Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • καλημεραα κορίτσια ! μ κάνανε πάλι ντοπλερ , άψογο ήταν! αύριο μπαίνω 33 εβδομάδων και το μωράκι είναι σχεδόν 2 κιλά! ο τράχηλος σταθερός στα 1.9-2 απλώς είπε ο γιατρός αν βγάλω τον όρο θα γεννήσω ! ο εμβρυολογος είπε αν αντέξω 10 ημέρες θα είναι το ιδανικό ! τι λύσεις εχω δεν ξέρω γιατί για μ@@@ 10 ημέρες παραπάει. 

Εγω...Ποτε θα γινω ΜΑΝΑ??


Catrine

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 666
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

εμένα δεν έχει πρόβλημα μωρέ, ίσα ίσα που με ρωτάει κιόλας τι κάνουν τα κορίτσια κ άμα έχουμε και τίποτα εξελίξεις ή αναμονές ρωτάει να μάθει... αλλά χθες είχε πολύ γέλιο...

Είναι τρελόι????? Και τι θα κάνει τώρα?

Πρόβλημα ούτε ο δικός μου έχει αλλά γελάει και με κοροιδεύει που μιλάω με άγνωστες και τις έχω και εννοια!!

Link to comment
Share on other sites

καλημερααααααααααα!!!!

τι νιλα εφαγα χτες να ψαχνω κ να μην μου ανοιγει τη σελιδα???????ευτυχως ομως κ παλι ολες μαζι!!!!!!τι κανετε σκατουλες μου?????

αρετη τελεια τα νεα της μετακομισης!μαρη ολα σουπερ θα πανε!!!!


pysXp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

απο την αναζητηση μελων παντως δεν εβγαζα ακρη χτες ουφ καπως θα γινεται!

Αλο σερουλινααα

σου απάντησαν στο mail που έστειλες εχτές για το πρόβλημα;;; γιατί εμένα δεν μου απάντησε κανείς:( Και σκεφτόμουν να ρωτήσουμε με mail τι πρέπει να κάνουμε για να βρούμε τα κορίτσια αλλά αν δεν απαντάνε τι να λέει;

Link to comment
Share on other sites

καλημερααααααααααα!!!!

τι νιλα εφαγα χτες να ψαχνω κ να μην μου ανοιγει τη σελιδα???????ευτυχως ομως κ παλι ολες μαζι!!!!!!τι κανετε σκατουλες μου?????

αρετη τελεια τα νεα της μετακομισης!μαρη ολα σουπερ θα πανε!!!!

Καλημέρα Λιμπεράκι... Να σου πω την αλήθεια δεν αγχώθηκα ότι θα χανόμασταν γιατί λέω τρελές είμαστε κάποια άκρη θα βρούμε... απλά ξενέρωσα γιατί χάσαμε όλα τα προηγούμενα... Πώς είσαι εσύ?

σου απάντησαν στο mail που έστειλες εχτές για το πρόβλημα;;; γιατί εμένα δεν μου απάντησε κανείς:( Και σκεφτόμουν να ρωτήσουμε με mail τι πρέπει να κάνουμε για να βρούμε τα κορίτσια αλλά αν δεν απαντάνε τι να λέει;

Ούτε εμένα μου απάντησαν...Πρέπει να τα 'παιξε ο αντμινιστρούλης με 500 τρελές να τον βομβαρδίζουν...:tongue:


911779r1twa2w2n8.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Μπράβο σερή, πώς τα κατάφερες;;;;

εεεε καλά μπρίκια κολάμε ?

βασικά έγραψε σε ένα άλλο τόπικ και ρώταγε στα χαμένα που είμαστε και την τσάκωσα , της είπα που να έρθει και φαντάζομαι θα έρθει όπου να ναι !!!!


TtZkp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα Λιμπεράκι... Να σου πω την αλήθεια δεν αγχώθηκα ότι θα χανόμασταν γιατί λέω τρελές είμαστε κάποια άκρη θα βρούμε... απλά ξενέρωσα γιατί χάσαμε όλα τα προηγούμενα... Πώς είσαι εσύ?

Ούτε εμένα μου απάντησαν...Πρέπει να τα 'παιξε ο αντμινιστρούλης με 500 τρελές να τον βομβαρδίζουν...:tongue:

καλα ειμαι αγαπη εχω παρει 8 μερες αδεια κ θα παω δουλεια στις 30 του μηνα!:D:D:D! χτες δεν αντεξα εκανα περιποιηση στον εαυτο μου!μακικιουρ πεντικιουρ,μουστακι κ φρυδακια!!!!αλλος ανθρωπος....κι ενα κομμωτηριο θελω γιατι η ριζα εχει φτασει στον αφαλο αλλα κανω υπομονη .......


pysXp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...