Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Κουβάρια,μαλλί,κλωστές κεντήματος,πλεξίματος,υφάσματα,κτλ


Recommended Posts

ψάχνω κουβάρια σε διαφορα χρώματα, μαλλί χοντρό ή ψιλό.Κλωστές πλεξίματος,και κεντήματος σε διάφορα χρώματα.Υφάσματα που μπορεί να έχουν περισσεψει σε χαρούμενα

χρώματα, κουμπιά.Κορδέλες υφασμάτινες και αλλα υλικά για χειροτεχνίες

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ψάχνω κουβάρια σε διαφορα χρώματα, μαλλί χοντρό ή ψιλό.Κλωστές πλεξίματος,και κεντήματος σε διάφορα χρώματα.Υφάσματα που μπορεί να έχουν περισσεψει σε χαρούμενα

χρώματα, κουμπιά.Κορδέλες υφασμάτινες και αλλα υλικά για χειροτεχνίες

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Καλημέρα,

έχω αρκετά, θα σου στείλω πμ με λεπτομέρειες αργότερα.

Link to comment
Share on other sites

ψάχνω κουβάρια σε διαφορα χρώματα, μαλλί χοντρό ή ψιλό.Κλωστές πλεξίματος,και κεντήματος σε διάφορα χρώματα.Υφάσματα που μπορεί να έχουν περισσεψει σε χαρούμενα

χρώματα, κουμπιά.Κορδέλες υφασμάτινες και αλλα υλικά για χειροτεχνίες

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

καλημερα σε ποια περιοχη βρισκεσαι;εχω και εγω καποιες κλωστες κεντηματος και μερικα υφασματα :D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γράφω τις τιμές και γενικότερες πληροφορίες.

1) οι έξι πρώτες μπομπίνες είναι από καλό μαλλί, λεπτό νήμα. Τα είχα αγοράσει 20 ευρώ το κιλό και κάνουν

το μαύρο 10 ευρώ (είναι πάνω από 1 κιλό)

το κόκκινο και το μπορντώ 3 ευρώ το καθένα και

το μπλέ σκούρο, φούξια και κίτρινο 2 ευρώ το καθένα.

2)10 κουβαράκια επίσης καλής ποιότητας μαλλί σε καναρινί-κροκί χρώμα όλα μαζί 30 ευρώ

3)5 κούκλες κόκκινο, 5 κούκλες μπεζ, 5 κούκλες σιελ και 3 κούκλες μπλε ηλεκτρίκ 2,5 ευρώ η κάθε κούκλα 40 ευρώ όλες μαζί (είναι 100% πολυέστερ)

4)Κουβαράκια 100% βαμβακερά, τα είχα πάρει για βελονάκι, 2 κουβαράκια γκρι, 2 κουβαράκια σιέλ, 3 κουβαράκια ραφ, 2 κουβαράκια σομόν και 2 κουβαράκια κόκκινο 1,50 ευρώ το κάθε κουβαράκι.

Συζητήσιμη τιμή όποια κοπέλα θέλει να τα πάρει όλα μαζί.

*από κάποια νήματα έχω και παραπάνω

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...
  • 1 month later...

Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...