Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 21 λεπτά , η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Όλα μια λακούβα σε αυτή την χώρα. Το καλό είναι ότι οδηγώ εγώ πάμε μαζί (και εγώ δάσκαλος μας έφαγε η εκπαίδευση . Μα συγνώμη η μόνιμη δασκάλα έχει αναρ άδεια για όλα η αναπληρώτρια έχει μήτρα από τα lidl 😅😅 ήθελα να ξέρω τους νόμους τουσ διαβάζουν;  Καλά τα ηρεμιστικά τα βλέπω σιγά σιγά αχααχαχαχα η γιατρός είπε όλα μια χαρά με το μωρό μια μικρή αποκόλληση βλέπω όχι λακούβες και τραντάγματα 

      Ναι είναι μεγάλη αδικία οι αναρρωτικες αναπληρωτων σε σύγκριση με μονίμων. Είχαν πει θα τα εξισωναν αλλά ακόμα τίποτα.... αν οδηγείς εσύ νομίζω μια χαρά....θα πηγαίνεις αργά θα αποφεύγεις λακουβες και στο σχολειο δε θα κάνει τίποτα να κάθεται σαν πατριάρχης 😁. Προσοχή στις ιώσεις και τον πυρετό στο σχολειο...καλό είναι να μην ανεβάσουμε πυρετό στο 1ο τριμηνο ειδικά. Να φοράτε μάσκα. Στο δημοτικό κολλάς εύκολα. 

Εγκυούλες στην Αργολίδα


βασ32

Recommended Posts

Χαχαχα!!! Είναι νυχτερινός τύπος ε? Στο κάνει για να συνηθίζεις και να μην νομίζεις ότι όταν γεννηθεί και θα ησυχάζεις το βράδυ!!!!:tongue::tongue::tongue:

Νικόλ μου δεν νομίζω ότι πρέπει να σε στεναχωρεί αυτή την περίοδο το θέμα των κιλών, έτσι κι αλλιώς από ότι είδα στο fb είσαι μία αδύνατη κοπέλα και πιστεύω πως όταν με το καλό φέρεις στον κόσμο το παιδάκι σου, με λίγη προσπάθεια θα γίνεις όπως ήσουν πριν!:D:D:D

Θετική ενέργεια!!!!!!!!!!!!! (Καλά οι ο ορμόνες μου κάνουν πάρτυ:rolleyes:, το πρωί ήμουν χάλια και τώρα μοιράζω θετική ενέργεια!!!!:lol::lol::lol:)

χαχαχαχα...οι δικές μου ορμόνες έχουν ξεφύγει...δεν τις μαζεύω με τίποτα......εσύ καλή μου που θα γεννήσεις;γιατρό εδώ Ναύπλιο έχεις;;;;;;καλός;;;;;

μακάρι να τα χάσω όταν γεννήσω με το καλό.......:rolleyes::rolleyes:


Grya.jpgGryap3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 779
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • tinaki

    tinaki 208 δημοσιεύσεις

  • peny

    peny 179 δημοσιεύσεις

  • jend

    jend 169 δημοσιεύσεις

  • nikole

    nikole 75 δημοσιεύσεις

άντε κουράγιο....έκανες και τη βόλτα σου....:lol::lol:

η Βάσω καλά είναι,πάει αλλού για καφέ:wink::lol::lol::lol:

βρε Jend μου δεν το θήλαζες το μπεμπάκι σου συνέχεια όμως γιατί ξέρω οτι δε στο φέρνουν συνέχεια......επιλογές είναι αυτές...αξίζει αυτή η ταλαιπωρία δε νομίζεις;:tongue:

ναι νικολ μου δεν το θηλαζα συνεχεια αλλα ρωτησα μια φιλη του ανδρα μου που ειδαμε και δουλευε εκει νοσηλευτρια και μου ειπε πως δεν τπυς δινουν αλλο γαλα ..παντως εμενα δεν μ ενοχλουσε γιατι ηταν αρχη και ενιωθα πιο ασφαλεια αν το ειχαν αυτες και δεν με πολυ πειραζει με τον θηλασμο ..μια χαρα θηλαζει και τωρα και μαλιστα σχεδον αποκλειστικα , αφου μονο 10 γρ πινει οταν τυχει να πειναει παραπανω και μιλαμε οχι σε καθημερινη βαση ..

αλλα να σου πω κατι κουκλιτσα ?? ειναι πως σου βγαινει εσενα ...αστο να ερθει και μην σκοτιζεις το μυαλουδακι σου ...για εμενα το βασικο ηταν ο γιατρος μου σε εκεινη την φαση ...οποτε θα πηγαινα οπου και αν ηταν :wink:;-)

Link to comment
Share on other sites

Γεία σας κοριτσάκια!!! Να 'μαι κι εγώ! Σήμερα δεν κοιμήθηκα καλά, δεν ξύπνησα καλά και γενικά μέχρι που γύρισα σπίτι μου δεν ήμουν και πολύ καλά, γι'αυτό δεν σας έγραψα και νωρίτερα σήμερα.

Peny περαστικά για το αγοράκι σου!!!

Jend εύχομαι η μέση σου να μην σε ταλαιπωρήσει πολύ ακόμα! Τώρα που θηλάζεις μπορείς να πάρεις κάποιο παυσίπονο ή δεν κάνει?

Όσο για τα κιλά, ΟΥΦ! Αυτό τα λέει όλα! Κι εγώ ξεκίνησα με παραπάνω κιλά και δεν ξέρω που θα καταλήξω κιόλας!!!:tongue::tongue::tongue: Το μόνο θετικό είναι ότι προς το παρόν αν και δεν έχω καθόλου εμετούς και από αναγούλες ελάχιστες, έχω πάρει ένα μόνο κιλό.. Μετά περίπου 15 που είχα από πριν να δω τι θα κάνω! χαχαχαχα!:lol::lol::lol: Αλλά για την ώρα μάλλον δεν πρέπει να το σκέφτομαι τόσο, εεεεε???:wink:

Nikoleeeee τι κάνεις??? Κλοτσάει το κοριτσάκι σου????:D

τινακι εχει δικιο η νικολ ...μουτρακη νυχτερινο η μικρη σου χαχα

μου εδωσε ντεπον να παρω λεει ....

αν εχεις παρει μονο ενα κιλακι μην μιλας καθολου ..αφου στην αρχη και εγω ελεγα μα να μην εχω ενα εμετο , μια αδιαθεσια κατι να μην παρω κιλααα?? αλλα το στομαχακι μου το αντιθετο !!!

να σου πω δεν με αγχωνει και παρα πολυ ..παντα ημουν με παραπνω κιλα απλα τωρα λεω πρεπει να ειμαι ομορφη για το γιο μου χαχαχα

και κυριως μετα απο την κλεισουρα της εγκυμοσυνης και ολα αυτα τα ριχτα ...το πηρα αποφαση !! τελος !!!! θα τα χασω .....τωρα το ποτε ειναι ενα θεμα και το πως ...αν με ξανακουσεις να λεω τελος !! μην δωσεις σημασια το εχω πει απειρεςςςς φορες !!

Link to comment
Share on other sites

πολυ μ αρεσει που δεν σας προλαβαινω ...αρχιζουμε και κανουμε καλο παρεακι κ μ αρεσει

και αν εξαιρεσει κανεις την Πενυ ..οι ορμονες των υπολοιπων κανουν τρελο χορο στο χορο των μπιζελιων χαχαχαχα

εμεις σημερα μεσα στην γκρινιαααααα απο το απογευμα σχεδον και μετα !!

τι να τον κανω ομως ....το σκαθαρακι μου , μολις μου σκασει ενα χαμογελο τα ξεχναω ολααα

σας αφηνω φιλεναδες παω να ξεραθω στον υπνο μεχρι να ξαναξυπνησει !!!

φιλιααααα

Link to comment
Share on other sites

Ναι ναι κι εμένα μου αρέσει η παρέα μας!!!!:D:D

Nikole μου στο Ναύπλιο είναι ο γιατρός μου, Παπαγεωργίου Παναγιώτης λέγεται και θα γεννήσω στο ΙΑΣΩ. Τώρα αν είναι καλός θα στο πω αφού γεννήσω!:wink: Προς το παρόν τρία χρόνια που τον έχω είμαι πολύ ευχαριστημένη!

Jend μου έχεις δίκιο ότι δεν μας προλαβαίνεις, γιατί το νυχτερινό μουτράκι-κοριτσάκι είναι της Νικόλ, όχι το μικρουλάκι μου!!!!:tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue:χαχαχαχαχα!!!!!

Μου φαίνεται πάντως πως το σκαθαράκι σου έχει πάρει από εσένα και για να ηρεμήσει θέλει και αυτό βόλτααααα!!!!:lol:

Το depon σου κάνει τίποτα ή μπα? Αυτά τα μαξιλάρια για στήριξη μέσης που κυκλοφορούν μήπως σε βοηθήσουν καθόλου?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Jend μου έχεις δίκιο ότι δεν μας προλαβαίνεις, γιατί το νυχτερινό μουτράκι-κοριτσάκι είναι της Νικόλ, όχι το μικρουλάκι μου!!!!:tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue:χαχαχαχαχα!!!!!

Καλημεραααααα!!!

χαχαχα και που εισαι ακομα ..με τα ξενυχτια που ριχνω τελευταια θα πω και αλλα ......

φαντασου πως ξυπνησε στις 3 και μιση και κοιμηθηκε στις 5 :mad::-x:-x:-x:-x

και τωρα παλευει μεσα στο κρεβατακι του δεν ξερω με τι , με δρακους , με ηρωες με το εντερακι του !!! οποτε ειμαι stand by....χαχα

εσενα το bebe σου τι κανει σημερα ???

καλη δουλιτσαααα

Link to comment
Share on other sites

Καλημέραααααααααααααα!!!!!!!!!!! Έλα να ξυπνάμεεεε!!!!!!!!!!!!!:lol:

Τι κάνουν τα κορίτσια και τα bebe σήμερα???:rolleyes:

καλημέρα...όρεξη βλέπω σήμερα Τινάκη μας,παρά τον άσχημο καιρό...μπράβο κούκλα μου...έτσι!!!!!

για το γιατρό σου έχω ακούσει πολλά και καλά και κακά....εσύ θα δείς όμως αν είναι καλός τελικά.....να μας πείς και εμάς:wink:

Jend η δικιά μου είναι νυχτερινός τύπος και δεν ξέρω τι θα την κάνουμε...:lol::lol::lol::lol::lol:


Grya.jpgGryap3.png
Link to comment
Share on other sites

Νικολ αν μπορείς θα το εκτιμούσα αν μπορούσες να μου πείς ένα δύο πράγματα από αυτά που έχεις ακούσει, κυριώς τα κακά, γιατί εμέναν δεν μου τον σύστησε κανείς, απλά έτυχε και πήγα εκεί και θα ήθελα να μου μεταφέρεις την γνώμη κάποιας που τον έχει. Αν δεν θέλεις να γράψεις εδώ στείλε μου π.μ.

Link to comment
Share on other sites

Νικολ αν μπορείς θα το εκτιμούσα αν μπορούσες να μου πείς ένα δύο πράγματα από αυτά που έχεις ακούσει, κυριώς τα κακά, γιατί εμέναν δεν μου τον σύστησε κανείς, απλά έτυχε και πήγα εκεί και θα ήθελα να μου μεταφέρεις την γνώμη κάποιας που τον έχει. Αν δεν θέλεις να γράψεις εδώ στείλε μου π.μ.

κούκλα μου μην μπαίνεις σ'αυτό το τριπάκι......δεν υπάρχει λόγος!!!!!για όλους λένε χίλια δύο.....δεν έχω ακούσει τέρατα.....αν εσένα σου φαίνεται καλός ΤΕΛΟΣ....;)


Grya.jpgGryap3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Jend μου φαίνεται το ματιάσαμε το σκαθαράκι σου!!! χιχιχι! Καλό κουράγιο!!!

Εμένα το bebe μου είναι πολύ μικρούλι ακόμα και τις τελευταίες δύο -τρεις μέρες έχει αρχίσει να δίνει τα σημάδια του, φτερουγίσματα και τέτοια! Σήμερα δεν το έχω καταλάβει ακόμα!

Οπότε ακόμα κοιμάμαι ήσυχη!!!:lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Μακάρι Νικόλ μου... :-)

Για πες μας τι ακριβώς έχεις κάνει με το δωμάτιο της μπέμπας? Το έχεις βάψει? Έχεις βάλει έπιπλα?

δεν το έχω βάψει γιατί είναι ενοίκιο οπότε δεν μπορώ να κάνω πολλά...άσε που είμαστε για μετακόμιση μόλις σαραντήσω....μόνο παιδικό δεν φαίνεται το δωμάτιο,έχουμε η/υ μέσα,βιβλιοθήκη........περιμένουμε συρταριέρα και κούνια ακόμα οπότε δεν έχω κάνει τίποτα.....να μετακομίσω θέλω βασικά....:rolleyes:


Grya.jpgGryap3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...