Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 11 λεπτά , Angot είπε:

      μα έτσι κ αλλιώς θα σ κάνουν ανά κάποιες μέρες ! εγώ μόνο e2 lh και προγεστερονη εκανα  με την fsh δεν ασχολήθηκε ποτέ ο γιατρός ! κ δεν ξέρω κ τι κάνει να σ πω την αλήθεια 

      Εγώ ρε γμτ δε θυμάμαι τι εξετάσεις έκανα στην ωοληψια..για κάποιο λόγο δε θυμάμαι σχεδόν τπτ από αυτή τη διαδικασία,πέρασαν 2,5 χρόνια ..Πάντως ακόμα και αν πάω με φυσικό τρόπο,πάλι θα κάνω μέθη,δεν παίζει να αντέξω χωρίς αναισθησία 

      πρίν από 1 λεπτό , Σποράκι είπε:

      Να τις κάνεις δεύτερη μέρα του κυκλου αν στις ζητήσει ο γιατρός. Αλλιώς η γνώμη μου είναι μην ασχοληθείς, αγχωνόμαστε μόνες μας και δεν κάνει καλό!!!

      Τώρα στην εμβρυομεταφορά έκανα  ορμονολογικες(tsh,lh,Ε2 κτλ)αλλά FSH δεν εκανα. Φοβάμαι να την κάνω,θα δω κάνα νούμερο τρελό και θα βάλω τα κλάματα.Εχεις δίκιο πάντως,από την ώρα που απέτυχε η εμβρυομεταφορά,έχω τρελαθεί απ' τη στεναχώρια και το άγχος..

σαλπιγγογραφια


Recommended Posts

καλησπερα σας.ειμαι νεο μελος κ εχω μερικες αποριες....την δευτερα εχω ραντεβου για σαλπιγγογραφια.θα παρω αντιβιωση για 3 μερες.η πιθανη μερα που θα ερθει το αυγο μου ειναι στις 20.1.2012.ειναι ασφαλες να ερθω σε επαφη???αν με το καλο γινει η συλληψη θα ειναι ενταξει??μετα απο την ακτινοβολια κ την αντιβιωση το αυγο μου θα ειναι καλο η να το αφησω για αργοτερα???:?::?:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλησπερα σας.ειμαι νεο μελος κ εχω μερικες αποριες....την δευτερα εχω ραντεβου για σαλπιγγογραφια.θα παρω αντιβιωση για 3 μερες.η πιθανη μερα που θα ερθει το αυγο μου ειναι στις 20.1.2012.ειναι ασφαλες να ερθω σε επαφη???αν με το καλο γινει η συλληψη θα ειναι ενταξει??μετα απο την ακτινοβολια κ την αντιβιωση το αυγο μου θα ειναι καλο η να το αφησω για αργοτερα???:?::?:

χαρουλα καλησπερα σου γραφω λιγο γρηγορα γιατι πρεπει να παω στο μεσημεριανο τρα πεζι αλλα κατανοω την αγωνια σου... εγω την εκανα πριν 2 μηνεσ πηρα κι εγω αντιβιωση αλλα η γιατροσ μου μου ειπε να προσπαθησω γιατι ο μηνασ τησ σαλπιγγοφραγιασ και οι επομενη 3 ειναι λεει πολυ γονιμοι με τη λογικη οτι καυαριζουν οι σαλπιγγεσ με αυτη τη διαδικασια και ειναι πιο διαβατεσ, εγκυοσ δεν εμεινα ακομη αλλα παντωσ οι συμβουλεσ των γιατρων και του ακτινολογου και του γυναικολογου ηταν πωσ δεν επηρεαζει σε τιποτα η ακτινοβολια αυτη οποτε μετα βουρρρ;)


2gq8wseqzlf0p4g6.png

1628999blgz69myth.gif

471788kccd6pi1th.gif

I AM WAITING FOR YOU

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα σας.ειμαι νεο μελος κ εχω μερικες αποριες....την δευτερα εχω ραντεβου για σαλπιγγογραφια.θα παρω αντιβιωση για 3 μερες.η πιθανη μερα που θα ερθει το αυγο μου ειναι στις 20.1.2012.ειναι ασφαλες να ερθω σε επαφη???αν με το καλο γινει η συλληψη θα ειναι ενταξει??μετα απο την ακτινοβολια κ την αντιβιωση το αυγο μου θα ειναι καλο η να το αφησω για αργοτερα???:?::?:

Χαρούλα γεια σου........εμένα ο ακτινολόγος που μου κανε τη σαλπιγγογραφία μου είπε να προσπαθήσω από τον ίδιο κύκλο.

Καλή επιτυχία σου εύχομαι!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...