Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 11 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ναι εμένα ήταν ευχαριστημένος ο γιατρός με την τιμή. Μην αγχώνεσαι αν κάτι δεν του άρεσε θα στο έλεγε. Μια χαρά είσαι, θα πάνε όλα καλά αυτή τη φορά ❤️ 

      Μου είπε πως είναι πολύ καλή η τιμή απλώς όταν περίμενα να με πάρουν είπα να ρωτήσω για να δω περίπου τ να περιμένω !! Όλα καλά μου είπε προχωράμε Σάββατο πρώτα ο θεός θα μεταφέρουμε τα εμβρυακια μουυυ🙏🏼❤️

      • Μου αρέσει 1
      • Ευχή 2

EASY LIVING {Ειρήνη}


Ειρήνη

Recommended Posts

Κορίτσια καλό Σαβατοκύριακο να έχουμε, μακάρι να μπορέσουμε να κάνουμε και εμείς καμία βόλτα γιατί τα 2 τελευταία Σαβατοκύριακα δεν πήγαμε πουθενά με τόσες αρρώστιες που μας πλακώσανε.

Την Χαρά σκέφτομαι συνέχεια, 27εβδομάδες είναι λίγες ελπίζω να είχαν κάνει ενέσεις κορτιζόνης τουλάχιστον, τι να πω, υπομονή και κουράγιο τώρα χρειάζονται ώσπου να πάρουν την μπουμπού στο σπίτι τους. Ειρήνη να της μεταφέρεις τις ευχές μας.


6gLop3.pngQtMup3.png91SPp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 53,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ειρήνη

    10846

  • YOTOU

    4856

  • χρυσα81

    3863

  • mamavasia

    3157

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Ναι καλά κατάλαβες.... Σε λίγο θα έρθει η δεύτερη υποψήφια.... Και σε πληροφορώ πως έχω στην πραγματικότητα καραφλιάσει όντως...
αχ!!!να ερθω να τις βρισω λιγακι?ετσι για εκτονωση?
Link to comment
Share on other sites

Είναι στρώμα δικό σας ή παιδικό και τι γέμιση έχει; Σε ρωτάω για να σου πω τι έχω κάνει αντίστοιχα και στις 2 περιπτώσεις!!!!
για ριξε ιδεες κ για τα δυο!!δεν ξερω τι εχει μεσα πειραζει?:confused::confused::confused:
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

αχ!!!να ερθω να τις βρισω λιγακι?ετσι για εκτονωση?

Όχι τώρα, έχει έρθει η δεύτερη αλλά την βλέπω να παίρνει πόδι πριν την συνέντευξη, δεν ξέρει να κάνει μουσακά!!!!

Link to comment
Share on other sites

Όχι τώρα, έχει έρθει η δεύτερη αλλά την βλέπω να παίρνει πόδι πριν την συνέντευξη, δεν ξέρει να κάνει μουσακά!!!!
καλε ασε με!!!θα της μαθω εγω τον μουσακα...μα κατι κολληματα που εχει ο κοσμος:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
Link to comment
Share on other sites

Είναι στρώμα δικό σας ή παιδικό και τι γέμιση έχει; Σε ρωτάω για να σου πω τι έχω κάνει αντίστοιχα και στις 2 περιπτώσεις!!!!

το δικό μας στρώμα, στο δικό του βάζω πλαστικοποιημένο υπόστρωμα και ποτέ δεν το κατούρησε, ήρθε ο άτιμος να κατουρήσει το δικό μας.

το στρώμα έχει μέσα 2 στρώσεις από τυλιγμένα ελατήρια και κάποια εκατοστά από λάτεξ νομίζω από πάνω.


6gLop3.pngQtMup3.png91SPp3.png
Link to comment
Share on other sites

ευτυχώς κάτω από το σεντόνι βάζω και σεντόνι με λάστιχο και το στρώμα έχει και το δικό του κάλλυμα, πιστεύω να μην πήγε πολύ υγρασία μέσα. Τα σεντόνια τα έβγαλα το πρωί, αλλά το κάλυμα του στρώματος δεν μπορούσα μόνη μου.


6gLop3.pngQtMup3.png91SPp3.png
Link to comment
Share on other sites

για ριξε ιδεες κ για τα δυο!!δεν ξερω τι εχει μεσα πειραζει?:confused::confused::confused:

Σε ρωτάω επειδή στο δικό μας κρεβάτι που έχει στρώμα 11ετίας το έχω πλύνει ως εξής: σε λεκανάκι ζεστό νερό και ACE και με ένα σφουγγαράκι ταμποναριστά τα τσίσα από το κέντρο του λεκέ προς τα έξω. Μετά άλλη μία φορά με σκέτο νερό και μετά άφησα να στεγνώσει σιγά σιγά. Η μαμά μου σε αντίστοιχη περίπτωση αλλά σε μονό κρεβάτι είχε βγάλει το στρώμα στον ήλιο.

Τα παιδικά στρώματα έχουν καλύμματα που αφαιρούνται τελείως με φερμουάρ και έχουν εσωτερική αδιάβροχη επένδυση οπότε τα πλένω στο πλυντήριο χωρίς να έχει λερωθεί το εσωτερικό του στρώματος.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Σε ρωτάω επειδή στο δικό μας κρεβάτι που έχει στρώμα 11ετίας το έχω πλύνει ως εξής: σε λεκανάκι ζεστό νερό και ACE και με ένα σφουγγαράκι ταμποναριστά τα τσίσα από το κέντρο του λεκέ προς τα έξω. Μετά άλλη μία φορά με σκέτο νερό και μετά άφησα να στεγνώσει σιγά σιγά. Η μαμά μου σε αντίστοιχη περίπτωση αλλά σε μονό κρεβάτι είχε βγάλει το στρώμα στον ήλιο.

Τα παιδικά στρώματα έχουν καλύμματα που αφαιρούνται τελείως με φερμουάρ και έχουν εσωτερική αδιάβροχη επένδυση οπότε τα πλένω στο πλυντήριο χωρίς να έχει λερωθεί το εσωτερικό του στρώματος.

Ευχαριστώ Αφροδιτάκι

οπότε ουσιαστικά καθαρίζω εξωτερικά τον λεκέ

Θα το περάσω και με τον ατμοκαθαριστή μετά, μας βλέπω σήμερα να κοιμόμαστε στους κανπέδες.


6gLop3.pngQtMup3.png91SPp3.png
Link to comment
Share on other sites

καλημερα!!! εμεις ειχαμε αγχωτικο εγερτηριο, να γεμισουμε λεκανες με νερο και μπουκαλια για ποσιμο γιατι το κοβαν λογω εργων, μεσα στον χαμο, επλυνα κ ενα ταψι που ειχε μεινει απο εχτες να μουλιαζει. μετα δεν εκανα τι-πο-τα!!!!εφτιαξα καφεδε κ γαλα, εστρωσα κρεβατια, ντυθηκα ετοιμαστηκα κ μαζεψα κατι παιχνιδακια της μικρης. οταν ηρθε η ωρα την εβαλα για υπνο κ κατεβηκα για δουλεια. σημερα αν εχω ορεξη θα κανω τα μισα καθαρισματα κ αυριο τα αλλα μισα. για βολτα δεν προβλεπεται σημερα τιποτα γιατι κανει πολυ κρυο!

απο φαγητο εχω σπανακοριζο για εμας κ μοσχαρακι λεμονατο για την μικρη θα το φαει με αυγο που της αρεσει κ αγγουρι

βουλα αντε σιγα σιγα λιγοστευουν οι μερες!

αννι μπραβο για τα καλα αποτελεμματα! αν θες να παραμενεις συνδεδεμενη κλικαρε το κουτακι που λεει αυτοματη συνδεση (ειναι πανω απο το συνδεση)

αφροδιτη για τα αφεντικα ειναι η υπηρετρια η η εταιρια ειναι γραφειο ευρεσεως εργασιας?

σας φιλω ολες!!!!

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ Αφροδιτάκι

οπότε ουσιαστικά καθαρίζω εξωτερικά τον λεκέ

Θα το περάσω και με τον ατμοκαθαριστή μετά, μας βλέπω σήμερα να κοιμόμαστε στους κανπέδες.

Ακόμη καλύτερα και με τον ατμοκαθαριστή! Πάντως σημάδι δεν μου είχε αφήσει και ο καναπές είναι μια χαρά!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...