Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 5 ώρες πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ξανά ήρθε σήμερα η καφέ μας 😅 αυτό το παιδί θα μασ βγάλει την πίστη είμαι σίγουρος 😅😅 η γιατρός λέει ότι είναι λογικό κάποιο θα απορροφηθεί μέσα στην μήτρα και κάποιο θα βγει αφού μασ βγει πρώτα η πίστη και 2,3 αυτοάνοσα 😅😅 

      Σε πολλές κοπέλες εμφανίζονται καφέ και όλα πάνε μια χαρά αλλά καταλαβαίνω απόλυτα το άγχος σας....

ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ σε Super Market


Recommended Posts

Κορίτσια κουπόνια για babylino ξαναέστειλαν; Μας τελειώνουν οι πάνες !!! Βρήκα προσφορά στο μασούτη μέχρι τέλος του μήνα τη μεγάλη συσκευασία 11,87 ευρώ. Καμιά άλλη προσφορά; Επίσης, μήπως θυμάστε αν οι πάνες μάρκα μασούτης είναι από την ίδια εταιρία ΜΕΓΑ babylino; Ευχαριστώωωωω!!!

http://www.linette.gr/private_label.html

Νομιζω η Linette τις βγαζει....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Σήμερα στα καρφουρ babylino -50%

Δεν δέχονται όμως κουπόνια. Πήγα το πρωί να πάρω και ενώ από την εξυπηρέτηση πελατών που πήρα τηλ πριν παω στο σουπερμαρκετ μου είπαν ότι τα δέχονται κανονικά με την προσφορά ημέρας ( μόνο στην προσφορά φυλλαδίου λένε δεν τα παίρνουν) στο ταμείο που τα έδωσα μου είπαν ότι δεν περνάνε. Νευρίασα και γω γιατί είναι η δεύτερη φορά μέσα στο μήνα που μου συμβαίνει στο ίδιο σουπερμάρκετ, τις άφησα και έφυγα.

Την πρώτη φορά είχα συμβεί με παμπερς, ναι μου είπαν δεχόμαστε κουπόνια και στο ταμείο τίποτα. Παίρνω την εξυπηρέτηση πελατών μου είπαν ότι κακώς δεν τα δέχτηκε το σύστημα, καιόμως, πάλι σήμερα το σύστημα δεν τα δεχόταν!

Ένα περίεργο πράγμα βρε παιδί μου, σε όλα τα υπόλοιπα σουπερμαρκετ το σύστημά τους τα δέχονατι κανονικά τα κουπόνια με οποιαδήποτε προσφορά. Τι να πω.....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

το ιδιο μου εκαναν εμενα σημερα σε μαρινοπουλο,μενω σε νησι,με την προσφορα -50% για τις every day σερβιετες..

εδωσα ενα κουπονι που μου στελνει η εταιρεια (0,60λεπτα) και μου λενε στο ταμειο δεν παει αθροιστικα με την εκπτωση..λεω και εγω στην ταμεια εισαι σιγουρη?ναι λεει αυτη..της λεω και εγω..παρε τωρα ΕΣΥ στην εξυπηρετηση πελατων να δουμε τι θα σου πουν..ηξερα φυσικα οτι αυτο που μου ειπε ηταν λαθος και απλα δεν ηξερε..ενω μιλουσε στο τηλεφωνο μπροστα μου ειχε γινει κοκκινη και φυσικα μου ζητησε συγνωμη και εχετε δικιο κτλ κτλ...οποτε μου εκανε και το -50% και -0,60λεπτα που ηταν το κουπονι μου!!!γιατι πρεπει καθε φορα τα νευρα μας να γινονται κροσια επειδη καποιοι υπαλληλοι δεν ενημερωνονται σωστα δεν μπορω να το καταλαβω!!!!

Link to comment
Share on other sites

το ιδιο μου εκαναν εμενα σημερα σε μαρινοπουλο,μενω σε νησι,με την προσφορα -50% για τις every day σερβιετες..

εδωσα ενα κουπονι που μου στελνει η εταιρεια (0,60λεπτα) και μου λενε στο ταμειο δεν παει αθροιστικα με την εκπτωση..λεω και εγω στην ταμεια εισαι σιγουρη?ναι λεει αυτη..της λεω και εγω..παρε τωρα ΕΣΥ στην εξυπηρετηση πελατων να δουμε τι θα σου πουν..ηξερα φυσικα οτι αυτο που μου ειπε ηταν λαθος και απλα δεν ηξερε..ενω μιλουσε στο τηλεφωνο μπροστα μου ειχε γινει κοκκινη και φυσικα μου ζητησε συγνωμη και εχετε δικιο κτλ κτλ...οποτε μου εκανε και το -50% και -0,60λεπτα που ηταν το κουπονι μου!!!γιατι πρεπει καθε φορα τα νευρα μας να γινονται κροσια επειδη καποιοι υπαλληλοι δεν ενημερωνονται σωστα δεν μπορω να το καταλαβω!!!!

Ας το καλό!!! και στο πήρε κανονικά; Εμένα μου έλεγε δς την οθόνη του ΗΥ δεν μου το παίρνει.... Βρε γαμώτο έπρεπε να είχα πάρει και εγώ την εξυπηρέτηση μέσα από το κατάστημα. Είχα κουπόνια των 4 ευρώ. Θα μου ερχόταν 5 ευρώ η οικονομική συσκευασία... Άλλη φορά αυτό θα κάνω που έκανες και εσυ

Link to comment
Share on other sites

Δεν δέχονται όμως κουπόνια. Πήγα το πρωί να πάρω και ενώ από την εξυπηρέτηση πελατών που πήρα τηλ πριν παω στο σουπερμαρκετ μου είπαν ότι τα δέχονται κανονικά με την προσφορά ημέρας ( μόνο στην προσφορά φυλλαδίου λένε δεν τα παίρνουν) στο ταμείο που τα έδωσα μου είπαν ότι δεν περνάνε. Νευρίασα και γω γιατί είναι η δεύτερη φορά μέσα στο μήνα που μου συμβαίνει στο ίδιο σουπερμάρκετ, τις άφησα και έφυγα.

Την πρώτη φορά είχα συμβεί με παμπερς, ναι μου είπαν δεχόμαστε κουπόνια και στο ταμείο τίποτα. Παίρνω την εξυπηρέτηση πελατών μου είπαν ότι κακώς δεν τα δέχτηκε το σύστημα, καιόμως, πάλι σήμερα το σύστημα δεν τα δεχόταν!

Ένα περίεργο πράγμα βρε παιδί μου, σε όλα τα υπόλοιπα σουπερμαρκετ το σύστημά τους τα δέχονατι κανονικά τα κουπόνια με οποιαδήποτε προσφορά. Τι να πω.....

επειδη μενω επισης σε νησι, εστειλα την μαμα μου που ειναι αθηνα (και την εχω γραψει να της ερχονται κουπονια) να παρει αυτη πανες, και ενω στον ενω μαρινοπουλο της ειπαν οτι δεν δεχονται (γιατι ηταν francise....)την εστειλα σε εναν αλλο και της τα πηραν κανονικα.

δεν ειναι θεμα εταιρειας, θεμα σουπερ μαρκετ ειναι και ας ειναι της ιδιας αλυσιδας :evil:


373234kxspip9z8o.gif693480a4hl3y389h.gif

You don't scare me. I have boys.
Link to comment
Share on other sites

κοριτσια εγω πηγα πριν δυο ωρες στα καρφουρ να παρω πανες

μου δεχτηκαν το κουπονι κανονικα

πηρα δυο πακέτα μικρες νο 2 δωρο για μια φιλη και μ ενα στικερακι που ειχε πανω το ενα απο τ 2 πακέτα συν την εκπτωση μου βγηκαν σχεδον 2 ευρω κ τ 2 μαζι


otB5p3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


εμενα κοριτσια αυτο με το κουπονι εγινε σε μαρινοπουλο που ειναι φραντσαισινκ..επεμενε κιολας..αλλα ευτυχως που επεμενε και εγω..οτι θελουν λενε,στο τελος μουπε κιολας..εεε νομιζα δεν παει αθροιστικα!!!εεεε κατσε βρε κοπελα μου αλλο το νομιζω και αλλο το ξερω και το λεω!!!αδικο εχω??? :)

Link to comment
Share on other sites

Στα καρφουρ οντως σε κάποιες προσφορες το σύστημα τους δενδέχεται τα κουπόνια. σε αυτην την περίπτωση πρέπει να περνάνε στην ταμειακή το προιον ακυρώνοντας την προσφορα για να δεκτεί το κουπόνι πληρώνεις σαν να μην υπάρχει προσφορά και στην συνέχεια να σου κόβουν το ποσό εκπτωσης από την προσφορα σε πιστωτικό και να επιστρέφουν τα χρήματα. Αυτη ειναι η ενημέρωση που έχουν αλλα επειδη ειναι μια χ διαδικασια δεν το λένε. εμένα μου το κάνουν πάντα γιατι το ξέρω και τους το λέω

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...