Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 19 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Μπορείς να πάρεις ναι,ντεπον και απλό παναντολ δεν υπάρχει θέμα 

      ο 8ο σ ποτέ ξεκινάει; ναι μιλησα με τη μαια γιατί ήταν λίγο περίεργα τα πονάκια με έπιανε κοιλιά μέση ταυτόχρονα για 20 δευτέρα μπυ περνούσε και μετά από κανα 5 λεπτό με έπιανε πάλι 

υπαρχουν αλλες μαμαδες-υποψηφιες διδακτορες;


Recommended Posts

καλησπερα!

υπαρχουν αλλες μαμαδες που παραλληλα να κανουν και τη διδακτορική τους διατριβη; εγω ειμαι στο δευτερο χρονο της διατριβης μου (γλωσσολογια- δημοσιογραφια) και εχω ενα μωρακι 10 μηνων. αυτη τη στιγμη εχω εννιαμηνη αδεια ανατροφης (ειμαι εκπαιδευτικος) και κατι μπορω και κανω σε σχεση με το διδακτορικο. αλλα ρε κοριτσια, επειδη ολη την ημερα ειμαι μονη μου με το μωρο (ο συντροφος μου δουλευει long hours) καμια φορά, οταν κοιμαται το βραδυ και μπορω- επιτελους- να δουλεψω, νιωθω τοσο χωμα που το μονο που εχω κουραγιο να κανω ειναι να χαζολογησω στο δικτυο (καλη ωρα :tongue:). και μετα με πιανει αγχος...

εσεις πως τα βγαζετε περα; δουλευετε την ερευνα σας καθολου;

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Διαφημίσεις

Κι εγώ μάνα με 2 παιδιά (3 ετών και 4 μηνών) θέλω και διατριβή (Μουσική Παιδαγωγική!)! Εννοείται ότι αυτήν τη χρονιά διέκοψα αλλά προσπαθώ να ξαναβάλλω την έρευνα στη ζωή μου, αλλά δύσκολο! Μήπως αν δίναμε κουράγιο μεταξύ μας να γινόταν κάτι? Κουράγιο λοιπόν και μη το βάζεις κάτω!

Link to comment
Share on other sites

επιτελουςςς!

χαιρομαι πολυ που σε βρηκα:tongue:. σε ποιο χρονο εισαι; εγω μολις μπηκα στον τριτο (αρχισα να γραφω την επισκοπηση της βιβλιογραφιας) και στοιχειοθετησα την προταση αλλα μενει το τεραστιο κομματι της ερευνας... (το θεμα μου εχει να κανει με την τηλεοπτικη ειδησεογραφικη αφηγηση και την διδακτικη αξιοποίηση της, οποτε πρεπει να δω απειρο υλικο τηλεοπτικων ειδησεων με απομαγνητοφωνησεις, ψηφιοποιηση κτλ) μιλαμε για κολοσσο δουλειας. ουτε ξερω πως θα τα καταφερω. :confused: προς στιγμην διαβαζω οταν κοιμαται το βραδυ αλλα παλι δεν εχω καθε φορα κουραγιο και επιπλεον δεν εχω και το διαβασμα του σχολειου γιατι ειμαι σε αδεια ανατροφης.

εσυ; εργαζεσαι;

πως τα καταφερνεις με τα πιτσιρικακια; τα αφηνεις καθολου για να διαβασεις; εννοειται αν θες μου απαντας.

καλο κουραγιο!!

θα τα καταφερουμε! (ελπιζω:|)

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...