Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 32 λεπτά , Nels είπε:

      Η εμφύτευση στην περίπτωση της κοπέλας έχει γίνει και για την προεκλαμψια πιθανον να χρειάζεται μόνο αν υπάρχει ένδειξη για αυξημενη πιθανότητα προεκλαμψιας, και πάλι καλύτερα αντιπηκτικες. Πάντως στην περίπτωση της κοπέλας, συνήθως όταν δουν αποκόλληση κόβουν αν δίνεται προληπτικα γι αυτό ρώτησα 

      Ναι δεν ξέρω κ εγώ γενικά μίλησα κ για τι Μ έχουν πει. Πάντως κ μένα στο παρελθόν που είχε γίνει εμφύτευση και δεν ξέραμε για θρομβοφιλια δεν Μ την έκοψαν. Τώρα δεν ξέρω τι ισχύει ακριβώς γιατί δεν είχα ρωτήσει τότε

Εγω...Ποτε θα γινω ΜΑΝΑ??


Catrine

Recommended Posts

μωρε εμεις μειναμε μεσα το προηφγουμενο γιατι ειχαν ερθει κατι φιλοι μας για φαγητο!!μονο το πρωι ειχαμε παει βολτα στην αγορα οποτε αν ειμαι στα κεφια μου θα κυκλοφορησουμε!!

καλά θα κάνετε, μακάρι να σας κάνει και ωραίο καιρό... κ εμείς το προηγούμενο παρακυκλοφορήσαμε γι'αυτό βαριέμαι τώρα... καλά βέβαια μέχρι την παρασκευή μπορεί να έχω αλλάξει γνώμη και τελικά να μην βάλουμε πωπό κάτω πάλι...:tongue:


911779r1twa2w2n8.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 666
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

καλημερουδια αγαπες!!!για μποτε λετε;;εγω δεν ειμαι καθολου της σχολης!δεν εχω κανει ποτε τα νυχια μου εξω παρα μονο στο γαμο μου και αν δεν ειναι καλοκαιρι,βαψιμο δεν παιζει.δεν ειμαι εγω για τετοια!!μια φορα τη βδομαδα απλα τα μουλιαζω πανω κατω,βγαζω πετσακια και τα λιμαρω αλλα μεχρι εκει!!και πολυ μου ειναι!χαχαχαχα

τι νεα εδω;;;ολα καλα;;

Καλημέρα Λιτσάκι... τι δουλίτσες κάνεις σήμερα?


911779r1twa2w2n8.gif
Link to comment
Share on other sites

το Bio gel τι είναι ? τεχνητά νύχια ?

όχι, είναι ειδικό βερνίκι πάνω στα δικά μας νύχια που στεγνώνει αμέσως χωρίς να χρειάζεται να περιμένεις με λάμπα uv και διαρκεί 20 μέρες και δεν ξεβάφει με τίποτα, ούτε με ασετον...


911779r1twa2w2n8.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημερουδια αγαπες!!!για μποτε λετε;;εγω δεν ειμαι καθολου της σχολης!δεν εχω κανει ποτε τα νυχια μου εξω παρα μονο στο γαμο μου και αν δεν ειναι καλοκαιρι,βαψιμο δεν παιζει.δεν ειμαι εγω για τετοια!!μια φορα τη βδομαδα απλα τα μουλιαζω πανω κατω,βγαζω πετσακια και τα λιμαρω αλλα μεχρι εκει!!και πολυ μου ειναι!χαχαχαχα

τι νεα εδω;;;ολα καλα;;

μανου λιτσα τι κανεις ομορφια μου???η μπουμπου μας????


pysXp3.png
Link to comment
Share on other sites

όχι, είναι ειδικό βερνίκι πάνω στα δικά μας νύχια που στεγνώνει αμέσως χωρίς να χρειάζεται να περιμένεις με λάμπα uv και διαρκεί 20 μέρες και δεν ξεβάφει με τίποτα, ούτε με ασετον...

μμμμ ωραιο ακουγεται!!!!!!!ποσο κοστιζει ομως?


pysXp3.png
Link to comment
Share on other sites

όχι, είναι ειδικό βερνίκι πάνω στα δικά μας νύχια που στεγνώνει αμέσως χωρίς να χρειάζεται να περιμένεις με λάμπα uv και διαρκεί 20 μέρες και δεν ξεβάφει με τίποτα, ούτε με ασετον...

και αν βαρεθείς το χρώμα μπορείς από πάνω να τα βάψεις με κανονικό μανό και να το ξεβάψεις μετά όποτε θες. Και το από κάτω θα έχει μείνει κανονικό!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα Λιτσάκι... τι δουλίτσες κάνεις σήμερα?
Αλο λιτσακιιι καλα κοριτσακι μου εσυ πως εισαι?

ολα καλα κ εγω!!ξενυχτισμενη λιγο αλλα οκ.το συνηθισα πια.

Ελλακι,πλυντηρια,σιδερο,μαγειρεμα,παντζουρια-σιτες-τζαμια στα 2 δωματια κ την κουζινα(σαλονι εκανα προσφατα) και ψιλομαζεματα στο παιδικο.αυτα λεω για σημερα!!:P

σε κανα μισαωρο θα σηκωθω!εσυ παλι... ευτυχως που κολλησε χθες το φορουμ και σιδερωσες κανα βρακι να βαλετε!!:tongue:


GjJbp3.png7IWup3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


μμμμ ωραιο ακουγεται!!!!!!!ποσο κοστιζει ομως?

εμένα η δικιά μου παίρνει 10 για το κανονικό και 15 γι'αυτό, οπότε δεν με συμφέρει το απλό...

και αν βαρεθείς το χρώμα μπορείς από πάνω να τα βάψεις με κανονικό μανό και να το ξεβάψεις μετά όποτε θες. Και το από κάτω θα έχει μείνει κανονικό!!!

αυτό κάνω όταν μου τα κάνει γαλλικό... χιχιχιχ!!!


911779r1twa2w2n8.gif
Link to comment
Share on other sites

καλημερουδια αγαπες!!!για μποτε λετε;;εγω δεν ειμαι καθολου της σχολης!δεν εχω κανει ποτε τα νυχια μου εξω παρα μονο στο γαμο μου και αν δεν ειναι καλοκαιρι,βαψιμο δεν παιζει.δεν ειμαι εγω για τετοια!!μια φορα τη βδομαδα απλα τα μουλιαζω πανω κατω,βγαζω πετσακια και τα λιμαρω αλλα μεχρι εκει!!και πολυ μου ειναι!χαχαχαχα

τι νεα εδω;;;ολα καλα;;

καλημερα λιτσακι!!τι κανεις κοριτσακι, προχωρησαν οι δουλειες σου;


2998022p535yimr54.gif
Link to comment
Share on other sites

και αν βαρεθείς το χρώμα μπορείς από πάνω να τα βάψεις με κανονικό μανό και να το ξεβάψεις μετά όποτε θες. Και το από κάτω θα έχει μείνει κανονικό!!!

δεν κατάλαβα , είναι βερνίκι με χρώμα ?


TtZkp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...