Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

Γεννησε η Demmi μας!!!!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

images?q=tbn:ANd9GcRDLqDI5JRhGTfIiqh-SFW21WeE7eijNwvurR-wYrW7Xym3PAcD

images?q=tbn:ANd9GcSGUCnzNiEBf_kPMulGsxQVFYeFuTSvVdkAbvFnzCYqy_0rlbzQTw

Ntemiiiiiiiiiiiiiiiiiiii μας...να σας ζησει η κοριτσαρα κοριτσι μου...Να ναι γερη καλοτυχη...να χει πολυ αγαπη στην ζωη της...και να την χαρειται οπως επιθυμειτε....Να στε υγιεις και αγαπημενοι ολοι μαζιιιιιι!!!:D:D:D:D:DΜανουυυυυυυυυυυλαααααααααααα!!

Σε περιμενουμεεεεεεεεεεε...να μας τα πεις ολα με λεπτομερειες.....!!!!


Euuop3.pngXBLUp3.png

''Αν και ο θηλασμός μπορεί να μη φαίνεται η σωστή επιλογή για κάθε μητέρα, εντούτοις είναι πάντα η σωστή επιλογή για κάθε μωρό!"

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδιά άσχετο,πού το ξέρουμε οτι γέννησε????

πάντως Ντέμι άμα γέννησες....να σου ζήσει!!!! ζηλεύω θέλω κι εγώ!! 'Αντε να έρθει και η ώρα μας επιτέλους!!!

Δυστυχώς δεν ξέρω πώς να σου βάλω ανθρωπάκια κι εγώ!!


y5yep3.png

Αγαπώ όλο τον κόσμο γιατί ζεις κι εσύ μαζί..σ'αγαπώ κουκλίτσα μου!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ντεμι να σου ζησει η μπεμπουλα... γερη να ειναι, καλοτυχη και να εχει παντα ομορφες στιγμες στη ζωης της.:D αντε σε περιμενουμε ξανα στην παρεα, να μας πεις τα νεα..( δυστυχως ουτε κι εγω ξερω να σου βαλω εικονιτσες;))


wPQ1p3.png
Link to comment
Share on other sites

ναι ναι...ειναι γεγονος!!

η πρωτη κοριτσουμπα της παρεας ηρθε!!!!!!:P:p:p:p:p

ntemiiii μου να σου ζησει η κορακλα σου!!!

να εχει την υγεια της και να την δειτε οπως επιθυμειτε.

με το καλο η επιστροφη στο σπιτι!!

και επειδη ουτε εγω δεν ξερω να ανεβαζω εικονουλες, θα σου γραψω δυο μαντιναδες!!

να ζήσει το νεογέννητο καλά να μεγαλώσει

χίλια καλά στη ζήση του να πάρει και να δώσει

να ζήσει η κορούλα σας , σαν τα βουνά ν΄ασπρίσει

σαν την αμυγδαλιά ν΄ανθει και να πολυκαρπίσει

αντε να παιρνουμε και εμεις σειρα σιγα-σιγα!!!:D:D:D

φιλιαααααααα!!!!!!!


CCyGp3.png
Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...