Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Το κέντρο μου είπε είναι νωρίς για υπέρηχο αλλά η γιατρός μου, μου είπε να πάω να επιβεβαιώσουμε ότι υπάρχει ενδομητρια κύηση. Πήγα, κάναμε υπέρηχο, είδαμε τον σάκο!!!! Εμβρυικα στοιχεία δεν φαινόταν ακόμα αλλά ήταν ορατός ο λεκιθικος ασκός που προηγείται του εμβρυου. Σε 10 μέρες που θα μπω στην 7η εβδομάδα έχω πάλι υπέρηχο ελπίζω να ακούσουμε καρδια!!!!

      1 hour ago, Lila ki είπε:

      Μπταβο κορίτσια με το καλό !!!! Όλα να πάνε δεξιά !!!

      Σε ευχαριστώ!!! 🥰

      1 ώρα πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ρε κορίτσια αλήθεια είναι φοβερό που ξένοι άνθρωποι χαίρονται με την χαρά σου σασ ευχαριστούμε πάρα πάρα πολύ για τις ευχές σασ αλήθεια μέσα από την καρδιά μου μόνο χαρές σας εύχομαι. Απλά η σύζυγος έσκασε γιατί μου λέει ότι εχτές θα έπρεπε να είναι κοντά 4000 και σήμερα 6000 αλλά μπορεί να μην κάνει διπλασιασμό κάθε 48ωρες σωστά δεν τα λέω;;

      Ρε χαίρομαι πάρα πολύ αλήθεια γιατί κάναμε την ίδια μέρα εμβρυομεταφορα αχααχαχαχα ο καθένας με τον πόνο του αχααχαχαχα σου εύχομαι τα καλύτερα αλήθεια εσύ πότε θα πασ για ραντεβού 

      Οχι δεν κάνει υποχρεωτικά διπλασιασμό κάθε 48. Μια χαρά ανεβαίνει η χοριακη σας!!!! Θα περιμένουμε τσ ομορφα νέα σας την Παρασκευή που έχετε υπέρηχο! 

      1 ώρα πρίν, Bluee19 είπε:

      Η χοριακη σας ανεβαίνει τελειαααα με το καλό ο υπέρηχος όλα να σας πάνε κατευχην 🙏🏼

      Σε ευχαριστώ!!! 🥰

EASY LIVING {Ειρήνη}


Ειρήνη

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 53,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ειρήνη

    10846

  • YOTOU

    4856

  • χρυσα81

    3863

  • mamavasia

    3157

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημέρα!

διάβασα και αγχώθηκα....

Εύχομαι να τον κράτησαν μόνο και μόνο προληπτικά...

Φιογκάκι μου γλυκό περαστικά και να πας γρήγορα σπίτι σου στην καθημερινότητά σου!

Ειρήνη και Ν, κουράγιο... είναι δύσκολο να βλέπεις το παιδί σου να πονά.

Η σκέψη μας είναι μαζί σας....

Link to comment
Share on other sites

Δεν μπήκα καθόλου χθες το απόγευμα και σήμερα το πρωι σφίχτηκε το στομάχι μου μ' αυτά που διάβασα. Δεν μπορώ να λειτουργήσω.Σε ότι έχει σχέση με παιδιά, δεν μπορώ, τρελλαίνομαι.

Ειρήνη μου, μακάρι να μην είναι τίποτα και να σας κράτησαν προληπτικά.

Φιογκάκι μας, η σκέψη μας και οι προσευχές μας είναι μαζί σου. Με το καλό να γυρίσεις και πάλι σπιτάκι σου αγάπη μου. Περαστικά.

Όποια μπορεί να μιλήσει με την Ειρήνη ας επικοινωνήσει να μας πει νέα.


7q1Np2.png0ulEp2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!!Κανένα νέο από τη ''μανούλα''???

Αχ βρε Ειρηνάκι μου χτες που διάβαζα το μνα σου δάκρυσα(είμαι και ευαίσθητη γενικά αλλά όταν είναι για παιδιά δεν μπορώ καθόλου)

Κολικό είχα πάθει κι εγώ στο σχολείο από άγχος και μετά είπα δεν θα ξανααγχωθώ!!!Τρελός πόνος


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα!!

Αχ βρε Ειρήνη μου, τι περάσατε βρε κορίτσι μου....περαστικά και αγύριστα να ναι, μακάρι να ταν ενας ξαφνικός κολικός μόνο και να σας αφήσει ήσυχους...καλή δύναμη και περαστικά στο αγόρι σου, γρήγορα καλά και στο σπίτι σας!

:wink:

μυρτω κοπελα μου τί κανει η γειτονια μου?? αυτο το πσκ μαλλον θαρθω!!! κι εγω κραταω ρουχα.τα πολυ καλα ή τα πολυ αφορετα...μπας και.... αλλά μαλλον επειδη θελω να τα εχω...σαν ενθυμιο...δεν μπορω να τα δωσω μερικα....

μια χαρά η γειτονιά σου, χειμωνιάζει!!αντε καλώς να ρθεις!


Wgl2p3.png

kHoQp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

christine, Χρόνια Πολλά στον άντρα σου, να τον χαιρόσαστε (αλήθεια τι γιορτή ήταν; ).

Ευχαριστούμε και για το κέρασμα:)

Ευχαριστώ όλες σας για τις ευχές, τον λένε Ρωμ@νό.

ανυπομωνώ να δω τα έπιπλα που βάφεις τελειωμένα, τελευταία το βλέπω πολύ το άσπρο στην διακόσμηση και μου αρέσει πολύ.


6gLop3.pngQtMup3.png91SPp3.png
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα φιλες μου!!!!!μπαινω στα κλεφτα να σας πω οτι γεννησα το κουκουτσακι μου!!!!ενα αγορακι 3190!!αχχχχ πιστευα οτι με το πρωτο μου μικρο ενκωσα τον απολυτο ερωτα αλλα τωρα δηλωνω παλι ερωτευμενη!! θα μπω να σας πω περισσοτερα απλα τωρα προσπαθουμε να βρουμε τους ρυθμους μας και απολαμβανω καθε λεπτο τη προσαρμογη της οικογενειας μου απο 3 σε 4!!!

συγχωρεστε την απουσια μου για λιγες μερες ακομα :)

σας φιλω και δηλωνω ευλογημενη.....

Να σας ζήσει το νέο μωράκι!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλημέρα κ απο μένα. όλα καλά σε όλες να ναι. ειρήνη γρήγορα στο σπίτι σας εύχομαι κ η παραμονή σας στο νοσοκομείο να ναι καθαρά για προληπτικούς λόγους.

σήμερα καθάρισα το μικρό μπάνιο που το χρησιμοποιώ ως αποθήκη κ επιτέλους λίγο τακτοποιήθηκε. βέβαια πάλι ως αποθήκη το χω. τσπ

μαγείρεψα αρνί με ρύζι στο φουρνο κ έφτιαξα άλλη μία δόση μουστοκούλουρα γιατί τα φάγαμε όλα τα προηγούμενα.

τώρα διαβάζω τη λίστα με τα σχολικά που μας ζήτησαν από τον παιδικό λόγω κρίσης ότι μπορούμε να πάμε. κ παιχνίδια σε καλή κατάσταση κ έχω μαζέψει ήδη μία σακούλα. πρέπει να πάω κ τζάμπο για τα υπόλοιπα.

καλη συνέχεια σε όλες

Link to comment
Share on other sites

δεν ξέρω αν μάθατε ότι σήμερα 11 η ώρα τώρα δηλαδή θα ηχήσουν οι σειρήνες δοκιμαστικά. ήδη άρχισαν κορίτσια κ ενώ το ξερα με χει πιάσει ένα δέος δεν ξέρω πως να το πω. φόβος, κάπως ένα συναίσθημα περιεργο. εσείς πως νιώθετε;

Link to comment
Share on other sites

:P καλημερα κοριτσαρες!!!!!!!!

ξυπνησαμε με παγωνια κ συννεφια! 16βαθμους!!!!

τωρα καταλαβα φθινοπωρο κ μυρισε χειμωνας...

εχω κ ανοιχτο το σπιτι,μπρος -πισω να αεριστει τωρα που λειπουν ολοι κ παγωσα....μπρρρρ

:(ενας πανικος με ξεκαθαρισμα ρουχων!!!

εχω δυο τεραστια πλαστικα συρομενα κουτια με ολα τα καινουρια αφορετα ρουχα των παιδιων,ανεξαρτητου εποχης,κατω απο το κρεβατι μου...ξεχωριζω εκεινα που ειναι φισκα κ μετα θα φερω απο αποθηκη τα χειμωνιατικα τους απο Δευτερα!!..

παντως ο μικρος μου ,3+ , αποτι βλεπω, ολα τα 3αρια του ειναι μεγαλα!!!

εχω σπριντερ κ ενερτζαιζερ που ειναι παρα πολυ φαρδια....

αλλά θα του ειναι τελεια κατι σλιμ φιτ της κορης μου που εχω κρατημενα,κοριτσιστικα χωρις σχεδια,απλα,3κοτλε 2τζην κ 1χοντρο καραβοπανο....

ενω η κορη μου που ειναι μπουτίκο κ κωλού θα ηταν μια χαρα στα φαρδια αγοριστικα!!!

:Pχθες καναμε εμβολια κ πηγαμε βολτα στην πλατεια...ερημια μετα απο πολυ καιρο....μεσοβδομαδα κ κρυο βλεπεις...

:oαπο φαγητο αυγα γιατι ηταν αρρωστος ο μικρος την προηγουμενη βδομαδα κ δεν εφαγαν κ θελω να τρωνε μια φορα την βδομαδα αυγουλακι!!


du4bvfn6x.png1389tcem0.png
Link to comment
Share on other sites

ΕΙΡΗΝΗ περαστικα ναναι και οτι ναναι....σκωληκοειδητιδα φανταστηκα κι εγω,,,,μηπως δηλητηριαση απο κατι???? τι ναπω?? διαβασα το μηνυμα κ αγχωθηκα...μουρθε στο μυαλο η κινηση της Αθηνας κ το κυκλοφοριακο...να πονα το παιδι σου...τι ναπω?? εμεις εχουμε χαλια νοσοκομειο ..ολους τους πεθαινουν εδω μεσα..αλλά φτανουμε εγκαιρως !!!

βασκοκκαλ κι εγω ακκουγα την σειρηνη κ απορουσα τί ειναι!! κορναρισμα?συναγερμος?? σειρηνα γιατι? για σεισμο??? για πολεμο??? για γερμανικη κατοχη??? για καλεσμα συσσιτιου???

υοτου κι εμεις δεν εχουμε χρησιμοποιησει καθολου γιογιο..ηθελε η κορη μου σαν κι εμας κ ο μικρος τωρα το ιδιο...εκεινο της λεκανης δεν εφαρμοζει καλα,κουνιεται κ μας ταλαιπωρει...και τα 3χρονα το ιδιο..3+ ειμαστε κ μονο οταν τον παμε με το ζορι πηγαινει....

λεω τωρα να δοκιμασω για 3η φορα να βγαλω τελειως την πανα-βρακακι κ να του βαλω σλιπ κ ας ξερω τις ολεθριες συνεπειες αυτης της αποφασης μου.......

ναυτακι ζησε εντονα τις υπεροχες αυτες στιγμες σε ολο τους το μεγαλειο!!! θειο δωρο πραγματικα!! ενα κομματι μου σε ζηλευει αφανταστα!! κρατα ενθυμια πολλα!! φιλα μπουτουδια κ ρουφα λαιμουδακι !!!!!αχχχχχχχχχχ


du4bvfn6x.png1389tcem0.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...