Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 2 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Χμ δεν ξερω..παντως μέτρα την πίεση να δεις πόσο έχεις 

      έφαγα τώρα σαλατουλα με φετα και συνήλθα ! πάντως με το λίγο που έφαγα πριν πιροσκί και λίγους ξηρούς καρπούς δεν μου πέρασε  ! 

Recommended Posts

Το έλεγξα με την παραγγελία που έκανα τη Δευτέρα ταμαράκι.

Στα παλιές κολεξιόν υπάρχει όντως διαφορά στην τιμή.

Όχι σ' αυτές που είναι στο baby & kids sale

Kορίτσια μήπως να στέλνατε κανά μνμ; Θα έπρεπε οι ίδιοι να είχαν ενημερώσει ανακοινώνοντας την όποια έκπτωση


qc40p3.png

Nv8Rp3.png]

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Τώρα που κοίταξα τα mail μου, είδα ότι πριν 2 ώρες ήρθε μήνυμα από gym για έξτρα -20% σε επιλεγμένες σειρές.

Άρα τι να τους πω για την παραγγελία που έβαλα τη Δευτέρα?

Η gata21 όμως θα μπορούσε να στείλει μήνυμα μιας και η παραγγελία της είναι σημερινή και δεν θα την έχουν επεξεργαστεί ακόμα.

Το gymboreelines.com είναι επίσημη σελίδα τους?


QnL8p2.png
Link to comment
Share on other sites

αντεεεε ποτε θαρθει η ανοιξη να ζεστανει ο καιρος να βαλουμε ολα τα τζιμποροτρελο ρουχαλακια μας?!?!?! βαρεθηκαμε ολο με φορμες κ πουλοβερ..... εμεις εχουμε ψωνισει απο περυσι μια μεγαααααλη σακουλα ρουχα! δε θα ψωνισω αλλα για φετος.... το λεω να το ακουω! χαχαχαχα


Having a place to go is home, having someone to love is family, having both is a blessing...

NU1vp2.pngoz0Tp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέραααααα

έφυγε χτες κ η παραγγελία του τρελλοοχταριουυυυ

άντε να δω πότε θα παραλαβω

Aπό τώρα αρχίσαμε τα "πότε θα παραλάβω"; Χα χα!

Εν τω μεταξύ το πήρα κι εγώ το κουπονάκι μου για επιπλέον 20% το Μάρτη. Πολλά τα δώρα (3 βαφτιστήρια και 4 τα αδέλφια τους, 1 ανιψιά). Αχ το παιδάκι μου πάλι στην απέξω θα μείνει.


qc40p3.png

Nv8Rp3.png]

Link to comment
Share on other sites

Kαι ιδού η μεθεπόμενη συλλογή Sneak Peek - Next Spring Lines

http://gymboreelines.com/

Release day 12 Mαρτίου

Στο fb διάβασα, ωστόσο, οτι 5 Μαρτίου θα έχουμε τη νέα συλλογή Swim 2012 Line

Καλά αυτά πάνε για Απρίλη. 14 Μάρτη είμαι ήδη έτοιμη για βαφτιστήρια κλπ


qc40p3.png

Nv8Rp3.png]

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ιιιιιιιι μολις μου εστειλαν μαιλ απο τρελο8 οτι εφυγε η παραγγελια μου κ μου εδωσαν τρακινγκ της DHL!!!! αλλα ειναι οπως της αλλης κοπελας 8001....κατι κ δεν το βρισκει σε κανενα dhl αλλα ισως απλα ειναι νωρις ακομα για να φανει η πορεια..... με την αλλη κοπελα τι ειχε γινει? βρηκε πως το εντοπιζουμε?


Having a place to go is home, having someone to love is family, having both is a blessing...

NU1vp2.pngoz0Tp2.png

Link to comment
Share on other sites

ιιιιιιιι μολις μου εστειλαν μαιλ απο τρελο8 οτι εφυγε η παραγγελια μου κ μου εδωσαν τρακινγκ της DHL!!!! αλλα ειναι οπως της αλλης κοπελας 8001....κατι κ δεν το βρισκει σε κανενα dhl αλλα ισως απλα ειναι νωρις ακομα για να φανει η πορεια..... με την αλλη κοπελα τι ειχε γινει? βρηκε πως το εντοπιζουμε?

Η άλλη κοπέλα είμαι εγώ. Δυστυχώς δεν είναι tracking number, όπως έχω ξαναγράψει, όπερ και σημαίνει πως δεν μπορούμε να το εντοπίσουμε.

Άντε καλή παραλαβή.

Χατζικάκι ωραία τα ρούχα;


qc40p3.png

Nv8Rp3.png]

Link to comment
Share on other sites

Η.....Χατζικάκι ωραία τα ρούχα;

Δυστυχώς ναι ................:D:D:D:D:D:D

ΕΝΤΙΤ Στον σταθμό μαθαίνουν το πράγμα και ποιός το φτιάχνει/πουλάει π.χ. βιβλία ==> βιβλιοπώλης.

Στα ρούχα/παπούτσια πετάγεται η δικιά μου 'τα φτιάχνουν στο ταχυδρομείο σε μεγάλες κούτες'....

Νέες εποχές, νέα ήθη :lol::lol::lol::lol:


BOftp3.png PzWNp3.png

 

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς ναι ................:D:D:D:D:D:D

ΕΝΤΙΤ Στον σταθμό μαθαίνουν το πράγμα και ποιός το φτιάχνει/πουλάει π.χ. βιβλία ==> βιβλιοπώλης.

Στα ρούχα/παπούτσια πετάγεται η δικιά μου 'τα φτιάχνουν στο ταχυδρομείο σε μεγάλες κούτες'....

Νέες εποχές, νέα ήθη :lol::lol::lol::lol:

δα-να-η!

δα-να-η!

δα-να-η!

:lol::lol::lol::lol::lol:

μου βγηκε η κοκα κολα απ τη μυτη μιλαμε...θεα !!!!:lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Η άλλη κοπέλα είμαι εγώ. Δυστυχώς δεν είναι tracking number, όπως έχω ξαναγράψει, όπερ και σημαίνει πως δεν μπορούμε να το εντοπίσουμε.

Άντε καλή παραλαβή.

Χατζικάκι ωραία τα ρούχα;

καλα τρελοι ειναι? στο χοτμαιλ μου που ηρθε το μαιλ οτι εφυγε η παραγγελια εχει ενα κουτακι πως βγαζει η ups? κ λεει εντοπιστε το πακετο σας... αλλα φυσικα δε βγαζει τιποτα...... καλα κ τι ειναι αυτο?


Having a place to go is home, having someone to love is family, having both is a blessing...

NU1vp2.pngoz0Tp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...