Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Κορίτσια καλημέρα!

      Γνωρίζει καμία αν εφοσον ανοιχτεί η gonal μέχρι ποτε μπορει να διατηρηθεί στο ψυγείο και να χρησιμοποιηθεί το υπόλοιπο υλικό; Στο κουτί γραφει 28 ημέρες, αλλα μιλαει για θερμοκρασιες μικρότερες των 25, στο ψυγειο δεν θα διατηρείται σιγουρα παραπάνω; Οχι φυσικα μεχρι την αναγραφόμενη ημερομηνια ληξης, αλλα ενα διμηνο δεν θα διατηρείται; 

Εγκυούλες στην Αργολίδα


βασ32

Recommended Posts

Καλημέρα, καλημέρα, καλημέρα!!!!!!!!!!!!:D:D:D

Peny περαστικά βρε κοπέλα μου! Ευτυχώς όπως είπες κι εσύ, που πρόλαβες να κάνεις τα γενέθλια του μικρού, που είχες κάνει τόση προετοιμασία!

Nikole εγώ πάντως εδώ είμαι, εσείς δεν πολυ μπαίνετε!:-(

Λοιπόν και τώρα τα νέα μου!!! Χθές πήγα στον γιατρό!!! Όλα καλά με το μωρό, το μέτρησε ο γιατρός κομμάτι κομμάτι και μας είπε ότι είναι όλα καλά και η ανάπτυξή του φυσιολογική!

Και με ρωτάει: "τι πιστεύεις ότι είναι?", του λέω:"μάλλον αγοράκι" και μου απαντάει:"ε πάρε και μία φωτογραφία το πουλάκι του να το βλέπεις"!!!!

Είναι αγοράκι!!!!!!!!

Ο άντρας μου μόνο που δεν έβαλε τα κλάματα από την χαρά του! Εγώ ήμουν πάνω από όλα χαρούμενη που είναι καλά το μωράκι μας, βέβαια η αλήθεια είναι ότι ήθελα περισσότερο κοριτσάκι, αλλά όταν είδα πόσο ευτυχισμένος ήταν ο άντρας μου, είπα από μέσα μου "χαλάλι του"!:D:D:D

Αυτά....:D:D:D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 779
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • tinaki

    tinaki 208 δημοσιεύσεις

  • peny

    peny 179 δημοσιεύσεις

  • jend

    jend 169 δημοσιεύσεις

  • nikole

    nikole 75 δημοσιεύσεις

Καλημέρα, καλημέρα, καλημέρα!!!!!!!!!!!!:D:D:D

Peny περαστικά βρε κοπέλα μου! Ευτυχώς όπως είπες κι εσύ, που πρόλαβες να κάνεις τα γενέθλια του μικρού, που είχες κάνει τόση προετοιμασία!

Nikole εγώ πάντως εδώ είμαι, εσείς δεν πολυ μπαίνετε!:-(

Λοιπόν και τώρα τα νέα μου!!! Χθές πήγα στον γιατρό!!! Όλα καλά με το μωρό, το μέτρησε ο γιατρός κομμάτι κομμάτι και μας είπε ότι είναι όλα καλά και η ανάπτυξή του φυσιολογική!

Και με ρωτάει: "τι πιστεύεις ότι είναι?", του λέω:"μάλλον αγοράκι" και μου απαντάει:"ε πάρε και μία φωτογραφία το πουλάκι του να το βλέπεις"!!!!

Είναι αγοράκι!!!!!!!!

Ο άντρας μου μόνο που δεν έβαλε τα κλάματα από την χαρά του! Εγώ ήμουν πάνω από όλα χαρούμενη που είναι καλά το μωράκι μας, βέβαια η αλήθεια είναι ότι ήθελα περισσότερο κοριτσάκι, αλλά όταν είδα πόσο ευτυχισμένος ήταν ο άντρας μου, είπα από μέσα μου "χαλάλι του"!:D:D:D

Αυτά....:D:D:D

πολλές πολλές καλημέρες....Peny μου περαστικά σου....είναι ίωση που κυκλοφορεί και είναι πολλοί άρρωστοι....:-(

Τινάκη μου συγχαρητήρια.......με το καλό ο άντρακλας!!!!!!γερό να είναι το μπεμπάκι σου ,όπως και όλα τα μωράκια και οτι και αν είναι χαρά θα φέρει.....σου είπε τι ύψος έχει;;;;;;μπράβο βρε κορίτσαρε,πολύ χάρηκα!!!!!:tongue::tongue::tongue::tongue:


Grya.jpgGryap3.png
Link to comment
Share on other sites

Νικόλ μου σε ευχαριστώ πολύ!!! Τώρα που μεγάλωσε μου είπε ότι θα το μετράμε κεφαλάκι, ποδαράκι κτλ. ένα ένα, οπότε συνολικό ύψος δεν μάθαμε, αλλά μας είπε βάρος! Είναι 160γρ.! Ααααχχχ! είμαι πολύ χαρούμενη!!!:D:D:D

Έσενα η μικρή σου πόσο βάρος έχει???

Link to comment
Share on other sites

Νικόλ μου σε ευχαριστώ πολύ!!! Τώρα που μεγάλωσε μου είπε ότι θα το μετράμε κεφαλάκι, ποδαράκι κτλ. ένα ένα, οπότε συνολικό ύψος δεν μάθαμε, αλλά μας είπε βάρος! Είναι 160γρ.! Ααααχχχ! είμαι πολύ χαρούμενη!!!:D:D:D

Έσενα η μικρή σου πόσο βάρος έχει???

αχου μωρέ το μικρούλιιιιιιιιι....πολύ χαίρομαι αλήθεια!!!!!εμένα στις 2 του μήνα που την είδα ήταν 1600kgr........περιμένω πως και πως αρχές Μάρτη να τη δώ πάλι και μπαίνω και στο μήνα μου κιόλας....οπότε κοντεύωωωωωωωωω..:tongue::tongue::tongue:


Grya.jpgGryap3.png
Link to comment
Share on other sites

Χαχαχα!!! Πλάκα έχει, εμένα 160γρ. κι εσένα 1600γρ.!!!:lol::lol::lol: Πωπωπω ολόκληρο μωρό! Άντε Νικόλ μου, με το καλό!!!!!!!!! Κι εγώ χαίρομαι για σένα!!! Με το καλό να γεννήσεις να παίρνουμε κι άλλες σειρά!!!:tongue::tongue::tongue:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Χαχαχα!!! Πλάκα έχει, εμένα 160γρ. κι εσένα 1600γρ.!!!:lol::lol::lol: Πωπωπω ολόκληρο μωρό! Άντε Νικόλ μου, με το καλό!!!!!!!!! Κι εγώ χαίρομαι για σένα!!! Με το καλό να γεννήσεις να παίρνουμε κι άλλες σειρά!!!:tongue::tongue::tongue:

να είσαι καλά κοπελάρα μου.....με το καλό και εσύ....περνάει γρήγορα ο καιρός;)


Grya.jpgGryap3.png
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ κορίτσια! Σήμερα έιμαι καλύτερα! Τελικά δεν ήταν ίωση αλλά... στρεπτόκοκκος!!Που τον βρήκα??? Είχαν μαζέψει τόσο πύον οι αμυγδαλές μου που οι γιατροί μου έλεγαν ότι μπορεί να χρειαστεί παρακέντηση!! Τωρα είμαι καλύτερα αλλά με έχει διαλυσει η αντιβίωση!Τι να κάνεις? ΥΠΟΜΟΝΗ!!!Θα περάσει!


Ja5zp3.png

D42op3.png

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν και τώρα τα νέα μου!!! Χθές πήγα στον γιατρό!!! Όλα καλά με το μωρό, το μέτρησε ο γιατρός κομμάτι κομμάτι και μας είπε ότι είναι όλα καλά και η ανάπτυξή του φυσιολογική!

Και με ρωτάει: "τι πιστεύεις ότι είναι?", του λέω:"μάλλον αγοράκι" και μου απαντάει:"ε πάρε και μία φωτογραφία το πουλάκι του να το βλέπεις"!!!!

Είναι αγοράκι!!!!!!!!

Ο άντρας μου μόνο που δεν έβαλε τα κλάματα από την χαρά του! Εγώ ήμουν πάνω από όλα χαρούμενη που είναι καλά το μωράκι μας, βέβαια η αλήθεια είναι ότι ήθελα περισσότερο κοριτσάκι, αλλά όταν είδα πόσο ευτυχισμένος ήταν ο άντρας μου, είπα από μέσα μου "χαλάλι του"!:D:D:D

Αυτά....:D:D:D

Καλημερααα!!

Τι ωραια νεακια ειναι αυτα ?? αντε σε βλεπω να παθαινεις και εσυ αυτον τον ερωτα με τον γιο σου !!!! Μερικες φορες σκεφτομαι ποσο ηθελα και εγω κοριτσακι, ξερεις ειναι πιο παιχνιδιαρικα αλλα τελικα αυτο που ζεις με τα αγορακια ειναι νομιζω μοναδικο !!!!!!!!

Βεβαια ολοι λεμε γερο και καλα να ειναι αλλα θα δεις πως θα γνωρισεις τον Ερωταααααααα λεμε!!!

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ κορίτσια! Σήμερα έιμαι καλύτερα! Τελικά δεν ήταν ίωση αλλά... στρεπτόκοκκος!!Που τον βρήκα??? Είχαν μαζέψει τόσο πύον οι αμυγδαλές μου που οι γιατροί μου έλεγαν ότι μπορεί να χρειαστεί παρακέντηση!! Τωρα είμαι καλύτερα αλλά με έχει διαλυσει η αντιβίωση!Τι να κάνεις? ΥΠΟΜΟΝΗ!!!Θα περάσει!

Πως τα καταφερες κοριτσι ???? Πωπω και ειναι πολυ εωδυνες οι αμυγδαλες ..μικρη ειχα συνεχεια προβληματα και σε καταλαβαινω..οπως το λες υπομονη ! και ζητα απο τους ανδρες του σπιτιου να ειναι καλα παιδακια και να μην σε κουραζουν περισσοτερο !! και αν χρειαστει απειλξσε τους κιολας ( και εγω ειμαι εδω για βοηθεια ) χαχαχα

ειδες υποστηριξη ??? και να σκεφτεις πως εγω ειμαι απο το αλλο το σοιιιι!!!

Περαστικουλια καλη μου και βαλε καμια φωτο οταν γινεις καλα απο το παρτυ !!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερουδιαααα !!!!!!!!!!!

Ξερω ξερω εχω χαθει αλλα μην φωναζετε!! ειναι το σκαθαρακι μου που οσο περναει ο καιρος γινεται ενας απαιτητικος κουτσομπολης ...θελει κουβεντα και τραγουδια !! σε γενικες γραμμες ειναι ησυχουλης , οποτε προλαβαινω μπαινω και σας διαβαζω αλλα δεν πολυ προλαβαινω να σας γραψω !!

Ζηλεψα που ησασταν εξω το Σ/Κ αλλα του χρονου.....δεν θα μαζευτω καλα να ειμαστε !!! και θα μαζευτουμε και ολες με τα πιτισιρικια μας αγκαλιτσα ε???????

Ειδατε ρε κοριτισια αυτο στο Ελενα ??? Απαραδεκτο !! καλα δεν υπηρχε εκει μεσα κανεις να προσεξει καποια υποπτη κινηση ?? και αυτη η γυναικα τωρα ..αντε να συνελθει !!!!! Μακαρι να το βρουν και να λυξει αυτη η υποθεση γρηγορα και με αισιο τελος!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Πω πω βρε Peny και πάλι περαστικά! Να τρέφεσαι καλά που παίρνεις αντιβίωση και να ξεκουράζεσαι όσο μπορείς!!!

Καλημέρα jend μου!!!! Όντως έχεις χαθεί αλλά σε καταλαβαίνουμε...!!!!:tongue:

Θα πάθω έρωτα είπες??? Πες καλύτερα ότι τον έχω πάθει ήδη!!!:lol::lol::lol:

Από την επόμενη μέρα που ξύπνησα ονειρεύομαι τον ΓΙΟ ΜΟΥ!!!

Ναι, ναι, ναι!!! Να είμαστε καλά και να μαζευτούμε όλοι μαζί!!! Κι εγώ που βγήκα πέρασα βέβαια καλά, αλλά σκεφτόμουν που και που ότι του χρόνου θα είναι καλύτερα που θα έχω και το μωράκι μου!

Οσο για το περιστατικό στο Έλενα, ούτε να το σκέφτομαι δεν μπορώ!!!!!!!!

Κι εγώ τα ίδια με εσένα λεω, κάνεις δεν κατάλαβε τίποτα???? Αααχχχ!!!! αυτή η μάνα!!!!:(:(:(

Link to comment
Share on other sites

Πως τα καταφερες κοριτσι ???? Πωπω και ειναι πολυ εωδυνες οι αμυγδαλες ..μικρη ειχα συνεχεια προβληματα και σε καταλαβαινω..οπως το λες υπομονη ! και ζητα απο τους ανδρες του σπιτιου να ειναι καλα παιδακια και να μην σε κουραζουν περισσοτερο !! και αν χρειαστει απειλξσε τους κιολας ( και εγω ειμαι εδω για βοηθεια ) χαχαχα

ειδες υποστηριξη ??? και να σκεφτεις πως εγω ειμαι απο το αλλο το σοιιιι!!!

Περαστικουλια καλη μου και βαλε καμια φωτο οταν γινεις καλα απο το παρτυ !!!!

Ευχαριστώ πολύ!!Δύο γιατροί που με είδαν εφριξαν με το λαιμό μου! Ευτυχώς τα αγόρια μου είναι πολύ καλά και τα δύο!!Με προσέχουν πολύ! Μόλις γίνω εντελώς καλά θέλω να πιάσω το μικρούλι μου και να το ρουφήξω από τα πολλά φιλιά γιατί το έχω όλο στην απόσταση!


Ja5zp3.png

D42op3.png

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ και σενα tinaki για τα περαστικά! Κορίτσια πρέπει να τα πούμε και από κοντά κάποια στιγμή! Ειδικά τώρα που φτιάχνει και ο καιρός είναι ότι πρέπει για τέτοιου τύπου εξορμήσεις!!


Ja5zp3.png

D42op3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσάκια τι κάνετε? Ω ναι και εγώ καλά είμαι! Λίγο ο λαιμός μου με πονάει αλλά δε βαριέσαι μπροστά σε αυτά που πέρασα αυτό ειναι πταίσμα! Λοιπόν χτες βράδυ ανέβασα φωτο από το πάρτυ μας για ρίξτε μια ματιά και πείτε μου σχόλια

http://parents.org.gr/forum/showthread.php?p=1483017#post1483017


Ja5zp3.png

D42op3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...