Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Nima21 είπε:

      Και εγώ την Πέμπτη η πρώτη μου προσπαθεια! Εχεις τπτ συμπτωματα; Εγω σχεδον τπτ.. και παει να με παρει απο κατω , αλλα προσπαθώ να το μην το σκέφτομαι...κατι ψιλοπονακια περιοδου και λιγο πρησμενο στηθος..

      Καλή μας επιτυχία!! 😍

      Καλησπέρα κορίτσι μου.Μην ψάχνεις για σύμπτωματα.Τα συμπτώματα της περιόδου μοιάζουν με της εγκυμοσύνης.Ειναι τόσα πολλά τα φάρμακα που τα περισσότερα είναι από εκεί.Σου εύχομαι καλή επιτυχία 🙏❤️🙏

EASY LIVING {Ειρήνη}


Ειρήνη

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 53,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ειρήνη

    10846

  • YOTOU

    4856

  • χρυσα81

    3863

  • mamavasia

    3157

Περισσότερες δημοσιεύσεις

κανε μια μικρη παρασπονδεια καλε,ετσι για τη λιγουρα..

βαριεμαι να ανεβω πανω τωρα....

για τα αφεντικά!!!

ελεος! φαντασου πως θα συμπεριφερεται κ στους υπολοιπους εργαζομενους...

Link to comment
Share on other sites

για τα αφεντικά!!!
στο ξαναλεω ηρωας ηρωας!!!!αν ημουν στην θεση,ετσι οπως ειμαι τελευταια θα πληρωναν αυτες τα σπασμενα...τι εγινε η αλλη με τον μουσακα?μηπως τις βαζουν να μαγειρεψουν κιολας να δουν αν κανουν καλα το φαγητο?
Link to comment
Share on other sites

στο ξαναλεω ηρωας ηρωας!!!!αν ημουν στην θεση,ετσι οπως ειμαι τελευταια θα πληρωναν αυτες τα σπασμενα...τι εγινε η αλλη με τον μουσακα?μηπως τις βαζουν να μαγειρεψουν κιολας να δουν αν κανουν καλα το φαγητο?

Έφυγε κακήν κακώς.....

Link to comment
Share on other sites

βαριεμαι να ανεβω πανω τωρα....

ελεος! φαντασου πως θα συμπεριφερεται κ στους υπολοιπους εργαζομενους...

Ειλικρινά, πάρα πολύ καλά (για τα τωρινά δεδομένα)! Άλλο πράγμα το υπηρετικό προσωπικό όμως....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα!

Χαρά να σας ζήσει η μικρή μπουμπού!

Ζοϊσκος να σου ζήσουν τα δίδυμακια σου!

Αρετή να τα εκατοστίσεις!

my billy να χαίρεσαι τον γιοκα σου !

Ειρήνη και 4u σας έκανα εικόνα να βγαίνετε για καφέ εσείς οι δυό και ζήλεψα !!!!Φαντάστηκα δύο κοκέτες γεμάτες χαμόγελα!!!!!!

Εγώ τελευταία τα παω καλά με τα συμμαζέματα, κρατάω άδειο τον νεροχύτη μου και άλλες τέτοιες μικρές λεπτομέρειες! :)

Σήμερα έχει τρομερό αέρα εδώ... Μπρρ...

Φιλάκια πολλά σε όλες!


bgJGm7.pngHRPJm7.png7u3pm7.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!

Χαρά να σας ζήσει η μικρή μπουμπού!

Ζοϊσκος να σου ζήσουν τα δίδυμακια σου!

Αρετή να τα εκατοστίσεις!

my billy να χαίρεσαι τον γιοκα σου !

Ειρήνη και 4u σας έκανα εικόνα να βγαίνετε για καφέ εσείς οι δυό και ζήλεψα !!!!Φαντάστηκα δύο κοκέτες γεμάτες χαμόγελα!!!!!!

Εγώ τελευταία τα παω καλά με τα συμμαζέματα, κρατάω άδειο τον νεροχύτη μου και άλλες τέτοιες μικρές λεπτομέρειες! :)

Σήμερα έχει τρομερό αέρα εδώ... Μπρρ...

Φιλάκια πολλά σε όλες!

μπραβο μαριαννακι μου!!!:D

εδω οπου δεν εχει ηλιο εχει παγωνια!

τελειωσα κ εγω για σημερα, ξυπνησε κ η μικρη, παω πανω!

αφροδιτη παλι καλα!!! αλλα κ οι αλλοι ανθρωποι ειναι κριμα....

σας φιλω!

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια μου καλησπέρα σας..

Ήρθε και το δικό μου αυτοκίνητο να προστεθεί σε αυτά που βγάλαν πρόβλημα.. Πρωϊ πρωί ο σύζυγος με πήρε τηλέφωνο για να μου πει ότι έκαψε τον πολλαπλασιαστή και επειδή εμείς έχουμε βάλει γκάζι στο αυτοκίνητο πρέπει να αλλάξουμε και τους 4! Δηλαδή μια καλή 200άρα στο νερό..

Και επειδή μου περισσεύαν και 100 Ευρώ και δεν ήξερα τι να τα κάνω είπε ο καλός μας Γραμματέας των Δημόσιων Εσόδων Θεοχάρης Θεοχάρης να με βοηθήσει να τα τοποθετήσω κατάλληλα.. Έτσι, πρωί πρωί μου έστειλε ραβασάκι ότι πρέπει να καταβάλλω μέχρι σήμερα!!! 100 Ευρώ για φόρο πολυτελούς διαβίωσης.. Και η πολυτελής διαβίωση που διάγω είναι το 1/3 ενός αυτοκινήτου 2000 κυβικών το οποίο το άφησε η μητέρα μου στον αδερφό μου αλλά επειδή η Ελληνική γραφειοκρατία είναι άπαιχτη μπορέσαμε και κάναμε αποδοχή κληρονομιάς 2 ολόκληρα χρόνια μετά το θάνατό της.. όπερ και έπρεπε να μοιραστούμε τα έξοδα για 2 ολόκληρα χρόνια....

Οπότε ξεκινάει ο Φλεβάρης με - 300 Ευρώ!

Την υγειά μας να έχουμε και όλα καλά..

Χθες ευτυχώς ο μικρούλης μου κοιμήθηκε μια χαρά και έτσι μπόρεσα κι εγώ να ξεκουραστώ μια στάλα.. Πρέπει όμως να κατεβάσουμε την κούνια πιο κάτω διότι πολύ πιθανό είναι να τον βρω καμιά ώρα δίπλα στον καναπέ!

Σήμερα στη δουλειά δεν θέλετε να ξέρετε τι γίνεται.. Γκρίνια, φωνές, κακός χαμός.. όλοι είναι πολύ τσιτωμένοι και την πληρώνει ο απλός λαός..

Σβκ πολύ θα ήθελα να πάω καμιά βόλτα το μικρό.. Αναλόγως του καιρού θα πράξουμε..

Σας φιλώ γλυκά!


L2qIp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακια καλησπερα,

Αυτη η βδομαδα ηταν γεματη απο ολες τις αποψεις και σε ολους τους τομεις...Μου φανηκε οτι περασε τοοοσο γρηγορα.....

Αυτη τη στιγμη η μικρη κοιμαται και εγω σερνομαι στον καναπε πτωμα...

Το βασικο ειναι οτι ολα καλα με τη μικρη. Δν θελω να γραψω πολλα γιατι δεν ξερω ποιος διαβαζει , αλλα αλλη μια φορα επιβεβαιωνεται η αποψη μου για τους γιατρους : πρεπει να περνουμε παντα και 2η και 3η μη σας πω γνωμη... Δυστυχως σε τετοιους καιρους που ολοι κοιτανε την τσεπη τους λιγοι ειναι αυτοι που ειναι ανθρωποι....Παραλιγο να μπουμε σε φοβερη ταλαιπωρια εξαιτιας γιατρου που τελικα ο μοναδικος του σκοπος ηταν να αναλαβει τη μικρη να την ταλαιπωρησει (αδικα) και να βγαλει χρηματα....Η αληθεια ειναι οτι το ενστικτο μου μου ελεγε οτι δεν ισχυει τιποτα απο οσα ειπε, αλλιως θα σας κλαιγομουνα εδω πανικοβλητη εδω και μερες.... Αλλα ενα αγχος το ειχα....


IIk6p3.png

Qskdp3.png

Link to comment
Share on other sites

Πολυχρονη Αρετη μου!!!!!!

Μπιλακο να χαιρεσαι το Μπιλακο σου και να περασετε τελεια στο παρτυ!

Περαστηκα στα αρρωστα παιδακια και τους γονεις. Καλαμαρι η οστρακια κανει παντα σπυρακια?

Βασια μου λεω να τον παρω και για τα κεικ και τσουρεκια. Δεν εχω μιξερ καλο περα απο ενα μικρο χειρος (αλλη πονεμενη ιστορια το μιξερ), οποτε λεω να παρω εναν οικονομικο μαλλον απο το λιντλ. Φανταζομαι θα καιει και λιγοτερο ρευμα απο το φουρνο...

ΣΑς διαβαζω ολες αλλα δεν υπαρχει μυαλο για να θυμαμαι και πολλα...


IIk6p3.png

Qskdp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημερα κοριτσαρες!!!

Ευχαριστω πολυ τα κοριτσακια που με βοηθησαν με της απαντησεις,ηδη πατησα αυτοματη συνδεση κ θα κανω κ αντιγραφη :)

Εγω σημερα εκανα μια μινι γενικη οπως κανω καθε παρασκευη,μαγειρεψα αρακα που ειχα αρκετο καιρο να κανω κ εβαλα δυο πλυντηρια! Σημερα θα κατσουμε μεσα γιατι ο συζηγος λειπει ταξιδι κ θα γυρισει αργα το βραδυ,κ ετσι λεω το απογευμα να φτιαξω κουλουρακια με τα μικρα που τους αρεσουν!Το σαβ/ακο μαλλον θα παμε στο εξοχικο μας οπου κ εχουμε διαφορα μαστορεματα,αν θυμαστε σας ειχα πει οτι ειχαμε καποια ευχαριστα τρεχαματα αυτο εννοουσα,εχουμε επιτελους το δικο μας εξοχικο αλλα χρειαζεται αρκετες δουλειες κ ετσι οποτε εχουμε χρονο τρεχουμε! Εντωμεταξη εχω πορωθει τρελλα με το πως θα το διακοσμησω, οχι οτι εχω τα λεφτα αλλα καποια πραγματα οικονομικα θα τα παρουμε!

Ασχετο κοριτσια οποιες εχετε facebook πολυ θα ηθελα να σας ``δω`` κ εκει κ να να με δειτε βεβαια!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορούλες.

Σήμερα είχα ένα όμορφο και τρεχάτο πρωϊνό.

Πήγα το παιδί στο σχολείο, επιστρέφοντας σουπερ μάρκετ για λίγα πραγματάκια και ήρθα στο σπιτάκι μου.

Μάζεψα, έπλυνα λίγα πιατάκια, έβαλα μία σύντομη σκούπα, έπλυνα τα ριχτάρια μου και μοσχομύρισε το σαλόνι, έστρωσα κρεβάτια και γενικά τακτοποίησα το σπιτάκι μου γιατί περίμενα το κορίτσι μου να μου κόψει μαλλάκια.

Ηρθε, μου έκοψε τα μαλλάκια 3-4 πόντους και πολύ το χρειαζόντουσαν και ανέβηκαν τα κέφια μου!

Μετά, βουρ για καφεδάκι με μία φίλη μου {στο σπίτι της} και επιστροφή στο σπιτάκι μου.

Ετοίμασα φαγάκι, πήρα το παιδάκι από το σχολείο και τώρα ετοιμάζουμε μία κατασκευή για το σχολείο του και χαλαρώνουμε.

Πολύ μου αρέσει που και το σπιτάκι μου είναι μαζεμένο αλλά και που βλέπω τις φίλες μου. :D

Σε καμιά ωρίτσα θα φύγω... έχω πολύ δουλίτσα και θ' αργήσω να επιστρέψω.

Σας φιλώ όλες και ελπίζω να είστε καλά και ήρεμες. ;)


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

Ευα μπραβο για το κοριτσακι σου,οντως οι γιατροι ωρες ωρες μας βλεπουν μονο σαν λεφτα κ ειναι το χειροτερο μου να παιζεις με την υγεια καποιου!

Μαριαννα μπραβο για το τακτοποιημενο σπιτι,ειναι τρελλη χαλαρωση να καθεσαι σε μαζεμενο χωρο!

Δομνινα `` δεν πειραζει`` για τα λεφτα εσεις να ειστε καλα κ να εχετε την υγεια σας!

Link to comment
Share on other sites

Πάμε τώρα και στα του σπιτιού.

Έχετε καμιά ιδέα πως να καθαρίσω κατουρημένο στρώμα?

Τοπικά κορίτσι μου.

Θα έβαζα σε λεκανίτσα χλιαρό νεράκι με σαμπουάν και μ' ένα καθαρό σφουγγάρι, θα περνούσα το σημείο.

Μετά, θα το περνούσα με σκέτο νεράκι {με το σφουγγάρι} και θα το άφηνα να στεγνώσει καλά {με ανοιχτή μπαλκονόπορτα}.

Αφού στέγνωνε, πάλι τοπικά, στο σημείο εκείνο, θα το περνούσα λιγάκι με το σίδερο για να "σκοτώσει" τυχόν μικρόβια...

Δεν ξερω γιατί αλλά έτσι θα το έκανα.

Φιλιά κορίτσι μου :P


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

Το σπιτι ειναι σε -ομολογω- κακη κατασταση. Ολα περα δωθε αλλα για την ωρα δεν αντεχω να ασχοληθω ... ΣΑς διαβαζω και ξεκουραζομαι λιγο.

Το απογευμα θα συμμζεψω και αυριο μαλλον καλο καθαρισμα...

Παντως και η επομενη βδομαδα προβλεπεται δυσκολη.... Αχ με ενα παιδι και δεν προλαβαινω.... ωρες ωρες θα θελα να μη δουλευω και να ειμαι σπιτι με το παιδακι μου (και να κανω και ενα δευτερο).... Αλλα με τι προσοντα ?????? (οικονομικα εννοω????)....

Και θελω και εγω να κανω τοσα για το σπιτι... Εχω και εγω λιστα Ειρηνη μου.... Αλλα.... Εχω και τον αντρα μου που για να κρεμασει ενα πινακα θελει 3 μηνες ....


IIk6p3.png

Qskdp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...