Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Blue Velvet είπε:

      Αυτά είναι άριστης ποιότητας,αλλά έχει κ άλλες κατηγορίες εμβρύων τα οποία δεν είναι ΑΑ και δίνουν εγκυμοσύνες

      Για τα ποσοστα του άρθρου έλεγα που λέει καλής ποιότητας ,το ότι δίνουν εγκυμοσύνες δίνουν το θέμα είναι να προχωρήσουν …

ΡΟΥΧΑ ΠΕΔΙΛΑ ΜΠΟΤΕΣ ΣΤΟΛΕΣ ΚΤΛ


Recommended Posts

καλησπερα το εχω ξανα γραψει κατω,,,αλλα ξανα γραφω (copy-paste)

λοιπον εγω ειμαι 1.67 εμενα ηταν μεχρι το γονατο.περιπου 59 κιλα ημουν τοτε εγω αλλα ειναι συν 7 κιλα η μειων 7 κιλα επειδη ειναι αερινο..... στα μετραω απο το ωμο μεχρι τελειωμα φορεματος ειναι 0.97 περιπου κ η μεση ειναι 36 περιπου μονο η μπροστινη μερια τωρα το ιδο κ το πισω πανω κατω...

σε ευχαριστω πολυ δεν ειδα καπου να αναφερεισ κιλα για αυτο και ρωτησα, συγνωμη που σε βαλα σε κοπο. καλημερα :)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 63
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

σε ευχαριστω πολυ δεν ειδα καπου να αναφερεισ κιλα για αυτο και ρωτησα, συγνωμη που σε βαλα σε κοπο. καλημερα :)

οχι εχεις δικιο δεν ειχα αναφερει τα κιλα αλλα το υψος και το φαρδος μονο, οχι τι κοπος δεν ειναι ρουχο που μπορει να δοκιμαστει οπως σε ενα καταστημα οποτε ειναι λογικο να ρωτας και την καθε λεπτομερια..;)

Link to comment
Share on other sites

με ενδιαφερουν δυο φορεματα που εχεις ..το πρωτο το ριγε με τη ζωνουλα και ενα μαυρο medium! υπαρχουν?

δυστυχώς οχι πια τα έδωσα.;) υπαρχει το τυρκουαζ μονο και το μπορντό

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...