Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 41 minutes ago, Blue Velvet said:

      Είδατε βελτίωση με τις βιταμίνες αυτές?Δεν περιμένω και θαύματα,αλλά τουλάχιστον για το σπέρμα,πιστεύω πως οι βιταμίνες βοηθούν αρκετά.Ειδα κάτι τιμές άσε..γύρω στα 250-300 για δύο άτομα για 3 μήνες,είναι τρέλα!

      Εμείς είχαμε θέμα με την μορφολογία  σπέρματος ήταν 2% … και στις τρεις εξετάσεις σπέρματος … αυτά πρόπερσι κ πέρυσι … πριν τιν εξωσωματική δεν έκαναν εξέταση σπέρματος στάθηκαν στις προηγούμενες … κ όταν κάναμε εξωσωματική άφησαν να γίνει φυσικά η γονιμοποίηση καθώς μας είπαν το σπερμα  κρίθηκε άριστο … τώρα τι να πω και εγώ σκεφτήκαμε μήπως λόγω κοβιντ κλπ το ανοσοποιητικό του άντρα μου ήταν πεσμένο καθώς ήταν κ πολύ συχνά κρυωμένος … από την άλλη γιατί όχι μπορεί αυτά τα χάπια όντως να βοήθησαν … τώρα όσον αγορά τιν ποιότητα ωαρίων δ ξέρω ακόμα σίγουρα πήγε σχετικά καλα γιατί πήραμε 5 βλαστοκυστες 5 ημερών με τις τρεις να χαρακτηρίζονται άριστες … 

ΖΗΤΩ ΤΑ ΑΓΟΡΙΑ!


Recommended Posts

εγω εχω δυο αγορακια!!!και δυο κοριτσακια βεβαια !!!μπορω να μεινω?????αν με θελετε βεβαια!εχω και τις φωτογραφις τους στο προφιλ μου!!!

Καλώστην! Ακόμα ζεις χαχαχαααα; Πλάκα κάνω λόγω παιδιών.

Η Δανάη γυμνάσιο δεν πάει; Δίνει εξετάσεις;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 220
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ζω ακομα!ειναι κοντα το καλοκαιρι υπομονη!!!ναι παιει γ γυμνασιου και δινει εξετασεισ ασε !!!η καιμενη να προσπαθει να διαβασει ο αλλος να λυσαει καθε μερα και τα διδυμα με τα κεφια τους!στο βραδινο με εχουν τσακισει η αληθεια ειναι!!!

Link to comment
Share on other sites

εγω εχω δυο αγορακια!!!και δυο κοριτσακια βεβαια !!!μπορω να μεινω?????αν με θελετε βεβαια!εχω και τις φωτογραφις τους στο προφιλ μου!!!

ax τι ομορφιες!!! τι κουκλια?!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

πεθαινω!!!!

ειναι γλυκες?


-

Link to comment
Share on other sites

ζω ακομα!ειναι κοντα το καλοκαιρι υπομονη!!!ναι παιει γ γυμνασιου και δινει εξετασεισ ασε !!!η καιμενη να προσπαθει να διαβασει ο αλλος να λυσαει καθε μερα και τα διδυμα με τα κεφια τους!στο βραδινο με εχουν τσακισει η αληθεια ειναι!!!

Καλή επιτυχία!

Φαντάζομαι τί γίνεται. Να πω υπομονή; Τετριμένο αλλά είναι το μόνο που μπορείς να κάνεις. Την ταλαίπωρη κι εκείνη τί θα τραβάει. Άντε να διαβάσει.

madipemi την μπέμπα μην την πολυκοιτάς γιατί την έχω καβατζώσει :D.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλησπέρα!

καλώς ήρθατε όλες!!!

μαράκι μου τι κάνουν οι αγόραροι;

πως πανε τα πράγματα;

αυτό το σχηματάκι με τα 4 παιδιά το θέλω κι εγώ...εσύ παιδί μου τα χεις μοιρασμένα μια χαρά!!! χαχα! κουκλιά είναι!

και με το καλό το πέρασμά σας στο λύκειο! καλα στομάχια!

δίνουν τώρα και οι μαθητές μου πανελλήνιες και το θυμήθηκα...

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα!

καλώς ήρθατε όλες!!!

μαράκι μου τι κάνουν οι αγόραροι;

πως πανε τα πράγματα;

αυτό το σχηματάκι με τα 4 παιδιά το θέλω κι εγώ...εσύ παιδί μου τα χεις μοιρασμένα μια χαρά!!! χαχα! κουκλιά είναι!

και με το καλό το πέρασμά σας στο λύκειο! καλα στομάχια!

δίνουν τώρα και οι μαθητές μου πανελλήνιες και το θυμήθηκα...

Kαλησπερα καλησπερα :)

Αχ τα καυμενα τα παιδακια με τισ πανελληνιες! Τι αγχος θα τραβανε τωρα!

Εμεις ειμαστε λιγακι αρρωστοι ο μεγαλος μου δηλαδη αλλα δε φαινεται να ειναι κατι σοβαρο!

ΠΟσες φορες εχω φρικαρει με τα ταλιμπανακια μου κ ειναι μονο 2!

Τι να πουν κ οι μανουλες με τα 4..... Δε ξαναμιλαω το ραβω λοιπον!


-

Link to comment
Share on other sites

Να ρθω κι εγω κοριτσια? Τον μικρο δεν τον εχω... ξεφουρνισει ακομα (ψαχνουμε και ονομα), τον περιμενουμε οκτοβριο! Για την ωρα εχω μια ταζμανιτσα 3,5 σχεδον που ενω δεν ειναι ζημιαρα, σε γενικες γραμμες, Καταφερνει μες σε δευτερολεπτα να διαλισει σπιτι! Αν κρινω απο κλοτσιες, ο μικρος θα ειναι πολυ πιο ησιχος χαχαχα


Ue8pp3.pngI307p3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλως ηρθαν ολα τα κοριτσια μας....... Ετσι να μεγαλωνει η παρεα μας!!

Εγω κοριτσια μου ειμαι πολυ στεναχωρημενη σημερα και ολο κλαιω.... Για δευτερη φορα ο μπεμπης μου παρουσιασε προβλημα με τα νεφρακια του και τον πηγα παλι παιδων εχθες το βραδυ, μας κρατησαν μεχρι το πρωι λογο του ιστορικου του και γυρισαμε σπιτακι μας... Παρολο που μου λενε να μην ανυσηχω εγω φοβαμαι μην του μεινει μονιμο το προβλημα του...Ειναι αδικο!!! Γεννησα ενα υγιες μωρακι που πηρε μικροβιο στην γεννα και μου αρρωστησε..... Ποτε επιτελους θα γινουν παρελθον ολα αυτα.. Γιατι ο θεος επελεξε να ταλαιπωρησει αυτο και οχι εμενα?

Δεν ξερω σημερα με εχει πιασει απελπισια... Αυριο ελπιζω να ειναι μια μερα αισιοδοξιας! τι να πω!


eNortjKzUjI0Mzc0tlSyBlwwFZsC2A,,66.png

eNortjKzUjI0Mzc0MVGyBlwwFZAC1A,,42.png

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα και απο εμενα και καλωσηρθαν ολα τα κοριτσακια......

taz ηρωιδα που τα καταφερνεις με 4 παιδια μπραβο!

ελενακι περαστικα στο μικρο σου ευχομαι να περασει συντομα και να μην του μεινει κατι μονιμο........ειναι κριμα ρε γαμωτο να ταλαιπωρουνται ετσι τα μωρακια....

annia εμεις ψαχνουμε νυφουλες....


[IMG]http://lbyf.lilypie.com/6QhFp3.png?TWzLZ8D5[/IMG]
[IMG]http://lpmf.lilypie.com/K4Sgp2.png?UYTvmZAf[/IMG]
[IMG]http://lb3f.lilypie.com/Qk1Hp3.png?V2xKCBPp[/IMG]
Link to comment
Share on other sites

εμενα σημερα εχει γενεθλια ο μεγαλος μου και ειμαι πολυ συγκινημενη ποτε περασαν 3 χρονια?

Παντως κοριτσια δεν ξερω για σας αλλα εμενα με εχουν ξεζουμισει οι γιοι μου τελειως πολυ ζωηροι ρε παιδι μου.....γεροι να ειναι..

Αννα και αννια πατε για το τριτο μπραβο........και εγω θελω πολυ ενα ακομα για να δουμε αν θα τα καταφερουμε!!!!


[IMG]http://lbyf.lilypie.com/6QhFp3.png?TWzLZ8D5[/IMG]
[IMG]http://lpmf.lilypie.com/K4Sgp2.png?UYTvmZAf[/IMG]
[IMG]http://lb3f.lilypie.com/Qk1Hp3.png?V2xKCBPp[/IMG]
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...