Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Maroxmarox είπε:

      Συγχαρητήρια κορίτσι μου 🎉🎉🎉Με το καλό μια τεράστια χοριακη!!

      Στις πόσες μέρες έκανες χοριακη μετά από βλαστοκυστες;

      Ευχαριστώ πολύ ❤️ Εννιά μέρες μετά την εμβρυομεταφορά έκανα την χοριακη και είναι λίγο χαμηλή..ελπίζω να διπλασιαστεί 

Ν.Ηράκλειο


Recommended Posts

Kαλή χρονιά σε όλες....!!! Χρόνια Πολλά και σε όλους όσους γιόρταζαν αυτές τις μέρες..!! Χαθήκαμε και εμείς αλλά....... αυτές τις μέρες δεν μείναμε καθόλου σπίτι.! Πηγαινοερχόμασταν συνεχώς.... ωραία ήταν....... αλλά τώρα...... τα "κεφάλια" μέσα.!!

Πως τα καταφέρνετε βρε κορίτσια και βάζετε τόσο ωραία σχεδιάκια στα μηνύματά σας??? Εγώ έκανα πόσες ώρες για να φτιάξω την υπογραφή μου με τα σχεδιάκια.!!! Και μέτα βέβαια με πιάνει και πονοκέφαλος οπότε τα κλείνω όλα μια και καλή.!!

Λοιπόν σε αυτή την talk and drink θα πάμε όταν φτιάξει λίγο ο καιρός. Δεν έχω κάτι άλλο υπόψη μου εδώ κοντά μου και με ενθουσιάζει η σκέψη ότι μπορεί τα πιτσιρίκια να κάνουν ποδήλατο χωρίς να έχω άγχος.....!!

Αλήθεια, όλες εργάζεστε??? Κάτι μου λέει ότι είμαι η μόνη που εξασκεί τα οικιακά..... (προς το παρόν βέβαια γιατί κανείς δεν ξέρει.....!!!) Πρέπει να είναι πολύ σκληρό να αποχωρίζεσαι το πιτσιρίκι σου τόσο μικρό.... βέβαια τώρα με το 3ο νομίζω ότι έχω γίνει χαζομαμά...!!!!

Κατά φωνή...! Με φωνάζει το Μυρτουλίνι μου.!! Θα τα ξαναπούμε.!!


Αγάπη.... η χαραμάδα της αιωνιότητας..

Ernesto Cardenal

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 141
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Aλήθεια υπάρχουν πουθενά στο cafe μανούλες Μαίου 2009??????? Όταν είχα ψάξει δεν τις βρήκα..... ξέρετε αν υπάρχουν???

http://parentscafe.gr/showthread.php?t=178&highlight=%EC%E1%E9%EF

Δες εδω.

Μεσα για το talk & drive αντε να το κανονισουμε .

Οσο για τα γραφικα μπες στο glittery.com διαλεξε οτι θες , κάνε copy τον κωδικό img και Paste εδω και΄τσουπ εμφανίζεται το σχεδιακι. Αν θες βοηθεια πες οκ ?

Μολις γυρισαμε απο το babyswimming!! To Aνδριελακι έφαγε και κοιμάται σαν πουλάκι. Κοριτσια πολύ κούραση λέμε ... Μιση ώρα κάνουν όλο ασκήσεις ... Στην αρχη ήταν όλο γατζωμένη πάνω μου αλλά ύστερα πήρε θάρρος και συμμετείχε πολύ ωραία. Αλλα σας λέω πως κουράστηκα κι εγω.. Παω να ξεκουραστώ κι εγω η κολυμβήτρια τρομάρα μου:tongue::tongue::tongue:

Επεξεργάστηκαν by marigia

nI9Sp3.png

urDwp2.png

Link to comment
Share on other sites

Γειαααααααααααααααααα!

Τι κανετε κοπελουδες????

2411konmar ωραιο το babyswimming???MΜε πηραν εχθες απο το Υδρια(το ειπα σωστα???)αλλα τους ειπα οτι δεν ενδιαφερομαι τωρα....

Βασικα θα πηγαινα αν ειχα παρεα.Εσυ τωρα που ξεκινησες δουλεια τι ωρα και τη μερα το πας το παιδι????

Link to comment
Share on other sites

Γειαααααααααααααααααα!

Τι κανετε κοπελουδες????

2411konmar ωραιο το babyswimming???MΜε πηραν εχθες απο το Υδρια(το ειπα σωστα???)αλλα τους ειπα οτι δεν ενδιαφερομαι τωρα....

Βασικα θα πηγαινα αν ειχα παρεα.Εσυ τωρα που ξεκινησες δουλεια τι ωρα και τη μερα το πας το παιδι????

Γεια σου ΕΥΑ79 !!! Ξεκινάω στις 22 φλεβαρη δουλειά οπότε τοτε μαλλον θα το κανουμε απόγευμα. Θα δω και τι ωρες θα μου προτείνουν απο την Υδριά. Αν ειναι θα συννενοηθούμε μεχρι τότε, παντως μετά τις 6 σιγουρα... Αξιζει παντως να έρθετε κι εσεις ειναι τέλεια γυμναστικη κ για τα μωρά κ για τις μαμαδες !!!


nI9Sp3.png

urDwp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεια σου ΕΥΑ79 !!! Ξεκινάω στις 22 φλεβαρη δουλειά οπότε τοτε μαλλον θα το κανουμε απόγευμα. Θα δω και τι ωρες θα μου προτείνουν απο την Υδριά. Αν ειναι θα συννενοηθούμε μεχρι τότε, παντως μετά τις 6 σιγουρα... Αξιζει παντως να έρθετε κι εσεις ειναι τέλεια γυμναστικη κ για τα μωρά κ για τις μαμαδες !!!

Ρε συ εμενα μου ειχαν πει οτι το τελευταιο γκρουπ ειναι στις 5.Ποιες 6 μου λες????:confused::confused::confused::confused:

Αντε και θα σας παρω και μπρατσακια......

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα !!!!

Α ρε ΕΥΑ πως τα λες έτσι :tongue::lol::lol:???

Εγω θα σχολάω 5 απο δουλειά οπότε αν δεν υπαρχει στις 6.00 όπως με ενημερωνεις μάλλον θα το κάνουμε Σαββατο ή θα πάει όπως πάει τώρα δηλ μεσημέρι με την νονά της. Μεχρι το καλοκάιρι θα χει γίνει δελφίνι το καμάρι μου .... Τι κάνετε οι υπόλοιπες ???


nI9Sp3.png

urDwp2.png

Link to comment
Share on other sites

Στο βεροπουλο ερχομαι και εγω και ψωνιζω!!!μικρος που ειναι ο κοσμος!!

λες να εχουμε συναντηθει??

παντως εχει βαλει αρκετο κρυο κοριτσια δεν συμφωνειτε?αντε να φτιαξει ο καιρος να βγουμε βολτουλα με τα μπουμπουκακια μας!!

Link to comment
Share on other sites

Στο βεροπουλο ερχομαι και εγω και ψωνιζω!!!μικρος που ειναι ο κοσμος!!

λες να εχουμε συναντηθει??

παντως εχει βαλει αρκετο κρυο κοριτσια δεν συμφωνειτε?αντε να φτιαξει ο καιρος να βγουμε βολτουλα με τα μπουμπουκακια μας!!

Εσυ που μενεις????

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Δυο στενα πιο μεσα στην Ηρακλειου!Παναθηναιων αν ξερεις!

Εσυ μενεις καπου εδω κοντα?

Μενω κοντα στα Λυκεια στη Σ. Βενιζελου, αλλά συχνα τρωμε στα Σιμπλυ που ειναι εκει κοντά. Αντε να φτιαξει κι αλλο ο καιρος να τα πουμε όλες οι μανουλες απο κοντα... Αυτες τις μερες ηταν ευκαιρια αλλά πως να το ξεραμε να το ειχαμε προγραμματισει νωριτερα???


nI9Sp3.png

urDwp2.png

Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά και καλή χρονιά!!!

Εγώ σήμερα ξεκίνησα δουλειά γιατί είμαι ελευθερη επαγγελματίας και δυστυχώς δεν μπορώ να κάτσω παραπάνω με το μωράκι μου! :-(

Εγώ μένω στην αγία τριάδα, κατω απο τον σταθμό.

Τί κάνεις;;

Χαθήκαμε οι μανούλες Οκτωβρίου 2009!!!

Εγώ γέννησα τον μπέμπη 20 /10!!

Υπάρχει καφέ για τις μανούλες Οκτωβρίου 2009;;

Εγώ μένω Ν.Ιωνία....πιάνεται;;

Επεξεργάστηκαν by hara

Φιλοθέη 7χρ., Κωνσταντίνα 5χρ.,

Άγγελος 3 μηνών.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...