Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Είπε ότι θέλει να αποκλείσει ακόμα και αυτη την μικρη πιθανότητα,γι αυτό και πρέπει να κάνω αύριο πάλι χοριακη.Δεν έκανε διάγνωση.Απλα υπάρχει και αυτό το ενδεχόμενο δυστυχώς..Μακαρι να πάω και να έχει μηδενιστεί,έχω κουραστεί..

      Εγώ νόμιζα το εξωμητριο δίνει πολύ υψηλές τιμές στη χοριακη. Αλλά ο γιατρός ξερει καλύτερα. Μακάρι να μηδενιστεί άμεσα...

EASY LIVING {Ειρήνη}


Ειρήνη

Recommended Posts

Καλησπερα!τι κανετε?

Yotou μου εισαι απιστευτη:Dπου το βρηκες?εγω ειχα το δεξι και το αγαπουσα πααααρα πολυ!Ποπο τι μου θυμησες!και εμεις εχουμε το συγχρονο φωτεινουλη και καθε βραδυ ο μικρος τον περνει αγκαλιτσα για να κοιμηθει:)

και εμεις τον εχουμε κλασσικα! αναζητηση στο google οτι φωτο θες να βρεις κ μετα πατας αριστερα που λεει εικονες. πατας πανω στην εικονα που θες!:P

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 53,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ειρήνη

    10846

  • YOTOU

    4856

  • χρυσα81

    3863

  • mamavasia

    3157

Περισσότερες δημοσιεύσεις

αφου σχολιασα να γραψω κ εγω τα δικα μου!

γυρισα απο δουλεια, ταισα-αλλαξα- επαιξα με την μικρη

μαζεψα νεροχυτη κατι λιγα, εβαλα διαφορα κατσαρολικα κ τζιτζιμπλιγκια στην θεση τους.

επλυνα το καρεκλακι του αυτοκινητου και τα μαξιλαρακια του,που μολις αποκτησαμε απο την αδελφη μου(ευτυχως γιατι αλλιως θα αγοραζαμε!)

επλυνα τα πεδιλακια της μικρης για να τα αποθηκευσω

επλυνα ενα μικρο χαλακι

εστρωσα κρεβατια μαζεψα τα χτεσινα σιδερωμενα, κ εκανα κ διαφορες μικροδουλιτσες που επρεπε να γινουν.

ολα αυτα με την μικρη ουριτσα μου που απο τοτε που περπαταει δεν πολυκαθεται στο παρκο

τωρα η μικρη κοιμαται κ εγω θελω να πεσω κατω απο την κουραση

η θα φαω κ θα την πεσω η θα χαζεψω εδω κ θα περιμενω τον αντρα μου να φαμε που αγνωστο ποτε θα γυρισει!

Link to comment
Share on other sites

Ουφ.. τι ζέστη βρε κορίτσια μου!!??? :|

Έβαλα σε όλο το σπίτι ηλεκτρική, το φαγάκι μου έτοιμο, μίλησα με τις φίλες μου στο τηλέφωνο, έκανα κάποιες μικροδουλίτσες... σε λίγο θα φύγω να πάω να φέρω το φιογκάκι..!

Γεια και παλι.

Ηθελα να σε ρωτησω Ειρηνη και υπολοιπες φιλες για το πως χρησιμοποιειτε την ηλεκτρικη..:cool:

Σκουπιζεται ας πουμε πρωτα ολο το σπιτι με τη σκουπα την κανονικη και περνατε μετα τις γωνιες με την ηλεκτρικη?Το κανετε καθε μερα αυτο?

Σκουπιζετε μονο με την ηλεκτρικη και καθολου με τη σκουπα?

Ωραιες αποριες εχω σημερα!!:tongue:

Link to comment
Share on other sites

Ειρηνη!!Ειναι αριστουργηματα τα δημιουργηματα σου!!! :D΅

Καλα ε,,εχω ξετρελλαθει!!Αν δεν μου ελεγες οτι τα εφτιαξες μονη σου, ανετα θα νομιζα πως τα αγορασες ετοιμα!!!

Τζωρτζινα τελειες αυτες οι βαλιτσουλες!Εψαχνα και εγω για τη βαφτιση για ντεκορ, αλλα εδω σε καποια μαγαζια που βρηκα ηταν ΠΑΝΑΚΡΙΒΕΣ!!!!!! κριμα που δεν εχουμε oysho εδω..

Χρυσα τα περαστικα μου στον αντρουλη σου..

Link to comment
Share on other sites

Ειρηνη μου ειναι ΤΕΛΕΙΑ!!!!!!!!!!Μπραβο σου!!!!πιανουν πολυ τα χερια σου!!!!!!μου αρεσουν πολυ!!!!!
Μπράβο Ειρήνη

πολύ όμορφα είναι όσα έχεις φτιάξει και είμαι σίγουρη ότι η γιορτή σας θα έχει μεγάλη επιτυχία γιατί μεγαλύτερη σημασία έχουν οι ανθρώποι που θα συμμετέχουν και όλα τα υπόλοιπα απλά τα ομορφαίνουν περισσότερο,οπότε μην ανησυχείς όλα θα είναι τέλεια.

παλι εγραψες!!!:P

Κορίτσια μου σας ευχαριστώ!!!:P:p:p

Νάσια μου, έχεις τόσο ΔΙΚΙΟ!;)


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεια και παλι.

Ηθελα να σε ρωτησω Ειρηνη και υπολοιπες φιλες για το πως χρησιμοποιειτε την ηλεκτρικη..:cool:

Σκουπιζεται ας πουμε πρωτα ολο το σπιτι με τη σκουπα την κανονικη και περνατε μετα τις γωνιες με την ηλεκτρικη?Το κανετε καθε μερα αυτο?

Σκουπιζετε μονο με την ηλεκτρικη και καθολου με τη σκουπα?

Ωραιες αποριες εχω σημερα!!:tongue:

εγω σκουπιζω μονο με την ηλεκτρικη τον χειμωνα που εχω τα χαλια, μια στο τοσο περνω την απλη κ σκουπιζω τα σοβατεπι.

το καλοκαιρι μονο με την απλη σπανια θα βαλω ηλεκτρικη

οχι καθε μερα, με τιποτα δεν προλαβαινω, στην καλυτερη περιπτωση 2 φορες την εβδομαδα.

Link to comment
Share on other sites

Γεια και παλι.

Ηθελα να σε ρωτησω Ειρηνη και υπολοιπες φιλες για το πως χρησιμοποιειτε την ηλεκτρικη..:cool:

Σκουπιζεται ας πουμε πρωτα ολο το σπιτι με τη σκουπα την κανονικη και περνατε μετα τις γωνιες με την ηλεκτρικη?Το κανετε καθε μερα αυτο?

Σκουπιζετε μονο με την ηλεκτρικη και καθολου με τη σκουπα?

Ωραιες αποριες εχω σημερα!!:tongue:

Καποιες φορές χρησιμοποιώ την ηλεκτρική και αλλες την απλή.Και με τιςδυο πέρνω τις γωνίες πάντα και τα σοφαντεπιά.:)


eTeNp3.pngeTeNp3.png
Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ εδώ... Έχω τη μεγάλη με πυρετό 38,5 και από δουλειές έκανα κάτι ψιλά (χορτόσουπα-κοτόπουλο για μωρό και γλώσσα με λαχανικά σουπίτσα για τη μεγάλη , συγυρίσματα, τακτοποιήσεις σιδερωμένων, αλλαγή πετσετών) και μετά, ... ζωγραφική χρωμοσελίδων χαχαχα..!!!

Χτες που δίπλωνα τα μπλουζάκια από το στεγνωτήριο, θυμήθηκα ότι υπάρχει ένα κολπάκι για να διπλώνεις T-shirt σε 2 sec!!! Έψαξα και το βρήκα, και φυσικά το μοιράζομαι μαζί σας. Δεν θυμάμαι αν το έχουμε πει ξανά.

Ιδού:

Πάρτε και ένα βιντεο με οργανωμένα κουζινο-ψυγειο-ντουλαπο-ρημαδοσυρτάρια!!!


ImnOp3.png p7gjp3.png

«Αν υπάρχει κάτι που επιθυμείς, θα υπάρχει κάτι για το οποίο μετανιώνεις. Αν υπάρχει κάτι για το οποίο μετανιώνεις, θα υπάρχει κάτι που θυμάσαι.

Αν υπάρχει κάτι που θυμάσαι, δεν υπήρξε τίποτα για το οποίο να μετανιώνεις. Αν δεν υπήρξε τίποτα για το οποίο να μετανιώνεις, δεν υπήρξε τίποτα που να επιθυμείς».

Link to comment
Share on other sites

Τελικά πήρα και τον μικρό μου και πήγαμε βόλτα στο σταυλο του παππού με τα κατσίκια,μιας και εχει νεογέννητα.

Επιστρεψαμε,φαγαμε,μαζεψα κουζίνα κ.λ, σφουγγάρισα, εκανα το μπανάκι μου και πήγα για υπνο.Αργότερα θα πάω τον μικρό καρατε και εγώ θα πιω καφεδάκι με την κουμπάρα μου.

Ειρήνη καταπληκτικές οι φατσούλες!Μην ανησυχείς καθόλου,εχεις κανει καταπληκτική δουλειά!


eTeNp3.pngeTeNp3.png
Link to comment
Share on other sites

Να σας γραψω και κατι που εμαθα χθες απο διαφορα σαϊτ που ολο και καποια θα ενδιαφερει..

Διαβασα οτι αμα πινεις δυο μερες πριν την περιοδο σου, για δυο φορες τη μερα ενα λεμονι στυμενο, μπορεις να την καθυστερησεις για 1-2 μερες!

Ειπα να το δοκιμασω μιας και αυριο περιμενω περιοδο και εχω κ τους παλιο-μυκητες και δεν θα μπορεσω να ολοκληρωσω τη θεραπεια!:?

Ελπιζω να πετυχει!:)

Αν και αμφιβαλω γιατι εγω ποτέ, ποτέ, δεν εχω καθυστερηση.

Ακομα και οταν γεννησα στις 40 μερες μου ηρθε η περιοδος και ας θηλαζα αποκλειστικα!!:evil:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


τωρα η μικρη κοιμαται κ εγω θελω να πεσω κατω απο την κουραση

η θα φαω κ θα την πεσω η θα χαζεψω εδω κ θα περιμενω τον αντρα μου να φαμε που αγνωστο ποτε θα γυρισει!

Γιατί κοριτσάκι μου να πιεστείς αφού νιώθεις τέτοια κούραση..?

Ξεκουράσου λιγάκι... χαλάρωσε να βρεις τους ρυθμους σου...;)


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

Χριστιάνα και γω σκούπισμα μόνο με την ηλεκτρική - ποτέ απλή, δεν έχω καν... - το πολύ 2 φορές την εβδομάδα - αλλά συνήθως μία, δεν προλαβαίνω περισσότερο λέμε έχω και τις παλιοσκάλες μεζονέτα γαρ...


Wgl2p3.png

kHoQp2.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια και παλι.

Ηθελα να σε ρωτησω Ειρηνη και υπολοιπες φιλες για το πως χρησιμοποιειτε την ηλεκτρικη..:cool:

Σκουπιζεται ας πουμε πρωτα ολο το σπιτι με τη σκουπα την κανονικη και περνατε μετα τις γωνιες με την ηλεκτρικη?Το κανετε καθε μερα αυτο?

Σκουπιζετε μονο με την ηλεκτρικη και καθολου με τη σκουπα?

Ωραιες αποριες εχω σημερα!!:tongue:

Ειρηνη!!Ειναι αριστουργηματα τα δημιουργηματα σου!!! :-D΅

Καλα ε,,εχω ξετρελλαθει!!Αν δεν μου ελεγες οτι τα εφτιαξες μονη σου, ανετα θα νομιζα πως τα αγορασες ετοιμα!!!

Χριστιανάκι μου, εγώ δεν χρησιμοποιώ συμβατική σκούπα παρά μόνο για κάτι "άμεσο" {π.χ. αν σπάσει κάτι και έχει "χοντρά"} και για τα μπαλκόνια.

ΟΧΙ δεν βάζω σκούπα καθημερινά και αρνούμαι!!! :tongue:

Ναι, κατά διαστήματα περνώ και τα σοβατεπί και κατά διαστήματα τα περνάω και με ένα βρεγμένο πανάκι, για καλύτερο αποτέλεσμα.

Ευχαριστώ μικρούλα μου! Τις γκριμάτσες ειδικά, μου τις έδωσε η G που τις εκτύπωσε από το pc ! Εγώ μόνο σύραψα τα καλαμάκια για να παίξουν τα μικράκια!!! :P:p Ευχαριστώ!


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

Χτες που δίπλωνα τα μπλουζάκια από το στεγνωτήριο, θυμήθηκα ότι υπάρχει ένα κολπάκι για να διπλώνεις T-shirt σε 2 sec!!! Έψαξα και το βρήκα, και φυσικά το μοιράζομαι μαζί σας. Δεν θυμάμαι αν το έχουμε πει ξανά.

Ιδού:

Ξανα ειδα παρομοια βιντεο αλλα αυτο ειναι πολυ κατατοπιστικο!:)

Γελασα πολυ με τα σχολια που της γραψανε απο κατω!! Γραφει ενας ¨¨η ζωη μου αλλαξε!¨ χαχαχα

**Περαστικα στο παιδακι σου!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...