Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ (ΓΗΡΟΚΟΜΕΙΟ)-Π.ΨΥΧΙΚΟ-ΝΕΟ ΨΥΧΙΚΟ


Recommended Posts

γεια σας, είμαι νέα μαμά, ο μπέμπης μας είναι 3 μηνών, και μένουμε στη Νέα Φιλοθέη Αμπελοκήπων, μεταξύ Γηροκομείου και Λητώ, συχνάζουμε όμως κυρίως στα καφέ του Ν.Ψυχικού, αν πηγαίνει καμία μανούλα εκεί πολύ θα ήθελα να κάνουμε παρέα

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Διαφημίσεις

καλησπερα,εγω μενω κοντα στο πρεζιντεντ και εχω ενα αγορακι 13 μηνων. Ακου συμπτωση τωρα:στο εκκλησακι του γηροκομειου καναμε τη βαπτιση...εμεις αν εχει καλο καιρο παμε στο παρκο της χωροφυλακης στη μεσογειων,αλλιως την κλασικη βολτα στη λαρισσης...εχεις καμια αλλη προταση;

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

eleanax μάλλον μένουμε κοντά. Είμσι καινούρια στη περιοχή. Το μωρό μου είναι 10 μηνών και μένουμε Ν. Φιλοθέη - Πολύγωνο πάνω απο το Γηροκομείο. Θα ήθελα πολύ να συναντηθούμε! Να έχουμε και κανένα γειτονάκι στα γενέθλια και φίλους στη γειτονιά! Άν θές στείλε μου πμ να συναντηθούμε.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

κοριτσια καλησπερα!

ειμαι κι εγω της περιοχης, βερα αμπελοκηπιωτισσα! μενω λιγο πιο κατω απο σας ,κοντα στον αγιο δημητριο (πανορμου) αλλα ο.κ κοντα ειμαστε!με λενε βιβη ,ειμαι 32 χρονων

κι εχω 3 αγορακια 9.5 , περιπου 4 ,και 2,5 χρονων!θα χαρω να τα λεμε και να γνωριστουμε κι απο κοντα!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Διαφημίσεις

  • 4 εβδομάδες μετά...

είχα ανοίξει το θέμα πριν καιρό, αλλά από τότε μετακόμισα, τώρα είμαι κοντά στη σεβαστουπόλεως, στο ύψος του σκλαβενίτη και στο macao, έχουμε και παιδική χαρά κάτω από το σπίτι μας, όμως νέο ψυχικό είναι η βόλτα μας, μας αρέσει πολύ και η πλατεία ελευθερίας, και πηγαίνουμε και συχνά στο πάρκο στρατού, το καλοκαίρι πηγαίναμε συχνά στο νότος στη βούλα, τώρα όμως που αρχίζει να χειμωνιάζει θα αλλάξουμε στέκια

όλες οι μανούλες που γράψατε είστε σχετικά κοντά μας, ελπίζω να κανονίσουμε καμία συνάντηση

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...
  • 7 months later...
  • 1 month later...

Διαφημίσεις


:) ΑΠΟ ΝΕΟ ΨΥΧΙΚΟ ΠΟΛΛΕΣ..ΕΛΛΗΝΟΡΩΣΣΩΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΚΡΙΒΕΙΑ.ΜΟΛΙΣ ΓΡΑΦΤΗΚΑ ΣΤΟ SITE ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΛΙΓΟ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΣΑΣ.

Κατερίνα καλώς ήρθες, κοντά μένουμε. Αλήθεια που πάτε συνήθως βολτες; Εμείς πάρκο στρατού, χωροφυλακή, και στο πάρκο που είναι κοντά στο σπίτι μας.


s-age.pngs-age.png

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...
  • 7 months later...

Καλησπέρα!

Μένω και εγώ Νέο Ψυχικό και έχω μια κορούλα 2 μηνών. Αναρωτιόμουν, μιας και είμαι ακόμα σε άδεια και δεν έχω παρέα για καροτσο-βόλτες, αν καμιά μανούλα θα ήθελε να γνωριστούμε και να βολτάρουμε παρέα τα μωράκια μας...!!! Πηγαίνω με τη μικρή μου είτε σε πλατείες εδώ κοντά είτε με το αυτοκίνητο στο Άλσος Βεΐκου, στο Αττικό Άλσος, κλπ.


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

  • 1 χρόνο μετά...

Για όσες μανούλες έχουν facebook έχει δημιουργηθεί ομάδα μητέρων που μένουν στους Αμπελόκηπους Αττικής και στις γύρω κοντινές περιοχές. Το όνομα της ομάδας είναι Μητέρες Αμπελοκήπων. Ελάτε να γίνετε μέλη για να γνωριστούμε!!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...