Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Sisheido είπε:

      Κορίτσι μου λυπάμαι για την εξέλιξη... Πάντα έλεγα καλύτερα να μη πιάσω πάρα να χαθεί στη πορεία το όνειρο! 

      Αγκάλιασε το παιδάκι σου και συνέχισε όσο αντέχεις! Έχω κι εγώ ένα γιο 4ων από την 3η εμβρυομεταφορα και παλέψαμε για τα αδελφάκια... στο τέλος τα καταφέραμε με τροποποιημενο φυσικό κύκλο και γίναμε τριτεκνοι!

      Εύχομαι η βλαστοκυστουλα σας την επόμενη φορά να σας γεμίσει την αγκαλιά!!!!

      Ευχαριστώ πολύ ❤️ Φοβάμαι πως η επόμενη ωοληψια δεν θα είναι καθόλου εύκολη.Ο οργανισμός μου δεν ανταποκρίνεται καλα στα φάρμακα της διέγερσης..στα 36 μου πήραμε δέκα ωάρια και έγιναν πέντε βλαστοκυστες,εκ των οποίων έπιασε μόνο η κορούλα μου(μέχρι στιγμής)Δλδ 25% επιτυχίας.Μου μένει άλλο ένα,δεν ξέρω αν θα πετύχει.Τωρα είμαι 39,οπότε σίγουρα θα είναι πολύ πιο δύσκολη η όλη διαδικασία..Αυτό που ελπίζω,είναι για αρχή να μην έχουμε αύριο δυσάρεστα απροοπτα με εξωμητριο...

      Να χαίρεσαι τα παιδάκια σου κορίτσι μου❤️Η ιστορία σου μου δίνει κουράγιο να συνεχίσω και ελπίζω να μπορέσω να κάνω ένα ακόμη παιδάκι και εγώ ❤️

      • Καλή τύχη! 1

EASY LIVING {Ειρήνη}


Ειρήνη

Recommended Posts

Κι εγώ εδώ... Έχω τη μεγάλη με πυρετό 38,5 και από δουλειές έκανα κάτι ψιλά (χορτόσουπα-κοτόπουλο για μωρό και γλώσσα με λαχανικά σουπίτσα για τη μεγάλη , συγυρίσματα, τακτοποιήσεις σιδερωμένων, αλλαγή πετσετών) και μετά, ... ζωγραφική χρωμοσελίδων χαχαχα..!!!

Χτες που δίπλωνα τα μπλουζάκια από το στεγνωτήριο, θυμήθηκα ότι υπάρχει ένα κολπάκι για να διπλώνεις T-shirt σε 2 sec!!! Έψαξα και το βρήκα, και φυσικά το μοιράζομαι μαζί σας. Δεν θυμάμαι αν το έχουμε πει ξανά.

Ιδού:

Πάρτε και ένα βιντεο με οργανωμένα κουζινο-ψυγειο-ντουλαπο-ρημαδοσυρτάρια!!!

Περαστικά στη μικρούλα σου....


eTeNp3.pngeTeNp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 53,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ειρήνη

    10846

  • YOTOU

    4856

  • χρυσα81

    3863

  • mamavasia

    3157

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κι εγώ εδώ... Έχω τη μεγάλη με πυρετό 38,5 και από δουλειές έκανα κάτι ψιλά (χορτόσουπα-κοτόπουλο για μωρό και γλώσσα με λαχανικά σουπίτσα για τη μεγάλη , συγυρίσματα, τακτοποιήσεις σιδερωμένων, αλλαγή πετσετών) και μετά, ... ζωγραφική χρωμοσελίδων χαχαχα..!!!

Χτες που δίπλωνα τα μπλουζάκια από το στεγνωτήριο, θυμήθηκα ότι υπάρχει ένα κολπάκι για να διπλώνεις T-shirt σε 2 sec!!! Έψαξα και το βρήκα, και φυσικά το μοιράζομαι μαζί σας. Δεν θυμάμαι αν το έχουμε πει ξανά.

Ιδού:

Ε ρε κοριτσάκι.... :| περαστικά της!!!

Αυτό το βιντεάκι το χω δει αλλά ποτέ με την επεξήγηση!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Μπράβο!!!


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

Θενκς κοριτσια για τις απαντησεις σας για τη σκουπα!

Εμενα η μικρη καθε μερα χαλια μου τα κανει ολα οποτε καθε μερα [σχεδον] σκουπιζω.

Παντως καλυτερα ειναι να χρησιμοποιεις μονο ηλεκτρικη για να μην σηκωνεις και σκονη και να εισαι κ σιγουρη πως οντως καθαρισαν ολα καλα.

Link to comment
Share on other sites

Ειρήνη, το πάρτυ θα είναι super! Eχεις κάνει υπέροχα πράγματα, όσα έχω προλάβει να δω...

Εγώ, δυστηχώς, έχω ένα σπίτι που δε βλέπετε τον τελευταίο καιρό λόγω του προβλήματος με το χέρι.Ο άντρας μου βοηθάει όσο μπορεί-όταν είναι στο σπίτι γιατί δουλεύει πολλές ώρες.

Περαστικά,ελπίζω σύντομα να βελτιωθεί η κατασταση:)


eTeNp3.pngeTeNp3.png
Link to comment
Share on other sites

Η μαμα μου κανει και το αλλο.

καθε Σαββατο κανει γενικη και τις καθημερινες δεν σκουπιζει..αλλα σφουγγαριζει απευθειας!

Καλα ρε κοριτσια ετσι δεν γινοντε ολα σαν μια λασπη?:shock:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Η μαμα μου κανει και το αλλο.

καθε Σαββατο κανει γενικη και τις καθημερινες δεν σκουπιζει..αλλα σφουγγαριζει απευθειας!

Καλα ρε κοριτσια ετσι δεν γινοντε ολα σαν μια λασπη?:shock:

ναι κ γω το κάνω αυτό κάποιες φορές...κοίτα αν το πάτωμα είναι γενικά καθαρό και έχει μόνο την "καθημερινή" σκονίτσα τότε κατά τη γνώμη μου είναι οκ!


Wgl2p3.png

kHoQp2.png

Link to comment
Share on other sites

Η μαμα μου κανει και το αλλο.

καθε Σαββατο κανει γενικη και τις καθημερινες δεν σκουπιζει..αλλα σφουγγαριζει απευθειας!

Καλα ρε κοριτσια ετσι δεν γινοντε ολα σαν μια λασπη?:shock:

οχι, αυτο ειναι το γνωστο σφουγκαροσκουπισμα , απλα η σφουγκαριστρα γινεται μπλιαξ!!! κ μετα θελει πολυ πλυσιμο

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ εδώ... Έχω τη μεγάλη με πυρετό 38,5 και από δουλειές έκανα κάτι ψιλά (χορτόσουπα-κοτόπουλο για μωρό και γλώσσα με λαχανικά σουπίτσα για τη μεγάλη , συγυρίσματα, τακτοποιήσεις σιδερωμένων, αλλαγή πετσετών) και μετά, ... ζωγραφική χρωμοσελίδων χαχαχα..!!!

Χτες που δίπλωνα τα μπλουζάκια από το στεγνωτήριο, θυμήθηκα ότι υπάρχει ένα κολπάκι για να διπλώνεις T-shirt σε 2 sec!!! Έψαξα και το βρήκα, και φυσικά το μοιράζομαι μαζί σας. Δεν θυμάμαι αν το έχουμε πει ξανά.

Ιδού:

Πάρτε και ένα βιντεο με οργανωμένα κουζινο-ψυγειο-ντουλαπο-ρημαδοσυρτάρια!!!

περαστικουλια!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Να σας γραψω και κατι που εμαθα χθες απο διαφορα σαϊτ που ολο και καποια θα ενδιαφερει..

Διαβασα οτι αμα πινεις δυο μερες πριν την περιοδο σου, για δυο φορες τη μερα ενα λεμονι στυμενο, μπορεις να την καθυστερησεις για 1-2 μερες!

Ειπα να το δοκιμασω μιας και αυριο περιμενω περιοδο και εχω κ τους παλιο-μυκητες και δεν θα μπορεσω να ολοκληρωσω τη θεραπεια!:?

Ελπιζω να πετυχει!:)

Αν και αμφιβαλω γιατι εγω ποτέ, ποτέ, δεν εχω καθυστερηση.

Ακομα και οταν γεννησα στις 40 μερες μου ηρθε η περιοδος και ας θηλαζα αποκλειστικα!!:evil:

ναι καλα, εγω μεχρι κ premolude εχω παρει αλλα τιποτα! εκει να ερθει στην ωρα της, μην χασει, μονο οταν εμεινα εγκυος ειχα καθυστεριση!

Link to comment
Share on other sites

ναι καλα, εγω μεχρι κ premolude εχω παρει αλλα τιποτα! εκει να ερθει στην ωρα της, μην χασει, μονο οταν εμεινα εγκυος ειχα καθυστεριση!

εγω παλι μονο με αντισυλλυπτικα καταφερα να τη καθυστερησω..

Link to comment
Share on other sites

θα μπορουσες να μοθ στειλει πμ με στοιχεια του. Σε τι παθησεις βοηθαει??? εχω και εγω διαφορα σε μικρο βαθμο και θελω να προλαβω καταστασεις (γονατο ρηκη χιαστου και χονδροπαθεια απο τροχαιο, ωμο τενοντιτιδα και αυχενα απο το μικρο , καρπιαιο στην εγκυμοσυνη)

Σου έστειλα π.μ.

Κοριτσάκια, ευχαριστώ για το καλωσόρισμα:D

Χρύσα, περαστικά στον άντρα σου.

Τurwethiel, περαστικά στη μικρούλα σου.

Χριστιάννα, εγώ έχω πάτωμα σε όλο το σπίτι και απλώς το ξεσκονίζω με swiffer. Οταν θέλω να το πλύνω, το κάνω με βρεγμένο, καλά στυμμένο vettex.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...