Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 41 minutes ago, Blue Velvet said:

      Είδατε βελτίωση με τις βιταμίνες αυτές?Δεν περιμένω και θαύματα,αλλά τουλάχιστον για το σπέρμα,πιστεύω πως οι βιταμίνες βοηθούν αρκετά.Ειδα κάτι τιμές άσε..γύρω στα 250-300 για δύο άτομα για 3 μήνες,είναι τρέλα!

      Εμείς είχαμε θέμα με την μορφολογία  σπέρματος ήταν 2% … και στις τρεις εξετάσεις σπέρματος … αυτά πρόπερσι κ πέρυσι … πριν τιν εξωσωματική δεν έκαναν εξέταση σπέρματος στάθηκαν στις προηγούμενες … κ όταν κάναμε εξωσωματική άφησαν να γίνει φυσικά η γονιμοποίηση καθώς μας είπαν το σπερμα  κρίθηκε άριστο … τώρα τι να πω και εγώ σκεφτήκαμε μήπως λόγω κοβιντ κλπ το ανοσοποιητικό του άντρα μου ήταν πεσμένο καθώς ήταν κ πολύ συχνά κρυωμένος … από την άλλη γιατί όχι μπορεί αυτά τα χάπια όντως να βοήθησαν … τώρα όσον αγορά τιν ποιότητα ωαρίων δ ξέρω ακόμα σίγουρα πήγε σχετικά καλα γιατί πήραμε 5 βλαστοκυστες 5 ημερών με τις τρεις να χαρακτηρίζονται άριστες … 

Recommended Posts

μετεξεταστεο καλαμαρι(δεν υπαρχει αυτη η εκφραση...μα ,μετεξεταστεο καλαμαρι υπαρχει???:lol:)

εχω να δηλωσω χωρις φοβο καρτας πλεον,οτι το δεματακι μου,σταλμενο απο 30/1 ,ειναι απ τις 17/2 στο τελωνειο, κ το δειχνει σημερα απ τις 28 στο ρουφ....γιααααα να δουμε τι θα δουμε(κ ποτε θα το δουμε...)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

μετεξεταστεο καλαμαρι(δεν υπαρχει αυτη η εκφραση...μα ,μετεξεταστεο καλαμαρι υπαρχει???:lol:)

εχω να δηλωσω χωρις φοβο καρτας πλεον,οτι το δεματακι μου,σταλμενο απο 30/1 ,ειναι απ τις 17/2 στο τελωνειο, κ το δειχνει σημερα απ τις 28 στο ρουφ....γιααααα να δουμε τι θα δουμε(κ ποτε θα το δουμε...)

Άντε, καλές παραλαβές :)


qc40p3.png

Nv8Rp3.png]

Link to comment
Share on other sites

Καλά ρε καλαμαράκι ακόμα δεν έφυγαν και θέλεις να τα παραλάβεις;

Ένα θα σου πω. Τώρα θα μάθεις τί θα πει ιόβιος υπομονή :)

to tracking ειναι μουφα τοσο καιρο τι διαβαζεις ρε καλαμαρι? θελεις και επαναληψεις???? εεεεεεε????????

Βρε....ufa όλες σας.....εφόσον τόσο καιρό δεν αγόραζα πολύ απλά δεν σας διάβαζα....χε χε σας αγνοούσα διακριτικά οσον αφορά το τζιμπο..... ειδικά μετά που ανοίξατε κ δικό σας θέμα χαχαχαχαχα :tongue::tongue::tongue::tongue:

Link to comment
Share on other sites

ναι ρε και τα αλλα κοριτσακια ετσι ειναι μας αγνοουν και ξεφνικα, πες αυτο πες εκεινο

οχι μαρη να κατσεις να διαβασεις!

......θα με δειρει? ....θα με αποκλεισει????....τι θα κανει????? ......θα βρασει στο ζουμι της?????

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ναι ρε και τα αλλα κοριτσακια ετσι ειναι μας αγνοουν και ξεφνικα, πες αυτο πες εκεινο

οχι μαρη να κατσεις να διαβασεις!

......θα με δειρει? ....θα με αποκλεισει????....τι θα κανει????? ......θα βρασει στο ζουμι της?????

χαχαχαχαχαχαχα....τελος,θα την κοψω την κοκα κολα...εγω βαρεθει να εκσφενδονιζεται καθε λιγο κ λιγακι στην οθονη...χαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

Link to comment
Share on other sites

να κοψεις και τα ληγμενα εσυ χαχχαχα απο εχτες μας εχεις πεθανει! να παρει και αλλος σειρα χαχαχχαχχαχχαα babybotte να ψαξω.......ουφ

ιιιιιιιιι,φτου σου!θα σου βαλω μαρη κ αλλα 12ποντα,ετσι για τιμωρια....:lol::lol::lol::lol::lol:

βabybotte οντως ωραια,μαλακουλια κ ανετα,απλα εχει τυχει ενα ζευγαρι παντοφλα, να μας μυρισει(τη δευτερη χρονια που αγορασαμε το ιδιο)

Link to comment
Share on other sites

χαχαχαχαχαχαχα....τελος,θα την κοψω την κοκα κολα...εγω βαρεθει να εκσφενδονιζεται καθε λιγο κ λιγακι στην οθονη...χαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

Nα την κόψεις. Θερμίδες και κατακράτηση άνευ λόγου και αιτίας ;)

Τα είδατε; http://www.gymboreelines.com/

Εγώ λέω να τσιμπήσω ακόμα ένα μαγιώ. Τί να μας κάνει μόνο ένα;


qc40p3.png

Nv8Rp3.png]

Link to comment
Share on other sites

Nα την κόψεις. Θερμίδες και κατακράτηση άνευ λόγου και αιτίας ;)

Τα είδατε; http://www.gymboreelines.com/

Εγώ λέω να τσιμπήσω ακόμα ένα μαγιώ. Τί να μας κάνει μόνο ένα;

εντάξει θα την κόψω την συνδρομή σε αυτό το θέμα είστε ποοοοοολύ κακή επιρροή για την τσέπη μου :lol::lol:

ταμαράκι σίγουρα χρειάζεσαι 2 μαγιό για πρακτικούς λόγους που δεν προλαβαίνω να αναλύσω

(εγώ που έκανα μλκ και της αγόρασα πέρσι για φέτος από τα mandco πάω να χτυπήσω το κεφάλι μου στον τοίχο) :-(:sad:

μπόρεί να μην της κάνουν όμως δεν μπορεί ???:lol::lol:

πάω να σας διαγράψω ................:lol::lol:


KbLyp3.png 4AByp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


εντάξει θα την κόψω την συνδρομή σε αυτό το θέμα είστε ποοοοοολύ κακή επιρροή για την τσέπη μου :lol::lol:

ταμαράκι σίγουρα χρειάζεσαι 2 μαγιό για πρακτικούς λόγους που δεν προλαβαίνω να αναλύσω

(εγώ που έκανα μλκ και της αγόρασα πέρσι για φέτος από τα mandco πάω να χτυπήσω το κεφάλι μου στον τοίχο) :-(:sad:

μπόρεί να μην της κάνουν όμως δεν μπορεί ???:lol::lol:

πάω να σας διαγράψω ................:lol::lol:

Χα χα! Ε όχι και να μας διαγράψεις :)

Μη νομίζεις κι εγώ τον Απρίλη θα του πάρω με τα gymbacks. Τωρα το Μάρτη αποκλειστικά βαφτιστήρια. Τα έξοδα τρέχουν κι η γαμοβάφτιση είναι ενόψει


qc40p3.png

Nv8Rp3.png]

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήξω κάτι???εκπτώσεις στα μαγιώ δεν παίζουν ποτε?και τα παλιά ίδια τιμή τα δείχνει συνέχεια!!μου αρέσει το ολόσωμο το ροζ με το βατραχάκι!!

Λογικά τώρα το Μάρτη θα έχουν 30%


qc40p3.png

Nv8Rp3.png]

Link to comment
Share on other sites

παρεξηγήθηκες νιαουρίνα μου;;; :lol::lol::lol:

Σμουτς σμουτς σαλιωτά που λέει και το μαλάκιο! :tongue:

εσύ μια χαρά τα λες βρε αγάπη μου αλλά το τσιλιβιθρόνι μου μπερδεύεται στα παντελόνια του!

Μαράκι,εσύ τι νούμερο του παίρνεις του νικόλα για φέτος το καλοκαίρι?εγώ πήρα 3..λες να της πέφτουν τα παντελόνια???


dlmv0hz9t.png1ogehfdjy.png

kwtpmaqz0.png

Link to comment
Share on other sites

η Α εχει το 18-24 απο μαδερ....πιστευω οτι θα της κανεις ΚΑΙ φετος τριτη χρονια

το νεμο 3αρι...ΙΣΩΣ ΝΑΙΙΙΙΙ ΔΕΝ της κανει!

και περσινη αγορα λολα που φετος θα της ειναι σιγουρα απλοχερο χαχαχχαχχαχα

ΚΑΙ ΝΑΙ ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΕΝΑ ΤΖΙΜΠΟΟΟΟΟΟΟΟΟ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...