Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Blue Velvet said:

      Δεν τις  έκανα σήμερα αυτές,μόνο ΑΜΗ έκανα..

      Εγώ έχω μόνο ένα εμβρυακι ακόμα.. ευτυχώς που έχω την κορούλα μου,νιώθω πως δεν θα μπορέσω να κάνω άλλο παιδί..δεν αισθάνομαι καθόλου καλά,δεν ξέρω 

      Θα περάσει ο καιρός θα τα βάλεις όλα σε μια σειρά και θα δεις μερικές φορές θα σε πάει εκεί που πρέπει μόνο του βήμα βήμα … αλλά σίγουρα με το καιρό θα ηρεμήσεις κ θα σκέφτεσαι ψύχραιμα … αλλά από τη φάση σπυ έχω περάσει και ξέρω πολύ καλα πως νιώθεις … άφησε το χρόνο να σε οδηγήσει και σίγουρα τους ειδικούς … 

ΜΑΜΑΔΕΣ ΠΕΙΡΑΙΑ-ΚΑΛΛΙΠΟΛΗ-ΠΕΙΡΑΙΚΗ


Recommended Posts

Βρε καλώς την Σούλα !!!

Να σου ζήσει ο Παναγιωτάκης !!! Καλώς όρισες !

Εγώ είμαι η Μεταξία και, όπως θα δεις και στα τικεράκια, έχω δυο πιτσιρδέλια ή αλλιώς "βασανάκια" !!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 319
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημερα!

Γεια σου Σουλα,να σου ζησει το αντρακι σου!κ εγω εχω ενα γιο κοντα 11 μηνων.αν κ μενω λονδινο,τα πατρια εδαφη μου βρισκονται στον Πειραια.

Λοβ,αστα να πανε!ειναι το πρωτο καλοκαιρι στη ζωη μου-κ ελπιζω το τελευταιο-που δεν πηγαμε πουθενα κ δεν εκανα εστω ενα μπανακι σνιφ... σνιφ....

Αγγελικουλα τι κανεις?νομιζω αυτο ειναι το τελευταιο σας σ/κο που θα πατε πανω?θα κατεβασετε τα παιδια κατω?


as1cHuj0g410000NjAzMTNkfDQzNmR8bXkgZ29yZ2VvdXMgYm95IGlz.gif

as1cOBd0g410030MzcyZHB8MzA1OTAxZHx0byBtcGl6ZWxha2kgbW91IGVpbmFp.gif

Link to comment
Share on other sites

Helloooooooo κορίτσια :-P

Επιτέλους μπήκαμε κι εμείς σε μία σειρά!

Μαζευτήκαμε από Γιάννενα την Κυριακή την νύχτα γύρω στις 2. Ο μικρός κοιμόταν στο αυτοκίνητο και τον ανεβάσαμε κοιμισμένο στο σπίτι. Δεν ανάψαμε φώτα παρά μόνο ένα μικρό για να βλέπουμε που πατάμε και να μην σκοτωθούμε μέσα στα σκοτάδια! Μόλις βάλαμε τον Χρήστο στο κρεβάτι του άνοιξε τα μάτια, κοίταξε λίγο δεξιά - αριστερά και σηκώθηκε στον κώλο για να δει τι γίνεται. :lol: Είχε να δει το δωμάτιό του 3 μήνες και έπρεπε να το περιεργαστεί στις 2 τα ξημερώματα!!!! Τον παίρνω αγκαλίτσα, αρχίζω να τον κουνάω και να του τραγουδάω :?, να του λέω κοιμήσου Χρηστάκο μου είναι νύχτα, τίποτα το καμάρι μου! Να περιεργάζεται το δωμάτιο, ότι μπορούσε να διακρίνει στο μισοσκόταδο και το μάτι γαρίδα! :? Και πάνω που είχε αρχίσει να γλαρώνει έρχεται ο αγαπητός μου αντρούλης να με ξεκουράσει και να συνεχίσει εκείνος. Είχε όμως την φαεινή ιδέα να τον πάρει στο σαλόνι οπότε τι έκανε το σπλάχνο μου???? Ναι σωστά καταλάβατε ξανάνοιξε τα μάτια του κι άρχισε να περιέργάζεται το σαλόνο αυτή την φορά! :confused::confused::confused:

Τελικός απολογισμός Χρήστος - μαμά και μπαμπάς σημειώσατε 1!!!!!

Κατέληξε να κοιμηθεί στις 4 το πρωί και εμείς όρθια πτώματα ξεραθήκαμε μέχρι τις 7 όπου το καμάρι μου ξύπνησε θέλοντας να συνεχίσει την εξερεύνηση που είχε αφήσει την νύχτα στην μέση!!!!!

Ευτυχώς μας λυπήθηκε ο θεούλης και κοιμήθηκε το μεσημέρι για 2,5 οπότε γύραμε κι εμείς λιγάκι τα ταλαιπωρημένα μας κορμιά!!!!

Κατά τα άλλα Σούλα καλώς ήρθες στην παρέα μας! Εγώ έχω μία κόρη η οποία χθες έκλεισε τα 11 και ο γιος μου είναι 14 μηνών. Να τον χαίρεσαι τον γιόκα σου!

Κατερινάκι τι να πω για την άδεια, ελπίζω τουλάχιστον η χειμωνιάτικη να πάει όπως ακριβώς την σχεδιάζεται.

Μεταξία στα πολύ βαθιά μπήκαμε μετά τις διακοπές κι ελπίζω τουλάχιστον να έχουμε τις δυνάμεις να κολυμπήσουμε!!!

__________________


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

Αγγελικούλα,

έχεις δίκιο.. ιδίως αυτή την εβδομάδα που άρχισαν και τα σχολεία -- φαντάζομαι πως είναι ακόμη πιο "φορτωμένη"...

Καλή αρχή και στην κορούλα σου ! Καλή πρόοδο να έχει και ΠΟΛΥΧΡΟΝΗ για χθες ! Να τα εκατοστήσει το ψυχάκι μου...

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα Πειραιωτάκια!

Ευχαριστώ για τις ευχές σου Μεταξία μου! Κι εσύ να χαίρεσαι τα παιδάκια σου και όλα θα στρώσουν. Σε ποιόν παιδικό τα στέλνεις?


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

γεια σας κοριτσια

κ εσεις στο τρεξιμο ε??? κ εγω

Αγγελικουλα γελασα πολυ με τον μικρο σου εξερευνητη.να σου ζησει το κοριτσι σου!στους προποδες της εφηβειας!

παρθενακι ε????κ εγω!


as1cHuj0g410000NjAzMTNkfDQzNmR8bXkgZ29yZ2VvdXMgYm95IGlz.gif

as1cOBd0g410030MzcyZHB8MzA1OTAxZHx0byBtcGl6ZWxha2kgbW91IGVpbmFp.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα Πειραιωτάκια!

Ευχαριστώ για τις ευχές σου Μεταξία μου! Κι εσύ να χαίρεσαι τα παιδάκια σου και όλα θα στρώσουν. Σε ποιόν παιδικό τα στέλνεις?

Πηγαίνουν από πέρυσι τον Σεπτέμβριο στο Καρουζέλ, στην Καστέλλα .

Άσε Αγγελικούλα,

Εχουμε αρκετά θεματάκια μαζί... προβλέπεται δύσκολος χειμώνας. Ο Ν μας θα ξεκινήσει εργο/λογοθεραπείες και δεν ξέρω κι εγώ τί άλλο . Από βδομάδα θα ξέρω ακριβώς... να δω πώς θα τα προλαβαίνω όλα ! Είμαι πολύ-πολύ αγχωμένη (και) με αυτό !!!

Σε ποιό Δημοτικό παει η μικρή σου ????????????

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!

Ευχαριστώ Κατερινάκι μου για την Κωνσταντίνα μου! Παρθενάκι είναι η ζουζούνα μου κι ελπίζω και η εφηβεία της να είναι ομαλή όπως ήταν μέχρι τώρα το μεγάλωμά της! Αλήθεια εσύ τι παρθενοεφηβάκι ήσουν? Για να ξέρω τι με περιμένει δηλαδή!!!!

Όσο για τον εξερευνητή μου ευτυχώς ηρέμησε την επόμενη μέρα και έχουμε βρει τους ρυθμούς μας!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

Μεταξία γράφαμε ταυτόχρονα και τώρα είδα το μήνυμά σου! Θα την βρεις κι εσύ την άκρη βρε κοριτσάκι μου. Το κέντρο που θα πηγαινείς τον μικρούλη σου θα είναιο μακριά?

Η Κωνσταντίνα πηγαίνει στο 20ο στην Ζαννή.


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

Μεταξία γράφαμε ταυτόχρονα και τώρα είδα το μήνυμά σου! Θα την βρεις κι εσύ την άκρη βρε κοριτσάκι μου. Το κέντρο που θα πηγαινείς τον μικρούλη σου θα είναιο μακριά?

Η Κωνσταντίνα πηγαίνει στο 20ο στην Ζαννή.

Όχι ευτυχώς είναι κοντά στου Βρυώνη να καταλάβεις... αν μου βγάλουν πρόγραμμα ας πούμε 2-3 ώρες την εβδομάδα... πρέπει να βρω άνθρωπο να αφήνω την μικρή... άσε το οικονομικό... δεν το αναφέρω καν...

Μακάρι να τα πάει καλά το παιδάκι μου και να έχει εξέλιξη και δεν πειράζει... θα την βρούμε την άκρη...

Άλλη απορία: εσύ έχεις γυναίκα στο σπίτι που σου κρατάει τα παιδιά ???? Πώς τα βγάζεις πέρα ?

Ρωτάω γιατί από τώρα σκέφτομαι ότι θα χρειαστώ σίγουρα άνθρωπο όταν θα ξεκινήσουν στο νήπιο... η δόλια η μάνα...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Όλα θα πάνε καλά βρε Μεταξάκι, μην στεναχωριέσαι!

Ευτυχώς εμένα τον μικρό τον κρατάει η πεθερά μου που μένει στο ίδιο κτήριο με μας. Αλλά σε κανένα μήνα θα επιστρέψουν και οι δικοί μου από Πευκί και θα έρχονται και εκείνοι κάποιες μέρες να μένουν μαζί μας και να τον κρατάνε.

Μακάρι να μπορούσα να σε βοηθούσα εγώ με την μικρή σου. Αν δεν δούλευα σίγουρα κάτι θα γινόταν.


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσια

Μεταξια,μην ανησυχεις ολα καλα θα πανε με το μωρακι σου. θα δεις,οχι μονο θα εχει μια λαμπρη εξελιξη αλλα θα σε κανει ακομα πιο υπερηφανη μανουλα στο μελλον.

Αγγελικουλα,αν ειχε ησυχο μεγαλωμα δεν εχεις να σκεφτεις τιποτε αλλο.κ εγω ημουν πολυ ησυχο παιδακι καθως κ ως εφηβη,

αν ρωτησεις τη μητερα μου θα σου πει το ιδιο,μη νομιζεις πως στα παραλεω δηλαδη χαχαχαχα

πρωτη φορα βαφτηκα στα 17 κ αυτο λιγο μολυβι ματιων,εκτος σχολειου φυσικα,αν ηταν να βγω εξω βολτα

οι περισσοτερες συμαθητριες μου απ το γυμνασιο ειχαν αρχισει τις πουδρες χαχαχα αλλα δεν το ζηλεψα.

επισης να αναφερω πως εδω, το πρωι που παω δουλεια κ βλεπω στην σταση τα παιδια που πανε σχολειο,τα κοριτσακια 12,13 δεν κρατουν καν τσαντα σχολικη :shock: αλλα μια χειρος ροζ,πριντ ανιμαλ,χρυσαφι.κ το πιο αστειο ειναι ο τροπος που την κρατουν σαν ντιβες.μακιγιαζ,μαλλι που με κανει να σκεφτομαι γιατι δεν εφτιαξα κ εγω λιγο παραπανω το δικο μου..

εχετε ξεκινησει τις συζητησεις για τις αλλαγες του σωματος που θα ξεκινησουν σιγα σιγα?


as1cHuj0g410000NjAzMTNkfDQzNmR8bXkgZ29yZ2VvdXMgYm95IGlz.gif

as1cOBd0g410030MzcyZHB8MzA1OTAxZHx0byBtcGl6ZWxha2kgbW91IGVpbmFp.gif

Link to comment
Share on other sites

Όλα θα πάνε καλά βρε Μεταξάκι, μην στεναχωριέσαι!

Ευτυχώς εμένα τον μικρό τον κρατάει η πεθερά μου που μένει στο ίδιο κτήριο με μας. Αλλά σε κανένα μήνα θα επιστρέψουν και οι δικοί μου από Πευκί και θα έρχονται και εκείνοι κάποιες μέρες να μένουν μαζί μας και να τον κρατάνε.

Μακάρι να μπορούσα να σε βοηθούσα εγώ με την μικρή σου. Αν δεν δούλευα σίγουρα κάτι θα γινόταν.

Καλημέρα και καλή εβδομάδα !!!

Σας ευχαριστώ πολύ για την συμπαράσταση.

Την Τρίτη έχουμε ραντεβού να τον δει και η λογοθεραπεύτρια να δούμε τί θα μας πει !

Α Αγγελικούλα μένουν εδώ τα πεθερικά και οι γονείς σου !

Σε ρώτησα επειδή είχα μείνει με την εντύπωση ότι και γονείς και πεθερικά είναι μόνιμα επαρχία... και νόμιζα πως έχεις γυναίκα.... γράψε λάθος ! Μεγάλη δουλειά να έχεις βοήθεια από κάπου/κάποιον τελικά !

Link to comment
Share on other sites

Μεταξια,μην ανησυχεις ολα καλα θα πανε με το μωρακι σου. θα δεις,οχι μονο θα εχει μια λαμπρη εξελιξη αλλα θα σε κανει ακομα πιο υπερηφανη μανουλα στο μελλον.

...........

Κάθε αρχή και δύσκολη -- λες ???? Μακάρι να εξελιχθούν όλα ομαλά... από το στόμα σου και στου Θεού το αυτί Κατερινιώ !

Link to comment
Share on other sites

Καλό μεσημέρι κορίτσια!

Κατερινούλα μακάρι να συνεχίσει να είναι ήρεμη και συζητήσιμη όπως είναι μέχρι τώρα. Όσο για τις αλλαγές της έχω μιλήσει εδώ και δύο τρία χρόνια γιατί κάποια στιγμή έπρεπε να της εξηγήσω γιατί κάποιες μέρες του μήνα δεν μπορώ να κάνω μπάνιο στην θάλασσα. Οπότε ήταν μία καλή ευκαιρία

να την βάλω στο ....νόημα σιγά - σιγά!

Μεταξία μου όλα καλά θα πάνε με την λογοθεραπεύτρια, θα έχετε καλά νέα θα το δεις!

Εννοείτε πως θα περιμένουμε να μάθουμε τα νέα σας όταν μπορέσεις να μας τα γράψεις!

Όπως είπες ευτυχώς που μένουν μόνιμα εδώ οι γονείς μας και όχι επαρχία γιατί έχουμε λύσει το θέμα φύλαξη παιδιών για την ώρα. Του χρόνου έτσι κι αλλιώς ο μικρός θα πάει κι αυτός παιδικό οπότε οι ώρες που θα μένει με τους παππούδες θα είναι λίγες.

Αυτά!!!!!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...