Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Blue Velvet είπε:

      Εγώ ρε γμτ δε θυμάμαι τι εξετάσεις έκανα στην ωοληψια..για κάποιο λόγο δε θυμάμαι σχεδόν τπτ από αυτή τη διαδικασία,πέρασαν 2,5 χρόνια ..Πάντως ακόμα και αν πάω με φυσικό τρόπο,πάλι θα κάνω μέθη,δεν παίζει να αντέξω χωρίς αναισθησία 

      Τώρα στην εμβρυομεταφορά έκανα  ορμονολογικες(tsh,lh,Ε2 κτλ)αλλά FSH δεν εκανα. Φοβάμαι να την κάνω,θα δω κάνα νούμερο τρελό και θα βάλω τα κλάματα.Εχεις δίκιο πάντως,από την ώρα που απέτυχε η εμβρυομεταφορά,έχω τρελαθεί απ' τη στεναχώρια και το άγχος..

      καλε η μέθη είναι ότι καλύτερο , σιγά μην κάθεσαι να πονάς και να αγχώνεσαι ! εγώ σ λέω εκανα αυτές τις 3 αλλά δεν θυμαμαι ημέρες ! εκανα σίγουρα 2η ημέρα περιόδου και μετά δεν θυμαμαι 

Recommended Posts

Δυστυχώς ναι ................:D:D:D:D:D:D

ΕΝΤΙΤ Στον σταθμό μαθαίνουν το πράγμα και ποιός το φτιάχνει/πουλάει π.χ. βιβλία ==> βιβλιοπώλης.

Στα ρούχα/παπούτσια πετάγεται η δικιά μου 'τα φτιάχνουν στο ταχυδρομείο σε μεγάλες κούτες'....

Νέες εποχές, νέα ήθη :lol::lol::lol::lol:

απίθανη!!!!!!!!!!:D:D:D:D:D:D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

απίθανη!!!!!!!!!!:D:D:D:D:D:D

Δεν είμαι κουκουβάγια:cool::cool: αλλά είναι μεγάλο αστροπελέκι.....:D:D:D

δα-να-η!

δα-να-η!

δα-να-η!

:lol::lol::lol::lol::lol:

μου βγηκε η κοκα κολα απ τη μυτη μιλαμε...θεα !!!!:lol::lol::lol:

:lol::lol::lol::lol:

Αυτήν την κόκα κόλα κόφτην λέμε, όλες τις στιγμές που χρειάζεται αυτοσυγκράτηση, έχεις ατύχημα με την κόκα κόλα, γουλιά και ζημιά είσαι, άστην να πάει στο καλό;);)

Επαναλαμβάνω, έχουμε έναν καφέ να πιούμε ...


BOftp3.png PzWNp3.png

 

Link to comment
Share on other sites

Δεν είμαι κουκουβάγια:cool::cool: αλλά είναι μεγάλο αστροπελέκι.....:D:D:D

:lol::lol::lol::lol:

Αυτήν την κόκα κόλα κόφτην λέμε, όλες τις στιγμές που χρειάζεται αυτοσυγκράτηση, έχεις ατύχημα με την κόκα κόλα, γουλιά και ζημιά είσαι, άστην να πάει στο καλό;);)

Επαναλαμβάνω, έχουμε έναν καφέ να πιούμε ...

r u talking to me?

να τον πιουμε μανα μου,γιατι να μην τον πιουμε?

με μικρα ή ανευ ειπαμε?

Link to comment
Share on other sites

r u talking to me?

να τον πιουμε μανα μου,γιατι να μην τον πιουμε?

με μικρα ή ανευ ειπαμε?

Με ρε, γίνεται άνευ ?

Θα τα αφήσουμε να ξελυσσάνε και εμείς καφέ και κοζερί;)


BOftp3.png PzWNp3.png

 

Link to comment
Share on other sites

Με ρε, γίνεται άνευ ?

Θα τα αφήσουμε να ξελυσσάνε και εμείς καφέ και κοζερί;)

deal καλο μου...να συνελθουμε λιγο απ τις απανωτες αρρωστιες(εκτος κ αν γουσταρετε αγρια βιτσια:tongue:-ωτιτιδα αμυγδαλιτιδα γαστρεντεριτιδα 3 σε 1)

κ κανονιζομαστε ναι?

θα σε παρω τηλ αυριο,σε ηθελα αλλωστε..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Δυστυχώς ναι ................:D:D:D:D:D:D

ΕΝΤΙΤ Στον σταθμό μαθαίνουν το πράγμα και ποιός το φτιάχνει/πουλάει π.χ. βιβλία ==> βιβλιοπώλης.

Στα ρούχα/παπούτσια πετάγεται η δικιά μου 'τα φτιάχνουν στο ταχυδρομείο σε μεγάλες κούτες'....

Νέες εποχές, νέα ήθη :lol::lol::lol::lol:

Χα χα! Να ' ναι καλά! Πέθανα στο γέλιο πρωινιάτικα :D:D:D:D

r u talking to me?

να τον πιουμε μανα μου,γιατι να μην τον πιουμε?

με μικρα ή ανευ ειπαμε?

Αχ θέλω κι εγώ!!!:-P


qc40p3.png

Nv8Rp3.png]

Link to comment
Share on other sites

deal καλο μου...να συνελθουμε λιγο απ τις απανωτες αρρωστιες(εκτος κ αν γουσταρετε αγρια βιτσια:tongue:-ωτιτιδα αμυγδαλιτιδα γαστρεντεριτιδα 3 σε 1)

κ κανονιζομαστε ναι?

θα σε παρω τηλ αυριο,σε ηθελα αλλωστε..

ΟΚ!!

Χα χα! Να ' ναι καλά! Πέθανα στο γέλιο πρωινιάτικα :D:D:D:D

Αχ θέλω κι εγώ!!!:-P

Μμμμμ, άμα λέω αστροπελέκι.....;)

Άντε έλα !!!!!!!!


BOftp3.png PzWNp3.png

 

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς ναι ................:D:D:D:D:D:D

ΕΝΤΙΤ Στον σταθμό μαθαίνουν το πράγμα και ποιός το φτιάχνει/πουλάει π.χ. βιβλία ==> βιβλιοπώλης.

Στα ρούχα/παπούτσια πετάγεται η δικιά μου 'τα φτιάχνουν στο ταχυδρομείο σε μεγάλες κούτες'....

Νέες εποχές, νέα ήθη :lol::lol::lol::lol:

χαχαχαχαχαχ θέα η μικρά !!!!

(τα ίδια λέει και η δικιά μου , έχει την εντύπωση ότι τα ρούχα μας τα φέρνει το ταχυδρόμος ......καμιά φορά ανησυχώ για το τι μαθαίνουμε στα παιδιά μας :lol::lol: άλλα μετά μου περνάει όταν βλέπω τον λογαριασμό) :tongue::tongue:

χθές το βράδυ έκανα τελικά και εγώ μια μικρή παραγγελία από τα τζιμπο αγόρασα και ένα κουπονάκι -20% στο ebay με 1 δολάριο μια χαρά ...

Ερώτηση : στην επόμενη εξαργήρωση των τζιμπακς θα έχει περισσότερα καλοκαιρινά ρούχα έ ?? (μην βαράτε ξέρω ότι έχει γενικώς και τώρα) για πιζάμες ενδιαφέρομαι


KbLyp3.png 4AByp3.png
Link to comment
Share on other sites

πυζαμες υπολογισε ενα νο παραπανω .....θα δω οταν ερθει του Β, παντως τωρα σε Δ και Β θελει 5

είχα πάρει χειμωνιάτικες για του χρόνου στις γιορτές το 5αρι έχω και της είναι μεγάλες τώρα, οπότε νομίζω ότι το 4αρι για φέτος το καλοκαίρι που τις θέλω θα είναι καλές

το 4αρι (αν δεν κάνω λάθος) είναι μέχρι 117 εκτ τι στο καλό να δώσει τόσο ύψος μέχρι το καλοκαίρι και να μην τις βάλει ?? νο γουει

πάντως λογικά θα βάλει και άλλα σχέδια έτσι ??


KbLyp3.png 4AByp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


είχα πάρει χειμωνιάτικες για του χρόνου στις γιορτές το 5αρι έχω και της είναι μεγάλες τώρα, οπότε νομίζω ότι το 4αρι για φέτος το καλοκαίρι που τις θέλω θα είναι καλές

το 4αρι (αν δεν κάνω λάθος) είναι μέχρι 117 εκτ τι στο καλό να δώσει τόσο ύψος μέχρι το καλοκαίρι και να μην τις βάλει ?? νο γουει

πάντως λογικά θα βάλει και άλλα σχέδια έτσι ??

οχι καλέ....το 4αρι ειναι εως 107εκ κ το 5αρι εως 114eκ

4 4 yrs 99-107 16-18.5 54 40.5 52

5 S 5 yrs 107-114 18.5-21 56 45 53.5

Link to comment
Share on other sites

μην την ακούς την γάτα!!! εμένα μου έλεγε να πάρω του Νικολιού τον Σεπτέμβρη το 3 και ευτυχώς που δεν την άκουσα!!!

είδες πως του έπεφτε το παντελόνι το 2 προχθές εεεεεεε;;;;

Οι πυτζάμες οι χειμωνιάτικες πάντως το 2Τ μια χαρά του ήταν/είναι...

Link to comment
Share on other sites

οχι καλέ....το 4αρι ειναι εως 107εκ κ το 5αρι εως 114eκ

4 4 yrs 99-107 16-18.5 54 40.5 52

5 S 5 yrs 107-114 18.5-21 56 45 53.5

χαχαχαχα έχω μπερδέψει τις βούρτσες .... :oops::oops:

(φταίει η ημικρανία θα συνέλθω) και πάλι δεν θεωρώ ότι θα ξεπεράσει το 107 μέχρι τον Σεπτέμβρη


KbLyp3.png 4AByp3.png
Link to comment
Share on other sites

χαχαχαχα έχω μπερδέψει τις βούρτσες .... :oops::oops:

(φταίει η ημικρανία θα συνέλθω) και πάλι δεν θεωρώ ότι θα ξεπεράσει το 107 μέχρι τον Σεπτέμβρη

Eννοείτε βρε, 4αρια για φέτος καλοκαιρινές πυτζαμουλες κ θα της είναι μια χαρά

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...