Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Καλημέρα σε όλες! Θα χρειαστώ την βοήθεια από κοπέλες που έχουν προχωρήσει με δωρεά ωαριων στην Θεσσαλονίκη. Χρειάζομαι πληροφορίες (σε προσωπικο μήνυμα αν είναι εύκολο καθώς δεν ξέρω αν επιτρεπεται η δημόσια αναφορά)για γιατρούς και κέντρα καθώς δεν γνωρίζω καθόλου.Επίσης ο γιατρός είναι προτιμότερο να είναι του κέντρου η εξωτερικός συνεργάτης;ευχαριστώ πολύ και ευχομαι σε όλες ότι καλυτερο! 

πονακια περιοδου,κ υγρα πολυ πριν την περιοδο......


Recommended Posts

Καλησπερα ειμαι καινουρια στο forum.Και εχω και εγω αποριες και ανυπομονησια πολυ νωρις.......

Λοιπόν να μπω κατευθήαν στο θεμα.Περίοδο είχα 14 Μαρτιου σε κυκλο 29-30 ημερων παντα καταλαβενω την ωορηξία μου,με πονακια σαν αυτα της περιοδου 15 με δεκατιεκτη μερα περιπου.Το παραξενω ειναι οτι αυτο το μηνα απο την δεκατητριτη μέρα,ενιωσα αυτο τον πονο οπου ειχα κ υγρα τα συνηθησμενη ωορηξιας,το ασπραδι αυγου.Τα πονακια περιοδου συνεχιζουν κ σήμερα εντονοτερα με πονο στη μεση, μια παραξενη γευση,θερμοκρασια 37,3,και πολλα διαφανα υγρα σαν νερο.......

Τι λετε να ελπίζω εχει τυχη σε καμια τετοια συμπτωματα νωρήτερα?????

Ευχαριστω κ συγνώμη για το μεγαλο κειμενο!!!:?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπερα ειμαι καινουρια στο forum.Και εχω και εγω αποριες και ανυπομονησια πολυ νωρις.......

Λοιπόν να μπω κατευθήαν στο θεμα.Περίοδο είχα 14 Μαρτιου σε κυκλο 29-30 ημερων παντα καταλαβενω την ωορηξία μου,με πονακια σαν αυτα της περιοδου 15 με δεκατιεκτη μερα περιπου.Το παραξενω ειναι οτι αυτο το μηνα απο την δεκατητριτη μέρα,ενιωσα αυτο τον πονο οπου ειχα κ υγρα τα συνηθησμενη ωορηξιας,το ασπραδι αυγου.Τα πονακια περιοδου συνεχιζουν κ σήμερα εντονοτερα με πονο στη μεση, μια παραξενη γευση,θερμοκρασια 37,3,και πολλα διαφανα υγρα σαν νερο.......

Τι λετε να ελπίζω εχει τυχη σε καμια τετοια συμπτωματα νωρήτερα?????

Ευχαριστω κ συγνώμη για το μεγαλο κειμενο!!!:?

καλώς ήρθες στη παρέα μας picolino!!!δηλαδή έχεις άλλες 10 μέρες περίπου αναμονή?αν έχω υπολογίσει σωστα....εμένα η κολλητη μου είχε έντονο πόνο στη μέση ως μόνο σύμπτωμα και φυσικά τη καθυστέρηση...σε κάθε γυναίκα διαφέρει όμως...οπότε το μόνο σίγουρο είναι ότι θα πρέπει να περιμένεις!:(σου εύχομαι να είσαι όμως εγκυούλα!!!!!!!!!:D


ttc.png

W6Qpp3.png

A3Prp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα ειμαι καινουρια στο forum.Και εχω και εγω αποριες και ανυπομονησια πολυ νωρις.......

Λοιπόν να μπω κατευθήαν στο θεμα.Περίοδο είχα 14 Μαρτιου σε κυκλο 29-30 ημερων παντα καταλαβενω την ωορηξία μου,με πονακια σαν αυτα της περιοδου 15 με δεκατιεκτη μερα περιπου.Το παραξενω ειναι οτι αυτο το μηνα απο την δεκατητριτη μέρα,ενιωσα αυτο τον πονο οπου ειχα κ υγρα τα συνηθησμενη ωορηξιας,το ασπραδι αυγου.Τα πονακια περιοδου συνεχιζουν κ σήμερα εντονοτερα με πονο στη μεση, μια παραξενη γευση,θερμοκρασια 37,3,και πολλα διαφανα υγρα σαν νερο.......

Τι λετε να ελπίζω εχει τυχη σε καμια τετοια συμπτωματα νωρήτερα?????

Ευχαριστω κ συγνώμη για το μεγαλο κειμενο!!!:?

Η θερμοκρασία παραμένει πάντα στα 37+ από την ωορρηξία μέχρι την περίοδο.

Τα συμπτώματα που έχεις μπορεί να είναι λόγω εγκυμοσύνης ή μπορεί να είναι λόγω μεγάλης αλλαγής στις ορμόνες σου από κάποιον άλλο τυχαίο λόγο.

Σου εύχομαι να είναι καλό σημάδι.

Ακόμα κι αν δεν είναι, μη σε πάρει από κάτω, όλες μας έχουμε περάσει από περίεργες φάσεις με τον κύκλο μας!


"Depart now on your bright wings

The world envy

The skies have always seduced you

Precious Queen

And you know your time has come

To fly away with Me, so far..."

NE1r.png

R649p2.png

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστώ πολυ κοριτσια κ καλως σας βρήκα!!!!

Η αλήθεια ειναι οτι κανω σαν πρωτάρα μιας και εχω αλλα δυο παιδια....

Και η αλήθεια ειναι οτι στον γιο μου ειχα πονους περιοδου ηδηκα η μεση μου πολυ οπως τωρα,,, απλα δεν θυμαμε αν ειχα υγρα διαφανα σαν νερπο,και κανω χηροτερα απο το πρωτο με περισσοτερη ανυπομονησια .........Και θα μου πειτε για 3???? ναι θελω ενα ακομα παιδακι!!!

Πιστευω να μην σας κουρασα.......:-P

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...