Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

ο λουκουμας μας ειναι εγκυοςςςςςςςςςς


Recommended Posts

λουκουμακι μου γλυκο σου ευχηθηκα αλλα θελω να ξαναευχηθω.να εχεις μια τελεια εγκυμοσυνη μ ενα υγιες παιδι. να προσεχεις τον εαυτο σου και ολα θα πανε καλα αγαπη μου. να ξερεις πως χαρηκα παραααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα πολυ .σ αγαπω πολυ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 31
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

κοριτσακι ομορφο τι νεα ειναι αυτα που μαθαμε?

συγχαρητηρια κοπελαρα μου να εχεις μια ομορφη εγκυμοσυνη

να απολαυσεις την καθε στιγμη και να γεννησεις ενα ομορφο λουκουμακι!!!

με το καλο κοριτσακι!!!και να προσεχεις

0002028C.gif

μας συγκινησες!!! εχεις τις ευχες και απο τα κοριτσια του τσατ

Link to comment
Share on other sites

Λουκουμαδένιαααααα, και απο δω τα συγχαρητηρια μου, να εχεις μια τελεια εγκυμοσυνη και ενα γλυκητατο και γερο ζουζουνομπεμπέ!!!

Λοιπόν και φυσικα δεν τη γλιτωνεις οπως σου ειπααααααααααα!!!

Κερνας κρουασαν στο τσαο λεμε!!!!!!!!!!!!

Φιλακια πολλα κοριτσαρα, αχ πολυ εχω χαρειιιιιιιιι!


497fbd72be.pngtz4jmk1lehww4bsy.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λουκουμάκι μου γλυκό, θερμά συγχαρητήρια κι από εδώ.

Φυσικά και ξέρεις πόσο πολύ χάρηκα και σου εύχομαι με όλη τη δύναμη της ψυχής μου να έχεις μια υπέροχη και τελειόμηνη εγκυμοσύνη και με το καλό να κρατήσεις το γλυκό σου λουκουμαδο-μπεμπάκι στην αγκαλιά σου.

(Ψιτ, να σου πω, όταν πάτε με τη Μπουμπού για κρουασάν, θέλω κι εγώ, ε?)

Πολλά φιλιά γλυκιά μου.

(Α, και η χοριακή σου τέλεια είναι, μην ανησυχείς).

Link to comment
Share on other sites

Βρε καλα μου κοριτσακια πολυ πολυ σας ευχαριστω!!!!!

Γκριζουλινοοοοοοοο!!!!!!Εσυ εισαι η επομενη να το ξερεις!!!!!Εκανα ηδη ντελιβερι για Κυπρο μποοολικη Λουκουμαδοσκονη!!!

Μπουμπου οχι μονο κρουασαν αλλα και παστες και πιτσες και πιτες και γουρουνι ολοκληρο!!!!ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΙΠΑ ΓΟΥΡΟΥΝΙ Η ΜΑΠΟ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ????:mrgreen:

Μανουλιτσα πολυ γρηγορα ευχομαι για το 4ο!!!Εισαι βετερανα μανα εσυ δεν σε φοβαμαι!!!Χριστιανακι καρδουλα μου αντε και γρηγορα να ερθει ο πριγκιπας...;)

Ιολακη μου κουκλιτσα μου σ ευχαριστω θερμα για την συμπαρασταση...Ξερεις εσυ...;) Ξερεις ε αυτα ειναι δανεικα σε λιγο καιρο σε πολυ λιγο θα λεμε για καποιου αλλου την χαρα....

Κατια μου ευχομαι οσο πιο γρηγορα να ερθει ενα μωρακι!!!

ΝΕΝΑΚΙ πολυ πολυ σ ευχαριστω!!!

Αντε και ευχομαι σε ολες φετος τα Χριστουγεννα να εχουν το καλυυυυτερο δωρο απο τον Αγιο Βασιλη!!!!

Link to comment
Share on other sites

ΛΟΥΚΟΥΜΙ ΜΟΥ ΓΛΥΚΟ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΚΑΙ ΕΠΙΣΗΜΩΣ,ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΤΗΝ ΠΙΟ ΕΥΚΟΛΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΝΑ ΦΕΡΕΙΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΕΝΑ ΓΕΡΟ ΚΑΙ ΟΜΟΡΦΟ ΛΟΥΚΟΥΜΑΚΙ ΣΑΝ ΕΣΕΝΑ,ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΑΚΙΑ

Link to comment
Share on other sites

λουκουμακι μου μπραβοοο!!! Τελικα δεν σε ειχαν πειραξει τα μανταρινια,ε; ριξε μπολικη λουκουμαδοσκονη στη γκριζουλα,την ανδριανη κι ολα τα κοριτσια μας. Εγω θα ειμαι κρυμμενη πισω απ τη μαρκελλα! Χι,χι! Χαθηκαμε τα βραδυα,αλλα οι εγκυουλες να κανουν νανι νωρις,παρακαλω! Ο λουκουμας σου τι ειπε; φανταζομαι τη χαρα του. Τωρα θα εχεις και δικαιολογια να του γρινιαζεις,τον λυπαμαι λιγο τον κακομοιρη! Πολλα πολλα φιλακια λουκουμακι μου!


ένα μήλο την ημέρα...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ειπα μια μερα και γω να μη μπω και εγινε η ανακοινωση το κερατο μου μεσα!...

Λουκουμακι μου γλυκο εχεις τις καλυτερες μου ευχες για τους 8 μηνες που απομενουν και ακομη καλυτερες για τα χρονια που ερχονται και που θα τα μοιραζεσαι παρεα με την οικογενεια σου! Ριξε ριξε λουκουμαδοσκονη να γεμισει ο κοσμος!

Καμια δε θα φαει κρουασαν πριν απο μενα γιατι θα γινει της... λουκουμαδοσκονης!

Link to comment
Share on other sites

Λουκουμακι μου τα θερμα μου συγχαρητηρια και απο εδω,ευχομαι μια τελειομηνη εγκυμοσυνη και να απολαυσεις την καθε της στιγμη.Ειδες τυχερουλα πηρες το χριστουγεννιατικο δωρο σου νωριτερα,ευχομαι να περασεις τελεια φετος τις γιορτες,και τελειοτερα του χρονου που θα εχεις και το λυκουμακι σου αγκαλιτσα,με το καλο!


OPYIp3.png

vez3p2.png

Link to comment
Share on other sites

Λουκουμάκιιιιιιι!!!Συγχαρητήριαααααααααα!!!Σου εύχομαι μια πανέμορφη και τελειόμηνη εγκυμοσύνη!:D

1844708w9pay2w4eh.gif

Επεξεργάστηκαν by Γκρετα

as1cHgcVM3D1230NTk4MDVifDAwMDE3NTVkfGNvbWUgdG8gbWFtYSEhIQ.gif

363122t20zgo6mme.gifyou see, a dog growls when it's angry, and wags its tail when it's pleased. Now I growl when I'm pleased, and wag my tail when I'm angry. Therefore I'm mad.'" 444387eg9c8e9djb.gif

Link to comment
Share on other sites

Ειπα μια μερα και γω να μη μπω και εγινε η ανακοινωση το κερατο μου μεσα!...

Λουκουμακι μου γλυκο εχεις τις καλυτερες μου ευχες για τους 8 μηνες που απομενουν και ακομη καλυτερες για τα χρονια που ερχονται και που θα τα μοιραζεσαι παρεα με την οικογενεια σου! Ριξε ριξε λουκουμαδοσκονη να γεμισει ο κοσμος!

Καμια δε θα φαει κρουασαν πριν απο μενα γιατι θα γινει της... λουκουμαδοσκονης!

Θα μαλλιοτραβηχτούμε, κυρία Μάπο κανόνισεεεεεεεε!!

Δικαιούμαι να φαω πρωτη κρουασαν διοτι χωρις την αφεντια μου δεν θα το ξερατε το στεκι!

Εκτός και αν συναντηθουμε την ιδια μερα και ωρα και το φαμε μαζί, τοτε ΔΕΚΤΟΝ!:tongue::D


497fbd72be.pngtz4jmk1lehww4bsy.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...