Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Οπότε απ' όσο καταλαβαίνω,αυτό μπορεί να συμβεί και με τον προεμφυτευτικο.Να είναι ένα έμβρυο τσεκαρισμενο υγιές και κατά τη διαίρεση να προκύψει κάποια ανωμαλία..άρα είναι τελείως θέμα τύχης..

      Προεμφυτευτικός γίνεται συνήθως σε βλαστοκυστες όπου έχουν γίνει οι διαιρέσεις και βλέπει το έμβρυο για χρωμοσωμικες ανωμαλίες. Από εκεί και πέρα η φύση αποβάλει όσα έμβρυα δεν είναι καλά, κάποιες φορές όμως (ελάχιστες ευτυχώς) καταφέρνουν και προχωράνε. Αυτά ή χάνονται στις πρώτες εβδομάδες της κύησης ή γεννούνται με τα προβλήματα που ξέρουμε. Εσυ είχες ένα υγιές έμβρυο στα τέσσερα, στατιστικά πολύ καλά. Είσαι σε πολύ φυσιολογικά πλαίσια. Δεν μπορεί όλο τα έμβρυα να είναι καλά. Μην αγχώνεσαι, απλά μην αφήσεις πολύ τον καιρό να περάσει!

ΡΟΥΧΑ ΠΕΔΙΛΑ ΜΠΟΤΕΣ ΣΤΟΛΕΣ ΚΤΛ


Recommended Posts

foloo004.jpg

foloo002.jpg

ΦΟΡΕΜΑ ΟΝΕ ΣΙΖΕ

μπλουζα πορτοκαλι χχλ νουμερο 3 ευρω,,,,αφορετη

gujug013.jpg

φορεμα ΣΠΡΙΝΤΕΡ 11 ευρω αφορετο εντελος, L

fvto4114.jpg

τζιν μαρκας victoria beκcham νουμερο small-medium νουμερο 27..τιμη 15 ευρω

dsc1051l.jpg

ΦΟΡΕΜΑΤΑ ON LINE S/M τιμη 19 ευρω απο 120 κ κατι δεν θυμαμαι τωρα φορεθηκε μια φορα σε βαφτιση.. παλι πολυ ελαφρυ για καλοκαιρι οτι πρεπει ειναι και πολυ της μοδας φετος τα μακρυα...

dsc1064q.jpg

dsc1063pm.jpg

ΦΟΡΕΜΑ ΚΟΡΑΛΙ.φορεμα απο 80 ευρω το δινει η αδερφη μου 34 ευρω φορεμενο μια φορα στην βαφτιση του μικρου μου μονο

dsc06714bz.jpg

dsc06713b.jpg

dsc06717z.jpg

φορεμα toi&moi 20 eyro αρχικη 70 ευρω και αυτο το πουλαει η αδερφη μου το ειχε βαλει στην βαφτιση του μικρου της μονο

dsc06704c.jpg

ΜΑΥΡΟ ΦΟΡΕΜΑ..9 ευρω... MEDIUM

dsc06718s.jpg

ζωνη 2 ευρω αφορετη

012dm.jpg

φορεμα βραδινο μπορντο χρωμα κανει ωραια μεση νουμερο 48 small-medium αρχικη τιμη αγορας 180 ευρω το πουλαει η μητερα μου 60 ευρω κ δωρο μια εσαρπα ασορτι με το φορεμα την οποια την πληρωσαμε εχτρα 30 ευρω το ειχα φορεσει εγω σε γαμο της αδερφη μου φορεθικε μονο μια φορα... σε αριστη κατασταση

004bxk.jpg

006jds.jpg

003muw.jpg

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 63
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ΦΟΡΕΜΑ ΜΠΕΖ στραπλες(thesis on size) 18 ευρω

foloo010.jpg

ΜΠΡΟΝΖΕ ΠΕΔΙΛΟ 37 νουμερο 5 ευρω

kjhkh019.jpg

ΠΕΔΙΛΟ ΜΠΕΖ 39 νουμερο 10ευρω

kjhkh011.jpg

πλατφορμα μαυρο χρωμα νουμερο 38 φορεμενο ακριβος μια φορα το φορεσα οταν ημουν εγκυος 10 ευρω...

gujug010.jpg

φανελα σε φωσφοριζε χρωμα κιτρινο αγορασμενο απο μπουτικ της FCBOTICA στην βαρκελωνη ολοκαινουργια με το ταμπελακι ακομα αγοραστηκε η φανελα 65 ευρω κ συν τα γραμματα μας βγηκε περιπου στα 100 ευρω χονδρικα. μεγεθος xxl ronaldinho fcb

valiagamoskazakstan356.jpg

BSB παντελονι 34 λεει νουμερο αλλα με το δικο μου νουμερο πιστευω οτι ειναι l-xl μαυρο χρωμα 9 ευρω γενικα κανει για κυρια που εχει ψωμακια εγω εχω φαρδια μεση αλλα λιγο μπουτι κ μου ειναι μεγαλο..

valiagamoskazakstan362.jpg

Link to comment
Share on other sites

πουλαω αυτη την στολη διαβολινα σε αριστη κατασταση φορεμενη μονο μια φορα 20 ευρω,,,,

Αποτελείται από :

Φόρεμα

Στέκα με αυτιά

Γάντια

Ουρά

Μέγεθος: one size

clown70997b.jpg

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Διαφημίσεις


  • 2 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...