Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Να ρωτήσω κάτι τα κορίτσια που πήραν θετικη χοριακη? Είχατε συμπτωματα? Εγώ ζάλη και κοπωση έχω από πριν την εμβρυομεταφορα γιατί παίρνω utrogestan από το στόμα που με επηρεάζουν αρνητικά. Μετά την εμβρυομεταφορα τίποτα. Μόνο φουσκωμα σα να έχω φάει συνεχώς ένα αρνί το οποίο επισης θεωρώ ότι είναι από τα φάρμακα. Την προηγούμενη φορά είχα καφέ κηλίδες και όντως η χοριακη βγήκε όχι θετικη ούτε και αρνητικη άρα κατι είχε πάει να γίνει.  Αυτή τη φορά....τίποτα!

EASY LIVING {Ειρήνη}


Ειρήνη

Recommended Posts

μπηκα για λιγο και επεσα ειρηνακι μου στο θεμα με το μαναρακι σου. τις προσευχες μου και απο μια γλυκεια αγκαλια σ εσενα και στο φιογκακι , ευχομαι ολα να πανε καλα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 53,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ειρήνη

    10846

  • YOTOU

    4856

  • χρυσα81

    3863

  • mamavasia

    3157

Περισσότερες δημοσιεύσεις


Διαφημίσεις

περαστηκα κοριτσακι μου, ευχομαι να μην ειναι τιποτα σοβαρο κ αυριο να γυρισετε σπιτακι σας! σας στελνω ολη την αγαπη μου κ την θεττικη μου σκεψη κ ενα φιλακι στο φιογκακι μας!!!

περιμενουμε νεα!!!

Link to comment
Share on other sites

Ο Χριστός κι η Παναγία! Τρομαξα με το μνμ σου. Ευχομαι να σας κρατήσαν προληπτικά, περαστικά στο φιογκάκι γρήγορα και σιδερένιος!

ΥΓ. Πάντως αν είναι κολικός νεφρού, ο πόνος ΔΕΝ υπάρχει λέμε... ετσι ανακαλυψα την 2η εγκυμοσύνη, από κολικό, και όλο το βράδυ σφάδαζα στα μουγγά... άσπρισα, κρύος ιδρώτας, και διπλωμένη στα δύο... το καημένο το μικράκι σου τί πόνο τράβηξε... :-(:-(


ImnOp3.png p7gjp3.png

«Αν υπάρχει κάτι που επιθυμείς, θα υπάρχει κάτι για το οποίο μετανιώνεις. Αν υπάρχει κάτι για το οποίο μετανιώνεις, θα υπάρχει κάτι που θυμάσαι.

Αν υπάρχει κάτι που θυμάσαι, δεν υπήρξε τίποτα για το οποίο να μετανιώνεις. Αν δεν υπήρξε τίποτα για το οποίο να μετανιώνεις, δεν υπήρξε τίποτα που να επιθυμείς».

Link to comment
Share on other sites

τα περαστικά μου κ απο μένα. εύχομαι να μην πονάει άλλο κ να ταν απλά ένας κοιλόπονος - στομαχόπονος. η παναγίτσα να χει καλά το παιδάκι σου κ όλα τα παιδάκια του κόσμου

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Eιρήνη μου σοκαριστικό το μήνυμα σου!:shock::shock::shock:

Ο κολικός πάντως δικαιολογεί τέτοιο πόνο, πέρασα φέτος πρώτη φορά...

Ελπίζω να είσαστε μέσα για να κανένα παυσίπονο το πολύ...

Αύριο να είσαστε περδίκια, περαστικά κι αγύριστα να είναι.

Φιλιά!

Link to comment
Share on other sites

Ειρήνη μόλις μπήκα να σας διαβάσω και ανατρίχιασα με την ιστορία σου... και μου σφίχτηκε το στομάχι από το άγχος διαβάζοντας, πόσο μάλλον εσύ! Περαστικά να είναι και να μας τον φιλήσεις

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...