Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 1 λεπτό , Antonia_ είπε:

      Αύριο έχω ραντεβού για υπέρηχο ! Κ δεν ξέρω φοβάμαι μη Μ πει πάλι δεν είναι καλό κλπ. Έχω κ ένα κρύωμα τύπου λίγο μπούκωμα κ λαιμό. Δεν έχω πυρετό ή κάτι άλλο.

      Εσύ;;

      Όλα καλά θα είναι θα δεις 🙏🏼 μέχρι την έτ θα έχει περασει και αν όχι από όσο ξέρω δεν ενοχλεί πουθενά αν δεν έχεις πυρετό !!!

      εγω έκανα υπέρηχο το Σάββατο το ενδομήτριο είναι τέλειο απλώς ήμουν οριακά στην οιστραδιολη και έκανα σήμερα επαναληπτικές αίματος να δούμε αν είναι όλα καλά θα προχωρήσουμε !!

ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ σε Super Market


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Συγγνώμη, μισή δουλειά έκανα! Δεν πρόσεξα γιατί βιαζόμουν να γυρίσω να θηλάσω το μωρό! Φαντάζομαι θα είδε κάποια άλλη κοπέλα, να μην σας πάρω στο λαιμό μου, νομίζω ότι είδα ταμπελάκι σε όλες τις πάμπερς, εγώ έψαχνα για λίμπερο για τη μεσαία μου. Αλήθεια ποιες άλλες έχει σε τόσο μεγάλο νούμερο; φοράει το 7 λίμπερο το βράδυ όταν κοιμάται, υπάρχει αντίστοιχη;


a0Nsp3.png
Link to comment
Share on other sites

ενταξει το ειδα στο site του μαρινοπουλου. :)

για ποσα κιλα?εμεις φοραμε παμπερς ν6 για τον υπνο αλλα σε λιγο δεν θα χωραμε. :) :)

κοιτα απο οτι ξερω υπαρχει και ν7 στα παμπερς απλα το φερνουν τα μεγαλα σουπερ μαρκετ αυτο το νουμερο γιατι μαλλον δεν εχει πολυ ζητηση..θελεις να το ψαξω να σου βρω ενα λινκ να το δεις το παμπερς? :)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και από εμένα,

Μήπως υπάρχει κάποια προσφορά σε pampers για το νεογέννητό μας? (2-5 kg)

Είναι ενός μηνός και 4 kg

Και σε amazon αγγλίας που το έχω ψάξει αρκετά καλά όποιο συνδυασμό ποσότητα ή και πάνας να βάλω η τιμή βγαίνει στα 22 λεπτά η πάνα...


CzPhp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα και από εμένα,

Μήπως υπάρχει κάποια προσφορά σε pampers για το νεογέννητό μας? (2-5 kg)

Είναι ενός μηνός και 4 kg

Και σε amazon αγγλίας που το έχω ψάξει αρκετά καλά όποιο συνδυασμό ποσότητα ή και πάνας να βάλω η τιμή βγαίνει στα 22 λεπτά η πάνα...

Kαλημέρα.! Χθες που πήγα στο Σκλαβενίτη (λυκόβρυση) είχε τα pampers 1+1 δώρο. Οι οικονομικές που πρόσεξα είχαν αρχική τιμή 16,60.

Επίσης είχε και στις babylino που αγόρασα -5 ευρώ οπότε ερχόταν 10.30. Είχα και κουπόνι οπότε έφτασε τα 6.30 το οικονομικό πακέτο.

Καλά Χριστούγεννα σε όλους.!!!!


Αγάπη.... η χαραμάδα της αιωνιότητας..

Ernesto Cardenal

Link to comment
Share on other sites

στο σκλαβενιτη pampers baby dry 1+1!

Μήπως η προσφορά πάει ανά περιοχή? Γιατί εγώ στην Αγία Παρασκευή που πήγα δεν είχε τίποτα...

Από amazon.co.uk έχετε παραγγείλει? Δεν έχει extra κόστη λόγω Ευρώπης έτσι? Δηλαδή είναι η παραγγελία που πληρώνεις ηλεκτρονικά και όχι κάτι extra στο ταχυδρομείο?

Αλήθεια εάν πρόκειται για πάνες, πρέπει να πας ταχυδρομείο αφού πρώτα σου έρθει συστημένο?


CzPhp2.png
Link to comment
Share on other sites

Μήπως η προσφορά πάει ανά περιοχή? Γιατί εγώ στην Αγία Παρασκευή που πήγα δεν είχε τίποτα...

αχ δεν το ξερω αυτο!χτες μου το ειπαν οι γειτονες κ πηρα σημερα στο μεγαλο της χαλκηδονας κ μου το επιβεβαιωσαν!


3otVp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Οκ, κανένα πρόβλημα.

Αλήθεια 4 πακέτα των 152 πανών με 0,227 ευρώ την πάνα για 7-18 κιλά συμφέρει? (Λογικά ναι)

Αυτή την τιμή λαμβάνω από το αγγλικό Amazon...

σύνολο πληρωμής: 138,36 ευρώ

Νομίζω τα μεγάλα κιλά (εμάς είναι ακόμη μικρούλης) ξεκινάν από 30-33 λεπτά την πάνα ανεξαρτήτου μεγέθους...


CzPhp2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσια, ριξτε μια ματιά στο φυλλάδιο 3β μαρκετ, πανα παμπερς 21 και 18 λεπτά.Αν έχετε γνωστό να σας τα στείλει, υπάρχουν μόνο στη Β.Ελλάδα. Βουλγάρικα είναι αλλά εδώ και δυο χρόνια μόνο αν εχει -35% ή παραπάνω παίρνω από τα ελληνικά.Είναι τα ίδια

Link to comment
Share on other sites

Το αγγλικο αμαζον έχει δωρεαν μεταφορικά για αγορές άνω των 25 λιρών. Πριν από περιπου ενα μηνα ειχα παραγγειλει 3 γκικα συσκευασιας , ήρθαν στο σπιτι μου μεσα σε 4 μερες περιπου, χωρις μεταφορικα και χωρις κατι επιπλεον :Dαψογη εξυπηρετηση οπως παντα.

Αν δεις οτι με την αλλαγη ισοτιμιας σε συμφερει η τιμη λεω να τις παρεις από το αμαζον.

Εγω υπολογισα οτι για το συνολο των πανων των τριων συσκευασιων (νο5-διαφορετικες τιμες ανα νουμερο) πληρωσα 35 ευρω φθηνοτερα από οτι ανα τις αγοραζα απο ελλαδα :D

Link to comment
Share on other sites

Μήπως η προσφορά πάει ανά περιοχή? Γιατί εγώ στην Αγία Παρασκευή που πήγα δεν είχε τίποτα...

Από amazon.co.uk έχετε παραγγείλει? Δεν έχει extra κόστη λόγω Ευρώπης έτσι? Δηλαδή είναι η παραγγελία που πληρώνεις ηλεκτρονικά και όχι κάτι extra στο ταχυδρομείο?

Αλήθεια εάν πρόκειται για πάνες, πρέπει να πας ταχυδρομείο αφού πρώτα σου έρθει συστημένο?

Δεν νομιζω να ειναι ανα περιοχη,χθες στο Κορωπι ειχαν την ιδια προσφορα στις baby dry.Ειχαν και αφισα εξω απο το καταστημα που το εγραφε και ελεγε οτι ισχυει απο 19-24/12

Link to comment
Share on other sites

Οκ, κανένα πρόβλημα.

Αλήθεια 4 πακέτα των 152 πανών με 0,227 ευρώ την πάνα για 7-18 κιλά συμφέρει? (Λογικά ναι)

Αυτή την τιμή λαμβάνω από το αγγλικό Amazon...

σύνολο πληρωμής: 138,36 ευρώ

Νομίζω τα μεγάλα κιλά (εμάς είναι ακόμη μικρούλης) ξεκινάν από 30-33 λεπτά την πάνα ανεξαρτήτου μεγέθους...

με 0,22 σε συμφερει! εκτος αν εχεις κουπονια κ πετυχεις κ προσφορα οποτε σου ρχεται ακομα πιο φθηνα εδω. Κι εμεις σε αυτο το νουμερο ειμαστε, κ πριν ενα μηνα πηρα απο τα καρφουρ με 0,18 τη μια. Αν δε θες να τρεχεις του αμαζον ειναι σουπερ η τιμη, κι εγω απο κει παιρνω ενιοτε!


3otVp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...