Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ σε Super Market


Recommended Posts

μια φορα που ειχα παλια προβλημα τους εστειλα email, τους εστειλα με δικη τους χρεωση το πακετο και μου εστειλαν αλλες. η επικοινωνια ηταν αμεση, βεβια πανε και 2 χρονια!

πηρα τηλ. το πρωι και ζτησα αντικατασταση γιατι αν καταλαβα καλα απο τα λεγομενα της κοπελας πρεπει να ειναι ειναι ολη η παρτιδα που πηρα προβληματικη γιατι μου ζητησε ολα τα barcode απο τα πακετα και ηταν ενημερη οτι ειναι art edition..

και μου ειπαν οτι 8α με παρουν αυτοι να μου πουν τελικα τι θα γινει...


373234kxspip9z8o.gif693480a4hl3y389h.gif

You don't scare me. I have boys.
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Στον Σκλαβενιτη στο Athens Heart εχεi -6 ευρω τις babylino , -8 ευρω τις Libero ΚΑΙ επιπλεον 1+1 δωρο (δηλαδη με 10,45 ευρω αγοραζες 2 μεγαλες συσκευασιες) 1+1 pampers easy up (πανα βρακακι ) και 1+1 δωρο στα pampers μωρομαντηλα!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

επειδη τελικα η λιμπερο μου εστειλε κουπονια και δεν μου αντικατεστησε τις πανες, μηπως ξερετε αν εχει καπου προσφορα στις λιμπερο???????? (γιατι τα κουπονια ληγουν σε δεκαπεντε μερεσ................)


373234kxspip9z8o.gif693480a4hl3y389h.gif

You don't scare me. I have boys.
Link to comment
Share on other sites

Εχει πολυ καλη προσφορα στον Σκλαβενιτη στον Athens Heart.Που μενεις?

στην μυτιληνη αλλα πηγαινοερχομαι αθηνα.

εδω σκλαβενιτη δεν εχει δυστυχως, μηπως ξερεις μεχρι ποτε ειναι???????

(τι ζηταω και γω τωρα...)

αμα ειναι να τα στειλω στον πεθερο μου να παει, μην μου μεινουν αμανατι τα κουπονια...


373234kxspip9z8o.gif693480a4hl3y389h.gif

You don't scare me. I have boys.
Link to comment
Share on other sites

στην μυτιληνη αλλα πηγαινοερχομαι αθηνα.

εδω σκλαβενιτη δεν εχει δυστυχως, μηπως ξερεις μεχρι ποτε ειναι???????

(τι ζηταω και γω τωρα...)

αμα ειναι να τα στειλω στον πεθερο μου να παει, μην μου μεινουν αμανατι τα κουπονια...

Απο οτι ξερω μεχρι αυριο.Εχει τις libero και -8 ευρω και 1+1 δωρο που σημαινει οτι με 10,45 ευρω αγοραζεις 2 οικονομικες συσκευασιες!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Απο οτι ξερω μεχρι αυριο.Εχει τις libero και -8 ευρω και 1+1 δωρο που σημαινει οτι με 10,45 ευρω αγοραζεις 2 οικονομικες συσκευασιες!

σε ευχαριστω!

(αλλα δυστυχως δεν νομιζω οτι θα την προλαβω την προσφορα ακομα και με κουριερ να τα στειλω :( )


373234kxspip9z8o.gif693480a4hl3y389h.gif

You don't scare me. I have boys.
Link to comment
Share on other sites

Ξέρετε αν τα κουπόνια αυτά που θέλουν εκτύπωση έχουν ημερομηνία λήξης;γιατί για το ίδιο προϊόν πχ Ariel acti lift έχουν δυο κουπόνια ένα 3? και ένα 4?;πως καταλαβαίνουμε για ποσα μλ συσκευασία αναφέρεται πχ για το λενορ;

Οποία γνωρίζει ας μας διαφωτίσει.μην τα τυπωσουμε τσάμπα.


40N6p3.png

Vvc2p2.png

Link to comment
Share on other sites

Ξέρετε αν τα κουπόνια αυτά που θέλουν εκτύπωση έχουν ημερομηνία λήξης;γιατί για το ίδιο προϊόν πχ Ariel acti lift έχουν δυο κουπόνια ένα 3? και ένα 4?;πως καταλαβαίνουμε για ποσα μλ συσκευασία αναφέρεται πχ για το λενορ;

Οποία γνωρίζει ας μας διαφωτίσει.μην τα τυπωσουμε τσάμπα.

Ημερομηνία λήξης εχουν στις 28/12, είναι τυπωμένο επάνω. Τύπωσα μερικά χτες. Για το Λενόρ δεν ξέρω, αλλά το κουπόνι των 3ευρώ είναι για το Αριελ Υγρο 25 μεζούρων -σκονη 24μεζ και των 4ευρώ για το υγρό 38-σκόνη 40 μεζούρες.


eNortjKzUjI0tzAxN1OyBlwwFb4C3g,,26.png
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια κουπόνια για babylino ξαναέστειλαν; Μας τελειώνουν οι πάνες !!! Βρήκα προσφορά στο μασούτη μέχρι τέλος του μήνα τη μεγάλη συσκευασία 11,87 ευρώ. Καμιά άλλη προσφορά; Επίσης, μήπως θυμάστε αν οι πάνες μάρκα μασούτης είναι από την ίδια εταιρία ΜΕΓΑ babylino; Ευχαριστώωωωω!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...