Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 52 λεπτά , Faith22 είπε:

      Αχ δεν ξέρω για τα τεστ!Εγώ πάντα το predictor έπαιρνα! Πάντως είναι πολύ νωρίς με ένα εμβρυακι να δείξει έστω κ αχνό σήμερα!

      @Angot σε ποια εβδομάδα ξεκίνησες να νιώθεις όλη μέρα το μωράκι σου?

      17η-18η εβδομάδα το ένιωθα κανονικά  , βέβαια είναι ένα πολύ πολύ πολύ δραστήριο μωράκι , εχω οπίσθιο πλακούντα και  δεν εχω πάρει ιδιαίτερα κιλά (5) στην 27η  δλδ ξεκινησα 57 και ειμαι 62 με ρούχα, το λέω γιατί μ είπαν ότι παίζει ρόλο! ταυτόχρονα  ξεκίνησαν και οι συσπάσεις βέβαια! 

Ροζ αίμα 8 μέρες μετά την επαφή;


Recommended Posts

Γεια σας,

με το σύντροφο μου προσπαθούμε για μπεμπέ από τον περασμένο μήνα... Αυτό το μήνα υπολόγισα τις γόνιμες μέρες και είχαμε κάθε μέρα επαφή με τελευταία μέρα 8 μέρες πριν. Σήμερα το πρωί είχα λίγο ροζ αίμα όταν σκουπίστηκα. Λέτε να έγινε το μοιραίο;


oYNBp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεια σας,

με το σύντροφο μου προσπαθούμε για μπεμπέ από τον περασμένο μήνα... Αυτό το μήνα υπολόγισα τις γόνιμες μέρες και είχαμε κάθε μέρα επαφή με τελευταία μέρα 8 μέρες πριν. Σήμερα το πρωί είχα λίγο ροζ αίμα όταν σκουπίστηκα. Λέτε να έγινε το μοιραίο;

στο εύχομαι κοριτσάκι...!!!;)


ttc.png

W6Qpp3.png

A3Prp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλωσ ηρθες στη παρεα μας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!δεν ξερω τι μπορει να ειναι αλλα στο ευχομαι ολοψυχα κοπελα μου!!!!! περιμενουμε με ανυπομονησια τα νεα σου!!!!!!!!


T4YJp2.png

Ο μπαμπας και η μαμα ανυπομονουν να ερθεις στη ζωη τους!!!!!!!!σε περιμενουμε....πειρατη μας!!!!!

2013.pngMake a pregnancy ticker

wSStp3.png

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστώ όλες είναι ωραία να υπάρχει ένας χώρος που μπορώ να βρω κατανόηση και συμπαράσταση!!! Εύχομαι σε όλες σας ένα μωράκι το συντομότερο!!!


oYNBp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Σας ευχαριστώ όλες είναι ωραία να υπάρχει ένας χώρος που μπορώ να βρω κατανόηση και συμπαράσταση!!! Εύχομαι σε όλες σας ένα μωράκι το συντομότερο!!!

κανένα νέο έχουμε????


ttc.png

W6Qpp3.png

A3Prp3.png

Link to comment
Share on other sites

Οχι αύριο περιμένω να μου έρθει η περίοδος. Και όπως φαίνεται θα έρθει πιστή πάντα στο ραντεβού! Γιατί πονάω, έχω πρηστεί γενικώς και είμαι μες τα νεύρα. Άσε που τρώω σαν γουρούνα. Επομένως, πάμε για τον επόμενο γύρο!!!


oYNBp2.png

Link to comment
Share on other sites

μην το λες.η κουμπαρα πριν τρεις μερες εμαθε οτι ειναι εγγυος και ποναει ακομη πολυ η κοιλια της τρωει και αυτη και ποναει το στηθος.αρα......??και εκεινη προσεξε ροζ μετα την ωορηξια.εγω πιστευω οτι εισαι εγγυος.ειμαι σχεδον σιγουρη.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Δεν το πιστεύω!! Έκανα το τέστ σήμερα και βγήκε θετικό!!! Και η χοριακή θετική!!! Κορίτσιααααα σας εύχομαι τα ίδια και σε σας!!! Αυτό το μήνα!!! Πω πω απίστευτοοοοοο!!!!


oYNBp2.png

Link to comment
Share on other sites

Δεν το πιστεύω!! Έκανα το τέστ σήμερα και βγήκε θετικό!!! Και η χοριακή θετική!!! Κορίτσιααααα σας εύχομαι τα ίδια και σε σας!!! Αυτό το μήνα!!! Πω πω απίστευτοοοοοο!!!!

μπράβοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο...συγχαρητήρια!!!!!!!!!!!!!κοίτα να το πιστέψεις κουκλίτσα μου,γιατι ειναι αλήθεια!εισαι εγκυούλα!!!!!!!!!!!!!;););):D:D:D


ttc.png

W6Qpp3.png

A3Prp3.png

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσια ειμαι καινουρια στο φορουμ και θα ηθελα να μου πει αν ξερει καποια κοπελα αν υπαρχει πιθανοτητα εγγυμοσυνης στιν περιπτωση μου ..προσπαθουμαι εδω και 4 με μηνες και εχω σταθερο κυκλο 28 με 29 μερες σημερα ειμαι 30 η μερα αλλα εδω και μια εβδομαδα εχω πονους περιοδου χωρις ωμος να εχω περιοδο μονο λιγα ροζ υγρα πριν 8 μερες τι μπορει να ειναι οι πονοι φευγουν και ερχονται ..

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσια ειμαι καινουρια στο φορουμ και θα ηθελα να μου πει αν ξερει καποια κοπελα αν υπαρχει πιθανοτητα εγγυμοσυνης στιν περιπτωση μου ..προσπαθουμαι εδω και 4 με μηνες και εχω σταθερο κυκλο 28 με 29 μερες σημερα ειμαι 30 η μερα αλλα εδω και μια εβδομαδα εχω πονους περιοδου χωρις ωμος να εχω περιοδο μονο λιγα ροζ υγρα πριν 8 μερες τι μπορει να ειναι οι πονοι φευγουν και ερχονται ..

εεεεεεεεεεεεεε κοπελια δε κανεις αυριο μια χοριακη:?::?::?::?:αντε αντε για να χαρουμε κ μεις...λενε οτι τα ροζ υγρα οφειλονται σε εμφυτευση του γονιμοποιημενου ωαριου!!!θα περιμενουμε νέα σου σύντομα!!!!


ttc.png

W6Qpp3.png

A3Prp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...