Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 31 λεπτά , marmaki είπε:

      Με πρόλαβες!!

      Επειδή εμείς ήμαστε κάποιες χρονιές κάτω και κάποιες πάνω απτα 40.000 το έψαξα και βρήκα κι εγώ αυτά και οι υπολογισμοί μου λένε οτι το ισοδύναμο οικογενειακό εισόδημα των 40.000 για οικογένεια που κάνει τωρα το πρώτο του παιδί πρέπει να βγαίνει γύρω στα 75.000 ευρώ.

      Γι αυτό μου έκανε εντύπωση που είπε η @LeneL παραπάνω ότι είχε οικογενειακό εισόδημα λίγο πάνω απτα 40.000 ευρώ και δεν πήρε το επίδομα. Είχες κάνει αίτηση και στην απέρριψαν @LeneL;

       

      Το παιδί που γεννιέται ίσως να μην υπολογίζετε ως ισοδύναμο. Δηλαδή το πρώτο ισοδύναμο να είναι αν έχεις ήδη παιδι Κ πας για δεύτερο γι'αυτό να την απέρριψαν 

Eξωσωματική σε δημόσιο


Sunty

Recommended Posts

Εχετε εμπειρία εξωσωματικής από Ελενα, Αλεξάνδρα ή Αττικό;

Εγώ έχω ακούσει διάφορά και θετικά και αρνητικά. Παρόλα μου έχει δημιουργηθεί μια ανασφάλεια για το αν πραγματικά γίνεται ΄καλή δουλεια στα δημόσια. Εντωμετεξύ πολύ σημαντική θα είναι η γνώμη κάποιας κοπέλας που έχει και εμπειρία σε ιδιωτικό-ά για να μας πει τη σύγκριση.

Πολύ θετικό για μένα στα δημόσια νοσοκομεία είναι το γεγονός ότι δίνουν μικρές δόσεις φαρμάκων.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα και καλή χρονιά... Από τα συγκεκριμένα νοσοκομεία δεν έχω εμπειρία, αλλά γενικά από δημόσιο έχω και μάλιστα Πανεπιστημιακό. Είμαι απόλυτα ευχαριστημένη σε όλα. Γνώρισα κοπέλες και το συζήτησα από κοντά εκεί, οι οποίες είχαν και την εμπειρία του ιδιωτικού, γιατί είχα την ίδια απορία με σένα. Η απάντηση που έλαβα είναι ότι είναι εξίσου καλά και ενίοτε καλύτερα...

Καλή επιτυχία σε ό,τι αποφασίσεις........


"Έχω μια αγκαλιά...για σένα την έχω...και πολλά φιλιά σού στέλνω ξανά...που δεν είσαι εδώ ακόμα τ'αντέχω....όμως μην αργείς δε νιώθω καλά..."

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...