Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 9 λεπτά , LeneL είπε:

      Είναι μεγάλο το κόστος να νοσηλευτεις τόσες μέρες όντως, αλλά αν σε παίρνει κάτσε όσο πιο πολύ μπορείς για να αποφύγεις αν γίνεται τη θερμοκοιτίδα.. όχι ότι θα γίνει κάτι αν χρειαστεί, αλλά και το άγχος τότε θα είναι τεράστιο και το κόστος... Εμάς 4 μέρες μπήκε η μικρή και δε θέλω να σου πω πόσο πήγε. Το λιγότερο φυσικά είναι το κόστος, απλά το λέω έτσι γιατί ξέραμε και τότε ότι μπήκε σχεδόν προληπτικά και πλέον έχει περάσει καιρός. Με το καλό!

      34 θα το πάμε ! το αποφασίσαμε !

Εγω...Ποτε θα γινω ΜΑΝΑ??


Catrine

Recommended Posts

καλα ειμαι αγαπη εχω παρει 8 μερες αδεια κ θα παω δουλεια στις 30 του μηνα!:D:D:D! χτες δεν αντεξα εκανα περιποιηση στον εαυτο μου!μακικιουρ πεντικιουρ,μουστακι κ φρυδακια!!!!αλλος ανθρωπος....κι ενα κομμωτηριο θελω γιατι η ριζα εχει φτασει στον αφαλο αλλα κανω υπομονη .......

καλημερα λιμπερα με το σπορακι!!Μπραβο καλα εκανες!!!γι εγω χρειαζομαι μια γενικη περιποιηση...


2998022p535yimr54.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 666
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

καλα ειμαι αγαπη εχω παρει 8 μερες αδεια κ θα παω δουλεια στις 30 του μηνα!:D:D:D! χτες δεν αντεξα εκανα περιποιηση στον εαυτο μου!μακικιουρ πεντικιουρ,μουστακι κ φρυδακια!!!!αλλος ανθρωπος....κι ενα κομμωτηριο θελω γιατι η ριζα εχει φτασει στον αφαλο αλλα κανω υπομονη .......

αχ ωραία κ εγώ θα κάνω σήμερα μποτέ...


911779r1twa2w2n8.gif
Link to comment
Share on other sites

ωωωω λιμπεράκι φαίνεται η διαφορά ...λάμπεις μπάμπη μου λάμπεις !!!!

αχαχαχαχαχαχαχαχ

καλημερα λιμπερα με το σπορακι!!Μπραβο καλα εκανες!!!γι εγω χρειαζομαι μια γενικη περιποιηση...

ασε ηθελα καιρο να το κανω κ επιτελους μπορεσα κ βρηκα μια κοπελα εδω στην γειτονια πολυ οικονομικη!ολα αυτα 30 ευρω εδωσα!

αχ ωραία κ εγώ θα κάνω σήμερα μποτέ...

αααααα ωραια.....κι ενα λουσιμο κ ισιωμα κ θα ειμαι κομπλε!


pysXp3.png
Link to comment
Share on other sites

θελω κι εγω αδεια!!!!!!

εμένα μου την έδωσαν μια και καλή ...χοχοοοχοχο

ρε κορίτσια να κάνουμε μια λίτσα να αναλάβει κάποια να γράψει όλα τα μαιλ μας ετσι ώστε αν γίνει κάτι πάλι τετοιου τύπου να μπορούμε να ενημερώσουμε και να ξέρουμε όλες οτι θα ειδοποιηθούμε με μαιλ....τι λέτε ?


TtZkp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

αχαχαχαχαχαχαχαχ

ασε ηθελα καιρο να το κανω κ επιτελους μπορεσα κ βρηκα μια κοπελα εδω στην γειτονια πολυ οικονομικη!ολα αυτα 30 ευρω εδωσα!

αααααα ωραια.....κι ενα λουσιμο κ ισιωμα κ θα ειμαι κομπλε!

μια χαρουλα!!!


2998022p535yimr54.gif
Link to comment
Share on other sites

καλα ειμαι αγαπη εχω παρει 8 μερες αδεια κ θα παω δουλεια στις 30 του μηνα!:D:D:D! χτες δεν αντεξα εκανα περιποιηση στον εαυτο μου!μακικιουρ πεντικιουρ,μουστακι κ φρυδακια!!!!αλλος ανθρωπος....κι ενα κομμωτηριο θελω γιατι η ριζα εχει φτασει στον αφαλο αλλα κανω υπομονη .......

:-( Θέλω κι εγώ.... Και άδεια και περιποίηση!!!! Και επειδή άδεια δεν μπορώ να πάρω θα πάρω να κλείσω ραντεβού για κανα μουστάκι, φρύδια

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


:-( Θέλω κι εγώ.... Και άδεια και περιποίηση!!!! Και επειδή άδεια δεν μπορώ να πάρω θα πάρω να κλείσω ραντεβού για κανα μουστάκι, φρύδια

καλε εγω δεν θα πηγαινα...ο τζια τζον με ζαλισε...θελει να ειναι περιποιημενη η γυναικα του χαχαχα!!μου ελεγε...τι θα γινει?θα πας να κανεις κανενα νυχι???παλιοτερα πηγαινα συχνα τωρα δεν ξεκουβαλιεμαι!!!!:tongue:


pysXp3.png
Link to comment
Share on other sites

καλε εγω δεν θα πηγαινα...ο τζια τζον με ζαλισε...θελει να ειναι περιποιημενη η γυναικα του χαχαχα!!μου ελεγε...τι θα γινει?θα πας να κανεις κανενα νυχι???παλιοτερα πηγαινα συχνα τωρα δεν ξεκουβαλιεμαι!!!!:tongue:

Καλά κάνει και σε ξεσηκώνει. Εγώ με τη δουλειά, το παιδί, το σπίτι και γενικά όλες τις υποχρεώσεις ξεχνάω τον εαυτό μου.

Link to comment
Share on other sites

καλε εγω δεν θα πηγαινα...ο τζια τζον με ζαλισε...θελει να ειναι περιποιημενη η γυναικα του χαχαχα!!μου ελεγε...τι θα γινει?θα πας να κανεις κανενα νυχι???παλιοτερα πηγαινα συχνα τωρα δεν ξεκουβαλιεμαι!!!!:tongue:

ειδες οι αντρες μας θελουν να μας βλεπουν ομορφες!!!!


2998022p535yimr54.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...