Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 43 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Άρα κάτι σαν ανεξήγητη υπογονιμότητα όπως το περιγράφεις.Ελπιζω αυτή τη φορά να είσαι έγκυος,να έχεις μια όμορφη εγκυμοσύνη και να αφήσεις πίσω σου όλη την ταλαιπωρία που πέρασες ❤️

      Σε ευχαριστώ 😍μακάρι αν και κρατώ μικρό καλάθι....δεν πειράζει..θα ειναι 2-3 μερες δυσκολες μετα θα επανελθω...όπως λέω πάντα έχουμε δικαίωμα να πέσουμε αλλά υποχρέωση να σηκωθούμε! Αν θέλει ο Θεός θα γίνει!

      • Ευχή 1

EASY LIVING {Ειρήνη}


Ειρήνη

Recommended Posts

Ξεχασα πριν..

Καλο μηνα να εχουμε και για ολες πιο ηρεμος και μονο ευχαριστα να ακουμε..

Χρυσα περιμενε την βροχη ερχεται..εδω βρεχει απο τη νυχτα και εχει και ψυχρουλα..τελειως φθινοπωρινος ο καιρος..και εγω θελω να αλλαξει,κουραστηκα..

4u καλη αρχη..γεματη μερα,πολυ καλα κανεις..

Παω να φτιαξω εναν ελληνικο καφε..


vSYvp3.png

6HIKp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 53,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ειρήνη

    10846

  • YOTOU

    4856

  • χρυσα81

    3863

  • mamavasia

    3157

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημέρα!!:D

Ειρηνάκι το ενδεχόμενο να το κάνεις στο σχολείο παίζει???? Στο λέω γιατί γλυτώνεις έξοδα βρε παιδί μου....εγώ έχω πει στα κορίτσια πάρτυ στο σπίτι θα κάνουμε ανα μια χρονιά....φέτος δηλ. θα κάνω σπίτι και στις 2 χωριστά γιατί πέρσυ έκαναν σχολείο! Για δες το σαν ιδέα με το φιογκάκι!

τέλεια ιδέα!

καλησπερα φιλες μου!!!!!μπαινω στα κλεφτα να σας πω οτι γεννησα το κουκουτσακι μου!!!!ενα αγορακι 3190!!αχχχχ πιστευα οτι με το πρωτο μου μικρο ενκωσα τον απολυτο ερωτα αλλα τωρα δηλωνω παλι ερωτευμενη!! θα μπω να σας πω περισσοτερα απλα τωρα προσπαθουμε να βρουμε τους ρυθμους μας και απολαμβανω καθε λεπτο τη προσαρμογη της οικογενειας μου απο 3 σε 4!!!

συγχωρεστε την απουσια μου για λιγες μερες ακομα :)

σας φιλω και δηλωνω ευλογημενη.....

αχ τι τέλεια!!να σου ζήσει το μωρουλίνι σου, γερό και καλότυχο!!

Γιώτα περαστικά στη μικρούλα σου

Τίνα μπράβο που κύλησε τόσο ήρεμα...


Wgl2p3.png

kHoQp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια,εδω ειμαι κι εγω.Αλλαξα λιγο το προγραμμα των δουλειων του σπιτιου γιατι πρεπει κι αυτες να προσαρμοστουν στα νεα δεδομενα:PΕτσι ακολουθησα προγραμμα καλαμαρακιου.Τα εκανα ολα το Σαββατο και ξεπατωθηκα αλλα ολη την εβδομαδα απλα θα το συντηρω.Εκανα και τα ρουχα των παιδιων οχι ολα αλλα για φθινοπωρο ειμαστε οκ.

Μπιλακι ολες μου οι προσευχες μαζι σας.

Βασια σιγουρα εσυ θα παρεις τη δουλεια με τοση θετικη ενεργεια η αλλη δεν εχει καμια τυχη:mrgreen::mrgreen:

Καλαμαρακι συγχαρητηρια!!!!Η Α' Θεσ/νικης περιλαμβανει και τη Δυτικη Θεσσαλονικη?Τι καλα να σε ειχαμε κι εμεις δασκαλα:P

Ναυτακι να σας ζησει ειναι μεγαλη η αλλαγη αλλα τοσο ευχαριστη που ειμαι σιγουρη οτι δε θ'αργησετε να βρειτε τους ρυθμους σας.

Για τις ψειρες που λετε κι εγω χρησιμοποιω του Κορρε μου φαινεται πιο "αθωο".Ειναι καλυτερα η προληψη παντως γιατι αν κολλησουν ειναι μεγαλο μανικι μεχρι να εξαφανιστουν εντελως:!:

Γιωτα περαστικα σας,σε καταλαβαινω απολυτα κι εγω δεν τις αντεχω τις αρρωστιες κι αυτο τον εκνευρισμο που φερνουν σε ολους.


Mx8hp2.png

dv8Yp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

images?q=tbn:ANd9GcSylv6253b7JA5aI33kXirTDe4HJKlcdjiQm46Xj_BINUeqTq4v

για ολα αυτα που δινουν χρωμα στην ζωη μας

για καθε ελπιδα που ακομα δεν εχει σβησει

για καθε αναμνηση που ποναει αλλα ημασταν τυχεροι ωστε να την ζησουμε

για καθε χαραμαδα φωτος που τρυπωνει αναμεσα απο τα μαυρα συννεφα

για καθε μερα που μπορουμε να σηκωνουμε τα βαρη κ τις χαρες μας

για ολα αυτα αξιζει να προσπαθουμε για το αυριο κ να νιωθουμε ευλογημενες για το σημερα.

καλο φθινοπωρο να εχουμε κ καλο μηνα οσο δυσκολα κ αν αρχισε... πιστευω πως ΟΛΑ ΘΑ ΦΤΙΑΞΟΥΝ.

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα. my billy "για ολα αυτα αξιζει να προσπαθουμε για το αυριο κ να νιωθουμε ευλογημενες για το σημερα.... πιστευω πως ΟΛΑ ΘΑ ΦΤΙΑΞΟΥΝ" αυτό, το εύχομαι για όλα όσα σε απασχολούν για όλα όσα μας απασχολούν. σε όλες

ειρήνη μου υπομονή με την μικρή σου θέλει χρόνο κ για τα δύο εκχειρήματα. σκέψου ότι ο μικρός μου μετά από τόσο καιρό που κοιμάται σε κανονικό κρεβάτι χθές έπεσε...καταλαβαίνεις άκουσα έναν ήχο γκτουπ μέσα στον ύπνο μου κ δεν ξέρω απο που μου ήρθε. μετά κατάλαβα. πάντως είστε σε καλό δρόμο. εγώ είμαι ήπειρο κ σήμερα έχει συννεφιά κ πάει μάλλον πάλι για βροχή.

ειρήνη όντως ωραία ιδέα σου έδωσε η βάσια για το σχολείο γιατί σκέψου τι ετοιμασίες πρέπει να φτιάξεις στο σπίτι κ κόστος σε χρόνο, χρήμα κ κούραση. βέβαια είναι πολύ όμορφα να διοργανώνεις ένα πάρτυ μία γιορτή. ότι αποφασίσεις πιστεύω ότι θα ναι όμορφο κ το φιογκάκι θα το ευχαριστηθεί.

εμένα έχει γενέθλεια ο άντρας μου σε λίγες μέρες κ έλεγα να του κάνω έκπληξη ένα σκ στην θεσσαλονίκη αλλά δεν τον βλέπω να το καταφέρνω για τους γνωστούς οικονομικούς λόγους. μόνο αυθημερόν κάπου.

τίνα την καλύτερη έκβαση στο θέμα του διαζυγίου εύχομαι κ γρήγορα να περάσει κ η αδιαθεσία της εγκυμοσύνης κ να την χαρείς. εμένα κοντά στον 5ο μήνα μου σταμάτησε. σου είχα στείλει ένα πμ για κάτι συμπληρώματα εγκυμοσύνης αν τα θέλεις αλλά δεν μου απάντησες.

σας διαβάζω κ ότι θυμάμαι γράφω, πραγματικά πάντως διαβάζοντας την καθημερινότητα σας είναι σαν να σας ξέρω κ να σας βλέπω. όπως επίσης κ με τους προβληματισμούς μπαίνω κ εγώ στην διαδικασία να σκεφτώ τι θα έκανα σε μία ανάλογη περίπτωση αλλά διστάζω να γράψω.

Link to comment
Share on other sites

όσο για το θέμα της κουρτίνας, όντως κ εμένα κάτι δεν μου αρέσει. το ριντό είναι μπεζ κ έχει μέσα λαδογκρί ειρήνη δεν είναι μαύρο. τσπ θα το κοιτάξω με την ησυχία μου κ θα δω τι θα βάλω. το σαλόνι μου είναι λαδο μπεζ κ γενικώς σε αυτούς τους χρωματισμούς είναι ο χώρος. παίζω για αλλαγές με κόκκινο, εκάυ, κανελί.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


τα δικά μου νέα έχουν ως εξής: χθές ήρθε μία φίλη μου εδώ με τον μικρό της για καφέ κ παιχνίδι. ο γιαννάκης ενώ στην αρχή έπαιζε όμορφα μετά άρχισε να θέλει ότι κ το άλλο παιδάκι κ στο τέλος το καθένα έπαιζε μόνο του. στο φινάλε είπε κ την ατάκα "να πάτε σπίτι σας είναι νύχτα"

πολύ κοινωνικός δε νομίζετε;;;;;;; μου πανε ότι το χει η ηλικία κ να το φέρνω συχνότερα σε επαφή με άλλα παιδιά. θυμάστε που σας είχα πει για τις βαφτίσεις που ήταν μία νηπιαγωγός διασκεδαστής; έ προχθές στην βάφτιση που πήγαμε ήταν πάλι η ίδια - πολύ καλή κοπέλα- κ ο μικρός συμμετείχε κ μου λέει χαμογελώντας αυτή τη στιγμή πρέπει να τη θυμάσαι που άρχισε να συμμετέχει. καθόταν βρε κορίτσια κ ρούφαγε ότι του έλεγε η κοπέλα κ παρατηρούσε το παιχνίδι κ τις εξηγήσεις που τους έδινε. περίμενε υπομονετικά στη σειρά του κ όταν τον φώναξε τα κανε όλα σωστά.

η δασκάλα στο σχολείο μου λέει ότι είναι πολύ υπάκουος κ συννενοήσιμος. εγώ απλά βλέπω ότι δεν συμμετέχει απόλυτα στο παιχνίδι του αρέσει κ λίγο να απομονώνεται κ να παίζει μόνος του. νευριάζει πολύ αμα του τη χαλάσεις κ κάνει νεύρα. αχ αυτό να δω πως θα του το κόψω.

συνεχίζω η φίλη μου λοιπόν που ήρθε χθες για καφέ μου έφερε σπιτικό τραχανά κ χυλοπίττες. θα τις φτιάξω σήμερα.

ειρήνη θέλεις να σου στείλω τραχανα που έχεις πει ότι δεν φάγατε ποτέ; να δεις ότι θα σας αρέσει κ με τυράκι φέτα μέσα είναι μούρλια.

cu

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα φιλες μου!!!!!μπαινω στα κλεφτα να σας πω οτι γεννησα το κουκουτσακι μου!!!!ενα αγορακι 3190!!αχχχχ πιστευα οτι με το πρωτο μου μικρο ενκωσα τον απολυτο ερωτα αλλα τωρα δηλωνω παλι ερωτευμενη!! θα μπω να σας πω περισσοτερα απλα τωρα προσπαθουμε να βρουμε τους ρυθμους μας και απολαμβανω καθε λεπτο τη προσαρμογη της οικογενειας μου απο 3 σε 4!!!

συγχωρεστε την απουσια μου για λιγες μερες ακομα :)

σας φιλω και δηλωνω ευλογημενη.....

Συγχαρητήρια ναυτάκι μας!!!! βάλε φώτο και καμία πατουσίτσα!!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια, καλό μήνα

για ολα αυτα που δινουν χρωμα στην ζωη μας

για καθε ελπιδα που ακομα δεν εχει σβησει

για καθε αναμνηση που ποναει αλλα ημασταν τυχεροι ωστε να την ζησουμε

για καθε χαραμαδα φωτος που τρυπωνει αναμεσα απο τα μαυρα συννεφα

για καθε μερα που μπορουμε να σηκωνουμε τα βαρη κ τις χαρες μας

για ολα αυτα αξιζει να προσπαθουμε για το αυριο κ να νιωθουμε ευλογημενες για το σημερα.

καλο φθινοπωρο να εχουμε κ καλο μηνα οσο δυσκολα κ αν αρχισε... πιστευω πως ΟΛΑ ΘΑ ΦΤΙΑΞΟΥΝ.

Όλα καλά να πάνε :D

σας διαβάζω κ ότι θυμάμαι γράφω, πραγματικά πάντως διαβάζοντας την καθημερινότητα σας είναι σαν να σας ξέρω κ να σας βλέπω. όπως επίσης κ με τους προβληματισμούς μπαίνω κ εγώ στην διαδικασία να σκεφτώ τι θα έκανα σε μία ανάλογη περίπτωση αλλά διστάζω να γράψω.

Βάσω είδε που σου έγραψα για την ντουκάν, την κάνει τελικά η νύφη μου και είναι σούπερ ευχαριστημένη με το αποτέλεσμα

Εγώ πάντως πάντα χαίρομαι να ακούω και μια άλλη γνώμη;)


6gLop3.pngQtMup3.png91SPp3.png
Link to comment
Share on other sites

η δασκάλα στο σχολείο μου λέει ότι είναι πολύ υπάκουος κ συννενοήσιμος. εγώ απλά βλέπω ότι δεν συμμετέχει απόλυτα στο παιχνίδι του αρέσει κ λίγο να απομονώνεται κ να παίζει μόνος του. νευριάζει πολύ αμα του τη χαλάσεις κ κάνει νεύρα. αχ αυτό να δω πως θα του το κόψω.

cu

Βάσω νομίζω ότι όλα τα παιδάκια ακόμα και οι μεγάλοι αν τους την χαλάσεις νευριάζουν :) μια χαρά είναι το παιδάκι σου! :)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...