Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 14 λεπτά , Eflenew είπε:

      Ακούσαμε καρδια!!!!!!! 143 παλμοί! Μου έγραψε εξετάσεις και ξανά εξεταση σε 15 μέρες!  Πιθανή ημερομηνία τοκετού Γενάρης 2025!

      Πόσο θυμώνω με το κράτος που δε βοηθάει πιο ουσιαστικά με τα φάρμακα. Εύχομαι να βρεις άμεσα. 🙏

      Η βλαστοκυστη  5ης ημέρας αξιολογείται απο το 1 εως το 6 και πίσω από το νούμερο παίρνει 2 γράμματα από Α-C. Σε βλαστοκυστη 5ης ημέρας το 6 μπροστά δείχνει ότι έχει εκκολαφθει πληρως, έχει εξέλθει από τη διαφανη ζώνη. Είναι καλό ότι προχωρησε.  Εκτός αν εννοούν βλαστοκυστη 6ης ημέρας  που δε γνωριζω για αυτό. 

      Δυστυχώς κι εγώ δεν γνωρίζω... d5 Kai d6 μου έγραψες γιατρός μου. Του ζήτησα διευκρίνηση αλλά δεν μου έχει απαντήσει ακόμη. Λογικά μέσα στη μέρα θα μου πει, απλά δεν θα ήθελα να προσπαθήσω ξανά αν οι βλαστοκυστες δεν είναι καλές... πέρασα πολλάηια να κρατήσω στην αγκαλιά μου τα διδυμακια μου  και φοβάμαι την αποτυχία

EASY LIVING {Ειρήνη}


Ειρήνη

Recommended Posts

Diy-κατασκευές-απο-παλιά-καφάσια31.jpg

Ψάχνοντας για ζωγραφική σε ξύλο έπεσα πάνω σε αυτό.

Λέω να κάνω ένα για ένα χωλ στο χωριό...

Υπέροχο! :shock::shock:

Ναι, έχω! :)

Και φίλη και την αδερφή μου! :)

Αχ! Ναι! Να πιούμε!

Θα βαρεθείς να μ΄ακούς :tongue:

Γενικώς, θα είσαι ακόμα Αθήνα;

Ορίστε.. άρα μπορείς να ζητήσεις σε κάποια από τις 2 να σου κάνουν κάτι που θα επιλέξεις εσύ ή θα σε βοηθήσουν εκείνες! ;);)

Ναι! Εδώ θα είμαι.

Σκεφτόμουν για την άλλη εβδομάδα, Δευτέρα πρωί ας πούμε, να πίναμε ένα καφεδάκι. Για δες το και μου λες. Η ερχομαι εγώ με το φιογκάκι ή έρχεσαι εσύ!

Αχ διάβασα όσα μπόρεσα....Ειρήνη μου καλώς τον δέχτηκες τον μπαμπά σου, καλή προσαρμογή!

Ευχαριστώ πολύ, Ερση μου~

:idea:ειρηνη θελω να σε ρωτησω εδω κ παρα πολυ καιρο......:confused:αληθεια αλλάζεις χρωμα στα νυχια καθε2μερες??? ξερω ειναι το επαγγελμα σου αλλά κ παλι μου φαινεται περιεργο!..δεν ειναι κ απλα χρωμα...κανεις κ σχεδιακια κτλ...

σημερα μαζεψα ολα τα μπιμπερο!!!! καθαρισε ο παγκος -διαχωριστικο κουζινας!!! μετα απο5χρονια ακριβως, δεν υπαρχει μπιμπερο κ θηλη στην κουζινα μου!!αχχχ :P:p

Βρε Δημητρούλα, τι είμαι.. σαραντοποδαρούσα? Τα νυχάκια που ανεβάζω είναι από τις πελάτισσές μου {όταν πρόκειται για δικά μου, σας το αναφέρω} για να παίρνετε ιδέες για χρώματα και σχέδια και να σας παρακινώ να φροντίζετε τον εαυτό σας! ;)

Μπράβο για τα μπιμπερόοοοοοοοοοοοοοοοοο!!!! Μεγάλη βοήθεια στο άδειασμα του πάγκου σου!!!

Επίσης, γύρισε νωρίς ο μπαμπάς μας κι αφού είχα μαγειρέψει και σιδερώσει λίγο μας πήρε και πήγαμε βόλτα στα μαγαζιά. Πήρα καινούρια κουρτίνα για το μπάνιο μας, πολύ γουστόζικη και μια πικέ κουβέρτα μονή σε ένα υπέροχο μωβ-βιολετί χρώμα για τη μικρή μου. Είχε πολύ καλές εκπτώσεις το μαγαζί! 21? και τα δύο! Πού 'σαι, Δήμητρα, να με καμαρώσεις :tongue:!

Τέλειες ιδέες! Καλέ, θα θυμάσαι να μου τις πεις του χρόνου που θα ξαναψάχνομαι;

Με γεια σας κοριτσάκι μου! Σιγουρα θα σου έφτιαξαν τα κέφια!

Εννοείται! Αφού ξερεις.. για ιδέες είμαι ο άνθρωπός σου! :mrgreen:

τωρα βρηκε να χαλασει κ αυτο????:evil::evil::evil:

βρε ειρηνη μου ενιωθα λες κ πηγα ημερισια!!! βεβαια σημερα ξυπνησε με διαθεση νταουν λογω περιοδου.... κ ακομα ετσι ειμαι...

Εμ δεν το ξέρεις Γιωτάκι μου? Ολα μαζί.... ο Μέρφυ! :|

Πέρασες όμως καλά ε?

Επισης μου λειπει μια ηλεκτρικη σκουπα και μια κουτα με πραγματα απο την προηγουμενη φορα. Δεν τα συνεδεσα αλλα ειναι συμπτωση?

Τι κανω? Ειναι γνωστο φορτοταξι της Αθηνας. Τους παιρνω να τους το πω? Θα μου πουν ,δεν το καναμε εμεις... τι θα πουνε?

Ειναι και τα οικονομικα, ειναι και ο πρωην που βρηκε τελικα τροπο να μας παρει το αυτοκινητο (ειναι στο ονομα του το εχω πληρωσει εγω αλλα δεν μπορω να το αποδειξω), πνιγομαι.

Ειμαι να ΣΚΑΣΩ σας λεω :( Θελω να βαλω τα κλαμματα και να μην σταματαω.

Εγώ θα είχα ήδη τηλεφωνήσει και θα τους απειλούσα, έστω και λέγοντας ψέματα πως υπάρχει κλειστό κύκλωμα στο σπίτι και θα πας με τις κασέτες στον εισαγγελέα! Ελεος ρε γμτ!!! :mad:

Σου στέλνω γλυκό φιλί και σφιχτή αγκαλιά!


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 53,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ειρήνη

    10846

  • YOTOU

    4856

  • χρυσα81

    3863

  • mamavasia

    3157

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Ειρήνη εσύ που έβαλες τη φωτό,πού μπορώ να βρω αυτό το κουτάκι με τα διαχωριστικά,το ερωτεύτηκα μόλις το είδα:cool:

Παρόμοια έχει στο jumbo {τα είδα την Παρασκευή που είχα πάει}, σε βιβλιοπωλεία αλλά και στο internet.. ;)

Λοιπόν το Σάββατο έχουμε γάμο,θα φορέσω ένα μπλε σκούρο φόρεμα με βολάν κοντό και φούξια γόβες.Σκεφτόμουν τα μαλλιά μου να είναι πιασμένα πάνω όχι πολύ στημένα και να βάλω μια στέκα και έχω δει αυτά

images?q=tbn:ANd9GcR01Qi3XKQFJih9pQLoOVjl8Tx4hgSXCSTBOyslF4CYcawC9MlNDg

prom-hairstyles-2012.jpg

και για μακιγιάζ κάτι ελαφρύ όπως

images?q=tbn:ANd9GcQx_AX-_yQbMSNtW1l5y-fzk17TDCwqSbyUNNucxZjUHSyHDhElnA

Εσείς τι λέτε?

Μου αρέσουν πολύ {και θα σου πηγαίνουν} οι φωτογραφίες που κράτησα.

Επίσης δες και αυτό.

Δεν είναι το στυλ που έχει επιλέξει, ακριβώς, αλλά νομίζω πως θα σου πηγαίνει επίσης πολύ! ;)

SummerHairstyles2012-long-short-emoofashion-4_zps1e0f3164.jpg

Για το βάψιμο, θα πρότεινα φούξια, έντονο κραγιόν, να ταιριάξει με τις υπέροχες γόβες σου! ;)


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσακια!τι κανετε?εγω μολις τσακισα μια μπολαρα παγωτο και βλεπω λιγο τιβι.Σημερα επιτελους αδειασα και τις ντουλαπες στο δωματιο της μπεμπας,ειπα να τις σαπουνισω κιολας αλλα μηπως ειναι νωρις κ μετα θα πρεπει να τα ξανακανω?απο φαγητο μακαρονια με κιμα,ευκολα πραγματα τωρα που ειμαστε τα δυο μας!Αυριο που θα παω το μικρο σταθμο θα παω κ εγω για καφε με μια φιλη μου,τι καλα!

Link to comment
Share on other sites

Diy-κατασκευές-απο-παλιά-καφάσια31.jpg

Ψάχνοντας για ζωγραφική σε ξύλο έπεσα πάνω σε αυτό.

Λέω να κάνω ένα για ένα χωλ στο χωριό...

Πολύ ωραία ιδέα!!!

To βιβλιο ειναι τελεια ιδεα για δωρο αλλα δεν πρεπει λιιγο να ξερουμε και τα γουστα της?Εγω ας πουμε στην παραλια θελω να διαβασω κατι αναλαφρο που να μην ειναι πολυ ψαγμενο παρολο που ειμαι ενα ψαγμενο ατομο :mrgreen::mrgreen::mrgreen::tongue:

Για αναλαφρο λοιπον προτεινω

1.Το φθινοπωρο της μαγισσας

2.Η νυφη που φορουσε μαυρα

3.Μικροι αγγελοι

Καλα ο σελιδοδεικτης με ζωγραφια της μικρης μου αρεσε τρελλα,το ποσο σας ζηλευω εσας που "το'χετε" με τις κατασκευες δεν λεγεται.

Σοφια τελεια ολα στο παρτυ σας,μπραβο σου.

Σε ευχαριστώ πολύ για τις προτάσεις σου :D

Renata μου, τελειες φωτο

Ωραια ιδεα kalamaraki ...

Για σελιδοδειχτη βάλε την μικρη να ζωγραφισει και πλαστικοποήσε το

:)

Stavroulitsa να χαιρεσαι το παιδάκι σου!!!

Ναι βρε αφού κ ποιο πίσω αυτό είπα πως θα κάνω ;)

kalamaraki τέλειο δώρο το βιβλίο, εγω τα τελευταία που διάβασα ήταν το eat pray love και το νησί

Στα υπόψιν κ αυτά! Ευχαριστώ

:idea:

:D:D:D:D:Dσημερα μαζεψα ολα τα μπιμπερο!!!! καθαρισε ο παγκος -διαχωριστικο κουζινας!!! μετα απο5χρονια ακριβως, δεν υπαρχει μπιμπερο κ θηλη στην κουζινα μου!!αχχχ

:P:idea:

:P:p:p:p

Λευτεριά στους μπιμπεροκαμένους χαχαχαχα

Καλή αρχή στη νέα εποχή που σας ξημέρωσε~!!!

Καλέ, Καλαμάρι, μην αγχώνεσαι! Κάνε όσα βλέπει η πεθερά :lol:!

Για μένα, ξεκάθαρα, ναι! ;)

Τέλειες ιδέες! Καλέ, θα θυμάσαι να μου τις πεις του χρόνου που θα ξαναψάχνομαι;

Το πρόβλημα Σπινόζα Ι. Γιάλομ

Η λέσχη των τιποτένιων Τζ. Κόου

Το κουρδιστό πουλί Χ. Μουρακάμι

Ναι δεν στα είπανε....μάλλον θα έρθει κ ο πεθερός....αχμ.......δεν μιλάω δεν μιλάω....εκεί που έλεγα μετά το πάρτι να κάτσω να ηρεμήσω θα έχω τραπεζώματα...τέσπα θα δούμε

Καλέ ναι θα τα θυμάμαι όλα σε λέω, σφύρα εσύ κλέφτικα κ θα σε πω ότι ξέρω.

Μερσί για τις προτάσεις σου κ εσύ , πολύ μου αρέσει που είστε οι περισσότερες διαβαστερές χε χε

Καλαμαρακι πολυ ωραια ιδεα το βιβλιο με σαγιοναρες και τσαντουλα..εμενα μου αρεσουν πολυ τα βιβλια της Μαντα..

Μερσίιιιιιι για την Μαντα! Για να δούμε τι θα φτιάξω, αύριο θα πάω για τις πρώτες ύλες σαγιονάρες τσαντούλα

μου αρεσε η ιδεα με τις σαγιοναρες!!! πολυ!!!

:D:D:D:D

να το χαιρεσαι το παιδακι σου!!! να το καμαρωνεις!!!

χαχαχα πολυ γελασα!!! ετοιμασου!!! ερχεται κανουργια σφαλιαρα!!! μαρη δεν ειναι ολα δικα της τα νυχια!!! απο πελατισσες εινια που τις τραβαει φωτο κ τις βαζει στο φειςμπουκ!!!

μπραβο για τον παγκο της κουζινας!!!

χαχαχαχαχα ε μα πες τα !! Τη μια με καθιστά έγκυο την άλλη αυτό χε χε χε

:D:D

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κοριτσια! Τινα μια αγκαλια κ απο μενα! Να τους παρεις κ να τους ξε...σεις! Δημητρα ναι εγω το εγραψα! Πραγματι θελω αδεια! Δεν ξερω γιατι αλλα παντα ετσι το γραφω ενω ξερω οτι γραφεται με ι, κ το επισεις το γραφω ετσι ενω ξερω οτι γραφεται επισης! Ευα μου δεν ειναι οτι δεν βγαινουμε, κ η μικρη καθετε γυρω στην 1 ωρα σε καφετερια. Ειναι οτι δεν παμε/παω πουθενα χωρις την μικρη. Αχ ειρηνη μου τι γλυκο ο μπαμπας σου να τα κραταει τοσα χρονια! Εγω εχω κανει αρκετα σημερα αλλα ειχα νεροχυτη μπαχαλο. Δεν εδωσα σημασια, τα παρατησα κ πηγαμε βολτα δ.αεροπαγητου, πολυ ωραια βραδια! Γυρισαμε κ αφου κοιμησα την μικρη, μαζεψα τον χαμο. Φαγαμε γιαουρτι με φρουτα κ ειμαι ετοιμη για νανι! Καληνυχτα! Φιλακια!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα!!!

Καλαμαράκι συμφωνώ με τα κορίτσια σε όσα σου έγραψαν,λίγο περισσότερο με την ιδέα του βιβλίου και τον σελιδοδείκτη...;)

Αμάν πολλά έγραψα,αχ γλωσσούδες με καταστρέφετε:tongue::tongue::tongue:

Έχω μπει στο γούγλη και ψάχνω φωτό με χτενίσματα και μακιγιάζ και δεν μπορώ να αποφασίσω...Θα σας βάλω πληροφορίες να με βοηθήσετε

:D;)

Λοιπόν το Σάββατο έχουμε γάμο,θα φορέσω ένα μπλε σκούρο φόρεμα με βολάν κοντό και φούξια γόβες.Σκεφτόμουν τα μαλλιά μου να είναι πιασμένα πάνω όχι πολύ στημένα και να βάλω μια στέκα και έχω δει αυτά

images?q=tbn:ANd9GcQKouUyEqnOdNYMrmC4yL9g02B6yl6W0FCR-9x4kZq6U7lpAwhZnQ

Εσείς τι λέτε?

Έτσι όπως το φαντάστηκα εμένα μου αρέσει αυτό για να κόψει τον όγκο από το βολάν κ να δώσει ύψος

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα μικρές μου μπουρμπουλίθρες :P.

Κάναμε αρκετά πραγματάκια και σήμερα... προχώρησα κάποιες δουλίτσες που ήθελα...

Τελικά αγοράσαμε τηλεόραση για το δωμάτιό μας, πήγαμε σήμερα στο media markt, βρήκαμε μία στα χρήματα που διαθεταμε και έτσι τελείωσε κι αυτό...

Σιδέρωσα πολύ επίσης, άλλαξα σεντόνια, ετοίμασα πλυντήριο για την νύχτα και ξεκίνησα μία κούτα που είναι για "ξεσκαρτάρισμα" του μπαμπά.. και μέσα ξέρετε τι βρήκα ε?

Γράμματα της μανούλας μου, προς τον μπαμπά μου, από τον καιρό που εκείνος ταξίδευε............. :cry::cry: .

Θα αγοράσω ένα ειδικό κουτί γι αυτά και θα του ζητήσω να τα αφήσει σε μένα, όταν εκείνος θα μου είναι σύμφωνος.

Σας φιλώ γλυκά, όλες, καλό βράδυ.

Πόσο όμορφο και συγκινητικό!

Ναι, το βάζω στο μυαλό μου για τη δευτέρα...:)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα μικρές μου μπουρμπουλίθρες :P.

Σιδέρωσα πολύ επίσης, άλλαξα σεντόνια, ετοίμασα πλυντήριο για την νύχτα και ξεκίνησα μία κούτα που είναι για "ξεσκαρτάρισμα" του μπαμπά.. και μέσα ξέρετε τι βρήκα ε?

Γράμματα της μανούλας μου, προς τον μπαμπά μου, από τον καιρό που εκείνος ταξίδευε............. :cry::cry: .

Θα αγοράσω ένα ειδικό κουτί γι αυτά και θα του ζητήσω να τα αφήσει σε μένα, όταν εκείνος θα μου είναι σύμφωνος.

Σας φιλώ γλυκά, όλες, καλό βράδυ.

Πολύ συγκινητικό..... :oops:

γεια σας κοριτσακια!τι κανετε?εγω μολις τσακισα μια μπολαρα παγωτο και βλεπω λιγο τιβι.Αυριο που θα παω το μικρο σταθμο θα παω κ εγω για καφε με μια φιλη μου,τι καλα!

ααααααααα Άκαρδηηηηηηηηηη βραδιάτικα!! Που να βρω εγώ παγωτό τώρα αμάν αμάν~!!!

Στα δικά μου

Το μεσημέρι μετά που μαγείρεψα μας κόπηκε το νερό εως τις 7 γκρρρρρρρρρρρρ

Γύρισε το μικρό μου στις 4 κ από εκείνη την ώρα εως τις 7μιση ασχολιόμασταν με τα του πάρτι με βοήθησε να κόψουμε χαρτιά, τακτοποιήσαμε τα δωράκια, μου έδινε ιδέες , της έδωσα να μου κόβει κ κάτι κομμάτια περάσαμε πολύυυυυυυυ ωραία! Αφού δεν ζήτησε καν να δει παιδικά στη τιβι :shock::shock:

Μετά πείνασε της έδωσα από το μεσημεριανό μας, εγώ συνέχισα να φτιάχνω διάφορα κ παίξανε τα δυο τους μπαμπάς κ κόρη ένα σαν επιτραπέζιο με μπαλάκια τους ιπποπόταμους :tongue:

Μίλησα με την μητέρα μου για κάτι δουλειές που έχουμε από βδομάδα κοτσομπολέψαμε κ λίγο χε χε

Ετοίμασα το μικρό μου ντουζακι, γαλατάκι δοντάκια νάνι 9 κ μισή τέζα!!

Τώρα είμαι εντελώς οφ όμως δεν ξέρω γιατί τόσο πολύ.... :rolleyes:

Σας βάζω μερικά από αυτά που έφτιαξα σήμερα για το πάρτι

Τα καρτελάκια για τα σακουλάκια με τα δώρα κ το όνομα της μικρής για την γιρλάντα που θα έχει στο χώρο

photo-2013-07-23-18-47-21-503_zps4a6bfcf1.jpg

Και αύριο θα πάω τη μικρή σχολείο κ θα συνεχίσω για να βρω για το δώρο της δασκάλας της

Καληνύχτα κορίτσια σέρνομαι φεύγω :cool:

Link to comment
Share on other sites

Γράμματα της μανούλας μου, προς τον μπαμπά μου, από τον καιρό που εκείνος ταξίδευε............. :cry::cry: .

Θα αγοράσω ένα ειδικό κουτί γι αυτά και θα του ζητήσω να τα αφήσει σε μένα, όταν εκείνος θα μου είναι σύμφωνος.

Σας φιλώ γλυκά, όλες, καλό βράδυ.

Αχ βρε Ειρηνάκι μου....πόσο συγκινήθηκα! Βούρκωσα και μόνο που το διάβασα....:( :( Να τα κρατήσεις! Σε καμαρώνει απο εκεί ψηλά, είμαι σίγουρη!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καληνύχτα...

rt9p.jpg

Σου έχω πει ότι θέλω να έρθω στο σπίτι σου μια μονοήμερη επίσκεψη???? Θέλω να έχεις κρύα μπύρα, να με ξεναγήσεις σε όλο το φανταστικό σπίτι σου και το βράδυ να το περάσουμε στην φανταστική βεράντα σου!!!!!! τι λες φανταστική φιλενάδα, σου αρέσει η φανταστική ιδέα μου?????????????? :P :p :P :p

Link to comment
Share on other sites

:PΓεια σας καλες μου φιλες!!!!!!!!!!!!!!

Σας διαβασα με πολυ μεγαλη προσοχη!!!!!!!!!!!

:arrow:εμεις χθες πηγαμε με την κορη μου στον ΜΑΙΚ τον Φασολακη! Εκανε κ ενα τρελλο μποuρινι μεχρι τις 7,30'κ 9.15'ηταν το θεατρο κ στεναχωριομουν οτι αδικα πηραμε εισητιρια:tongue:¨

δεν μαρεσε καθολου ...ως πλοκη ....αλλα΄ειχε πολυ τραγουδι κ χορο κ αξιζει η Βανεσα Αδαμοπουλου κ ο πρωταγωνιστης!

:arrow:σημερα δεν σας εγραψα πρωι γιατι καταπιαστηκα να κανω πρωι πρωι γεμιστα! τελικα παραφουσκωσε το ρυζι κ ενωθηκαν σαν πιτα ολα! μια μεγαλη ριζοπιτα με πιπερια κντοματα! ευτυχως εγιναν πεντανοστιμα κ τα παιδια εφαγαν πολυ!

:idea: πηγα κ στην λαϊκη με τα παιδουδια μου! εβαλα λουρι στον μικρο γιατι δεν καθεται με τιποτα πλεον σε καροτσι !!κ ολοι ελαγαν "κοιταξτε, σαν τα σκυλια"!:evil:

πολυ μου την βιδωσε!! ---μονο που το παιδι ειναι πολυτιμοτερο απο το σκυλι! κ ειμαστε σε μια λα"ικη με απειρο κοσμο,κ με γυφτους κ ειναι κ πολυ ζωηρος!" κ τα συνορα ειναι διπλα της Βουλγαριας ,να στο παρουν κ παει το μωρο σου!! ουτε να το σκεφτο μαι δεν θελω..........

:arrow: κατεβασα κ λιγο τα παιδια στην πυλωτη κ επαιξαν με τα ποδηλατα!ειχα ετοιμο φαγητο κ στις2 ανεβηκαμε!

:idea: απογευμα βολτουλα θα παμε μαλλον! σε κανεναν ανοιχτο παιδοτοπο με φουσκωτα στην περιοχη Κοιλαδα!

δημητρα κι εγω ετσι θα τον εβγαζα στη λαικη στο χωριο με λουρι( συνορα σκοπιον διπλα!!!) το ξερω οτι τρελη :shock: αλλα τι να κανω:confused:

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια θελω μια αγκαλια (ιντερνετικη). Δεν εχω καλες ημερες.

Ο Γιαννης εχθες διελυσε το σπιτι. Δεν τον προλαβαινα απο τις ζημιες μιλαμε. Ειναι η 3η μερα που ειναι διαολου καλτσα. Τι βολτες, τι εδω, τι εκει, τιποτα, δεν ηρεμει.

Μετα ο Τ. δεν ειναι καλα σημερα, δεν μπορουμε να ρυθμισουμε το ζαχαρο του. Τον εστειλα να κοιμηθει.

Ο Κωστης ειναι λιγο καλυτερα αλλα βηχει ακομα.

ΚΑΙ, το σουπερ... μας εκλεψαν τους βαφτιστικους σταυρους των παιδιων. Την Παρασκευη που μας περασε, εφερα κατι μεταφορεις που εχω ξαναφερει, να παμε κατι κουτες στην αποθηκη και κατι επιπλα.

Ειχα το κουτακι πανω στην βιβλιοθηκη. Βλακεια αλλα δεν μου πηγε το μυαλο, δεν ειμαι τοσο πονηρη. Σημερα συνειδητοποιησα οτι το κουτακι λειπει :(

Δεν μπηκε κανεις αλλος στο σπιτι, τα παιδια δεν το εφταναν, εγω δεν το μετακινησα...

Επισης μου λειπει μια ηλεκτρικη σκουπα και μια κουτα με πραγματα απο την προηγουμενη φορα. Δεν τα συνεδεσα αλλα ειναι συμπτωση?

Τι κανω? Ειναι γνωστο φορτοταξι της Αθηνας. Τους παιρνω να τους το πω? Θα μου πουν ,δεν το καναμε εμεις... τι θα πουνε?

Ειναι και τα οικονομικα, ειναι και ο πρωην που βρηκε τελικα τροπο να μας παρει το αυτοκινητο (ειναι στο ονομα του το εχω πληρωσει εγω αλλα δεν μπορω να το αποδειξω), πνιγομαι.

:(:(:(:(:(:( αμαν ρε κοριτσακι ολα μαζι ....να τους παρεις τηλ και να τους ξεχ&%#@σεις ...οσο για τον πρωιν τι να πω τοσο ξεφτηλα πια:mad: τι αλλο θα στερησει απο τα παιδια του!!!!:mad: σορι αλλα φουντοσα τωρα γιατι η ξεδερφη μου εχει τα ιδια και χηροτερα :( και καταλαβενω τι περνας...

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα μικρές μου μπουρμπουλίθρες :P.

Κάναμε αρκετά πραγματάκια και σήμερα... προχώρησα κάποιες δουλίτσες που ήθελα...

Τελικά αγοράσαμε τηλεόραση για το δωμάτιό μας, πήγαμε σήμερα στο media markt, βρήκαμε μία στα χρήματα που διαθεταμε και έτσι τελείωσε κι αυτό...

Σιδέρωσα πολύ επίσης, άλλαξα σεντόνια, ετοίμασα πλυντήριο για την νύχτα και ξεκίνησα μία κούτα που είναι για "ξεσκαρτάρισμα" του μπαμπά.. και μέσα ξέρετε τι βρήκα ε?

Γράμματα της μανούλας μου, προς τον μπαμπά μου, από τον καιρό που εκείνος ταξίδευε............. :cry::cry: .

Θα αγοράσω ένα ειδικό κουτί γι αυτά και θα του ζητήσω να τα αφήσει σε μένα, όταν εκείνος θα μου είναι σύμφωνος.

Σας φιλώ γλυκά, όλες, καλό βράδυ.

τι γλυκες αναμνησεις.....αν μου επιτρεπεις θα ηθελα να σου στειλω ενα ωραιο κουτι που ειδα για γραμματα (δωρακι απο εμενα);)

Link to comment
Share on other sites

Τώρα είδα ότι είχα να μπω από 21-04-13 !!!!

Μόνο 189 σελίδες σε 3 μήνες;;;;; :shock::shock::shock::shock::roll::roll::roll:

Δεν τις προλαβαίνω με τπτ!:tongue:

welcome back!! σε καταλαβαινω απολυτα σε ΟΛΑ!!! και γω εχασα κανα 3μηνο επαφης με τη μετακομιση, σας σκεφτομουνα πολυ ομως!! καλα κουραγια, ολα θα γινουν αργα ή γρηγορα! παντως πραγματι ο κοσμος τα αφηνει χαλια τα σπιτια απο τα οποια φευγουν, τι να πεις.. και μας εδω η κατασταση ηταν δραμα, πολυ βρωμια, καποια πραγματα ακομη δεν καθαριζονται με ΤΙΠΟΤΑ, ειναι για αντικατασταση κατευθειαν, αλλα πως??? τελος παντων, σε καταλαβαινω απολυτα!

με το καλο και η βαφτιση! αντε να περνουμε και μεις σειρα, και σε αυτο το θεμα! :D

Μαριάννα ελπίζω να λύσετε γρήγορα το θέμα με το πλυντήριο ρούχων γιατί είναι μεγάλη ταλαιπωρία να πλένεις στο χέρι.

σε ευχαριστω πολυ, και γω ελπιζω να γινει κατι συντομα.. :? φαντασου ρουχικο με δυο παιδια που οοολη μερα κυλιουνται στις αυλες και το τριφυλλι + παραλια καθε μερα + λερωμενα ρουχα απο φαγητα + τα δικα μας + σεντονια κτλ... :evil: ευτυχως τα ΠΟΛΥ βρωμικα τα παω στη γιαγια και βαζω ενα πλυντηριακι, αλλα δεν γινεται και συνεχεια

Επίσης μας περίμενε κ μια έκπληξη η οποία μας ξετρέλανε!!Εμεις είχαμε κλείσει κ πληρώσει ενα απλό 3κλινο δωμάτιο και όταν πήγαμε στο ξενοδοχείο μας είπαν ότι επειδή είμαστε από τους ελάχιστους έλληνες -όντως ήταν όλοι Ρώσοι - κ συχνοί πελάτες θα μας βάλουν σε....σουίτα!!!και έτσι κ έγινε, μας βάλαν σε μια σουιτάρα 70τμ με δυο μπάνια και 3 μπαλκόνια!!!Εννοείται δεν είχαμε ξαναμείνει σε τέτοια χλιδή και φαντάζομαι ούτε θα ξαναμείνουμε, αλλά μας ανέβασε πολύ τα κέφια η απρόσμενη έκπληξη!!Μόνο που κάποια στιγμή σκέφτηκα "αμαν κ δω με κυνηγάνε τα τετραγωνικά κ τα μπάνια":tongue::tongue::tongue:

μπραβο τυχη!!! τελεια!! παντα τετοια!

:idea: πηγα κ στην λαϊκη με τα παιδουδια μου! εβαλα λουρι στον μικρο γιατι δεν καθεται με τιποτα πλεον σε καροτσι !!κ ολοι ελαγαν "κοιταξτε, σαν τα σκυλια"!:evil:

πολυ μου την βιδωσε!! ---μονο που το παιδι ειναι πολυτιμοτερο απο το σκυλι! κ ειμαστε σε μια λα"ικη με απειρο κοσμο,κ με γυφτους κ ειναι κ πολυ ζωηρος!" κ τα συνορα ειναι διπλα της Βουλγαριας ,να στο παρουν κ παει το μωρο σου!! ουτε να το σκεφτο μαι δεν θελω..........

εσυ κανε αυτο που ΕΣΥ θεωρεις το καλυτερο για τα παιδια σου! μην ακους κανεναν! και εμενα ο κοσμος μου λεει πολλες φορες μπηχτες για τον μαρσιπο, αλλα αν καθομουν να στεναχωριεμαι συνεχεια, θα ειχα τρελαθει.. πλεον η φραση που χρησιμοποιω και τελειωνει η συζητηση ειναι "οπως βολευεται ο καθε γονιος.."

Βασια χιλια μπραβο για την μικρη σου! αληθεια μπορουν χωρις ροδακια απο τοσο μικρα? εμενα ο γιος μου ειναι τεσσαρων και δεν μπορω να το φανταστω οτι τοσο συντομα παιζει να μαθει κι αυτος χωρις!

Γιωτα τι καλα που βγηκες να ξεσκασεις! να το ξανακανεις!

Tintail μια ιντερνετικη αγκαλια κι απο μενα!! στεναχωρεθηκα μολις διαβασα για τους σταυρους, παρα πολυ :(

Ειρήνη μεγεια η τηλεορασουλα σας! ;)

MUMSOFIA να τον χαιρεσαι τον γιοκα σου! ολα τελεια στο παρτυ!


bgJGm7.pngHRPJm7.png7u3pm7.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...