Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, Katiamaxiking είπε:

      Βρέθηκε και έλλειψη ψευδαργύρου στο σπερμα. τι γνωρίζετε; πως επηρεάζει; φτιάχνει;;;

      Από όσο έχω διαβάσει επηρεάζει την ποσότητα την κινητικότητα και την μορφολογία του σπέρματος και υπάρχουν βιταμίνες ψευδαργύρου που λογικά θα ανεβάσει τα επίπεδα !!

ονοματάκι για τη 2η κορούλα μου...!!!!


tsenoulini

Recommended Posts

λοιπόν αναγκαστικά μίκρυνα τη λίστα μου...το πρώτο μας κοριτσάκι αν αξιωθούμε θα το πούμε Κορίνα στη μνήμη της προγιαγιάς της...αλλά για την δεύτερη θέλω τη γνώμη σας:

Δανάη

Βαλέρια

Νεφέλη

Ηλιάνα

Καλυψώ

Ιωάννα

Ειρήνη

Μαρίζα

Αλίκη

Μαρίλια

Αγγελική

Ολυμπία

Όλγα

Λουϊζα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εμένα το Ηλιάννα είναι το αγαπημένο μου..Έτσι θα έβγαζα κι εγώ την μικρή αλλά ο σύζυγος θέλει το όνομα της μαμάς του να ακούσει..Μετά από αυτά που προτείνεις, λέω το Νεφέλη και Μαρίζα..Πότε έχετε βάφτιση?


5oA2p2.png
Link to comment
Share on other sites

Επίσης εκτός από το βαλέρια και το Δανάη που είναι τα αγαπημένα μου ένα άλλο είναι το Αλκμήνη ακούγεται πολύ ωραία αλλά εγώ δίστασα να το βάλω στη λίστα!!!

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις..!:D η δεύτερη είναι ακόμα στα σχέδια...αρραβωνιασμένοι είμαστε κ απλά κανουμε σχέδια προς το παρόν...κ επειδή θέλουμε διακαώς 3 κορούλες κ 1 γιο γι'αυτό το έθεσα το θεματάκι..το Αλκμήνη το βγαλε μια 2η ξαδέρφη μου στην πρώτη της κόρη κ ήταν της πεθεράς της...!είναι πολύ γλυκό όντως...!!!!:P

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

3 κόρες και 1 γιό???????:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Χαράς στο κουράγιο σου!!!!!!:lol:

Εγώ ήθελα πάντα όσα παιδιά κάνω να είναι όλα αγόρια μα όλα όμως.......και όταν έμεινα έγκυος στην αρχή έλεγα είμαι σίγουρη 100% ότι έχω αγόρι προαίσθημα της μάνας είναι αυτό!!!!!

κούνια που με κούναγε κορίτσαρος ήταν!!!!! Στην αρχή βέβαια όταν το άκουσα μου ήρθε κάπως αλλά τώρα που την βλέπω και την έχω δεν την αλλάζω με τίποτα στο κόσμο την νεράιδα μου!!!!!:D

Με το καλό tsenoulini να σου έρθουν όπως τα έχεις ονειρευτεί και αυτό που λένε όλοι γερά να είναι και ότι να είναι!!!!!:-P

Link to comment
Share on other sites

χχαχαχαχαχαχαχα...εγώ το αντίθετο πάντα κόρες ήθελα...αλλά λέμε κ ναι σε 1 γιο να προστατεύει την τιμή απ' τις αδερφούλες του...!!!! χαχαχαχαχα μακάρι να έρθουν σύντομα....!!κ συ όπως επιθυμείς να σου ρθουν...!:D:cool:

Link to comment
Share on other sites

χαχα..είσαι απίστευτη..Κι εγώ λέω κοντεύει η βάφτιση και ψάχνει διακαώς όνομα..Κι εγώ κόρες ήθελα πάντα..Την μία την πέτυχα..Για να δούμε την συνέχεια..Γερά παιδιά πάνω απ'όλα..Να σας έρθουν όλα όπως τα ονειρεύεστε..Φιλιάάά


5oA2p2.png
Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις


το ενδεχομενο να σου βγουν αγορια ολα δεν το σκεφτεσαι; για το δευετρο κοριτσι εμενα μου αρεσουν το Νεφελη κ Αλικη. σκεψου νπαντωσ κ για αγορια γιατι δεν ερχονται ολα οπωσ τα θελουμε.παντωσ οντωσ εισαι λιγο βιαστικη αλλα δε πειραζει γιατι καμια φορα αυτο που σκεφτομαστε εντονα ερχεται κ γρηγορα!εχω νεα.ο αντρασ μου αποφασισε να την πουμε τελικα ευδοξια την μικρη απλα θελει να το ανακοινωσει πρωτα στη μαμα του για να κοψει αντιδραση,εγω περιμενω πωσ κ πωσ να τησ το πει για να το ανακοινωσουμε κ στη δικη μου που πλεον νομιζει οτι ουτε καν σκεφτομαστε το ονομα τησ,θα πηδηξει απο τη χαρα τησ!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...