Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 5 ώρες πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ξανά ήρθε σήμερα η καφέ μας 😅 αυτό το παιδί θα μασ βγάλει την πίστη είμαι σίγουρος 😅😅 η γιατρός λέει ότι είναι λογικό κάποιο θα απορροφηθεί μέσα στην μήτρα και κάποιο θα βγει αφού μασ βγει πρώτα η πίστη και 2,3 αυτοάνοσα 😅😅 

      Σε πολλές κοπέλες εμφανίζονται καφέ και όλα πάνε μια χαρά αλλά καταλαβαίνω απόλυτα το άγχος σας....

ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ σε Super Market


Recommended Posts

Σήμερα πήρα απο σκλαβενιτης φρες 16,6? δυο συσκευασίες των 50 νρ.4. 1+1 δώρο και πήρε και κουπόνι επιθυμίες -4?.αν δεν είχα χαλάσει και το άλλο μου είπε η ταμίας οτι παίρνει και δεύτερο κουπόνι σε αυτήν την προσφορά.

Συμφέρει υπερβολικά.βγαινει 16,6? -8? κουπόνια επιθυμίες,δηλ 8,6? οι δυο συσκευασίες των 50.


40N6p3.png

Vvc2p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλησπέρα και Χρόνια Πολλά!!Δεν ξέρω αν το ανέφερε κάποια κοπέλα τις προηγούμενες μέρες αλλά πήγα σήμερα στον Μαρινόπουλο και έχει την μεγάλη συσκευασία babylino 11 και κάτι και μου δέχθηκε και το κουπόνι των 4 ευρώ.Αντίθετα στον Βασιλόπουλο η τιμή είναι κανονικά στα 15,60, οπότε σκέφτομαι πως μάλλον είναι προσφορά του Μαρινόπουλου.


FuWlp3.png 2ebBp3.png

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις

καμια προσφορα για Proderm?

T060921.JPG

Εκτός από το κουπόνι των -2 ευρώ δεν έχω δεί καμία έκπτωση στο συγκεκριμένο εδώ και πάνω από ένα εξάμηνο !!! Απλά η τιμή ανεβοκατεβαίνει στο S/M ,είτε 14 ή 14,60.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλή χρονιά κορίτσια!!!Μήπως ξέρετε αν έχει πουθενά αυτό τον καιρό προσφορά στα babylino; Μου ήρθαν τα κουπόνια!!! Λήγουν τέλος Γενάρη

Την ίδια ερώτηση και απο μένα.


EssPp2.png

R9Y0p2.png

Link to comment
Share on other sites

Μου ειπε σημερα η μαμα μου οτι ο Σκλαβενιτης εχει βαλει τις Babylino με στικερ - 3,5 ευρω τις μεγαλες συσκευασιες και - 1,5 τις μικρες.. Παιρνουν και κουπονια παντα, οποτε ερχεται μια χαρα... Δεν ξερω μεχρι ποτε ειναι η προσφορα....


2Uuep2.pngI8Ayp2.png
Link to comment
Share on other sites

Τετάρτη κ Πέμπτη λιμπερο -50% στα καρφουρ!

Ειλικρινά ευχαριστώ για την πληροφόρηση.Πήγα σήμερα το απόγευμα και πήρα τις μεγκα πακ συσκευασίες με 12 ευρώ την μια και ω του θαύματος είχε σε στοκ το νούμερο μας!Να είσαι καλά, δεν θα το έπαιρνα είδηση αν το δεν το έγραφες!!:P


FuWlp3.png 2ebBp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ξέρετε αν έχει σκλαβενίτη στη Θεσσαλονίκη ή γενικά στη βόρεια Ελλάδα; πχ στην Κομοτηνή; Αν όχι, θα με βόλευε κάποιο άλλο μάρκετ που να έχει κατάστημα και στη βόρεια Ελλάδα! Ευχαριστώ πολύ!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...