Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 43 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Άρα κάτι σαν ανεξήγητη υπογονιμότητα όπως το περιγράφεις.Ελπιζω αυτή τη φορά να είσαι έγκυος,να έχεις μια όμορφη εγκυμοσύνη και να αφήσεις πίσω σου όλη την ταλαιπωρία που πέρασες ❤️

      Σε ευχαριστώ 😍μακάρι αν και κρατώ μικρό καλάθι....δεν πειράζει..θα ειναι 2-3 μερες δυσκολες μετα θα επανελθω...όπως λέω πάντα έχουμε δικαίωμα να πέσουμε αλλά υποχρέωση να σηκωθούμε! Αν θέλει ο Θεός θα γίνει!

      • Ευχή 1

EASY LIVING {Ειρήνη}


Ειρήνη

Recommended Posts

Καλημέρα!!!

Καλά, δεν το συζητάμε, κάτι τέτοιο Dax84556_________4fa270dc8e65f_90x90.jpg&newxsize=90&newysize=90&fileout= θα ήταν το ιδανικότερο, αλλά είναι πανάκριβες.

Έχει καμία γωνιακό νεροχύτη με κάποια από αυτές τις μπαταρίες, να μου πει τη γνώμη της?

Πόσο έχει δηλαδή κάτι τέτοιο? Μπορείς να βρεις κάτι παρόμοιο σε πιο οικονομική τιμή? Γιατί νομίζω πως ακριβώς αυτού του στυλ θα σε βοηθήσει. Μία μπαταρία που να μην είναι μόνο περιστρεφόμενη αλλά και αποσπώμενη, ώστε να σου κάνει ευκολότερη την καθημερινότητα. ;)

Ξέρει κάποια κοπέλα να μας βοηθήσει?


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 53,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ειρήνη

    10846

  • YOTOU

    4856

  • χρυσα81

    3863

  • mamavasia

    3157

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Πόσο έχει δηλαδή κάτι τέτοιο? Μπορείς να βρεις κάτι παρόμοιο σε πιο οικονομική τιμή? Γιατί νομίζω πως ακριβώς αυτού του στυλ θα σε βοηθήσει. Μία μπαταρία που να μην είναι μόνο περιστρεφόμενη αλλά και αποσπώμενη, ώστε να σου κάνει ευκολότερη την καθημερινότητα. ;)

Ξέρει κάποια κοπέλα να μας βοηθήσει?

μπορω να σας πω το απογευμα που θα παω στο μαγαζι

Link to comment
Share on other sites

τη δικια μου λογο της μαρκας της και επειδη ηταν και τελευταιο μοντελο την πηρα 800-900 ευρω!!:shock: εκει στην Ελλαδα ισως ειναι φθηνοτερες!!

και προσεξτε!δεν την ηθελα εγω!ο αντρας μου επεμενε να την παρουμε!!:o

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

τη δικια μου λογο της μαρκας της και επειδη ηταν και τελευταιο μοντελο την πηρα 800-900 ευρω!!:shock: εκει στην Ελλαδα ισως ειναι φθηνοτερες!!

και προσεξτε!δεν την ηθελα εγω!ο αντρας μου επεμενε να την παρουμε!!:o

1200 € εκανε η πορτα ασφαλειας που εβαλα στο σπιτι, γνωστης μαρκας!

πολλα λεφτα ρε κοριτσια κ επειδη ειμαι στο επαγγελμα, τα θεωρω ανουσια, υπαρχουν εξισου καλα προιοντα ισως και καλυτερα, μη γνωστων εταιριων.

Link to comment
Share on other sites

μπορω να σας πω το απογευμα που θα παω στο μαγαζι

Μπράβο κοριτσάκι μου. Δες αν μπορείς να βοηθήσεις την Μαρί!

Υ.Γ.1 Πολύ μου αρέσει που η μία βοηθάει την άλλη! :P:p

Υ.Γ. 2 Σιδερώνω...:rolleyes:


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

τη δικια μου λογο της μαρκας της και επειδη ηταν και τελευταιο μοντελο την πηρα 800-900 ευρω!!:shock: εκει στην Ελλαδα ισως ειναι φθηνοτερες!!

το έπαθα το εγκεφαλικό με την τιμή!!!

και εμένα πανάκριβες βρύσες διαλέγει πάντα αυτή που έχουμε είχε 300 ευρώ της ίδιας μάρκας

Link to comment
Share on other sites

τη δικια μου λογο της μαρκας της και επειδη ηταν και τελευταιο μοντελο την πηρα 800-900 ευρω!!:shock: εκει στην Ελλαδα ισως ειναι φθηνοτερες!!

και προσεξτε!δεν την ηθελα εγω!ο αντρας μου επεμενε να την παρουμε!!:o

Φερτε τα χαπια μου!!!!

Αυτοί οι αντρες ,μπορει να τσιγκουνευονται κάποια πραγματα αλλα αν τους κολλησει κάτι....Τι να πω,είναι πάντως πολύ όμορφη.:)


eTeNp3.pngeTeNp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Μπράβο κοριτσάκι μου. Δες αν μπορείς να βοηθήσεις την Μαρί!

Υ.Γ.1 Πολύ μου αρέσει που η μία βοηθάει την άλλη! :P:p

Υ.Γ. 2 Σιδερώνω...:rolleyes:

ειρηνη μου θα της στειλω πμ, δεν θελω να θεωρηθει διαφημιση.

δεν εχω πια ασπρες τριχες!!! τα μαλλια μου ειναι ολομαυρα!!!

εγω δεν εχω ασιδερωτα!!! μονο απλυτα κ πλυμενα για απλωμα!

Link to comment
Share on other sites

Επέστρεψα σπίτι και βρήκα τον απόλυτο χαμό.

Τακτοποίησα και επλυνα τα λαχανικά,

εβαλα στο πλυντήριο τα πρωινά πιατικά,

τακτοποίησα τους πάγκους,

εβαλα κιμά να βραζει(σε λίγο θα προσθεσω χυλοπίττες),

συμμάζεψα το σαλόνι και εστρωσα τα ριχτάρια,

αλλαξα τα σεντόνια στο κρεβάτι μας και το εστρωσα,

συμμάζεψα και τα δυο υπνοδωμάτιο,

μαζεψα τα απλωμένα ρούχα και απλωσα το πρωινό πλυντήριο,

εκανα ενα πέρασμα στο μπάνιο και καθαρισα και τους καθρέπτες και μόλις καθησα λιγάκι,μέχρι να στρωσω τραπέζι.Αρκετα....


eTeNp3.pngeTeNp3.png
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσάκια:)

Εβαλα δύο πλυντήρια στεγνώσαν και τα δύο, ψιλομάζεψα το σπίτι και ασχολήθηκα λίγο περισσότερο με τη σοφίτα.

Τώρα ετοιμάζω μελιντζάνες παπουτσάκια, ο κιμάς είναι έτοιμος.

Patousitsa, σου έστειλα π.μ.

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστώ για τις ευχές κορίτσια μου!

κατά 90% έχει κλείσει και σε πολύ καλή τιμή. έχω μεγάλη λαχτάρα να μετακομίσω, στο σπίτι που είμαι τώρα έχω φοβερό πρόβλημα με την υγρασία (αν προβώ σε περιγραφές θα τραβάτε τα μαλλιά σας)

το καινούριο είναι τέλειο αλλά σε σύγκριση με το παλιό... είναι η μέρα με τη νύχτα

χρύσα περαστικά στον άντρα σου. ο καλός μου έμεινε πέρσι τελείως για καμιά 15αριά μέρες. ελπίζω να γίνει σύντομα περδίκι!

αντιγόνη κι εγώ πλέκω αλλά μόνο έτοιμα σχέδια, δεν έχω τολμήσει να αυτοσχεδιάσω! χτες πήρα παρήγγειλα νήματα να ξεκινήσω μια ζακέτα για μένα και ένα δωράκι για ένα νεογέννητο μωράκι (ακόμα δεν έχω αποφασίσει τι... ζακετούλα, κουβερτούλα;)

φιλιά σε όλες!

Link to comment
Share on other sites

Βρε κορίτσια, ήθελα να πω πως κι εμένα μου αρέσει ένα σπίτι "ουσιαστικά" καθαρό και συμμαζεμένο. Από κει και πέρα όμως ο καθένας μπορεί να έχει το σπίτι του όπως αυτός θέλει.

Γιατί το λέω αυτό; Γιατί αυτό που δεν μπορώ να ανεχτώ με τίποτα και που με εξοργίζει είναι να έχουμε βρώμικο το κοινό μας σπίτι, το περιβάλλον.

Ο κάδος της ανακύκλωσης κοντά στο σπίτι μου, ξεχειλίζει από σκουπίδια-όχι ανακυκλώσιμα- όπως επίσης και ο κανονικός κάδος!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...