Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

Ενοικιάζεται εξοχική κατοικία στη Λακωνία


marta

Recommended Posts

Καλησπέρα..

Ενοικιάζεται ισόγεια κατοικία σε παραθαλάσσιο χωριό κοντά στη Μονεμβασιά που αποτελείται από δυο δωμάτια-κουζίνα και δωμάτιο ύπνου χωρητικότητας 1 διπλού και δύο-τριών μονών κρεβατιών. Δε διαθέτει κλιματιστικό διότι είναι πολύ δροσερό. Βρίσκεται σε οικόπεδο 1 στρέμματος, ιδανικό για να ανακαλύψουν τα παιδιά τη φύση, περιβόλι, δέντρα. Η θάλασσα δεν παίζεται!!! Καταγάλανα νερά, πεντακάθαρη και ρηχή. Ενοικιάζεται με την εβδομάδα (250ε) ή το μήνα (900ε). Για περισσότερες λεπτομέρειες παρακαλώ επικοινωνήστε με pm.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Το χωριό λέγεται Πλύτρα και η παραλία Παχιάμμος η οποία είναι η μεγαλύτερη και έχει γαλάζια σημαία. Η θάλασσα είναι Υ Π Ε Ρ Ο Χ Η. Το σπίτι απέχει 500μ. από τη θάλασσα.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
:?:καλησπερα ειμαι νεο μελλος και θα ηθελα καποιες πληροφοριες για την κατοικια στην λακωνια.Ειμαι και εγω κατα καποιο τροπο απο λακωνια και θα ηθελα για μια εβδομαδα τον αυγουστο.Αν υφισταται ακομα θα ηθελα να μιλησουμε:-)
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα ενδιαφερομαι και εγω για μια εβδομαδα μεσα στον αυγουστο επειδη τοτε παιρνω αδεια απο την δουλεια παντα θα μιλησω με τον συζηγο μου και θα σε ενημερωσω ευχαριστω παρα πολυ:D:D:D:D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα tzango και depi 71, ισχύει ακόμα η προσφορά...σας στέλνω pm

σε ευχαριστω παρα πολυ για το πμ,το ψαξαμε και ειδαμε οτι ειναι πολυ μακρυα,περισσοτερο δεν σου κρυβω κολλαμε στο το οτι χρειαζεται μαζι με διοδια και βενζινες γυρω στα 300ε μονο γιαυτα,παρολα αυτα ειναι τελεια οπως το ειδαμε,θα σε ενημερωσω συντομα τελικα εαν θα μπορεσουμε

Link to comment
Share on other sites

Βλέπω σε προηγούμενα posts ότι είσαι από Βόρεια Ελλάδα. Η αλήθεια είναι ότι είστε μακριά (περίπου 8-9 ώρες) και ειδικά τώρα με την τιμή της βενζίνης...Μακάρι πάντως κάποια φορά να μπορέσετε να έρθετε στα μέρη μας...θα σας ενθουσιάσουν..!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα..

Ενοικιάζεται ισόγεια κατοικία σε παραθαλάσσιο χωριό κοντά στη Μονεμβασιά που αποτελείται από δυο δωμάτια-κουζίνα και δωμάτιο ύπνου χωρητικότητας 1 διπλού και δύο-τριών μονών κρεβατιών. Δε διαθέτει κλιματιστικό διότι είναι πολύ δροσερό. Βρίσκεται σε οικόπεδο 1 στρέμματος, ιδανικό για να ανακαλύψουν τα παιδιά τη φύση, περιβόλι, δέντρα. Η θάλασσα δεν παίζεται!!! Καταγάλανα νερά, πεντακάθαρη και ρηχή. Ενοικιάζεται με την εβδομάδα (250ε) ή το μήνα (900ε). Για περισσότερες λεπτομέρειες παρακαλώ επικοινωνήστε με pm.

Καλησπέρα marta. Ενδιαφέρονται κάποιοι φίλοι μου. Μπορείς να μας δώσεις κάποιες παραπάνω πληροφορίες δημόσια και στη συνέχεια να επικοινωνήσουν μαζί σου, με κάποιο τρόπο?

π.χ. Η κατοικία βρίσκεται σε κάποιο οικισμό? Έχει άλλα σπίτια κοντά? Η κουζίνα του είναι εξοπλισμένη? Οι τιμές που αναφέρεις ισχύουν για όλους τους μήνες του καλοκαιριού - π.χ. είτε είναι Ιούνιος είτε είναι Αύγουστος?

Αν κατάλαβα καλά, το σπίτι έχει τουαλέτα, κουζίνα κι ένα υπνοδωμάτιο? Άρα, χωρά μία οικογένεια?

Ελπίζω να μη σε κούρασα,

ευχαριστώ πολύ!


Link to comment
Share on other sites

Βλέπω σε προηγούμενα posts ότι είσαι από Βόρεια Ελλάδα. Η αλήθεια είναι ότι είστε μακριά (περίπου 8-9 ώρες) και ειδικά τώρα με την τιμή της βενζίνης...Μακάρι πάντως κάποια φορά να μπορέσετε να έρθετε στα μέρη μας...θα σας ενθουσιάσουν..!!

καλημερα κοριτσι μου,τελικα μετα απο πολυ συζητηση καταληξαμε οτι δεν θα ερθουμε οπως θα θελαμε πραγματικα,ειναι πολα ειναι οτι εχουμε 3 παιδια και δεν ξερουμε εαν θα αντεξουνε τοσες ωρες ταξιδι(ειναι στο δημοτικο και τα τρια),βασικοτατο επισης ειναι και τα εξοδα,αν και οι τιμη σου ειναι παρα πολυ καλη,ετσι καταληξαμε οτι θα κανουμε ακομα μια χρονια καμπιγκ στην χαλικιδικη οπως κανουμε 18 χρονια τωρα............παντως σε ευχαριστω παρα πολυ για ολα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπέρα marta. Ενδιαφέρονται κάποιοι φίλοι μου. Μπορείς να μας δώσεις κάποιες παραπάνω πληροφορίες δημόσια και στη συνέχεια να επικοινωνήσουν μαζί σου, με κάποιο τρόπο?

π.χ. Η κατοικία βρίσκεται σε κάποιο οικισμό? Έχει άλλα σπίτια κοντά? Η κουζίνα του είναι εξοπλισμένη? Οι τιμές που αναφέρεις ισχύουν για όλους τους μήνες του καλοκαιριού - π.χ. είτε είναι Ιούνιος είτε είναι Αύγουστος?

Αν κατάλαβα καλά, το σπίτι έχει τουαλέτα, κουζίνα κι ένα υπνοδωμάτιο? Άρα, χωρά μία οικογένεια?

Ελπίζω να μη σε κούρασα,

ευχαριστώ πολύ!

Καλησπέρα,

το σπίτι βρίσκεται στην αρχή του οικισμού της Πλύτρας, περίπου 500 μ από το λιμάνι-κέντρο. Αποτελείται από κουζίνα με όλα τα απαραίτητα (ψυγειο, ηλ. κουζίνα, τραπέζι, μαγ. σκεύη), υπνοδωμάτιο (στο οποίο βρίσκονται όλα τα κρεβάτια, είναι 35τμ περίπου) και τουαλέτα. Άνετα χωράει τετραμελή οικογένεια, και γιατί όχι και πενταμελή.

Η αυλή είναι περιφραγμένη, ένα τμήμα έχει γκαζόν με παιδικά παιχνίδια όπως κάναπέ-κούνια, κουν. αεροπλανάκι, μπαλα κλπ. και το υπόλοιπο είναι περιβόλι και ακάλυπτο που προσφέρεται για να εξερευνήσουν τα μικρά τη φύση (αγριολούλουδα, μυρμηγκοφωλιές κλπ).

Πέρσι νοίκιασα για πρώτη φορά... μη φανταστείτε κάτι οργανωμένο ή επαγγελματικό...είναι απλά το ισόγειο του σπιτιού μας και η αυλή μας. Κάθε χρόνο προσπαθούμε να φτιάχνουμε κι από κάτι.

Είχα βγάλει φωτογραφίες...θα προσπαθήσω να τις αναρτήσω.

Οι τιμές είναι ίδιες για όλους τους μήνες ανεξαιρέτως.

Φιλικά

Link to comment
Share on other sites

καλημερα ευχαριστω για την απαντηση.Γυρω στο πασχα θα βγαλουμε αδειες καλοκαιρινες,ενδιαφερομαι περπου μετα τις 18 αυγουστου για μια εβδομαδα.θα ξερω λοιπον για πιο σιγουρα μετα το πασχα.Η θαλασσα ειναι κοντα ?Ειμαστε 3 ατομα και εχουμε μικρο ησυχο σκυλακι(επιτρεπεται?)Ευχαριστω για τον χρονο σας και αν υπαρξει ενδιαφερον απο καποιον για μετα τις 18 αυγουστου θυμηθειτε με!!:P:p

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...