπο να καθαρισω και να φυτεψω τα καινούρια λουλούδια.


eTeNp3.pngeTeNp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 53,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ειρήνη

    10846

  • YOTOU

    4856

  • χρυσα81

    3863

  • mamavasia

    3157

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Εδω πάλι...

Μπιλάκι πολύ χαιρομαι που εισαι πάλι εδω!Καλολέρωτο το σπιτι σας,να το ευχαριστηθεις και βεβαια περιμένουμε φωτό το χρωμα!

Χριστινα,εχεις υπέροχο κηπο απ'όσο μπορω να καταλάβω!Πανέμορφα τα λουλούδια σου!

Ειρηνη δουλευεις σημερα?

Βασια νομιζω πως ακόμη θα κανει λίγο ψυχρούλα,μαλλον κοντομανικο και κλειστο παππούτσι,μια μπαλαρινούλα αν εχεις για τα κορίτσια θα ειναι μια χαρα!

Στα δικα μου τωρα,βγηκα για εξωτερικες δουλειες με τη μαμά μου ,πήγαμε σούπερ μαρκετ,λαικη (και πήρα μαργαρίτες ,γκαζανιες και φραουλες ,να φυτεψω),στο μαναβικο,στο κεπ,στον μηχανικο,στο λιμεναρχειο...και λοιπά.Πηγα και σε ενα καταστημα με παππούτσια και πήρα ενα ζευγαρι μοκασινια για το Πασχα του γιοκα μου,(για την ακριβεια του τα πήρε η μαμά μου).Πήραμε το παιδι από το σχολειο και επιστρεψαμε σπίτι.Εβαλα μια γρηγορη μακαροναδα με κοκκινη σαλτσα ,φαγαμε και τωρα η μαμά μου μαζευει την κουζινα και εγω θα κατευω στον κήπο να καθαρισω και να φυτεψω τα καινούρια λουλούδια.

Με γεια τα παπούτσια του λουλουδιού σου!

Και μεις να σου πω, χρειαζόμαστε 2ο ζευγάρι για το παιδί, μιας που το ένα αθλητικό του σκίστηκε {θυμάστε που σας το είχα γράψει?} και ....


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

λοιπόν λύνεται πολυ εύκολα το πρόβλημα .......

φτύσε 3 φορές την οθόνη!

ρίξε μια μπουνιά στο πληκτρολόγιο!

και μετά κάνε ενα ξεματιασμα!!!:tongue:

μετα θα συνδεθείς!

Και γω ξέρω να ξεματιάζω αλλά με τον... παραδοσιακό τρόπο! Με πιρούνι! :twisted::twisted::lol:


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

Φαγαμε μαζεψα την κουζινα κοιμισα την μικρη και ξεκουραστηκα λιγο..η μεγαλη ομως ζηταει παιδικη χαρα και δεν μπορω να της το αρνηθω..

Ειρηνη μου τωρα που δεν δουλευω ασχολουμαι περισσοτερο,οταν θα ξεκινησω δεν ξερω τι θα προλαβαινω να κανω με δυο παιδια,δουλεια και σπιτι..

Μιρτουλα ειναι πολυ ευκολη για μισο κιλο φραουλες εβαλα 1φλιτζανι και λιγο ζαχαρη(δεν την θελω πολυ γλυκια)και 2κουταλιες της σουπας λεμονι.καθαριζουμε τα κοτσανακι τις πλενουμε και τις παταμε με το χερι μας.εγω τις ετριψα στον τριφτη δεν μου αρεσει να εχει κομματια.τις βαζουμε στην κατσαρολα ριχνουμε την ζαχαρη και το λεμονι και αφηνουμε να βρασει ανακατευοντας συχνα με ξυλινη κουταλα..θελει ενα μισαωρο..ειανι τελεια..

Και πολύ καλά κάνεις Αρετή μου!

Οτιδήποτε σε βοηθάει να ανεβάζεις την ψυχολογία σου, είναι θετικό και το θέλουμε!

Υ.Γ. Τα 2 μας πρέπει να βρεθούμε! :tongue:


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοριτσακια να σας πω τι θα ήθελα πολυ και ίσως μπορείτε να με βοηθήσετε ... ειδικά η Ειρήνη!

Είμαι ολιγαρκής ... χρειάζομαι μόνο ενα πράγμα απλά ακόμα και αυτό μου είναι δύσκολο να αποκτήσω αυτή την περίοδο.... θα σας το γραψω και οποια μπορέσει να με βοηθήσει θα της είμαι ευγνόμων μια ζωή...

Θέλω λοιπόν και με όλο το θάρρος μια κότα που να κάνει χρυσά αβγα....

ζητάω πολλά?

Εμ.. να θες να κάνεις ζωή και κότα και να μην έχεις κότα

Αυτό φίλε μου, είναι ΠΡΟΒΛΗΜΑ! :tongue::tongue::tongue:

431057-NETNewBabyChick_zps3d84250d.jpg


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορούλες!

Μεσημεριανή σήμερα αλλά όπως σας είχα πει από χθες, δούλευα σερί από την ώρα που πήγα το φιογκάκι στο σχολείο και επέστρεψα περίπου στη 1 παρά.. δηλαδή λιγο πριν πάω να τον πάρω.

Στο σπιτάκι μου δεν έχω κάνει τίποτα γιατί δεν υπήρχε χρόνος αλλά καθόλου δεν έχω αγχωθεί γιατί ήξερα το πρόγραμμα και είχα προνοήσει :D. Οταν επέστρεψα ο άντρας μου είχε στρώσει κρεβάτια και αερίσει το σπίτι οπότε εγώ το μόνο που έκανα ήταν να βγάλω γαρίδες και να φτιάξω μία υπέροχη σάλτσα με γαριδούλες και σκόρδο, που τη λατρεύουμε και αφού πήγα και πήρα το φιογκάκι βράσαμε ζυμαρικά.

Εφαγε το φιογκάκι {εγώ σε λίγο}, ξεκουράστηκε και τώρα ξεκινήσαμε τα αυριανά μας μαθήματα.

Χθες ευτυχώς τα καταφέραμε και πήγα γυμναστήριο. Ενα θα σας πω κόρες: η δασκάλα έβαλε 2 συναθλήτριές μου να μου επιτεθούν χθες!!! :tongue::tongue::tongue:

Σας βάζω και το λατρεμένο μου nude, από μία σημερινή πελάτισσα, ελπίζω να σας αρέσει και σας: :P

DSC01783_zpsad6ee995.jpg

Σας γλυκοφιλώ όλες

{σας έχω διαβάσει όλες όπως πάντα!}

Tα νυχια ειναι υπέροχα Ειρηνη μου,τελειο χρωμα!

Μπραβο που καταφερες να πας γυμναστηριο,πολύ τονωτικο φανταζομαι!:):):)

Οσο για τα παιδικα,μεγαλο μανικι καθε φορα η αλλαγη σεζόν.Και εμενα ειχε μποτακια χειμωνιατικα αλλα εννοειται πως δεν θα μπορουσε να τα φορεσει το Πασχα και του τα πήρα τωρα γιατι μετα δεν θα βρισκω νουμερο.Δεν εχουν κινηση τα καταστημτα και γι'αυτο δεν κανουν μεγαλες παραγγελίες για να υπάρχει επάρκεια.


eTeNp3.pngeTeNp3.png
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κι απο μενα,

Ειρηνακι για το ψυγειο εχω τετοια καλαθακια,εσυ με παρακινησες να τα παρω εννοειται:rolleyes: αλλα δε χωρανε :shock: Ειναι γεματα τα δυο μεγαλα συρταρια του ψυγειου και τα δυο καλαθακια και εχω και σακουλες:evil: φανταστειτε ποσα πηρε :evil:

Η λοσιον μας τελικα δεν ειναι του κορρε,δεν το ειχα προσεξει καλα:oops: επειδη ηταν στο σταντ του κορρε στο φαρμακειο μπερδευτηκα γραφει με κοκκινα γραμματα LO μην την παρετε δεν κανει τιποτα,θα παω να παρω αυτη που λετε αφου μυριζει τοσο πολυ.

Καλο βραδυ σε ολες.

Να ξέρεις, κοριτσάκι μου, πως τα καλαθάκια αυτά βγαίνουν σε πολλά μεγέθη. Εχει και πολύ μεγαλύτερα έχει και πολύ μικρότερα. Στο λέω, σε περίπτωση που τα μικρότερα σε βόλεψαν μήπως θελήσεις και κάτι μεγαλύτερο για τις δικές σας ανάγκες.

Εντάξει, μία στο τόσο και μένα θα γίνεται χαμός, από διάφορες καταστάσεις, οπως και σένα τώρα που ο άντρας σου πήρε τόσα πολλά. Αυτό δεν μας ενοχλεί. Απλώς στο προτείνω σε περίπτωση που είναι μόνιμο το πρόβλημα και εκνευρίζεσαι... :|

Να σου πω, μου έκανε εντύπωση γιατί του Κορρέ μυρίζει έντονα και μάλιστα με ψιλο-τσαντίζει ώρες-ώρες αλλά... αυτή ειναι και η δουλειά της!!

{νιώθω σαν ψείρα ξαφνικά!!! :tongue::tongue:}


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


.

Ειρηνη ,η πεθερά σου πως τα πάει?

Εχει καλυτερέψει πολύ, πρώτη φορά μέσα σε περίπου χρόνια... πολύ! Της είπε ο γιατρός πως θα την ξαναδεί σε 20 μέρες για να δει πως πάει αυτή η πειραματική θεραπεία που της έκαναν... τι να πω.. η Παναγία μαζί της!

Πάντως πολύ κόσμος βρε κορίτσια με ψυχοσωματικά. Εχω μία πελάτισσα που έχει ακριβώς το ίδιο πρόβλημα αλλά όχι στο πρόσωπο, στο σώμα και μόνο! Σε όλο το σώμα! :?


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!

Σήμερα είχα το ραντεβού για το κομμωτήριο για να κάνω αντάυγειες αλλά αρρώστησε η πεθερά μου και έτσι το έβαλα για Τρίτη.....

Σήμερα θα φτιάξω χωριάτικα λουκάνικα με πατάτες στον φούρνο, θα βάλω πλυντήριο και θα σιγυρίσω το σπίτι!

Μας έτυχε και μια βάφτιση για την Κυριακή του Θωμά οπότε θα γυρίσουμε απο το χωριό το Σάββατο....το θέμα μου είναι άραγε τι καιρό θα κάνει και τι φοράμε στον γάμο πέδιλα ή κλειστά παππούτσια και αν βάλεις κλειστά δεν θα θέλει και καλσόν????....ραντάκι ή με μανίκι φόρεμα?? πιο πολύ για τα παιδιά προβληματίζομαι!

Αντε ρε γμτ.. θέλω να πας να δουμε τι δουλειά θα σου κάνουν!

Πότε είναι του Θωμά, βρε κόρη?:confused:


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα,

είμαι ετυχισμένη σήμερα! αυτό που συμβαίνει είναι καταπληκτικό!!!!

και επειδή δεν τα κατάφερα μονη μου θέλω να ευχαριστησω μέσα παο την καρδια μου όλους αυτούς που με βοήθησαν...

Καταρχάς τον άντρα μου και το παιδί μου για την κατανόηση και την υποστήριξή τους!Τη γιαγια μου για την απεραντη αγάπη της, την αδερφή μου, την θεία μου που με στηρίζει πάντα, το θειο μου, τον κουμπαρο του θειου μου, τα φιλαράκια μου, την ξαδέρφη μου αλλά και τον ξάδερφό μου, την ανηψιά μου και τον ανηψιό μου και τέλος όλες εσάς!!!!

Μα ακόμα αναρωτιέστε? μα δεν είναι εμφανές? Το χαρμόσυνο νέο είναι το οτι γράφω σε αυτή τη συγκεκριμένη σελίδα .... τι άλλο? :D

Τι στο καλό.... όσκαρ πήρες???!!! :mrgreen::lol::lol::lol:


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

Tα νυχια ειναι υπέροχα Ειρηνη μου,τελειο χρωμα!

Μπραβο που καταφερες να πας γυμναστηριο,πολύ τονωτικο φανταζομαι!:):):)

Οσο για τα παιδικα,μεγαλο μανικι καθε φορα η αλλαγη σεζόν.Και εμενα ειχε μποτακια χειμωνιατικα αλλα εννοειται πως δεν θα μπορουσε να τα φορεσει το Πασχα και του τα πήρα τωρα γιατι μετα δεν θα βρισκω νουμερο.Δεν εχουν κινηση τα καταστημτα και γι'αυτο δεν κανουν μεγαλες παραγγελίες για να υπάρχει επάρκεια.

Αυτό το nude σας έλεγα, πως λατρεύω! Σικ και για όλες τις ώρες, όλες τις μέρες, όλες τις περιστάσεις, όλες τις εποχές! :P:p

Ναι ρε γμτ... τι πρόβλημα και αυτο κάθε φορά.. πρέπει να του πάρω ένα ζευγαράκι, άμεσα! :?


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...