Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Αλουμίνια-Ρολά Αλουμινίου-Αττική


Recommended Posts

Καλησπέρα.Ο σύζυγός μου αναλαμβάνει:

1) Επισκευές και κατασκευές αλουμινίων (πόρτες-παράθυρα)

2) Κατασκευή, τοποθέτηση και επισκευή ρολών αλουμινίου-πολυμεθάνης-πλαστικά, καθώς και τοποθέτηση ασφαλειών (ειδικά τσέρκια για απόλυτη ασφάλεια των ρολών) στα ήδη υπάρχοντα ρολά.

3)Κατασκευή και τοποθέτηση κάγκελων αλουμίνιου

4)Τοποθέτηση σιτών

5)Αντικατάσταση τζαμιών

6)Τοποθέτηση κάγκελων ασφαλείας, σταθερών ή συρόμενων

7)Διάφορες οικοδομικές εργασίες (πλακάκια-βάψιμο-στέγες κ.λ.π.)

Όποια μανούλα χρειάζεται κάτι τέτοιο μπορεί να μου στείλει π.μ. ώστε να επικοινωνήσει ο σύζυγος μαζί της.Μπορεί να έρθει σε οποιαδήποτε περιοχή εντός Αττικής και οι χρεώσεις του είναι όσο πιο οικονομικές γίνεται, γιατί όλοι περνάμε δύσκολα.Εννοείται δεν υπάρχει κόστος επίσκεψης, δηλαδή για να δει τη ζημιά και να την κοστολογήσει δεν θα χρεωθείτε τίποτα.

Ευχαριστώ:)


6H53p2.pngH7Hsp2.png

cNE4p3.png

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις

Κοριτσάκια μου δυστυχώς μόλις πριν από λίγες ώρες ο σύζυγος απολύθηκε από την εταιρία που δούλευε, ως μόνιμος και σταθερός υποτίθεται :-(:sad::-(

Όπως καταλαβαίνετε η ανάγκη είναι ακόμη πιο μεγάλη, καθώς και εγώ είμαι άνεργη.Αν κάποια από εσάς ή κάποιος γνωστός σας χρειάζεται κάτι από τις "υπηρεσίες" του θα σας ήμουν ευγνώμων αν μου στέλνατε ένα π.μ.

Φιλιά σε όλες και καλό κουράγιο σε όλους μας!

Ευχαριστώ


6H53p2.pngH7Hsp2.png

cNE4p3.png

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...