Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 ώρες πρίν, Eflenew είπε:

      Τι σου ειπαν ομως, απο τι ειναι? Απο πιεση ή σακχαρο? Καλά είμαι, περιμένω την Τετάρτη να δω πως είναι τα πράγματα ........

      Αυτό το έχω ξανακούσει...άρα πας ταυτόχρονα σε,2 γιατρούς? Και αν αυτά που σου λένε είναι  διαφορετικά? Ποιες οδηγίες ακολουθείς?

      Να σου πω δεν έχω φτάσει μέχρι αυτό το σημείο ακόμη.....

      Κάνε ότι σε κάνει νιώθεις ασφαλής κ σου δίνει σιγουριά. Όλα θα πάνε καλά!

Εγω...Ποτε θα γινω ΜΑΝΑ??


Catrine

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 666
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις


Διαφημίσεις

Καλημερα μμ αντε να μαζευομαστε! Οποια μπορει ας στειλει και στη μπειμπυ να ξερει γιατι απο το κινητο δε μπορωωω!

καλημέρα, πώς τη βρίσκω για να της στείλω πμ;;; Είμαι και τελείως άσχετη!

Link to comment
Share on other sites

Σημερα εκλεισα ραντεβου να δω νυφικο και μας μενει μονο να βγουμε με την κουμπαρα να δουμε τι θα τους παρω και τι θα μου παρει!

α ωραια!!μπραβο!!!με το καλο!!!τι σκεφτεσαι να της παρεις;


2998022p535yimr54.gif
Link to comment
Share on other sites

καλημερα!!!το ελαβες το μηνυμα μου ε;καλα εισαι;εχει κρυο ;

καλημέρα!!! Έλαβα και το δικό σου και το Βυσσινάκι μου έτσειλε στο fb και η Αρετούλα. Αφού γύρισα το βράδυ κατά τη 1.00 από μια γιορτή και μπήκα να δω τι γίνεται. Μόλις είδα πάλι κλειστό απογοητεύτηκα αλλά μπήκα fb και είδα τα μηνύματα των κοριστιών και εντάξει!!! Από κρύο μια χαρά πάμε. -1 το πρωί!!!!!! Εσένα η μέση εντάξει;;;

Link to comment
Share on other sites

Αν πας στο παλιο θεμα η τελευταία δημοσιευση ειναι δικια της πατα στο ονομα της επανω θα σε βγαλει στο προφιλ της και πατα μετα αποστολη προσωπικου μηνυματος απλα αντεγραψε το συνδεσμο του νεου θεματος για να ερθει κατευθειαν


NM1Mp2.pngcNIHp2.png

481640egvd6cm8o5.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Σημερα εκλεισα ραντεβου να δω νυφικο και μας μενει μονο να βγουμε με την κουμπαρα να δουμε τι θα τους παρω και τι θα μου παρει!

πολύ ωραία!!! Εμείς παντρεψαμε ενα ζευγάρι το καλοκαίρι, τους δώσαμε λεφτά αντί για δώρο (οι ίδιοι το διάλεξαν) και εμάς ακόμα δεν μας έχουν πάρει τίποτα ούτε μας λένε κάτι!!!!

Link to comment
Share on other sites

Χθες το απόγευμα σιδέρωσα 4 πλυντήρια 2 ώρες κ καθάρισα και το σπίτι... Έρχεται ο άντρας μου κ του είπα για το πρόβλημα στη σελίδα μας κ μου λέει γι' αυτό έκανες τόσες δουλειές και είχε πεθάνει στο γέλιο...


911779r1twa2w2n8.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...