Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 ώρες πρίν, Nima21 είπε:

      Καλησπέρα! Εγω αυριο εχω εμβρυομεταφορά και μεθαύριο θα ταξιδέψω με αεροπλάνο να επιστρέψω στον τόπο διαμονής μου.. μου ειπαν απλώς προληπτικα να μεινω μια μερα Αθήνα.. νομιζω αλλοι γιατροι σε αφηνουν και την ιδια μερα να φυγεις.. μην αγχωνεσαι, απλως δεν θα οδηγησεις και δεν θα κουβαλησεις βαρος εννοειται! Καλή επιτυχία!!! 

      Καλή επιτυχία εύχομαι να φωλιάσουν τα εμβρυακια για τα καλά στην κοιλιτσα σου🙏🏼

      2 ώρες πρίν, DizzyツMommy είπε:

      Κορίτσια ξεκίνησα κ γω διέγερση 8/5. Ουσιαστικά ξεκίνησε η περίοδος απ' το βράδυ της προηγούμενης μέρας και είχα αρκετή ροή μέσα στην μέρα, οπότε το βράδυ 8/5 έκανα την πρώτη μου gonal. Σήμερα πήρα την πρώτη olgalutran. 

      Είμαστε μαζί Bluee19 στην διέγερση και μαζί με τη Nima21 είμαστε κοντά όλες στην εμβρυομεταφορά. Καλή επιτυχία κορίτσια καλή δύναμη!!!!!

      Καλή επιτυχία να κάνετε πολλά εμβρυακια 🙏🏼🙏🏼

ο λουκουμας μας ειναι εγκυοςςςςςςςςςς


Recommended Posts

λουκουμακι μου!!!!!!!να εχει ςμια τελειομηνη εγκυμοσυνη,και ολα να πανε κατ'ευχην!


Ηρθε η kisha junior και ειναι οντως γκαυ...τσα!

81299f78bc.png

Για να μη μιλησω για τον κισομπεμπη...κεβλαρ!!!

44cf0f3e83.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 31
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Σας ευχαλιστω ολες μια μια και ανταπωδιδω!!!

Να πατε μονες σας να φατε κουραδασαν!!!Εγω δεν μπορω ξερναω...

Α επισης και τρελενομαι...Αμα θελετε να με βρειτε στο μονοκλινο του Συνουρη θα ειμαι.....

Γκρετακο ,Μανουτιτα ,Κισακο ,Μαιρουλακι,Μαρκελακι,Μηλιτσα (καραφλο μηλο πλεον) και λαστ μπατ τον λειστ Μαπολιφακο μου σας ευχαριστω ειλικρινα μεσα απο την καρδια μου...

Σε οσες ειναι εκγυουλες με το καλο να αγκαλιασουν τα νινακι τους και στις αλλες να γινουν οσο πιο γρηγορα γινεται...

Αντε φτου σας φτου σας...Λουκουμαδοσκονη στην μουρη!!!

Link to comment
Share on other sites

Loukoumaki! δεν σε ξερω αλλα ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ κι να εχεις μια τελεια εγκυμοσυνη οπως την επιθυμεις

Δεν σε ξερω δεν με ξερεις υποφερω υποφερεις!!Δε μας παει γαντι το στιχακι????(Ξερεις εσυ για τι λεω ε??Για το τοπικ με το δεν ξερω τι νιωθω...)Αννουλα μαζι θα υποφερουμε!!!Υπομονη!!!

Αντε με το καλο να ερθει το μωρακι σου και τοτε πιστευω θα ηρεμησουμε!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

λουκουμακι συγχαρητηρια για την εγκυμοσυνη σου,σου ευχομαι τα καλητερα κ να προσεχεις!

Γιωτουλα σ'ευχαριστω μεσα απο την καρδια μου....Να εισαι παντα καλα και σε εσενα ευχομαι τα καλυτερα!!!!

Link to comment
Share on other sites

Να σου ευχηθώ κι εδώ...

Να έχεις μια υπέροχη εγκυμοσύνη! :D

Καλα ε καποια πραγματα ΔΕΝ γινονται σε αυτη τη ζωη απλα δεν γινονται!!!Να ξερεις πιο παλια που ειχα τα δικα μου θεματα και πολυ πριν κανω εγγραφη σε αυτο το φορουμ σε διαβαζα παρα πολυ και επερνα πολυ κουραγιο...

Και να που τωρα μου ευχεσαι για την εγκυμοσυνη μου!!!Σε ευχαριστω παρα παρα παρα πολυ...Να χαιρεσαι την υπεροχη οικογενεια σου...

Αμα ησουν συγγραφεας παντως θα ειχα αγορασει πολλα αντιτυπα απο τα βιβλια σου :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

((((((((Loukoumaki!))))))))

Έχεις μια αυθεντικότητα... και είναι ωραία! Σου εύχομαι τα καλύτερα σε όλη αυτή την πορεία που ξεκινά. Είμαι σίγουρη πως ήδη έχει αρχίσει να σε ανησυχεί η νέα κατάσταση. Κάπου ανάμεσα στις επεφημίες και τους πανηγυρισμούς, θα κυκλοφορεί μια φωνούλα που ίσως (αργά ή γρήγορα) θα σε προσγειώνει ή θα σε αγχώνει. Όλα καλά έως εδώ.... αν όμως αυτή η φωνή σε "ζαλίζει" πολύ... θα είμαστε όλες εδώ... γιατί πάνω κάτω.. κάποια πράγματα είναι ίδια.

Σου εύχομαι και πάλι τα καλύτερα! :)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Αγαπητό Λουκουμάκι ,

σου εύχομαι μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη....Με το καλό να κρατήσεις το νινί σου! Να προσέχεις καλή μου!


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites

((((((((Loukoumaki!))))))))

Έχεις μια αυθεντικότητα... και είναι ωραία! Σου εύχομαι τα καλύτερα σε όλη αυτή την πορεία που ξεκινά. Είμαι σίγουρη πως ήδη έχει αρχίσει να σε ανησυχεί η νέα κατάσταση. Κάπου ανάμεσα στις επεφημίες και τους πανηγυρισμούς, θα κυκλοφορεί μια φωνούλα που ίσως (αργά ή γρήγορα) θα σε προσγειώνει ή θα σε αγχώνει. Όλα καλά έως εδώ.... αν όμως αυτή η φωνή σε "ζαλίζει" πολύ... θα είμαστε όλες εδώ... γιατί πάνω κάτω.. κάποια πράγματα είναι ίδια.

Σου εύχομαι και πάλι τα καλύτερα! :)

Αν με ανησυχει λεεεεεει!!!!Με πεθαινει!!!Αλλα τι να κανουμε!!!Αγαπη διχως πεισματα δεν εχει νοστιμαδα!!!!Σε ευχαριστω πολυ για ολα...και μην ανησυχεις το "ζαλισμα" δεν το γλυτωνεται!!!!:mrgreen:

ουαααα!!! Γιατι στις αλλες λουκουμοσκονη και σε μενα καραφλοσκονη; αδικια!!! Δε σου μιλαω!!! Εισαι κακια!!!

Καραφλοσκονη????αχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαα (ελιωσα στο γελιο λεμε):tongue:

Αγαπητό Λουκουμάκι ,

σου εύχομαι μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη....Με το καλό να κρατήσεις το νινί σου! Να προσέχεις καλή μου!

Να χαιρεσαι τα παιδακια σου και να τα δεις να μεγαλωνουν ευτυχισμενα...Σ'ευχαριστω πολυ πολυ για τις ευχες!!!

Επεξεργάστηκαν by Loukoumaki!
Link to comment
Share on other sites

λουκουμακι μου γλυκο,

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ μελλοντικη μανουλα...σου ευχομαι τα καλυτερα μεσα απτην καρδια μου και να κρατησεις στην αγκαλιτσα σου ενα υγειες,γλυκο-ζουζουνο-λουκουμο-κουραμπιεδακι!φιλακια πολλα πολλα!


ο ζεβρακος μας εδειξε τον δρομο προς την ευτυχια!!!

IB5Vp2.png

σε περιμενουμε με πολυ αγαπη, ειδικα ο αδελφουλης σου!

Link to comment
Share on other sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

αντε να γεμισει το forum εγγυουλες!!!!!!!!!!

βουυυυυυυυυυρ στο ψητοοοοοοοοοο!!!!!!!!!!


ο ζεβρακος μας εδειξε τον δρομο προς την ευτυχια!!!

IB5Vp2.png

σε περιμενουμε με πολυ αγαπη, ειδικα ο αδελφουλης σου!

Link to comment
Share on other sites

Καλά ρε παιδιά εγώ δεν κάνω γύρω το φόρουμ και δεν ξέρω τα τόπικ που ανοίγονται. Λουκουμάκι μου τώρα το ανακάλυψα αυτό εδώ και θέλω κι εγώ να σου ευχηθώ μια καλή και τελειόμηνη εγκυμοσύνη δίνοντάς σου δημοσίως τα συγχαρητήρια. Λουκουμάκι μου γλυκό μην αφήνεις να σε τρελαίνουν οι σκέψεις σου. Τρέλανέ τις εσύ καλό μου μετο μοναδικό σου τρόπο και άλλαξέ τους πορεία γεμίζοντάς τις με όμορφες εικόνες από γλυκά μωράκια και χαρούμενες κι αστείες ιστορίες.

Α, και θα ήθελα να δω το κοτοπουλάκι ως avatar μου αρέσει πολύ!

Σου στέλνω πολλά φιλιά και χίλιες δυο γλυκές σκέψεις

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...