Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

ΚΑΦΕΣ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗΣ(ΝΕΟ)


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 188
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΣΑΣ ΒΡΗΚΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ!ΡΕΝΙΤΑΚΙ ΣΕ 5-6 ΜΕΡΟΥΛΕΣ ΩΟΛΗΨΙΑ ΚΑΙ ΑΝ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΒΛΑΣΤΟΚΥΣΤΕΣ!ΜΕΧΡΙ ΣΤΙΓΜΗΣ ΠΑΜΕ ΑΨΟΓΑ:P

μπράβο κοριτσάκι μου!! τελεια τα νέα σου. με το καλο βιβουλα μου. σου είχα στελει μην. για την νεα σελιδα στο φβ :lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

καταλαβαίνω τον φόβο σου, και εγω φοβόμουν αλλά να σου πω την αλήθεια πολύ χαίρομαι την ροδούλα μας που εξόρκισε τον φόβο της και έβαλε!!! Όπως αισθάνεσαι εσύ άνετα φυσικα!!

νιαι,το θυμαμαι με την ροδουλα σε λιγο καιρο θα σου βαλω ενα τεραστιοοοο...!!!!!!!!!!ευχαριστω ζουζου..:tongue::tongue:

Link to comment
Share on other sites

ΤΖΟΡΤΖΙΝΑΚΙ ΕΜΕΙΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΟΛΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΟΙ ΑΠΟ ΤΑ ΞΥΛΑ ΠΕΥΚΟΥ,ΒΕΒΑΙΑ ΠΕΡΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΛΙΑ...ΜΙΣΑ-ΜΙΣΑ ΝΟΜΙΖΩ:rolleyes:ΚΑΙ ΔΕΝ ΚΑΠΝΙΖΕΙ ΤΟ ΤΖΑΚΙ...


[url=http://lilypie.com][img]http://lb2m.lilypie.com/nq3hp2.png[/img][/url]
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εφτασα και εγω!!χαιρετω τα κοριτσακια που ειναι μεσα!!Γοργινακι εμεις οξια βαζουμε και ειμαστε πολυ ευχαριστημενοι!!αλλα το καλοριφερ αναβει....παντα...διαφορετικα τα 200 τετρ.θα παραμενουν παγωμενα...!!

Link to comment
Share on other sites

ρενιτάκι για να πω την αλήθεια σήμερα δεν κάνει πολύ κρύο εδώ βρε κοριτσάκια μου. και ήθελα μολις ερθει ο αντρούλης το βραδυ να το βρει αναμενο ........:(

βαλε κανενα κουτσουρο πάνω στο καλοριφερ να στεγνωσει και ξαναδοκίμασε πιο μετά !Υπάρχει πάντα κ η λύση με το μπιστολάκι αλλά δεν ξέρω αν προσφέρεται για κούτσουρα :tongue:


Τα καλύτερα είναι αυτά που ακόμα δεν έχω γευτεί,

αφού κρύβεται το αύριο σ' ότι έχω ονειρευτεί

Τα καλύτερα θα 'ρθουν μάτια μου δεν ανησυχώ

φτάνει το δικό σου πρόσωπο να βλέπω όταν ξυπνώ

[sIGPIC][/sIGPIC] cute-pig-2-smiley-003.gif

age.png

Link to comment
Share on other sites

μπράβο κοριτσάκι μου!! τελεια τα νέα σου. με το καλο βιβουλα μου. σου είχα στελει μην. για την νεα σελιδα στο φβ :lol::lol:

ΝΑΙ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΤΟ ΕΙΔΑ!ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ:tongue:ΜΟΥΑΤΣ!


[url=http://lilypie.com][img]http://lb2m.lilypie.com/nq3hp2.png[/img][/url]
Link to comment
Share on other sites

νιαι,το θυμαμαι με την ροδουλα σε λιγο καιρο θα σου βαλω ενα τεραστιοοοο...!!!!!!!!!!ευχαριστω ζουζου..:tongue::tongue:

αντε κοριτσάκι μου λιγες εβδομαδες υπομονή για να νιώθεις και εσύ καλύτερα και μετάαααααααααααααα:lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


good-luck000.gif

Καλη επιτυχια,Βιβουλα!!!θα περιμενουμε νεα σου!η παραγωγη ειναι σουπερ!!ολα θα πανε μια χαρα.....μανουλα θα γινεις...θετικη σκεψη και μη ξεχνας παντα χαμογελαμε!!!

Μια μεγαλη αγκαλια και στο Τινακι μας!!ευχομαι την Δευτερα μια θετικοτατη χοριακη!!ενα γλυκο φιλι απο εμενα!!

Link to comment
Share on other sites

Ρενιτακι εμεις το πιστολακι το βαζουμε οταν ψηνουμε για να παρει γρηγορα το καρβουνο!!βοηθαει και λιγο τα λαδακι για να παρουν....αλλα πολυ λιγη ποσοτητα.....!αν ειναι λιγο βρεγμενα,αν ειναι πολυ βραστα......!το πευκο αναβει ευκολα αλλα αν ειναι νωπο,μη το δοκιμασεις....θα ντουμανιασεις...!!

Link to comment
Share on other sites

images?q=tbn:ANd9GcQ87wXyOepTlrbEajv60zVBUNW0Oc5Nbj-8lKumlBZI0Vs9JZ8H_GQJhCT15AΜχαρακι,πως τα πας με το κρυο προσεχεις?τικερακι να βαλεις οποτε θελεις!!σημασια εχει οτι εισαι εγκυουλα!!!!!!!!!!αντε και στα δικα μας!φιλακια,γλυκεια μου!!

Βιβουλα,καλες δουλειες!να τις κανεις τωρα γιατι μετα θα αραξεις στην καναπεδαρα σου...χι!χα!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...