Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 9 hours ago, DizzyツMommy said:

      Κορίτσια ξεκίνησα κ γω διέγερση 8/5. Ουσιαστικά ξεκίνησε η περίοδος απ' το βράδυ της προηγούμενης μέρας και είχα αρκετή ροή μέσα στην μέρα, οπότε το βράδυ 8/5 έκανα την πρώτη μου gonal. Σήμερα πήρα την πρώτη olgalutran. 

      Είμαστε μαζί Bluee19 στην διέγερση και μαζί με τη Nima21 είμαστε κοντά όλες στην εμβρυομεταφορά. Καλή επιτυχία κορίτσια καλή δύναμη!!!!!

      Καλή επιτυχία !! Όλα δεξιά ! 

      13 hours ago, Angot said:

      κορίτσια να σας πω τα νέα μ! όπως ειπα είδα αίμα την κυριακή  (32+1)κλπ ήρθα στο μαιευτήριο , ειχα πολλές συντονισμένες  συσπάσεις  χωρίς το παραμικρό σύμπτωμα! το ραμα κρατάει αλλά επειδή έχει εμπεδωθεί ήδη το μωρο έσπρωχνε προς τα κάτω και με την πίεση το ζόρισε και μάτωσε! σκεφτείτε ο γιατρός έβαλε το δάχτυλο και έπιανε ράμμα και κεφάλι, αν δεν είχαμε θα ειχα γεννήσει! σήμερα εχω βάλει τον 2ο. όρο και έχουν ηρεμήσει οι συσπάσεις μ, το αιματακι είναι ελάχιστο καφέ σκουρο , πονάκια πάλι δεν εχω και εχω κάνει και αλλαγές 3 κορτιζονες ! θα μείνω να βάλω και αύριο έναν όρο και θα φύγω το απόγευμα! όπως φαίνεται ο γιατρός είπε ότι το γλιτωσαμε για την ώρα ! αλλά είναι κακό το γεγονός ότι δεν μ δίνει συμπτώματα , όποτε το παραμικρό του παραμικρού πρέπει να το ψάχνουμε πλεον!!  λογικά τις 33 θα τις περάσουμε και όσο πάει είπε ! αυτά .

      Όλα να πάνε καλα !!!! Είσαι δυνατη θα το καταφέρεις μέχρι τη βδομάδα που χρειάζεται !! 

      • Ευχή 1

Recommended Posts

μην την ακούς την γάτα!!! εμένα μου έλεγε να πάρω του Νικολιού τον Σεπτέμβρη το 3 και ευτυχώς που δεν την άκουσα!!!

είδες πως του έπεφτε το παντελόνι το 2 προχθές εεεεεεε;;;;

Οι πυτζάμες οι χειμωνιάτικες πάντως το 2Τ μια χαρά του ήταν/είναι...

χαχαχαχ τσου δεν την ακούω αυτή αγοράζει τα 7αρια τώρα :lol::lol:

σματς σμουτς


KbLyp3.png 4AByp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

εγω ειπα τι φορανε 2 παιδια που τα ξερετε, οκ

εχω παρει καλοκαιρινη πυζαμα του Β στο ...7....γιατι εκει ειχε νο μονο, και εμεινα......και φετος θα μπορουσε να τη βαλει

ενω στα αλλα ειναι μεγαλα στις πυζαμες το στυλ ειναι μακρυ και στενο αλλα πιανει κατω στα ποδια και στεκεται

Link to comment
Share on other sites

εγω ειπα τι φορανε 2 παιδια που τα ξερετε, οκ

εχω παρει καλοκαιρινη πυζαμα του Β στο ...7....γιατι εκει ειχε νο μονο, και εμεινα......και φετος θα μπορουσε να τη βαλει

ενω στα αλλα ειναι μεγαλα στις πυζαμες το στυλ ειναι μακρυ και στενο αλλα πιανει κατω στα ποδια και στεκεται

βρε Γατούλα αφού ξέρεις ότι σε αγαπάμε απλά μας αρέσει να σε πειράζουμε :lol::lol:

εσύ ξέρεις το σκαρί της Ε. και το 2αρι να της πάρω σε κιλά θα μπαίνει, το ύψος είναι που κοιτάω πάντα αν και πολύ φοβάμαι ότι όσο μεγαλώνει θα μεγαλώνει και η ψαλίδα στο βάρος οπότε θα αρχίσω τις αλχημείες ήδη όλα τα παντελόνια 3-4 της πέφτουν


KbLyp3.png 4AByp3.png
Link to comment
Share on other sites

ΟΚ!!

Άντε έλα !!!!!!!!

Αν είναι να σας γίνω φόρτωμα και να μου κάνετε τη χάρη δεν πειράζει...Άλλη φορά....

και καλημέρα σας :)

για να έχουμε ρούχα το Πάσχα, μέχρι πότε είναι safe να παραγγείλουμε λέτε;

να προλάβουμε τα καινούργια 12 Μαρτίου οριακά είμαστε ε;

14 Μαρτίου στη χειρότερη. Εγώ τότε θα παραγγείλω τα βαφτιστικά.

Οι βαφτιστήρες είναι αδύνατες. 10 χρονών και 8 αντίστοιχα. Να τους πάρω το 9 και το 7 αντίστοιχα σε φουστανάκια;


qc40p3.png

Nv8Rp3.png]

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

εγω ειπα τι φορανε 2 παιδια που τα ξερετε, οκ

εχω παρει καλοκαιρινη πυζαμα του Β στο ...7....γιατι εκει ειχε νο μονο, και εμεινα......και φετος θα μπορουσε να τη βαλει

ενω στα αλλα ειναι μεγαλα στις πυζαμες το στυλ ειναι μακρυ και στενο αλλα πιανει κατω στα ποδια και στεκεται

παρεξηγήθηκες νιαουρίνα μου;;; :lol::lol::lol:

Σμουτς σμουτς σαλιωτά που λέει και το μαλάκιο! :tongue:

εσύ μια χαρά τα λες βρε αγάπη μου αλλά το τσιλιβιθρόνι μου μπερδεύεται στα παντελόνια του!

Link to comment
Share on other sites

Αν είναι να σας γίνω φόρτωμα και να μου κάνετε τη χάρη δεν πειράζει...Άλλη φορά....

Που σου ήρθε αυτό ? Έλα ντε !!! Φέρε και τον μπέμπη μαζί !!!!!;);)

Το νο 5 στις πιζάμες τζίμπο της ήταν μια χαρά της μικρής μου, η οποία θεωρώ ότι κινείται στον μέσο όρο.


BOftp3.png PzWNp3.png

 

Link to comment
Share on other sites

Που σου ήρθε αυτό ? Έλα ντε !!! Φέρε και τον μπέμπη μαζί !!!!!;);)

.

Πλάκα κάνω βρε...:)

Με το μωρό δεν μπορώ να πάω για παπούτσια. Λες να μπορώ να πάω για καφεδάκι; Ο καφές είναι πολυτέλεια για μένα :-(


qc40p3.png

Nv8Rp3.png]

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ααααααααααααα δεν πάς καλά ............ :lol::lol::lol:

τα δικά μου φύγαν χθές το βράδυ είχε και tracking no να πάθω το εγκεφαλικό τώρα ???

οχι οχι μη πάθεις σε θέλουμε χαχαχα

και μένα ειχε αλλά ελεγε

Shipping Method: DHL Global Mail Standard

Track Your Order: 80015436421.

It may take up to 48 hours for tracking information to be updated on the shipping carrier's website.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...