Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 32 minutes ago, Eflenew said:

      Ακούσαμε καρδια!!!!!!! 143 παλμοί! Μου έγραψε εξετάσεις και ξανά εξεταση σε 15 μέρες!  Πιθανή ημερομηνία τοκετού Γενάρης 2025!

      Πόσο θυμώνω με το κράτος που δε βοηθάει πιο ουσιαστικά με τα φάρμακα. Εύχομαι να βρεις άμεσα. 🙏

      Η βλαστοκυστη  5ης ημέρας αξιολογείται απο το 1 εως το 6 και πίσω από το νούμερο παίρνει 2 γράμματα από Α-C. Σε βλαστοκυστη 5ης ημέρας το 6 μπροστά δείχνει ότι έχει εκκολαφθει πληρως, έχει εξέλθει από τη διαφανη ζώνη. Είναι καλό ότι προχωρησε.  Εκτός αν εννοούν βλαστοκυστη 6ης ημέρας  που δε γνωριζω για αυτό. 

      Συγκινήθηκα πολύ ! Συγχαρητήρια ! Μια τελειομηνη εγκυμοσύνη ! Όλα να πάνε δεξιά ! 

EASY LIVING {Ειρήνη}


Ειρήνη

Recommended Posts

γυρισα πριν καμμια ωρα σπιτι και ειχα χαρει που θα ξεκουραζομουνα. Πηγα λοιπον να παρω το περιοδικακι μου που ειχε κατι dvd να δω και ειχα πει του αντρα μου να κανει κρατηση στον περιπτερα και πολυ απλα δεν υπηρχε γιατι κατα λαθος δεν του τα πηγανε σημερα. Ξενερωμα 1ο λοιπον. Ερχομαι σπιτι και με περιμεναν 2 ωραιοι λογαριασμοι αεριου και δανειου. Ξενερωμα 2ο. Ηπια καφε και δεν μπορω να κατσω, κανω λιστα για σουπερ και φευγω. Η αληθεια ειναι οτι το σπιτι ειναι αδειο χωρις τους αντρες μου. Ελπιζω να προλαβω να παρω και δωρο στον μικρο μου. Σας χαιρετω ολες για την ωρα, καλη συνεχεια σε οτι κανετε!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 53,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ειρήνη

    10846

  • YOTOU

    4856

  • χρυσα81

    3863

  • mamavasia

    3157

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλησπέρα κορούλες.

Σήμερα είχα ένα όμορφο και τρεχάτο πρωϊνό.

Πήγα το παιδί στο σχολείο, επιστρέφοντας σουπερ μάρκετ για λίγα πραγματάκια και ήρθα στο σπιτάκι μου.

Μάζεψα, έπλυνα λίγα πιατάκια, έβαλα μία σύντομη σκούπα, έπλυνα τα ριχτάρια μου και μοσχομύρισε το σαλόνι, έστρωσα κρεβάτια και γενικά τακτοποίησα το σπιτάκι μου γιατί περίμενα το κορίτσι μου να μου κόψει μαλλάκια.

Ηρθε, μου έκοψε τα μαλλάκια 3-4 πόντους και πολύ το χρειαζόντουσαν και ανέβηκαν τα κέφια μου!

Μετά, βουρ για καφεδάκι με μία φίλη μου {στο σπίτι της} και επιστροφή στο σπιτάκι μου.

Ετοίμασα φαγάκι, πήρα το παιδάκι από το σχολείο και τώρα ετοιμάζουμε μία κατασκευή για το σχολείο του και χαλαρώνουμε.

Πολύ μου αρέσει που και το σπιτάκι μου είναι μαζεμένο αλλά και που βλέπω τις φίλες μου. :D

Σε καμιά ωρίτσα θα φύγω... έχω πολύ δουλίτσα και θ' αργήσω να επιστρέψω.

Σας φιλώ όλες και ελπίζω να είστε καλά και ήρεμες. ;)

μεγεια το μαλλι,ειδες πως αλλαζει η διαθεση?καλη δουλιτσα....
Link to comment
Share on other sites

Πάμε τώρα και στα του σπιτιού.

Έχετε καμιά ιδέα πως να καθαρίσω κατουρημένο στρώμα?

αχ αυτό το φοβάμαι πάντα...και ακόμα δεν εχω αξιωθεί να βρω μεγάλο σελτεδάκι για το δικό μας στρώμα, των παιδιών έχουν αυτό το ειδικό με το πλαστικό υπόστρωμα...και γω όπως σου είπαν η Αφροδίτη και η Ειρήνη το χω κάνει σε παρόμοια περίπτωση ...αν μπορείς να το βγάλεις κ εξω στον ήλιο ακόμα καλύτερα αλλιώς όπως είπες με ατμοκαθαριστή στο τέλος...

Οπότε ξεκινάει ο Φλεβάρης με - 300 Ευρώ!

Την υγειά μας να έχουμε και όλα καλά..

αχ βρε Δομνίνα, πολλά έξοδα...

ναι βρε κορίτσια εννοείται ότι αφού είναι λεφτά και οχι θέμα υγείας δεν θα σκάσουμε ΑΛΛΑ και όταν δεν τα έχουμε - γιατί μπορεί κάλλιστα να συμβαίνει - πώς τα βρίσκουμε και τα δίνουμε?εννοώ κάπως πρέπει να τα βρεις και να τα δώσεις..και αν δεν τα έχεις??:rolleyes:


Wgl2p3.png

kHoQp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακια καλησπερα,

Αυτη η βδομαδα ηταν γεματη απο ολες τις αποψεις και σε ολους τους τομεις...Μου φανηκε οτι περασε τοοοσο γρηγορα.....

Αυτη τη στιγμη η μικρη κοιμαται και εγω σερνομαι στον καναπε πτωμα...

Το βασικο ειναι οτι ολα καλα με τη μικρη. Δν θελω να γραψω πολλα γιατι δεν ξερω ποιος διαβαζει , αλλα αλλη μια φορα επιβεβαιωνεται η αποψη μου για τους γιατρους : πρεπει να περνουμε παντα και 2η και 3η μη σας πω γνωμη... Δυστυχως σε τετοιους καιρους που ολοι κοιτανε την τσεπη τους λιγοι ειναι αυτοι που ειναι ανθρωποι....Παραλιγο να μπουμε σε φοβερη ταλαιπωρια εξαιτιας γιατρου που τελικα ο μοναδικος του σκοπος ηταν να αναλαβει τη μικρη να την ταλαιπωρησει (αδικα) και να βγαλει χρηματα....Η αληθεια ειναι οτι το ενστικτο μου μου ελεγε οτι δεν ισχυει τιποτα απο οσα ειπε, αλλιως θα σας κλαιγομουνα εδω πανικοβλητη εδω και μερες.... Αλλα ενα αγχος το ειχα....

μπραβο κοριτσακι μου,παντα καλα νεα για το παιδακι σου...σε ειχα εννοια..τελικα το ενστικτο της μανας ειναι αλανθαστο...
Link to comment
Share on other sites

αχ αυτό το φοβάμαι πάντα...και ακόμα δεν εχω αξιωθεί να βρω μεγάλο σελτεδάκι για το δικό μας στρώμα, των παιδιών έχουν αυτό το ειδικό με το πλαστικό υπόστρωμα...και γω όπως σου είπαν η Αφροδίτη και η Ειρήνη το χω κάνει σε παρόμοια περίπτωση ...αν μπορείς να το βγάλεις κ εξω στον ήλιο ακόμα καλύτερα αλλιώς όπως είπες με ατμοκαθαριστή στο τέλος...

αχ βρε Δομνίνα, πολλά έξοδα...

ναι βρε κορίτσια εννοείται ότι αφού είναι λεφτά και οχι θέμα υγείας δεν θα σκάσουμε ΑΛΛΑ και όταν δεν τα έχουμε - γιατί μπορεί κάλλιστα να συμβαίνει - πώς τα βρίσκουμε και τα δίνουμε?εννοώ κάπως πρέπει να τα βρεις και να τα δώσεις..και αν δεν τα έχεις??:rolleyes:

να σου πω?δινεις οσα μπορεις,αν παλι δεν μπορεις,οταν μπορεσεις...δεν παει αλλο...πονεμενο θεμα για μενα..
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγραφα ,εγραφα και με πεταξε εξω πριν το αποθηκευσω.Ο μικρος ειναι με δεκατα ολο το απόγευμα και τωρα που ξαπλωσε του εδωσα αντιπυρετικο ,θα δουμε πως θα πάει η νυχτα.Το απόγευμα σιδερωσα 2 πλυντηρια που ειχαν μεινει και τωρα δεν εχω ουτε απλωμενα ,ουτε απλυτα ,ουτε ασιδερωτα.Μεχρι αυριο βεβαια που θα αλλαξω σεβντονια και πετσετες.Το πρωι εαν ειναι καλύτερα ο μικρος θα ερθει η μαμα μου να κατσει μαζι του και εγω θα πάω γυμναστηριο και για δυο εξωτερικες δουλιτσες.

Χρύσα μου,

Τελικά έκανε πυρετό το παιδί?

Γεια σας κοριτσαρες!!!

Σας εχω γραψει πολλες φορες αλλα οταν παταω υποβολη μ λεει οτι δεν εχω συνδεθει παρολο που το χω κανει κ ετσι μου σβηνεται το μηνυμα. :( Πως αποθηκευεται τα μηνυματα σας?

Επειδή, πολλές φορές, γράφουμε με διαλείμματα ή μέχρι να ολοκληρώσουμε την απάντησή μας έχουμε αποσυνδεθεί {αυτόματα}, πάντα μα πάντα να κάνεις αντιγραφή στα γραφόμενά σου, ώστε να μην τα χάνεις γιατί πραγματικά ειναι πολύ εκνευριστικό... :rolleyes:

Διάβασα προχθές ότι καταγράφεις όλες τις ''ελλείψεις'' του σπιτιού σου που λόγω κρίσης δυστυχώς αυξάνονται. Με αφορμή αυτό αγόρασα ένα τετραδιάκι και έκανα το ίδιο. Επιπλέον κατέγραψα όλες μου τις δουλίτσες που εκκρεμούν εδώ και καιρό για τη δουλειά, για το σπίτι, για το παιδί κτλ. Με βοήθησε πάρα πολύ και ήδη άρχισα να προγραμματίζω πράγματα και να σβήνω από τις λίστες μου. Ευχαριστώ έμπνευσή μου.

Μπράβο κορίτσι μου! :P

ετσι έπρεπε να γράφει πάνω στην όζα Ειρήνη μου?οχι νομίζω δεν έγραφε ετσι....

Το μπουκαλάκι πρέπει να ειναι έτσι

768891_zpsf75ef606.jpg

Και προσοχή να μην λέει κάτι άλλο εκτός από CND. Κυκλοφορούν πολλές πλέον απομιμήσεις {όπως η bluesky}.

Το σημαντικό επίσης είναι πως η τιμή των απομιμήσεων είναι πολυ-πολύ χαμηλή σε σχέση με το αυθεντικό shellac {καμία σχέση}, οπότε αυτή η μείωση της τιμής, θα έπρεπε να περνάει στον πελάτη. Δηλαδή, να στο χρεώνει πολύ πιο χαμηλά απ' ότι μία κοπέλα που χρησιμοποιεί αυθεντικό shellac.

Οτι θες, μου λες, Ερσάκι μου ;)

Ο αγαπημένος μου ανακοίνωσε πως το Σ/Κ θα φτιάξουμε το Panic room και έχω πάθει πραγματικό πανικό... Ειρήνη μήπως εσύ τον πρίζωσες;;;;;;;

Επίσης το βουνό των καθαρών-διπλωμένων και μη ρούχων-ανεβαίνει ανησυχητικά......

Λοιπόν αποφάσισα να σας βάλω φώτος ΠΡΙΝ & ΜΕΤΑ για να δείτε τι θα καταφέρουμε να κάνουμε!

Μήπως μας διαβάζει κρυφά? :mrgreen::mrgreen:

Μπράβο για τις "ομορφιές" που έκανες στο κουφαράκι σου.

Ευούλα μου, ανησύχησα.

Θα σου στείλω μήνυμα... :(


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

Ειρήνη τέλεια τα χρώματα που βάζεις ειδικά αυτό το τελευταίο φανταστικό!!!

Και εγώ πρέπει να βάψω μαλλί καθώς έχει γενέθλια η μικρή μου και θα της τα κάνω στο σχολείο τελικά και έχουμε και εκδρομή σε ορεινό χωριό μέσα σε αυτόν τον μήνα...το σκ λέω και μετά κουπόνι για αντάυγειες!!!

Πάω για νάνι να στρώσω επιδερμίδα!!

Link to comment
Share on other sites

να σου πω?δινεις οσα μπορεις,αν παλι δεν μπορεις,οταν μπορεσεις...δεν παει αλλο...πονεμενο θεμα για μενα..

αχ ετσι είναι..απλά και να χεις κάτι στην άκρη το χεις για κάποιο λόγο, οπότε αν το δώσεις μένει το άλλο πίσω και γίνεται φαύλος κύκλος...τέλοσπάντων, εχεις δίκιο..πονεμένο θέμα, ό,τι έχουμε θα δίνουμε, μετά τέλος...

ευχαριστώ Ειρήνη μου για την ενημέρωση...η αλήθεια είναι ότι μάλλον δεν ήταν τέτοιο μπουκαλάκι...βέβαια το κανα πολύ οικονομικά, αλλά θα το προσέξω άλλη φορά αυτό που λες...

Ευα και γω έχω βρεθεί - για μένα - σε πολύ δύσκολη θέση από γιατρό και βρήκα τελικά την άκρη σχεδον μόνη μου στο ιντερνετ!!!!Δηλαδή πληροφορια που μπορείς να βρεις και στο ιντερνετ ακόμα δεν μπορεί ή δεν θέλει να στην πει γιατρός για να βγάλει από σένα, έλεος...και γω πάντα 2η και 3η γνώμη από γιατρό...


Wgl2p3.png

kHoQp2.png

Link to comment
Share on other sites

και ακόμα δεν εχω αξιωθεί να βρω μεγάλο σελτεδάκι για το δικό μας στρώμα, των παιδιών έχουν αυτό το ειδικό με το πλαστικό υπόστρωμα...

Εγώ έχω δυο υποστρώματα αδιάβροχα για το διπλό κρεβάτι.. Το ένα το πήρα από τα bed & Bath και το άλλο από μαγαζί με ιατρικά είδη (πατερίτσες, Π, κλπ)... εκεί θα βρεις σίγουρα.. Μη σου πω ότι έχει και το ΙΚΕΑ αλλά και το Jumbo..


L2qIp2.png

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω δυο υποστρώματα αδιάβροχα για το διπλό κρεβάτι.. Το ένα το πήρα από τα bed & Bath και το άλλο από μαγαζί με ιατρικά είδη (πατερίτσες, Π, κλπ)... εκεί θα βρεις σίγουρα.. Μη σου πω ότι έχει και το ΙΚΕΑ αλλά και το Jumbo..

α ωραία, να το ψάξω σ αυτά...ευχαριστώ:D


Wgl2p3.png

kHoQp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


γεια σας ρε κοριτσια! τι κανετε? πολυ κρυο, παγωνια εχει!

φαγαμε κ εφυγε ο αντρας μου για δουλεια παλι, εγω μαζεψα εβαλα πιατα στο πλυντηριο κ εφτιαξα καφεδακι, σας διαβαζω κ χαλαρωνω.

(χτυπησα κ μια σοκοφρετα....σσσσσσσσσσσ!!!!!)

σκεφτομαι να κανω καμια δουλιτσα σημερα, ισως κ λιγο σιδερο που εχω μην μαζευονται, να βαλω κ κανα δυο πλυντηρια. απο την αλλη βαριεμαι πολυ... ελπιζω να με πιασει η προκοπη μου κ να σας αραδιασω λιστες το βραδυ.

ειρηνη μου καλη δουλιτσα, μπραβο για το καφεδακι, κ εγω σκεφτομαι οτι οταν αρχισει εξωσχολικες δραστηριοτητες η μικρη τα απογευματα θα μπορω να πηγαινω για κανα καφεδακι (μαλλον ονειροβατω για καφεδακια γιατι θα πρεπει να περιμενω να μεγαλωσει κ το 2ο που θελω να κανω κ να παει κ αυτο εξωσχολικες δραστηριοτητες κτλ κτ!!!!!)

ευα μου ευχαριστα αυτα που ακουω για την μικρη σου!!! τελικα πολλοι γιατροι σκεφτονται μονο την τσεπη τους!!! κ το δικο μου σπιτι θελει πολυ δουλιτσα, ειναι μαζεμενο αλλα θελει καθαρισμα. μην αγχωνεσαι για τους 3 μηνες που θελει για εναν πινακα, εμας οι κουτες με τα χριστουγεννιατικα ειναι ακομα στο βρωμορουμ στιβαγμενες, κ οχι τιποτα αλλο ειναι τοσες πολλες που ουτε να περασω δεν μπορω!!! αλλα χαλαραααααααα το εχω παρει!!!!αν δεν τα βαλει αυτο το σκ θα του σπασω το κεφαλι!!!!

αννι με το καλο να το φτιαξετε το εξοχικο!

για τα εξοδα που λετε αρνουμαι να σχολιασω..... παθουσα.....

σας φιλω κοριτσακια, παω να δω τι θα κανω!

Link to comment
Share on other sites

Επιτέλους τέλος οι δουλειές. Μόλις έκατσα να πιω τον καφέ μου και να σας διαβάσω. Το μωράκι μου παίρνει τον απογευματινό του υπνάκο και ο άνδρας μου βλέπει game of thrones.Όλος ο κόσμος έχει κολλήσει με αυτό. Μόνο σε μένα φαίνεται αδιάφορο;

Έκανα πολλές δουλίτσες οπότε το σκ είμαι ελεύθερη να πάω βολτίτσα με το μωρό αν το επιτρέψει ο καιρος. Έπλυνα και τα φίλτρα του απορρόφητήρα στο πλυντήριο για πρώτη φορά. Χρήσιμη η πληροφορία σας.

Ειρήνη και Δομνίνα οι ζημιές ειδικά στο αυτοκίνητο σε βγάζουν εκτός προυπολογισμού αμέσως. Άσε που ποτέ δεν μπορείς να προβλέψεις τι μπορεί να πάθει ένα αμάξι όσο καλά και να το συντηρείς.

Christine tο στρώμα με ζεστό νερό, υγρό πιάτων και καθαρό πανάκι το έχω πλύνει κι εγώ. Μόνο που μετά για να μην αφήσει σημάδι το νερό καλό είναι να το βγάλεις κι έξω.

Αφροδίτη τι ακούς κι εσύ!!!! Ειδικά με τέτοια κρίση υπάρχει κόσμος που έχει ακόμη τέτοια συμπεριφορά;

Πάω να κάνω μπανάκι, να λουστώ, να βγάλω φρύδια και γενικότερα να με περιποιηθώ.


h6cQp3.png
Link to comment
Share on other sites

Αφροδίτη τι ακούς κι εσύ!!!! Ειδικά με τέτοια κρίση υπάρχει κόσμος που έχει ακόμη τέτοια συμπεριφορά;

Θα μπορούσα να γράψω βιβλίο...απλώς αυτή την εβδομάδα είναι πολλά καθημερινά μαζεμένα και νομίζω πως το κεφάλι μου φουσκώνει σαν μπαλόνι...

Έβαψα τα νυχάκια μου, πάω να χτενιστώ και να βαφτώ για την νυχτερινή μου έξοδο!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!

Τι κάνετε?

Μπήκα για λίγο και σας διάβασα βιαστικά..

Αφροδίτη, έμεινα με τα τελευταία που διάβασα. Τα πρωινά που έγραψες, δεν τα πρόλαβα... είχες ήδη επεξεργαστεί τα μηνύματά σου....

Κάτι άλλο που θέλω είναι να απαντήσω σε αυτό:

Κορίτσια καλό Σαβατοκύριακο να έχουμε, μακάρι να μπορέσουμε να κάνουμε και εμείς καμία βόλτα γιατί τα 2 τελευταία Σαβατοκύριακα δεν πήγαμε πουθενά με τόσες αρρώστιες που μας πλακώσανε.

Την Χαρά σκέφτομαι συνέχεια, 27εβδομάδες είναι λίγες ελπίζω να είχαν κάνει ενέσεις κορτιζόνης τουλάχιστον, τι να πω, υπομονή και κουράγιο τώρα χρειάζονται ώσπου να πάρουν την μπουμπού στο σπίτι τους. Ειρήνη να της μεταφέρεις τις ευχές μας.

Λοιπόν, της έκαναν τις ενέσεις μόλις μπήκε στο νοσοκομείο και την κρατούσαν με φάρμακα να μη γεννήσει, μέχρι να περάσει ο απαιτούμενος χρόνος για να δράσουν οι ενέσεις...

Δε θυμάμαι κάτι άλλο τώρα!

Σας αφήνω.. πάω για ύπνο (νωρίς νωρίς, μιας και κοιμήθηκε ο μικρός μου) γιατί με πονάει φριχτά το κεφάλι μου

Υ.Γ.: Γιώτα τα "Κλεμμένα όνειρα" θα τα δω αύριο... σήμερα δεν αντέχω


JAf3p3.png

qtEXp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλησπέρα και απο εμένα, ευτυχώς σημερα δεν δούλευα οποτε έκανα όλες μου τις δουλειές του σπιτιού, αλλαγές σεντονιών, σκούπισμα-σφουγγαρισμα κλπ, πήγαμε σούπερ μάρκετ και στην αγορά για ψαράκι, το πρωί είχα ήδη φτιαξει βραστά λαχανικά και στον φούρνο έβαλα πατάτες και κολοκυθάκια που τα συνδιασα με τριμμένη φέτα, το μεσημέρι η κορη μου έμεινε στην γιαγιά της οποτε έφαγα και ξεκουράστηκα με την ησυχία μου, το απόγευμα πήγα στα μαγαζιά και πηρα 2 πουλοβερακια σε καλές τιμές αλλά μόλις γύρισα στο είδα οτι στο ενα είχανε ράψει το ταμπελάκι με το νούμερο στην εξωτερική πλευρά της μπλούζας, οποτε αυριο παω για αλλαγή! Περιποιήθηκα και λίγο τον εαυτό μου που σημαίνει οτι ισιωσα τα μαλλιά μου και έβαψα τα νύχια μου οποτε άλλαξε λίγο η διάθεση μου γιατι χθες ήμουνα χάλια, είχα φρικτό πονοκέφαλο στην δουλεια και έκανα 2 φορες εμετό, το κεφάλι μου μου πέρασε τελικά σημερα το πρωί ευτυχώς!

Αφροδίτη, τα παραδείγματα που μας έβαλες με λυπούν γιατι αυτοί οι ίδιοι που κάνουν την ζωή που κάνουν, καθυστερούν στους εργαζόμενους τα δεδουλευμένα τους, μείωσαν τις αποδοχές τους και αυξήθηκαν οι απαιτήσεις τους!!

Αρετη, χρόνια πολλα να τα εκατοστησεις!

Mybilly, να χαίρεσαι και εσύ τον γιο σου και να τον καμαρωσεις όπως επιθυμείς.

Υοτου, καλα έκανες και πήρες τα κουπόνια, πολυ καλές οι τιμές.

Ειρηνη, όπως σου είπα χθες φτιάξανε τα δάκτυλα μου αλλά μέσα στα νύχια σαν να εχει κολλήσει το δέρμα και εχει δημιουργηθεί ενα σκληρό στρώμα, δεν ξέρω εαν μπορεις να καταλάβεις, λές να ειναι μύκητες?

Χρύσα περαστικά στον μικρό.

Καλαμαράκι, ελπίζω η μικρή να ειναι καλύτερα.

Εύα, μπράβο σου που το εψαξες για την μικρή σου ειναι πολυ σημαντικά τα θέματα υγείας για να αρκούμαστε σε μια γνώμη και ειδικά που λες οτι ήθελε να ταλαιπωρήσει μικρό παιδι.

Rav, πολυ ωραια ιδέα μου έδωσες για τα κοκκαλακια της μικρής, εχω προς στιγμή τα εχω σε ενα τσαντακι.

Παω να βάλω την μικρή σιγα σιγα για ύπνο, καλο βραδυ!!!


nJ2dp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...